image_pdfimage_print

„Polska bez Osteoporozy !” – Zmasowana profilaktyczno-przesiewowa 3 letnia akcja Badania Kości

Szczecin-Warszawa. Polska. Realizacja masowych Badań Kości Sonarami USG w ramach 3 letniego projektu pn. „Polska bez Osteoporozy !” miała się rozpocząć w okresie kwietnia 2012 roku, niestety z powodu przestępczej blokady badań kości w budżetowych placówkach oświatowych na terenie miasta Szczecin, Police, Stargard Szczeciński, Gryfino, Goleniów, Pyrzyce i innych – została zawieszona do końca roku 2013.

Początek Nowego Roku 2014 – Rusza projekt „Polska bez Osteoporozy !”, dzięki któremu można zlikwidować Osteoporozę z Listy Chorób w Polsce

Plan realizacji masowej profilaktyki Badania Kości Sonarami USG powstał kilka lat temu. Twórcą planu jest Piotr Moskwa ze Szczecina. Zadanie Badania Kości Sonarami USG dla wszystkich Polaków miała wziąć na siebie firma Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne i Projekty Badawcze w ramach Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych.

Plany działania firmy w Programie OBGK jak i jej projektach przykładowo: „Polska bez Osteoporozy ! zostały określone jako samofinansujące się przedsięwzięcia, zgodnie z wykładnią iż co drugie dziecko polskie ma niedobory wapnia i potrzeba je przebadać, zgodnie z wykładnią Kongresu w Rzymie ws. Osteoporozy iż 11 milionów Polaków potrzebuje Badania Kości – natychmiast, zgodnie z wykładnią iż aby pozbyć się Osteoporozy potrzeba przebadać całą ludność na terenie Polski.

Na potrzeby 3 letniego projektu pn. „Polska bez Osteoporozy !”, który ma trafić do każdego domu polskiego wyliczono iż potrzeba:

1. Utworzyć 700 miejsc pracy w całej Polsce.
2. Zakupić 200 aut i stworzyć z nich Ambulansy Diagnostyczne wyposażone w energię elektryczną i inne niezbędne media.
3. Zakupić 400 Sonarów USG – w wersji stacjonarnej.
4. Zakupić 150 Sonarów USG – w wersji mini (mobilnych).
5. Wynająć lokale na stacjonarne Badania Kości w 17 województwach Polski.

„Polska bez Osteoporozy ! – Projekt Samofinansujący

Z racji tej, że projekt 3 letni pn. „Polska bez Osteoporozy !” jest projektem samofinansującym – wszelkie zakupywane Ambulansy Diagnostyczne, sprzęt sonarowy USG do badania kości będzie odbywał się sukcesywnie do osiągnięcia wymiaru w skali określonej w powyższym wyliczeniu – na jego potrzeby.

„Polska bez Osteoporozy ! – Jedno specjalistyczne Badanie Kości za cenę dwóch, a nawet trzech podobnych badań USG wykonywanych w Polsce

Fenomen zakresu działania firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze bierze się stąd iż praktycznie może Badać Kości najnowocześniejszą technologią zawartą w Sonarach USG u wszystkich Polaków, w cenach określanych za niskie.
Użycie technologii USG w przypadku badań kobiety w ciąży to średnio 100 złotych kosztów, albo i więcej.
Użycie technologii USG w przypadku badań trzustki, tarczycy i szeregu innych narządów człowieka to średnia 150 złotych, albo i więcej.

Ceny Badania Kości USG firmy Infoekspres Polska wykonywane najnowocześniejszą technologią kształtują się obecnie na poziomie od: 30 – 50 złotych za jedno badanie, a w okresach szczególnych promocji minimalnie 20 złotych.
Powiedzieć można zatem iż Badania Kości znakomitą technologią USG są niedrogie i dostępne dla każdego Polaka, w interesie jego zdrowia i jego całej rodziny.

„Polska bez Osteoporozy ! – oznacza realizację zadania przez firmę Infoekspres Polska Profilaktyczne i Projekty Badawcze w ramach Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych.

Po wykonaniu zadania określanego 3 letnim projektem pn. „Polska bez Osteoporozy !” w dalszym ciągu będzie istniała potrzeba wykonywania zaleconych badań profilaktycznych u dzieci urodzonych, kobiet w ciąży, osób u których wykryto Osteoporozę.
W terminach określonych badań kości za: 12 miesięcy, 24 lub 36 znowu będzie się mógł profilaktycznie przebadać każdy obywatel Polski, aby wykluczyć zagrożenia Osteopenią, aby się skutecznie chronić przed Osteoporozą – groźną chorobą śmiertelną.

Dzięki takiemu postępowaniu zarazem fizyczną realizacją profilaktyki dla zdrowia, w przypadku też dzieci profilaktyką obowiązkową na terenie placówek oświatowych – Polacy staną się krajem bez choroby zwanej Osteoporozą, bo ta zniknie z Listy Chorób.

Firma Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze jest jednym projektem z 34 projektów pn. „Polska – Zdrowe Państwo” – napisanych przed kilku laty przez Piotr Moskwę i realizowanych w rzeczywistości.

 

Iwona Szarecka
Program OBGK plus „Polska bez Osteoporozy !”
Infoekspres Polska
6 styczeń 2014 rok, godz. 14:18

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz

Dodaj komentarz