Publikacje w Polskich Mediach Niezależnych zostały zatrzymane do czasu rejestracji spółki z o. o. – Prowadzone są cały czas śledztwa i interwencje

Komunikat

Decyzją zarządu spółki z o. o. Polskie Media Niezależne w budowie – wszelkie publikacje nowe i z archiwum okresu lat 1998-2017 zostały zatrzymane do czasu rejestracji podmiotu gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS|).
W ramach przedsiębiorstwa medialnego będzie istniała legalna droga pozyskiwania środków na jego funkcjonowanie oraz wynagrodzenia dziennikarzy za pracę.
Zgodnie z komunikatem informujemy, że nadal potrzebujemy wsparcia finansowego – wszystkich zainteresowanych, na rzecz rejestracji firmy pn. Polskie Media Niezależne.
Aktualne są cały czas trzy informacje o tytułach:
Wsparcie na sp. z o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/
Do ściśle powiązanych ze sobą trzech informacji dodać należy artykuł właściciela mediów – Piotra Moskwy pt.
Sprawa rejestracji spółki z o. o. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne http://www.infoekspres.pl/2018/12/29/sprawa-rejestracji-spolki-z-o-o-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne/

Decyzją drugą zarządu spółki z o. o. Polskie Media Niezależne w budowie – dziennikarze śledczy nie zawieszają pracy w zakresie: Interwencji i Śledztw dziennikarskich – działając na rzecz Dziennikarskiego Biura Śledczego, które pracuje w ramach Polskich Mediów Niezależnych.
Dziennikarze są do dyspozycji zainteresowanych pod numerem telefonu|: +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Wszystkie wymienione informacje można czytać bez ograniczenia, tym samym nie ma potrzeby do rejestracji w niniejszym serwisie i wnoszenia opłaty subskrybcyjnej na rzecz naszej pracy.

 

Magda Sołecka
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne
Spółka z o. o. w budowie
Serwis www.infoekspres.pl i inne
Polska, 21 marzec 2019 tok, godz. 07:25
Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok

Witamy !

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 10 lutego 2019 roku wprowadziliśmy ograniczenie dostępu do wszystkich serwisów www – Polskie Media Niezależne.
Działanie nasze spowodowane zostało brakiem wsparcia finansowego naszej pracy – ze strony czytelników, a także brak jeszcze możliwości samofinansowania się ze środków spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, która jest w budowie, a wkrótce zostanie zarejestrowana w KRSie.
Obecnie dostęp do publikowanych przez nas materiałów – jest możliwy po zarejestrowaniu się w serwisie Polskie Media Niezależne, przykładowo na stronie Infoekspres.pl i wniesieniu opłaty (w formie wsparcia) za trzy miesiące, w wysokości 30 złotych, następnie kolejno 10 złotych w każdym miesiącu korzystania z serwisu.
Dostęp do innych serwisów Polskich Mediów Niezależnych jest uwarunkowany podobnie: po rejestracji i wniesieniu opłat wsparcia, przykładowo na stronach:
www.Infoekspres24.pl
www.medianius.pl
www.infonius24.pl
i kolejno na innych, z liczby 64.

Wobec tego, że niezależne media przez wiele lat były utrzymywane przez Piotra Moskwę – właściciela, a też okolicznościowymi datkami od czytelników z całego świata, ponadto były zajadle zwalczane – nie mogły się utrzymać i rozwijać.
Mając na uwadze to, że sam tylko serwis Infoekspres.pl odwiedziły przez wiele lat miliony ludzi z Polski i zagranicy – oznacza to duże zainteresowanie naszymi publikacjami, tym samym wprowadzenie ograniczenia dostępu jest zasadne.
Kiedy inni oferują Kłamstwa medialne za cenę prasy lub abonament, a w tym antypolską politykę i reklamę firm zagranicznych, np. farmaceutycznych – my oferujemy Prawdę, za cenę wsparcia naszej pracy.
Informujemy, że nie będziemy stosowali w swoich serwisach wątpliwych reklam i nachalnych.
Jeżeli zdecydujemy się na reklamy – wówczas będziemy je prezentowali, w tonie uporządkowanym, bez zasłaniania artykułów etc.
Przypominamy Państwu, że pracę naszą można wspierać metodami opisanymi w zakładce „Wsparcie”, ponadto, że można wesprzeć zbiórkę funduszy na rejestrację sp. z o. o. Polskie Media Niezależne – opisaną w zakładce „Wsparcie na sp. z o. o.
Wszystkim, którzy przyczynią się do legalizacji podmiotu, czyli spółki i jej formalnego uruchomienia – zaoferujemy współpracę i reklamę.
Wszystkich czytelników pozdrawiamy serdecznie. Dziękujemy za rejestrację i korzystanie z naszych informacji.

Z poważaniem,
red. Monika Stecewicz
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 12 luty 2019 rok, godz. 05:47
Sprawa rejestracji spółki z o. o. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne

Polacy, Siostry i Bracia !

Misja służenia Polsce i Polakom jest rzeczą normalną w moim domu. Tak postępowali moi przodkowie.
Dziś misję swoją prowadzę dzięki mediom, które stworzyłem 5 stycznia 1998 roku.
Do grudnia 2015 roku misję swoją prowadziłem na zasadach NON PROFIT.
W grudniu też tego roku postanowiłem przeprowadzić reorganizację, aby z mediów, które rozdają informacje za darmo – zrobić spółkę medialną z ograniczoną odpowiedzialnością.
Decyzje praktycznie zapadły, po tym jak mnie ograbiono z majątku, zniszczono mi firmy, a na domiar wszystkiego – zabrano mi i chorej na kręgosłup żonie – dwie córki z domu i uwięziono.
Na skutek zniszczenia mi działalności gospodarczej praktycznie zostałem zrujnowany, bez dochodów.
Pomimo tego staram się zdobyć środki finansowe na rejestrację Polskich Mediów Niezależnych jako spółki z o. o., aby móc swoją misję samofinansować i działać w jeszcze większym zakresie.
W ramach akcji wsparcia na rzecz założenia spółki z o. o. – od moich czytelników otrzymałem pieniądze w łącznej kwocie: 1,600 złotych.
Brakuje jeszcze kwota: 7,900 złotych.
Łącznie muszę zebrać sumę: 9,500 złotych.
Koszt założenia spółki z o. o. wynosi 5 tysięcy złotych. Reszta kwoty potrzebnej stanowi środki minimalne na rozruch.
Jak to wszystko w praktyce wygląda ?
Temat ten został opisany w informacji pt.
Wsparcie na sp. z o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/

Jeżeli proszę o wsparcie finansowe mojej bieżącej pracy, czy też w przypadku założenia spółki z o. o., to rzecz jasna, mam powody, aby tak postępować.
Nie zarabiam jeszcze, pomimo tego muszę zdobywać środki, aby żyć i funkcjonować, a przy tym, aby niezmiennie służyć wyłącznie Polsce i Polakom, służyć Polskiej Racji Stanu.

 

Piotr Moskwa
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach

Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne – firma

Zbudowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w zakresie niezależnych mediów stało się kolejnym wyzwaniem dla Piotra Moskwy zarazem koniecznością.
Można powiedzieć, że jest to kolejny etap rozwoju, bez którego nie da się działać kompleksowo, tworząc w pełni niezależną misję edukacyjno-informacyjną.

Nie da się robić niezależnego dziennikarstwa i mediów – bez pieniędzy

Polskie Media Niezależne powstały 5 stycznia 1998 roku, z pomysłu Piotra Moskwy ze Szczecina, jako prywatna inicjatywa działająca – za darmo, w formie NON PROFIT.
Piotr Moskwa sam utrzymywał swoją inicjatywę do 5 grudnia 2015 roku, kiedy to zakończył darmowe rozdawnictwo swojej pracy. Polskie Media Niezależne są owocem jego pracy i poświęcenia dla Polski i Polaków, ale też głęboką ideą – Wolnej i Sprawiedliwej Polski.
W dniu 5 grudnia 2015 roku, Piotr Moskwa ogłosił zamknięcie działania NON PROFIT, jednocześnie reorganizację Polskich Mediów Niezależnych – mającą na celu stworzenie firmy o zdolności finansowej, która ma prawo zarabiać, w zakresie prowadzonej kompleksowej działalności gospodarczej.
31 marca 2017 roku Piotr Moskwa zakończył reorganizację, czyli wszelkie przygotowania do prowadzenia Przedsiębiorstwa Medialnego, na bazie 19 lat, przez które zajmował się: niezależnym dziennikarstwem i mediami, współpracą z ludźmi, którzy stawali się dziennikarzami, szkoleniem i wydawaniem Legitymacji Prasowych etc.
Jak bardzo wielką pracę wykonał Piotr Moskwa ? – Pokazuje internet.
„Rzecz jasna nie wszystko jest w internecie.” – stwierdził Piotr Moskwa 6 lutego 2018 roku, dodając: „Praktycznie moją wieloletnią pracę widać w skali 5-15 procent od 13 stycznia 2018 roku, z uwagi na to, że 1,5 roku Polskie Media Niezależne – działały z Litwy, po zleconym ataku cybernetycznym w połowie maja 2016 roku. Przez 1,5 roku znikły z internetu tysiące materiałów, w formie artykułów, filmów i szereg innych. Wszystko mamy w archiwum i to zostanie ponownie systematycznie opublikowane, w momencie kiedy będziemy działali w oparciu o finanse firmy pn. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.”
Wkrótce Piotr Moskwa stwierdził, że jego specyficzna działalność, którą jest połączenie misji z ideą – nie może być zwykłą firmą. Zdobyte przez lata doświadczenie, w tym zniszczenie jego działalności gospodarczej, rabunek majątku, zrujnowanie oraz jego prześladowanie i rodziny – stały się wynikiem jego decyzji o budowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Rzecz ta jest ogłaszana od 25 sierpnia 2018 roku praktycznie na wielu serwisach wchodzących w skład Polskie Media Niezależne pt. Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie i w całym internecie.
W informacji podanej przez Redakcję Infoekspres są podane szczegóły działalności sp. z o. o. , także jej niezmienne cele oraz warunki finansowe, które muszą być spełnione do rejestracji firmy w sądzie oraz początkową fazę jej rozruchu.

Od dnia 25 sierpnia 2018 roku Piotr Moskwa zbiera fundusze, które są niezbędne do rejestracji firmy i na początkowe koszty podstawowe.
Według wyliczeń potrzeby finansowe zawarte są w 2 punktach:
1. 5 tysięcy złotych, tzw. kapitału sp. z o. o. – do jej sądowej rejestracji,
2. 4,5 tysiąca złotych na: koszty podstawowe trzech pierwszych miesięcy działalności.

Zgodnie z tym, Piotr Moskwa zadeklarował rejestrację i uruchomienie sp. z o. o. niezwłocznie po zebraniu blisko 10 tysięcy złotych.
Na chwilę obecną, dzień 9 października Piotr Moskwa zebrał: 1,365 złotych (jeden tysiąc trzysta sześćdziesiąt pięć złotych)
Jak długo Piotr Moskwa będzie zbierał pieniądze na ten cel ?
Teraz wszystko zależy od ludzi, którzy uznają, że Polskie Media Niezależne są Polsce i Polakom bardzo potrzebne.

Jeżeli uważasz, że potrzeba wspierać pracę Piotra Moskwy, który działa ponad 20 lat na rzecz Polskiej Racji Stanu, a przy tym ma pełne prawo zarabiać na niezależnym dziennikarstwie i mediach – możesz też pomóc w budowie sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.
Jak możesz nas wspierać ? Opisane metody wsparcia – zobacz – znajdziesz w zakładce „Wsparcie

 

Krzysztof Woźniak
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 9 październik 2018 rok, godz. 07:14
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie

Szanowni Państwo !

W związku z decyzją Piotra Moskwy właściciela Polskich Mediów Niezależnych, stają się one działalnością gospodarczą, zmieniając się z prywatnej działalności, prowadzonej NON PROFIT, przez 17 lat – na Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o.
Realizacja zadań przyjętych przez Piotra Moskwę, nazywanych w rzeczywistości misją, dla Polski i Polaków – zmusiły go do zmiany działania.
Przemianowanie darmowej działalności utrzymywanej za własne środki finansowe, w zakresie niezależnego dziennikarstwa i mediów, w Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. to istna rewolucja, wywołana przez Piotra Moskwę. To rzecz jasna wynik konsekwencji, czyli rabunku i ataku na jego rodzinę, działalność gospodarczą i… niego jako właściciela dużej liczby serwisów i wydawnictw pod ogólną nazwą Polskie Media Niezależne – ataku prowadzącego do zaplanowanego zniszczenia.
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie to przemyślane rozwiązanie, na które kładzie się symulacja działalności, czyli: planowanie finansowe, zatrudnianie dziennikarskiej kadry, zakupy majątku trwałego, w tym lokalowego i transportowego, realizowane zadania i inwestycje, szacunkowa dochodowość w skali minimalnej do maksymalnej w różnym czasie etc.
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie to rozwiązanie najlepsze do misji Piotra Moskwy w ramach Polskich Mediów Niezależnych, bowiem gwarantuje: finansowanie, czyli koniec kłopotów twórcy niezależnego dziennikarstwa i mediów w Polsce, nadto koniec bezpodstawnego rabunku pieniędzy – własności firmy.
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie gwarantuje otwarcie kont firmy, zabezpiecza przed rabunkiem pieniędzy w ramach nieuzasadnionych roszczeń.
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie to rozwiązanie uczciwe i jak zwykle jawne, nas co stawia Piotr Moskwa. Pełna jawność dla: kadry firmy, czytelników, kontrahentów, urzędów.
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie powstanie w momencie zgromadzenia przez Piotra Moskwę środków finansowych wymaganych przez prawo do jego rejestracji oraz innych środków, potrzebnych na koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

 

Redakcja Infoekspres.pl
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie
www.infoekspres.pl 1998-2018
Polska, 25 sierpień 2018 rok, godz. 08:41
Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości – Dokument pl, część 1 z 3 (wideo)

David Duke: Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości – Israel, The Promised Land of Organized Crime

Żydzi są liderami międzynarodowej przestępczości zorganizowanej.
Polskie Media Niezależne prezentują film, który przedstawia istotne fakty na temat dominującej roli Żydów w przestępczym świecie.

Kto nie zna prawdy ten wierzy, w historie wyprodukowane przez żydowski Hollywood.
W rolach filmowych w największej przestępczości zorganizowanej przedstawiani są Włosi i Rosjanie.

O filmie: Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości
Film podzielony jest na 3 części i pochodzi z Filmoteki Filmów Cenzurowanych (FFC).
Film z dołączonym tłumaczeniem na język polski został opublikowany 20 czerwca w 2011-tym roku na kanale YouTube DavidDukePL2
Film został ocenzurowany przez Żydów i oznaczony informacją:
„Niektóre funkcje zostały wyłączone w tym filmie
W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów.”

Film w oryginalnym języku – angielskim pt. Israel, The Promised Land of Organized Crime powstał w roku 2011-tym.
Tłumaczenie filmu na język polski wykonano i dodano do niego na stałe w Zespole Filmowym Polskie Media Niezależne, dnia 21 lutego 2019 roku.

Pamiętaj !
Jeżeli uważasz, że nasza praca jest wartościowa i chcesz, aby takich materiałów było jeszcze więcej, to wiedz, że cały czas działamy dzięki wsparciu finansowemu naszych czytelników i widzów.
Rozumiesz więc, dlaczego prosimy o wsparcie finansowe ?
Inne „media i dziennikarze” mają pieniądze z: gazet, reklamy, abonamentów, fundacji, pensji etc.
My nie jesteśmy jeszcze firmą.
Przekształcamy się w spółkę z o. o., aby się samofinansować.
Film niniejszy prosimy rozpowszechniać bez ograniczenia.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
https://vk.com/piotrmoskwanews
https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne
http://www.infoekspres.pl/
Piotr Moskwa: Jak zostać niezależnym dziennikarzem Polskich Mediów Niezależnych ? Kto może być dziennikarzem śledczym i pracować w DBŚ ?

Odpowiadając na tysiące listów elektronicznych, nadto w telefonicznych i osobistych rozmowach – zawsze informuję, że:

Bycie niezależnym dziennikarzem Polskich Mediów Niezależnych to wyzwanie i służba dla Polski i Polaków, gdzie człowiek nie służy: politykom i partiom, urzędnikom, lekarzom i prawnikom oraz innym grupom zawodowym, kościołowi, sitwom i innym układom, prywacie.
Bycie niezależnym dziennikarzem śledczym to wyzwanie i służba też wyłącznie dla interesów Polski i Polaków, żadna inna, gdzie praktycznie człowiek wykonuje zadania policjanta i prokuratora.

Pozyskiwanie materiałów w sposób jawny i niejawny

Zasadniczo każdy niezależny dziennikarz Mediów PMN musi być otwarty na współpracę z każdym: Obywatelem, Instytucją, Urzędem – w celu pozyskania informacji, aby w czasie następnym doprowadzić do publikacji materiałów w ważnym interesie publicznym i państwowym.
Dziennikarstwo śledcze podlega ścisłym regułom, które zezwalają na nagłośnienie tematów – za zgodą stron zainteresowanych, nadto prowadzenie spraw i przekazywanie materiałów odbywa się tylko i wyłącznie na mocy Pełnomocnictwa.

Od stopnia niezależnego dziennikarza do dziennikarza śledczego

Zgodnie z regułami pierwszych szkoleń niezależnych dziennikarzy dla Mediów PMN te muszą mieć na celu przygotowanie kandydatów do pracy na tym stanowisku.
Reasumując: Każde pierwsze szkolenie wprowadza prawo bycia niezależnym dziennikarzem.
Dziennikarz, który czynnie wykonuje swoje zadania wyznaczone, sprawdza się w zawodzie i zyskuje zaufanie – przechodzi do awansu po 12 miesiącach.
Awans ten oznacza drugiego szkolenia po którym otrzymuje się stanowisko: niezależnego dziennikarza zawodowego. Praca na tym stanowisku przez 24 miesiące – uprawnia do szkolenia osoby zainteresowanej, na stanowisko dziennikarza śledczego zawodowego.
Podniesienie kwalifikacji do stopnia dziennikarza śledczego wymaga trzeciego szkolenia, w ramach którego przechodzi specjalne testy, kurs samoobrony, oraz szereg innych sprawdzianów.
Zakwalifikowanie się dziennikarza do pracy na stanowisku śledczego otwiera mu drogę do zostania „asem” pośród dziennikarzy śledczych i awansu do Grupy Specjalnej X2 lub innej w Dziennikarskim Biurze Śledczym, pod warunkiem, że ma: najlepszą kategorię zdrowia, dostanie pozwolenie do posiadania broni, przejdzie specjalistyczne kursy samoobrony i sztuki walki wręcz oraz określoną bronią itd.

Kandydaci na niezależnych dziennikarzy i nabór

W momencie otwarcia oferty w zakresie poszukiwania kandydatów na stanowisko niezależnego dziennikarza – szukamy:

1. Osób niekaranych,
2. Osób od lat 16 – za zgodą rodziców do ukończenia lat 18,
3. Osób od lat 18,
4. Osób sprawnych fizycznie i mających najlepsza kategorię zdrowia,
5. Osób, które nigdy nie pracowały oficjalnie w polskich mediach nurtowych i pronurtowych (alternatywnych) oraz ich rodziny,
6. Osób, których rodziny nie miały związków z Polską Zjednoczoną Partią Robotniczą i służbami typu: UB, SB, WSI i innym służbami specjalnymi,
7. Osób, których rodziny nie były Tajnymi Współpracownikami (TW) – donosicielami itp. do władz komunistycznych w okresie całego PRLu.

Właściwa ocena oferty złożonej następuje kolegialnie przez zespół osób zajmujących się sprawami kadrowymi w Polskich Mediach Niezależnych. Po pozytywnej ocenie oferty osoba zainteresowana jest kierowana na kurs dziennikarski prowadzony przez Media PMN.
Nabór na dziennikarzy ogłaszamy każdorazowo w Internecie i innymi metodami związanymi z naszymi Kampaniami Edukacyjnymi i Reklamowymi.
Nabór na dziennikarzy ogłaszamy w Internecie i innymi metodami informując o planowanych Kursach dla Dziennikarzy – na które zgłoszenia oznaczają zarazem realizację ofert pracy, które wydajemy w określonym czasie i potrzebie.

Mając na uwadze powyższe informacje są one praktycznie ścisłą odpowiedzią na mnóstwo pytań dotyczących pracy niezależnych dziennikarzy w Polskich Mediach Niezależnych.

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 1998-2018
Polska, 27 styczeń 2018 rok

Masz pytania ?
Chcesz podyskutować ?
Masz tematy dla niezależnych dziennikarzy ?
Kontakt tel. +48 792 878 969, +48 792 646 848, w godz. 8-16, w dniach pon.-pt.
Możesz do mnie napisać maila na adres: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
Piszesz artykuły dla różnych serwisów ? Zacznij pisać dla Infoekspres.pl – Polskich Mediów Niezależnych !

Umiesz pisać ?
Zostań niezależnym dziennikarzem !
Pisz dla Polskich Mediów Niezależnych !
Zacznij teraz, aby wkrótce zarabiać z nami !

Poszukujemy ludzi, którzy mają niekonwencjonalne postrzeganie obrazu, którzy widzą każdy najdrobniejszy szczegół, szukamy osób spostrzegawczych, które wyłowią to, co jest dla innych niewidzialne, a następnie potrafią przenieść, to wszystko na papier, komputer i pokazać w mediach.

Jeżeli piszesz i chcesz się rozwijać, jeżeli pasjonuje Cię takie zajęcie, to od teraz możesz pisać dla nas. Nie chowaj przed całym światem tego, co może być tym, czego poszukują inni ?

Szukamy ludzi, którzy piszą wiersze, szukamy ludzi, którzy napiszą dobry artykuł, ludzi którzy pojadą w miejsce wydarzenia i umiejętnie zrelacjonują to dla innych ludzi, ludzi którzy potrafią rozmawiać z ludźmi, a zatem przeprowadzą wywiad.
Jeżeli posiadasz dobry aparat fotograficzny, a nawet kamerę ? Zacznij z tego sprzętu robić użytek !

Jeżeli ktoś z Państwa ma: teksty, wiersze, opowiadania, wszelkie artykuły – wszystko dotąd nigdzie niepublikowane i chcecie swoją twórczością podzielić się z innymi ludźmi – teraz możecie to zrobić.

Będziemy publikować ciekawe materiały, będziemy promować „złote myśli” i autorów, którzy zasługują na to aby ukazać ich twórczość.

Artykuły opracowane można do nas przesyłać w formie listu elektronicznego – maila oraz opracowane w edytorze przykładowo:
1. LibreOffice – darmowym pakiecie biurowym, który stanowi świetną alternatywę dla płatnego Microsoft Office. Ściągnij teraz https://pl.libreoffice.org/
2. OpenOffice – darmowym pakiecie biurowym, który stanowi świetną alternatywę dla płatnego Microsoft Office. Ściągnij teraz https://www.openoffice.org/pl/

Materiały wszelkie, w tym ciekawe zdjęcia, dokumenty etc. – prosimy do nas nadsyłać wyłącznie w formacie jpg, na pocztę elektroniczną pod adresem: info24.pmn@prokonto.pl

Przesyłane do nas załączniki – zdjęcia, należy przesyłać w szerokości minimum 450 pikseli (px) – aby były czytelne i dobre do obróbki.
Zdjęcia nie mogą mieć żadnego opisu, dlatego iż opisy zostaną naniesione przez nas, kiedy pójdą do publikacji.

Jeżeli, ktoś z Państwa uzna, że może być naszym redaktorem, dziennikarzem, a nawet dziennikarzem śledczym – zawsze będziemy mogli na ten temat porozmawiać.
Poszukujemy konkretnych osób do zawodu dziennikarza.
Każdy zatem może spróbować swoich sił.
Jeżeli, chcesz zacząć od zaraz – nie czekaj. Ludzie czekają na wiadomości ciekawe, niepowtarzalne, wiadomości bez cenzury i kłamstwa.

Dziś wszyscy zainteresowani będą pisali NON PROFIT, służąc Polsce i Polakom, do momentu przekształcenia mediów w zarobkowe i uzyskania dochodu, czyli powstania spółki z o. o. bowiem trwa przygotowanie do jej rejestracji.
Jeżeli Wasze artykuły będą dobre i niepowtarzalne, zarazem poczytne, to praktycznie wtedy – w ramach firmy Polskie Media Niezależne zaczniemy wszyscy wspólnie zarabiać i każdy nasz dziennikarz otrzyma dobre wynagrodzenie za swoją pracę.
Każda osoba zainteresowana naszą ofertą i pisaniem dla Infoekspres.pl – po wykazaniu się zdolnościami dziennikarskimi, nabędzie prawo do uczestnictwa w szkoleniu dziennikarskim, po czym otrzyma Legitymację Prasową.

Marzena Jankowska
Dział Promocji Kadr
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 1998-2019
Polska, 19 luty 2019 rok
Krzysztof Krajewski: Polskie Media Niezależne – Pełny dostęp do rzetelnych publikacji za 10 złotych wsparcia na miesiąc !

10 lutego 2019 roku Polskie Media Niezależne ograniczyły dostęp do wszelkich publikacji

Jednym zdaniem: Rzetelne dziennikarstwo potrzeba wspierać, a za pracę każdą potrzeba płacić.
Innymi słowy, teraz publikacje mogą czytać wyłącznie czytelnicy, którzy cenią prawdziwe i rzetelne informacje bez cenzury.

Jeżeli ludzie płacą za: gazety kolorowe niemiecko-żydowskie, abonament telewizyjny i czytanie antypolskich kłamstw, a nic chcą wspierać niezależnego dziennikarstwa i niezależnych mediów, które są zwalczane, a ich założyciel prześladowany i jego rodzina, to wprowadzenie nowych zasad przez Polskie Media Niezależne jest uzasadnione.

Kto może zgodnie z nowymi zasadami czytać wszystkie publikacje ?
Obecnie pełny dostęp do wszystkich publikacji jest możliwy za 10 złotych na 1 miesiąc, na wsparcie finansowe rzetelnej pracy niezależnych dziennikarzy i niezależnych mediów.
Każdy kto akceptuje nowe zasady dostępu do publikacji Polskich Mediów Niezależnych musi się w nich zarejestrować i przesłać wsparcie za pierwsze trzy miesiące dostępu, w kwocie 30 złotych. Wsparcie finansowe za każdy kolejny miesiąc wynosi 10 złotych.

Rejestracja i czytanie publikacji we wszystkich innych serwisach odbywa się na takich samych zasadach.

Rejestracja rozpoczyna się na czytanej publikacji. Po rejestracji potrzeba wpłacić wsparcie finansowe. Zasady wpłaty wsparcia są opisane w zakładce: “Wsparcie” http://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Logowanie i czytanie treści zaczyna się w stałym pionowym panelu serwisu lub na  czytanej publikacji.

Dowiedz się więcej i przeczytaj teraz artykuł pt. Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok http://www.infoekspres.pl/2019/02/12/nowe-zasady-korzystania-z-serwisow-www-polskie-media-niezalezne-12-luty-2019-rok/

red. Krzysztof Krajewski
https://vk.com/krzysztofkrajewski
Opinie, Komentarze i Wnioski
https://vk.com/opiniekomentarzewnioski
Opinie – Krzysztof Krajewski
https://twitter.com/OpinieKrajewski
Publikujemy i ujawniamy, to czego inni nie zrobią ! – Niezależni dziennikarze z Polskich Mediów Niezależnych

Kiedy zdecydujesz się działać radykalnie lub nie otrzymasz pomocy, to wtedy my się Twoją sprawą zajmiemy

Masz problem z publikacją ?
Masz problem z nagłośnieniem ?
Potrzebujesz pomocy, interwencji, a może chcesz zlecić dziennikarskie śledztwo ?

To wszystko, a nawet więcej możemy zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski i Polaków, w ważnym interesie publicznym.
Osoby zlecające wszelkiego sprawy, które partycypują w kosztach, czyli płacą za naszą pracę – publikacje swoich spraw, czyli nagłośnienie – otrzymują za darmo.

Kontakt z nami:
infoekspres.pmn@prokonto.pl – dziennikarze i redaktorzy
tel. +48 730 345 630
dbs.polska@prokonto.pl – dziennikarze śledczy
tel. +48 793 669 290

Miejsce publikacji
Sprawy publikujemy na licznych stronach www, Twittera, partnerskich oraz w kanałach filmowych: Vimeo, Dailymotion, YouTobe, VK.COM i innych.

 

Redakcja
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 16 listopad 2018 rok, godz. 09:11
Po miesiącu czasu niebytu w internecie na nowo rusza serwis Dziennikarskiego Biura Śledczego – 13 luty 2019 rok

W związku z problemami finansowymi przez ponad 1 miesiąc czasu, tj. od 11 stycznia 2019 roku do obecnego czasu, nie było fizycznej strony www – Dziennikarskiego Biura Śledczego.
Serwis już wkrótce zostanie przywrócony.

Krzysztof Krasiński
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 13 luty 2019 rok, godz. 06:06
Masz dość blokad konta i cenzury na Facebooku ? – Załóż konto prywatne, firmowe lub inne na VKontakte !

Precz z serwisem żydowskim i jego cenzurą !

Jest VKontakte, którego nie znasz, bo zachwyca Cię Facebook.
VKontakte, to odpowiednik Facebooka, a nawet więcej…
Korzystasz z Windowsa, bo nie wiesz, że masz Linuxa !
Jak poznasz Linuxa, to szybko porzucisz Windowsa.
Zawsze istnieje alternatywa, zawsze istnieje wybór…
Zapewne wiele rzeczy jeszcze nie wiesz, lecz nie znaczy, że się o nich nie dowiesz.
#VK #VKontakte
Zobacz już teraz http://www.vk.com/ Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie Polska, 3 styczeń 2019 rok
Na wariata – Zbrodnicza psychiatryzacja polskich patriotów w Polsce !

Film pochodzi z Filmoteki Filmów Cenzurowanych – Polskie Media Niezależne.
Zobacz FFC – Filmy Zabezpieczone na Twitterze https://twitter.com/MediaFFC

Psychiatryzacja stalinowska w Polsce jest faktem

Bardzo ważny temat, który należy nagłaśniać w całej Polsce, to psychiatryzacja Polaków w stylu iście stalinowskim.
Każdy, kto władzy pseudopolskiej jest niewygodny lub komukolwiek – mającemu koneksje lub pieniądze – może być umieszczony przez sąd w psychuszce (czytaj. zakładzie psychiatrycznym), a nawet być porwany z ulicy, jak to miało w Krakowie 25 września 2014 roku, kiedy to takie bandyctwo spotkało Marię Ziemiańską, której sprawy prowadzę od roku 2013, w ramach zlecenia.
Przez 5 dni w tygodniu na początku października roku 2014-go w Krakowie robiłem protesty po dwie godziny dziennie, aby ją uwolnić. Wydarzenia odbywały się w miejscach:
1. Przed Sądem, ul. Przy Rondzie 7
2. Przed Urzędem Miasta i Gminy, ul. Placu Wszystkich Świętych 3/4
3. Na Starym Rynku w Krakowie, przy pomniku Adama Mickiewicza

Z tych wydarzeń jest mnóstwo materiałów filmowych.
Podczas praktycznie ostatniego protestu zostałem napadnięty przez bandytów ze Straży Miejskiej, co też zostało uwiecznione kamerą.
Skutek moich działań był taki, że Maria Ziemiańska została uwolniona, a sędzia Bac, który decyzję po porwaniu jej do psychuszki wydał, stwierdził w kolejnym postępowaniu, że decyzję wydał pochopnie – będąc oszukanym przez pracowników DPSu.
Maria Ziemiańska – tym samym uznał, była w Kobierzynie krakowskim bezprawnie.
Z tego tytułu pokrzywdzonej należy się odszkodowanie, o które nota bene się ubiega.
Oczywiście działo się tak dlatego, że wszystko było nagłośnione na: ulicy i w Polskich Mediach Niezależnych.
Jak się okazuje po latach bandyci nie ustępują, teraz chcą Marię Ziemiańską zamknąć w psychuszce, a potem DPSie, wszystko dlatego, że walczy od lat o swoją córkę Angelikę Ziemiańską, którą zabrali jej z domu i uwięzili w DPSie, ponadto o odszkodowanie.
Dokładnie 6 lutego 2019 roku w Szczecinie, będę przesłuchiwany w jej sprawie jako świadek przez nią powołany.
Na marginesie tej historii i opowiedzianej w tym materiale filmowym dodam, że przez ponad blisko 4 lata byłem prześladowany przez prokuraturę, jej wnioskami o umieszczenie mnie “na badania psychiatryczne” w Szpitalu Psychiatrycznym na ulicy Mącznej w Szczecinie.
Wygrałem dwie sprawy, broniąc się sam, bo adwokaci z urzędu służyli nie mi, a prokuraturze, a raczej Żydom, którzy za tym stali. Adwokaci byli na sali podczas posiedzeń tajnych, ale ja im głosu prawa nie dawałem.
Pisałem o niektórych na #Facebook,u, że służą Diabłu !
Kiedy sprawę nagłaśniałem grozili mi więzieniem, dlatego wiedziałem, że moja walka jest skuteczna.
Mając doskonałą wiedzę, czego się boją Żydzi – robiłem swoje ? Żydzi panicznie boją się nagłośnienia i zjednoczenia Polaków.
Niestety, pomocy od ludzi żadnych w tej walce – nie otrzymałem. Żaden Polak nie przyszedł mi z pomocą w batalii sądowej.
Zostałem sam, wierząc w to co robię i siłę jeszcze większą, wtedy właśnie kiedy mnie kąsają jadowite żmije – przebrane za Polaków i zdrajcy.

Uwaga ! O sprawie pilnej pomocy Marii Ziemiańskiej w kolejnych informacjach napiszę.

Zobacz teraz film pt. Na wariata – Zbrodnicza psychiatryzacja polskich patriotów w Polsce !

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne
Infoekspres Polska na #Twitter,ze
https://twitter.com/InfoekspresNGI
Piotr Moskwa na #VKontakte
https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
https://vk.com/piotrmoskwanews
Piotr Moskwa na #Twitter,ze
https://twitter.com/PiotrMoskwaNews
https://twitter.com/TrybunPolski
Multimedia – Polskie Media Niezależne. Realizacja polskich projektów

Witamy serdecznie wszystkich !

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy podzielić się z Wami tematami nad którymi pracujemy.
Wraz z budową spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, prezentujemy Wam polskie projekty multimedialne, które będziemy realizowali.

Multimedia w ramach: Polskie Media Niezależne – oznaczają realizację polskich projektów:
1. Budowa RiTVI – Radio i Telewizja Internetowa.
2. Budowa serwisu multimedialnego: Filmy & Muzyka – wzorem: YouTube, CDA, Dailymotion, Vimeo, VKontakte etc.
3. Budowa usług telekomunikacyjnych w zakresie: prowidera internetowego, czyli dostawcy usług internetowych: ISP.
Świadczenie usług ISP (skrót: Internet service provider) jest konieczne, aby rozwijać niezależne media. W ramach tych niezależnych usług będą działać: serwery stron, radio i telewizja, serwisy multimedialne.
W następnej kolejności będzie można sprzedawać naziemne usługi, przez stacjonarne obiekty, w tym: własne nadajniki – przekaźniki itp. infrastrukturę – przykładowo: telefonii z wideorozmowami, w cenie Skype,a.

Znaczenie tych projektów jest ogromne, bowiem wiążą się ze 100 procentową niezależnością tworzonego podmiot gospodarczego, w ramach którego znajdą zatrudnienie Polacy, a media nasze trafią do każdego polskiego domu, do każdej polskiej firmy, organizacji i instytucji.
Mając na uwadze tak istotną rzecz, jaką są rzetelne media – IV władza, która za zadanie ma pilnować prawa i porządku prawnego, mam nadzieję, że media moje docenią Polacy w Polsce i na Obczyźnie.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Polska. Szczecin, 28 styczeń 2019 rok, godz. 08:47
Źródło informacji:
Multimedia – Polskie Media Niezależne
https://vk.com/multimediapolskiemedianiezalezne
Piotr Moskwa: Kontakt ze mną, na wiele sposobów – 26 styczeń 2018 rok

Informacja dla wszystkich czytelników Polskich Mediów Niezależnych

Dziś przekazuję wszystkim, że jest możliwość rozmowy ze mną przez Skype.
Mój numer to: ntbix-szczecin
Rozmawiam tylko po autoryzacji potencjalnego rozmówcy.
Podobnie jest z rozmową telefoniczną: Odbieram tylko połączenia z numerów niezastrzeżonych.
Do połączeń służbowo-prywatnych używam głównie dwóch numerów telefonicznych: +48 792 878 969 oraz 792 646 848, które można wyszukać chociażby w: Yahoo, Google, Yandex i innych wyszukiwarkach internetowych.
Do tego zestawu komunikacji ze mną – używam też poczty elektronicznej. Mój e-mail prywatno-służbowy to: piotr-moskwa.news@prokonto.pl, e-mail wyłącznie służbowy to: infoekspres.pmn@prokonto.pl
Oczywiście, rozmawiam wtedy, kiedy mogę, podobnie jest z odpisywaniem na listy. Niekiedy listów jest tak dużo, że nie daję rady tego na bieżąco wykonać.
To tyle w zakresie kontaktu – dla zainteresowanych kontaktem ze mną.

 

Piotr Moskwa
Szczecin, 26 styczeń 2018 rok, godz. 02:43
Piotr Moskwa: Informacja dla Polaków, dla wszystkich moich czytelników, zwolenników i polskich patriotów – 26 styczeń 2018 rok

Witam !

Informuję wszystkich, że nie codziennie mam czas, aby przekazywać Wam informacje.
Obecnie przygotowuje się do ostatniego etapu przebudowy domu, który rozpocznę praktycznie po ustaniu mrozów w Szczecinie.
Tegoroczna zima 2018/2019 w tym rejonie Polski jest ogólnie ciepła.
Praktycznie kilka dni temu w styczniu przyszedł mróz w wysokości minus 6 stopni Celsjusza.
Zimno trzyma w dzień i w nocy. Wcześniej temperatury oscylowały w granicach zera stopni Celsjusza.
W związku z przebudową domu – podjąłem też dodatkowe zlecenia, aby zgromadzić fundusze na realizację robót.
Sprawy wymienione pochłaniają mnie, a na dodatek dochodzi do tego obowiązkowe palenie w piecu, bowiem nikt poza mną nie jest uprawniony obecnie do obsługi nowego kotła – centralnego ogrzewania, z uwagi na to, że zmuszony byłem podłączyć go do starej instalacji opartej o zasadę grawitacji, tzn. wymuszenia obiegu wody w rurach.
Dopiero jak wykonam nową instalację centralnego ogrzewania, palić sam nie będę musiał. Zainstaluję też pompkę do rozprowadzania wody w rurach.
Tak obecnie wygląda mój zimowy rozkład zajęć 😊

 

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,
Piotr Moskwa
Szczecin, 26 styczeń 2018 rok, godz. 02:24
Monika Kosecka Info: Uważam iż komu, jak komu, ale Piotrowi Moskwa i jego rodzinie potrzeba pomóc finansowo – 24 styczeń 2019 rok

Witajcie kochani Polacy !

Wczoraj miałam się podzielić z Wami najnowszymi informacjami dotyczącymi ponownego uruchomienia serwisu www – Zjednoczonej Organizacji Narodowej www.zon-2019.pl, niestety nie udało się.
Musiałam zostawić pracę w internecie i spotkać się z ludźmi pomagającymi Piotrowi Moskwa w przebudowie domu i jego rodzinie.
Piotr Moskwa aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia robót budowlanych, aby zakończyć w 3 roku przebudowę domu, (wznowioną na wiosnę w roku 2017, którą zatrzymuje jedynie zima) – zatrzymaną na cztery lata przez szczecińskich urzędników, którzy zamiast pomóc rodzinie napadli ją działając w zmowie z sędzią Anną Bilińską-Czyżyk, która działając bezprawnie, na zlecenie: zabrała i uwięziła dwie córki – z domu Teresy i Piotra Moskwy. W tej sprawie Piotr Moskwa, jego żona i dzieci będą żądały: odszkodowań, ścigania karnego i ukarania – wszystkich bandytów, zmieszanych w sprawę.
Wracając do wczorajszego spotkania z ludźmi ws. pomocy w przebudowie domu – Piotr Moskwa ma zadanie wykonać bieżące zdjęcia dotyczące: stanu robót, do ewentualnej publikacji – za jego zgodą.
Ponadto – najważniejsze, Piotr Moskwa ma obliczyć w przybliżeniu: Jaka pomoc finansowa jest mu potrzebna, na zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz na opłacenie pomocnika, aby mógł jak człowiek cywilizowany i jego rodzina – mieszkać ?
Najpóźniej do dnia 27 stycznia 2019 roku Piotr Moskwa musi to wszystko obliczyć i przedstawić niezbędne koszty – osobom oferującym pomoc rodzinie.

Tak w skrócie wyglądało moje wczorajsze zadanie ws. pomocy rodzinie Piotra Moskwy. Z racji tej sprawy reaktywowałam grupę pn. SOS na ratunek Piotrowi Moskwa i jego rodzinie – na którą teraz wszystkich zapraszam (link na końcu materiału).
Kto jeszcze nie wie, to informuję, że za utworzenie grupy wsparcia takiej samej na #Facebook,u – zostałam zablokowana i usunięta z tego serwisu.
Tak panicznie bandyci wszelkiej maści, udający Polaków – boją się Piotra Moskwy, boją się jego niezależnych mediów, które od roku 1998 dekonspirują: bandytyzm, rabunek i zniszczenia Polski i Polaków.
Zamiast pomóc Piotrowi Moskwa i rodzinie – zniszczyli mu działalność gospodarczą i ograbili z majątku.
Pomimo tego Piotr Moskwa – dalej walczy o Polskę, o Polskę wolną od okupacji wszelkiej.
Mając wszystko na uwadze: Uważam iż komu, jak komu, ale Piotrowi Moskwa i jego rodzinie potrzeba pomóc finansowo.
Bezdomny, pogorzelcom, osobom chorym, osobom starym i ludziom w trudnej sytuacji życiowej – potrzeba pomagać.
Wszystkich los podobny może spotkać, kiedy Polską nie rządzą Polacy, starość każdego dosięgnie.

Monika Kosecka Info
24 styczeń 2019 rok, Polska
https://twitter.com/MKoseckaInfo
https://vk.com/monikakoseckainfo
Grupa wsparcia pn. SOS na ratunek Piotrowi Moskwa i jego rodzinie https://vk.com/sosnaratunekpiotrowimoskwa
23 stycznia 2019 roku ponownie uruchomiono serwis Zjednoczonej Organizacji Narodowej – #ZON2019

Od około godziny 9 rano jesteśmy ponownie z Polską i Polakami

Po trwającej kilkanaście dni przerwie spowodowanej problemami z utrzymaniem finansowym serwera stron www oraz naprawie wadliwej kopii serwisu www – serwis Zjednoczonej Organizacji Narodowej ponownie wykonuje swoją misję.
W serwisie znalazły się na powrót wszystkie artykuły, które były opublikowane od początku jego założenia.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za problemy z dostępem do strony.
Zapraszamy do aktywnego działania na rzecz zjednoczenia Polaków, a tym samym do wspierania finansowego, rozpowszechniania naszych informacji i wstępowania do Zjednoczonej Organizacji Narodowej.
Kontakt z nami jest możliwy przez e-mail: zon-biuro@prokonto.pl oraz przez widoczny formularz kontaktowy.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Napisz maila
6 + 1 =

Krzysztof Woźniak
Zjednoczona Organizacja Narodowa
www.zon-2019.pl
Polska, 23 styczeń 2019 rok, godz. 10:16
Żydzi, do Polski przyszli: po pogromach, z Selmanem, ze Stalinem – Sami Polski nie opuszczą !

„Żydzi Polskę uważają za swoją własność. Mówią, że są u siebie ! Problem taki jest z Żydami, że nie wyjdą z Polski sami. Dziś Mojżesza muszą zastąpić radykalni Polacy, w przeciwnym razie Polacy staną się Polinami w Judeopolonii. Ten, kto to zrozumiał moje słowa, wie w czym rzecz ? Kto tego nie zrozumiał – jest głupi !” – Piotr Moskwa
🇵🇱 Zjednoczona Organizacja Narodowa, #ZON2019

W tej chwili trwają prace nad otworzeniem serwisu pn. Zjednoczona Organizacja Narodowa – na nowym serwerze.

Nie udało się otworzyć serwisu 20-21stycznia, z powodu złej kopii materiału. Prawdopodobny czas ponownego włączenia serwisu przypadnie na wtorek 22 stycznia 2019 roku, w późnowieczornych godzinach.
Przepraszamy wszystkich. Prosimy o ponowną wizytę…
Przeczytaj wszystko i podziel się informacją.
http://www.zon-2019.pl/

Monika Kosecka Info
https://vk.com/monikakoseckainfo na #VKontakte, czyli VK.COM
oraz na Twitterze
Zgodnie z planem serwis Infoekspres.pl ponownie jest dostępny ! – 19 styczeń 2019 rok

 

Serwis Infoekspres.pl ponownie działa !

Po godzinie 20:00 czasu warszawskiego dnia 19 stycznia 2019 roku – został uruchomiony serwis Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne.

Serwis nie był dostępny w internecie od dnia 11 stycznia 2019 roku, z uwagi na zablokowanie serwera, do którego doszło z powodu nieprzedłużenia usługi, z przyczyn finansowych.
Brak serwisu w przestrzeni publicznej przez 8 dni, to praktycznie moment – w stosunku do 21 lat działania niezależnych mediów, które wkrótce zostaną zarejestrowane w sądzie.
Polskie Media Niezależne jako firma, z pewnością podobnych problemów mieć nie będą. Wszak firmę nie po to się zakłada, aby tracić i rozdawać usługi, ale po to, aby przede wszystkim zarabiać.

Mając na uwadze to, że czytelnicy masowo czytają nasze informacje, jednak nie chcą wspierać niezależnych mediów stworzonych przez Piotra Moskwę, na co zwrócili dziennikarze skupieni wokół niego – podjął on decyzję, że wzorem serwisu www.kresy.pl – potrzeba wprowadzić opłaty za dostęp do Polskich Mediów Niezależnych.
Sprawa wdrożenia specjalnego oprogramowania jest w toku.

Biorąc pod uwagę dostęp bieżący do serwisu Infoekspres.pl – prosimy mieć na uwadze, że został on przywrócony z kopii bezpieczeństwa, tym samym mogą być jeszcze widoczne braki filmów wcześniej prezentowanych lub zdjęć przy artykułach, mogą też sporadycznie wyskakiwać błędy na stronie.
Pracujemy nad tym, aby wszystko działało bez zakłóceń.

 

red. Marta Górska
Infoekspres24.pl, Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 19 styczeń 2019 rok, godz. 22:45
Piotr Moskwa: Bez pieniędzy media nie mogą działać – Rozważam projekt ograniczenia dostępu do publikowanych treści w Polskich Mediach Niezależnych

Praca niezależnych dziennikarzy i mediów nie może być wykonywana za darmo, tym bardziej bez wsparcia finansowego czytelników

Z uwagi na brak wsparcia finansowego Polskich Mediów Niezależnych przez rzeszę czytelników z Polski i zagranicy, Polaków i obcokrajowców – rozważam wprowadzenie projektu ograniczenia dostępu do publikowanych treści.

Zdecydowanie takie działanie w dostępie do wszelkich treści ma uzasadnienie.
Takie ograniczenie wprowadzono np. w serwisie www.Kresy.pl, bo nikt nie chciał wspierać tego serwisu i pracy dziennikarzy.
Po wejściu do wymienionego serwisu znajdujemy w nim taką informację: „Zostało 87.2% artykułu. Możesz przeczytać go za darmo. Pamiętaj jednak, że portal nie jest w stanie utrzymać się wyłącznie z reklam.”
Po tej informacji jest prośba o wsparcie serwisu płatnym SMSem, w innym razie czytanie artykułu jest utrudnione ciągle wyskakującymi natarczywymi reklamami, które potrzeba zamykać klikając.
Serwis wprowadził ograniczenie, bo nie miał wsparcia czytelników i nie mógł utrzymać się również z reklam.
W Polskich Mediach Niezależnych nie będzie agresywnych reklam, jeżeli reklamy się pojawią.
O ile inne media mają abonament, reklamy i zarabiają na swojej działalności, to my tego komfortu jeszcze nie mamy.
Oczywiście, do tego dojedziemy, że nie będziemy musieli prosić nikogo o wsparcie.
Stanie się tak, jak Polskie Media Niezależne staną się spółką z o. o. i zaczną zarabiać.
Tymczasem – jesteśmy zdani na łaskę czytelników, żebrząc dosłownie.
To jest rzecz przykra i dziwna, w odniesieniu do tego, co my robimy dla Polski i Polaków ?
Czyżbyśmy nie zasługiwali na wsparcie ?

Jeżeli czytasz tą informację i uważasz, że warto jest wspierać Polskie Media Niezależne – Infoekspres.pl i inne moje serwisy, uważasz, że warto jest wspierać moją pracę i wielu dziennikarzy, to proszę o wsparcie chociażby sumą 5 złotych. Przesłanie pieniędzy z konta online na inne konto – nic nie kosztuje.
Metody wsparcia, w tym przelewem przez bank – są opisane w zakładce „Wsparciehttp://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o . w budowie
Polska, 10 styczeń 2019 rok, godz. 18:17
Precz z żydowskim #Facebook,iem ! – VK.COM: Wszystkie grupy na VKontakte działają ponownie !

Wytwór obcych służb – Facebook,owy ‘pępek świata’ !

Żydzi z #Facebook,a – utworzyli ten serwis do celów wywiadowczych. Kontrolują wszystkich użytkowników. Niewygodne konta: blokują i cenzurują. Do tego celu uruchomili specjalne alegorytmy, które zasłaniają treści do tego stopnia, że nie widzą znajomi publikowanych materiałów – swoich znajomych. Blokują linki-odnośniki do stron lub maskują zdjęcia z filmów lub artykułów. W końcu konta niewygodne – Żydzi  usuwają !

Podobnie było z kontami Piotra Moskwy, który zrobił prawdziwą medialną ekspansję na Facebook,u.
Piotr Moskwa założył konto imienne i masę kont organizacji i Polskich Mediów Niezależnych. Było ich kilkadziesiąt.
Piotr Moskwa założył też masę grup tematycznych.
Kiedy Piotr Moskwa odkrył mechanizmy działania alegorytmów i inne – postanowił konta wykasować i pożegnać żydowski serwis.

VKontakte – alternatywa warta uwagi

Pojawienie się możliwości podobnego działania na VKontakte – VK.COM, jak na Facebook,u – postanowił analogicznie (podobnie) wykorzystać Piotr Moskwa, jak na żydowskim serwisie.
W związku z tym dnia 23 grudnia 2018 roku założył nowe konto imienne na VKontakte, następnie odzyskał drugie konto założone 16 listopada 2016 roku.
Po założeniu kont zaczął pracę przy założonych stronach mediów, następnie przy grupach tematycznych.

Dzięki tej pracy, na dzień dzisiejszy działają już następujące grupy:
Nie dla Szczepień Przymusowych w Polsce https://vk.com/stopszczepieniomprzymusowym
Muzeum Zbrodni Żydów https://vk.com/muzeumzbrodnizydow
Patriotyczny Szczecin https://vk.com/patriotycznyszczecin
Polska Kontra Chemtrails https://vk.com/polskakontrachemtrails
Kolejną grupę na ratunek dla rodziny Piotra Moskwy założyła Monika Kosecka: SOS na ratunek Piotrowi Moskwa i jego rodzinie https://vk.com/sosnaratunekpiotrowimoskwa
Kolejne grupy tematyczne w dużej liczbie, który były na Facebook,u – zostaną wkrótce otworzone.

Zarejestruj się na VK.COM i działaj z nami dla Polski i Polaków !
VK.COM – Filmy o Żydach, artykuły i inne publikacje na VKontakte ! – Bez cenzury, tajemnic i granic – #VKontakte

Filmy, artykuły i wszelkie inne publikacje plus zapowiedzi – wszystko na #VKontakte

Filmy wszelkiego rodzaju, w tym o Żydach, różne artykuły i inne materiały: bez cenzury, tajemnic i granic – są dostępne na kanałach VK.COM, czyli w VKontakte, odpowiedniku żydowskich serwisów takich jak: #Facebook i #YouTube

Zobacz nowe kanały filmowe:
Video kanał Monika Kosecka https://vk.com/videos459555333 (10 filmów)
1 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos395478393 (8 filmów)
2 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos522730117 (22 filmy)

Zobacz nowe konta użytkowników:
Monika Kosecka https://vk.com/monikakoseckainfo
Piotr Moskwa News https://vk.com/piotrmoskwanews
Piotr Moskwa Szczecin https://vk.com/piotrmoskwaszczecin 

Żydzi skasowali wiele kopii filmu na YouTube pt. ‘Jak rozpoznać ukrytego Żyda ? – Zwiastun filmu, 22.12.2018’, po czym zagrozili zamknięciem kanałów
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM

Żydzi ograniczyli widoczność wielu kopii filmu na YouTube pt. ‘Kwestia wygnania Żydów z Polski’, tłumacząc, że obraża żydowską społeczność, czyli żydowskich właścicieli tego serwisu i ich kolesi globalistów od podboju świata
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM