Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin

Tworzymy Polskie Narodowe Ministerstwo Sprawiedliwości na które składają się takie instytucje jak: Narodowy Sąd Arbitrażowy, Sądowa Kancelaria Komornicza, Kancelaria Rejenta - Mąż Zaufania Publicznego, Narodowa Kancelaria Patentowa, Narodowy Rejestr Przedsiębiorców, Publikator NSA, Sądowy Rejestr Zadłużonych, Narodowy Rejestr Autonomii, Wydział Kontroli Praw Ludzi Więzionych i Psychiatryzowanych, Ochrona Autonomii w Polsce - Dziennikarskie Biuro Śledcze i wiele innych.

Ponadto w skład przedsiębiorstwa wchodzą Polskie Media Niezależne, które powstały w 1998 roku wraz z pierwszym serwisem www i wydawnictwem pn.  Infoekspres Polska


nach oben