Print Friendly, PDF & Email

Wszystkie wydarzenia wymagają wsparcia finansowego.
Zaplanowane z premedytacją LUDOBÓJSTWO – musimy w Polsce zatrzymać !

Polacy Rodacy i Przyjaciele !

Od wielu lat mówię, to czego nie mówią ludzie, którzy uznają się za dziennikarzy, narodowców i Polaków, nie mówią politycy i różni urzędnicy.
Czy można nie mówić przykładowo, o tym, że jesteśmy pryskani chemią, jak robaki-szkodniki ?!
Wszakże wszyscy wiedzą, że robak opryskany ginie ?!
Co dzieje się z człowiekiem, kiedy systematycznie jest opryskiwany chemią, nie występującą w naturze lub inną ?
Odpowiedź jest bardzo prosta. Ludzie masowo chorują, cierpią i schodzą w sposób nienaturalny. Nie dowiadujemy się o tym, bo to jest utajnione.
Główne choroby związane ze SMUGAMI CHEMICZNYMI – Chemtrails to: choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, choroba Stwardnienie Rozsiane. Inne choroby to: niedrożność dróg oddechowych, duszności, kaszel i choroby nowotworowe etc.

Człowiekowi myślącemu samodzielnie i inteligentnemu, nie potrzeba dwa razy mówić, jak mu się pokaże, co się dzieje na polskim niebie ?
To samo dokładnie dzieje się w innych krajach. W wielu krajach zbadano zrzucane związki chemiczne na ludzi. Nie ma żadnej wątpliwości, że możemy powiedzieć o LUDOBÓJSTWIE – zaplanowanym w czasie, na pozór niewidocznym.
Nasuwa się proste pytanie: Kto może mieć korzyść z trucia ludzi ?
Odpowiedź jest banalnie prosta: Korzystają na tym KARTELE farmaceutyczne, realizujące plan DEPOPULACJI.
To one niszczą z premedytacją ziołolecznictwo, homeopatię itd. – całą medycynę naturalną, służącą od wieków ludziom.
Czemu to robią ? Rzecz jasna, aby ludzie chorowali masowo i korzystali z aptek, których się obecnie więcej otwiera, niż kiosków z prasą, bo ludzie już przestają kupować prasę polskojęzyczną SYJONISTÓW – zarejestrowaną w Niemczech, aby niemiecką udawać.

Z racji tej, że Naród Polski jest już dobrze przebudzony – musi też w obronie zdrowia i życia zająć stanowisko, w tym odnieść się do Smug Chemicznych – Chemtrails.
Dokładnie dnia 5 czerwca 2016 roku potwierdziłem publicznie gotowość do prowadzenia w Polsce akcji przeciwko Chemtrails – na niespotykaną dotąd skalę.
Dnia 16 czerwca 2016 roku ogłosiłem rozpoczęcie organizacji Ogólnopolskich Protestów pn. Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ !

Dnia 5 stycznia 2017 roku minęło 6 miesięcy od rozpoczęcia mojej kampanii edukacyjno-informacyjnej w tej sprawie.
Wyobraźcie sobie, że jeszcze nie ma formalnie Protestów i Marszy w Polsce, a już wieści o tym, co robię rozeszły się lotem błyskawicy po całym Świecie ?
Przez 6 miesięcy swoją misją – dla Polski i Polaków, przebudziłem i uświadomiłem kilkaset tysięcy ludzi na Ziemi.
Nie dziwcie się zatem moi drodzy, że jestem prześladowany, rabowany i niszczony, dzieci moje stały się ofiarami bandytów sądowych i urzędników, a moje media są ZAKAZANE i „niebezpieczne”, jak głoszą wpisy z szeregu administracyjnych blokad adresów moich serwisów-stron, na różnych serwisach i portalach.
Dla kogo jestem taki „niebezpieczny” i ZAKAZANY” ?
Na to pytanie – znacie już odpowiedzi doskonale. Wystarczy, że czytaliście o czym piszę, o czym mówię, wystarczy, że oglądaliście moje protesty i inne filmy na: YouTube, Dailymotion, Twitterze, czy też na Infoekspres.pl i innych moich mediach etc. ?

Planując spektakularną akcję ogólnopolską, wziąłem pod uwagę iż Polacy muszą poznać PRAWDĘ o SMUGACH CHEMICZNYCH – Chemtrails, dlatego postanowiłem, że ja Piotr Moskwa – muszę zasłać Polskę „deszczem informacji”, muszę zrobić to, czego nie odważą się inni ze strachu, nie odważą się, bo nie mają wiedzy kompletnej – powiązanej w tym zakresie, jak też nie powiedzą, bo po uszy siedzą w tym, jako współsprawcy LUDOBÓJSTWA na Narodzie Polskim.

Mając tak wiele do zrobienia dla Polaki i Polaków w mój plan włączyłem 22 miasta do Protestów. Wkrótce powiększyłem tą listę o miasta 4, do liczby 26.
W planie Ogólnopolskich Protestów przeciwko SMUGOM CHEMICZNYM – Chemtrails znajdują się następujące miasta: 1. Warszawa, 2. Poznań, 3. Szczecin, 4. Kraków, 5. Gorzów Wlkp., 6. Zielona Góra, 7. Wrocław, 8. Katowice, 9. Radom, 10. Kielce, 11. Opole, 12. Bielsko Biała, 13. Rzeszów, 14. Lublin, 15. Łódź, 16. Białystok, 17. Olsztyn, 18. Bydgoszcz, 19. Toruń, 20. Słupsk, 21. Koszalin, 22. Świnoujście.
Trójmiasto: 23. Gdańsk, 24. Sopot, 25. Gdynia, 26. Częstochowa.

Kolejność Protestu i Marszu – nie jest zgodna z wymienioną listą. W przypadku, kiedy się skrzykną mieszkańcy jakiegokolwiek miasta z listy i na rzecz kosztów minimalnych przekażą 1300 złotych, to wtedy ja zalegalizuję w ich mieście wydarzenie i ogłoszę wszędzie, łącznie z WYDARZENIEM na Facebooku.
Na obecny czas zgodnie z moją ostatnią informacją, o zebraniu 1300 złotych na Warszawę, w niej podałem już trzy Protesty i Marsze w takiej kolejności: II Protest i Marsz w Poznaniu, III Protest i Marsz w Krakowie, IV Protest i Marsz w Szczecinie.
Zgodnie z tym, teraz pieniądze zbieram na Poznań i kolejne miasta.

W związku z powyższą informacją proszę wszystkich zainteresowanych o wsparcie finansowe II Protestu i Marszu w Poznaniu.

Uwaga !
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami – dbając kochani o Wasze bezpieczeństwo i Waszych rodzin oraz interesów, już w najbliższym czasie rozpocznę wysyłkę masek ANONiMUS – Legion Prawdy.
Dzięki maskom – bez obawy – będą mogły wyjść na polskie ulice tłumy ludzi.
W najbliższym też czasie otrzymam materiały reklamowe Ogólnopolskich Protestów pn. Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ ! – na samochody, na szyby, na tablice reklamowe, na banery etc. Pomyślałem też o tzw. lizaku-banerze, który będzie mógł być niesiony na stylu (kiju). Będzie widoczny obustronnie.
Pieniądze uzyskane z tytułu wysyłania Wam materiałów wszelkich – zgodnie z informacją, będę przeznaczał na wszelkie koszty związane z moją misję w tym zakresie.
Mam nadzieję, że w ten sposób łatwiej i zdecydowanie szybciej będzie przebiegała cała akcja ogólnopolska.

Na koniec najważniejsze.
Dla skuteczności i szybkości akcji podaję teraz kilka rozwiązań skutecznych i sprawdzonych do przesyłania pieniędzy na wsparcie – niezbędnych do prowadzenia całej akcji.

Uwaga !
Przesyłając pieniądze – jeżeli jest to wymagane – piszcie kochani zawsze tytuł wpłaty-cel. Jeśli chodzi o akcję przeciwko Smugom Chemicznym – Chemtrails to piszcie: „kontra-Ch” (nazwa akcji w skrócie, aby nie było problemów w banku z przelewami)
Przesłać pieniądze możecie również na każdy cel. Jeżeli napiszecie: „na wsparcie”, „wsparcie ogólne”, „na pomoc”, to pomożecie mi i mojej rodzinie oraz Polskim Mediom Niezależnym.

1. Konto bankowe w Eurobanku rachunek nr 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata:
IBAN: PL 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001
SWIFT: EBSAPLPW
Właścicielem konta jest Natalia Moskwa, moja córka.

2. Portfel Bitcoin Piotra Moskwy
Portfel Bitcoin – localbitcoins.com: przelewy dla Piotra Moskwy

Bez pośredników, prowizji i banków – prosto do odbiorcy Każdy z Was może od 28 listopada 2016 roku wpłacić anonimowo lub oficjalnie dowolną kwotę na wsparcie: Piotra Moskwy i jego rodziny, niezależnych mediów, organizacji protestów, szeregu inwestycji etc. Po wejściu do Local Bitcoins – localbitcoins.com potrzeba wykorzystać ten adres-konto: 1QH4NtZFqdzVBz5Ayn7zs6XTHKJvePa3TJ – Skopiuj teraz adres-konto i wklej do formularza. Wpisz dowolną kwotę i prześlij.
Jeżeli nie macie konta w Local Bitcoins, to w ciągu paru minut je założycie.
Będzie Wam służyło do wszystkiego, czego potrzebujecie ? Możecie korzystać z konta prywatnie, a też jako firma w biznesie.
Pieniądze są przesyłane w systemie, który wymyślił Japończyk. W ten sposób pieniądze w różnych walutach trafiają bez: pośredników, lichwiarzy-BANKSTERÓW do określonego celu.
Operacja nieodwracalna przelania pieniędzy na Portfel Bitcoin (konto) odbywa się w kilka sekund. Pieniędzy przesłanych – nikt nie jest w stanie zablokować, przetrzymywać, przejąć. Dostępne są zaraz po operacji. localbitcoins.com

3. Wsparcia można dokonać również usługą Poczty Polskiej pn. Ekspres Pieniężny https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx
4. Wsparcia można dokonać również usługą Western Union
https://www.westernunion.com/us/en/home.html

W ramach usług Western Union i Poczty Polskiej, pieniądze na wsparcie dotrą do mnie – w czasie 10-30 minut.
KOD wpłaty z Poczty Polskiej i Western Union – proszę mi przekazać telefonicznie pod nr: +48 792 878 969, +48 792 646 848
Pieniądze odbiorę z dowodem osobistym.

5. Można pieniądze wpłacać tradycyjną metodą na mój adres:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7
Pieniądze przesłane takim przekazem – przyjdą do mnie po kilku dniach.
Są to dane do każdej wymaganej formy wsparcia.

Pamiętajcie !
Przesyłając pieniądze – jeżeli jest to wymagane – piszcie kochani zawsze tytuł wpłaty-cel. Jeśli chodzi o akcję przeciwko Smugom Chemicznym – Chemtrails to piszcie: „kontra-Ch” (nazwa akcji w skrócie, aby nie było problemów w banku z przelewami)
Przesłać pieniądze możecie również na każdy cel. Jeżeli napiszecie: „na wsparcie”, „wsparcie ogólne”, „na pomoc”, to pomożecie mi i mojej rodzinie oraz Polskim Mediom Niezależnym.

Bardzo proszę Was kochani o informację o każdej wpłacie, abym miał świadomość, że nic nie ginie i musi do mnie dotrzeć ?!
Częstokroć zdarzało się już, że pieniądze przesyłane Pocztą Polską – wracały do nadawcy, bo nie byłem informowany o wpłatach.
Bardzo proszę bierzcie zawsze pokwitowania wpłat, nawet wtedy jak podacie inne dane, z uwagi na bezpieczeństwo.
Mając pokwitowanie – żadne pieniądze nie zginą.
Mając wiedzę o wpłacie przez Western Union i Pocztę Polską – żadne pieniądze nie wrócą do nadawcy.

W bardzo ważnym interesie narodowym.
Uwaga !
Artykuł niniejszy został uzupełniony i poprawiony.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 8 styczeń 2017 rok, godz. 11:37

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz