Witamy wszystkich w wydawnictwie: Przegląd Wszechpolski !

Dzień dobry !

W związku z potrzebą obudzenia świadomości Narodu Polskiego w zakresie dziejów historycznych, tym samym obudzenia Ducha Narodowego dla podniesienia z kolan Polaków i odzyskania Polski dla Polaków, która to przez działania skrytobójcze okupanta udającego obywateli polskich – jest zawłaszczana, niszczona i rabowana – Piotr Moskwa, prześladowany polski patriota postanowił iż potrzeba reaktywować sztandarowe media endecji Romana Dmowskiego pn. Przegląd Wszechpolski, założone w roku 1895.

Z racji tej dziś możemy powitać wszystkich Polaków w Polsce i za jej granicami, czyli Polonię – z tego wydawnictwa i serwisu.

 

Marzena Stoczek
www.Przeglad-Wszechpolski.pl
Media Endecji Polskiej
Ruch Patriotyczno-Radykalny
17 marzec 2018 rok, godz. 07:40
Piotr Moskwa: Już jest pierwsza kamera potrzebna do misji dla Polski i Polaków – Dziękuję Polakom Góralom za wsparcie !

Polacy, Siostry i Bracia !

Po wielu latach starań o profesjonalną kamerę niezbędną do niezależnej pracy dziennikarsko-medialnej, w końcu nadeszło wsparcie finansowe pozwalające – na jej zakup. Rzecz jasna, że jeszcze brakuje do kompletu dynamicznych działań wielu narzędzi z nią współpracujących, chociażby kilku profesjonalnych mikrofonów, odpowiednich walizek do przewożenia całego sprzętu itd., jednak liczę na to, że teraz też na to otrzymam wsparcie i lada moment będę mógł rozpocząć realizację: zaplanowanych materiałów, zleconych materiałów, materiałów ogólnie bardzo niebezpiecznych, nadto tematów informacyjno-edukacyjnych, w tym bieżących, również o prawdziwej historii, tematów potrzebnych Polsce i Polakom – dla odzyskania wszystkiego, co stanowi własność Polski i Polaków.

Mając na uwadze, tak ważne wydarzenie muszę powiedzieć wszystkim moim znajomym, którzy mnie znają od lat i obserwują w wydawnictwie i serwisie Infoekspres.pl i wielu innych związanych z Polskimi Mediami Niezależnymi, którzy obserwują mnie na Twitterze, obserwują mnie również na Facebooku, gdzie mam nowe konto od 20 października 2016 roku – ponownie po wielu latach od zablokowania, że moje starania o zakup kamery profesjonalnej datują się na rok 2010. Wówczas to po raz pierwszy zostało napisane o uruchomieniu mojego projektu pn. RiTVI – Radio i Telewizja Internetowa. Rzecz jasna, że z racji tej konieczne było zakupienie pierwszej kamery profesjonalnej i innych potrzebnych rzeczy do kompletu, aby móc działać dla dobra Narodu Polskiego, tym samym dla Polskiej Racji Stanu. W roku 2010 praktycznie mogłem sfinansować zakup kamery i sprzętów, nadto mogłem „rozdawać swoją pracę i media” – NON PROFIT, bo prowadziłem działalność gospodarczą. Okazało się jednak, po ogłoszeniu realizacji projektu RiTVI i wielu innych moich inicjatywach, nadto artykułach związanych z sytuacją Polaków w Polsce, że interesy moje zaczęły się „sypać” jak zamki z piasku. Pomimo to starałem się środki niezbędne – na sprzęt, bardzo mi potrzebny do pracy gromadzić. Kiedy byłem już w stanie zakup taki sfinansować – zachorowała moja żona Teresa na kręgosłup i zaczął się prawdziwy dramat mojej rodziny. W drugiej połowie roku 2010 zrabowano mi po raz pierwszy spadek po rodzicach – dokładnie: dom z ogrodem znacznej wartości i całym mieniem w nim się znajdującym, w ogrodach Polskiego Związku Działkowców – PZD pn. „Zacisze”, na ulicy Rostockiej 58 w Szczecinie. Rzekomo byłem bardzo złym działkowcem. Prawda jest jednak taka, że wiele miesięcy wcześniej razem z synem moim Danielem przygotowywałem działkowców do założenia Wolnego Ogrodu „Zacisze”, czyli do uwolnienia tego ogrodu spod jarzma PZD, monopolu okradającego w całej Polsce 1 milion działkowców plus rodziny z ich majątku i pieniędzy.
Na okoliczność tą zarejestrowałem domenę internetową – adres: www.zacisze-szczecin.ogrody-miejskie.pl oraz założyłem konto na Twitterze pn. „Zacisze” – tu link – https://twitter.com/Zacisze
Obecnie w roku 2018 ponownie domenę pod stronę: Wolnego Ogrodu „Zacisze” – wykupiłem.
Z racji rabunku mojego mienia po rodzicach w „Zacisze” zorganizowałem w roku 2010 pierwszy protest w Polsce ws. bandyctwa Polskiego Związku Działkowców – pod Sejmem RP, gdzie żądałem delegalizacji tego przestępczego tworu i ukarania jego władzy o rodowodzie z PRL, tym z samym PZPR, UB-SB etc.
Z racji planowanego legalnego protestu Wolnych Działkowców pod Sejmem, w październiku – zostałem zaproszony do Polskiego Radia Szczecin i tam nagrano ze mną materiał dotyczący budowanego przeze Wolnego Ogrodu „Zacisze” i Związku Niezależnych Działkowców Polskich, rabunku i planowanego protestu pod Sejmem.
W programie wystąpił również Tadeusz Jarzębak – przedstawiciel Polskiego Związku Działkowców. Opowiadałem na antenie radia o rabunku mojego majątku po rodzicach i rabunku działkowców w całej Polsce, o budowie niezależnego związku etc. Jak to dokładnie było ? Jak się odniósł Tadeusz Jarzębak przedstawiciel PZD do moich ciętych, czyli ostrych wypowiedzi – na temat bandytyzmu ?
Dowiesz się wkrótce !
Nagranie te zaprezentuję zaraz po tym artykule nosi ono tytuł: Piotr Moskwa i zbuntowani działkowcy ze Szczecina – kontra organizacja przestępcza PZD

Wyobraź sobie teraz, że muszą być podjęte działania podobne, niezwłoczne i konieczne do wykonania przez Polaków w Polsce, w przykładzie działań potrzebnych do uwolnienia w Ogrodach Polskich. Dokładnie to samo Polacy muszą zrobić w Polsce, aby ją spod OKUPACJI, czyli panowania bandytów – udających Polaków, odzyskać i Polską rządzić.

Historii ws. kamery ciąg dalszy

Po wydarzeniach pod Sejmem ws. PZD i z racji narastających problemów z widocznymi objawami niszczenia mojej działalności gospodarczej – zacząłem tracić płynność finansową i zakup kamery zaczął się oddalać.
Rok 2011 – rozpocząłem cykl akcji protestacyjnych w Szczecinie. W dniu 2 maja 2011 roku, w Dzień Flagi – protestowałem przeciwko bandyctwu w Szczecinie przed Urzędem Miasta i Gminy Szczecin, przy pl. Armii Krajowej 1, pod oknem pseudo prezydenta Piotra Krzystka – odpowiedzialnego za rabunek Szpitala Kolejowego zwanego Szpitalem Miejskim, wraz z bratem Andrzejem Krzystkiem, pseudo księdzem z Kościoła Katolickiego. Potem były kolejne protesty, m. in. pod wspomnianym szpitalem przy al. Wyzwolenia 52. Wkrótce zacząłem protestować w całej Polsce. Z uwagi na problem finansowy i chorą żonę o kamerze mogłem tylko pomyśleć. Rozpoczął się rok 2012. Postanowiłem zarejestrować firmę zajmującą się profilaktyką zdrowotną na terenie całej Polski. Na początku miesiąca lutego 2012 roku zaczyna działać Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze. Nie podejrzewając złych intencji Jerzego Owsiaka – postanowiłem wypromować Profilaktyczne Badania Kości dla Dzieci i Dorosłych podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinie. Razem z Bogusławem Sadowskim partnerem w prowadzeniu badań kości Sonarami USG – najdoskonalszej technologii na świecie zbieram blisko 1 tysiąc złotych dla chorych dzieci. Promocja firmy w Szczecinie – prowadzącej badania profilaktyczne, wyszła znakomicie. Obudziła się nadzieja na zgromadzenie funduszy na kamerę profesjonalną. Niestety, dnia 7 lutego 2012 roku – czar prysł. Na firmę moją napadli urzędnicy-bandyci przy pomocy czerwonego szmatławca służącego w PRL komunistom – dziś SLD, pod nazwą „Kurier Szczeciński”, który dziś służy szczecińskiej sitwie urzędowo-kościelnej sterowanej przez braci Krzystków. Szmatławiec napisał o mnie z imienia i nazwiska oraz mojej firmie, że prowadzę niewiarygodne badania przy pomocy technologii USG, która nawet wg pseudo pediatry i wojewódzkiego konsultanta zdrowia Mieczysława Walczaka – promieniuje. Tymi oszczerstwami rozpoczęli niszczenie z premedytacją zdrowia Polaków w Szczecinie, napadli na nieinwazyjną powszechną technologię USG (ultradźwięki), mającą zastosowanie we wszelkich badaniach człowieka od narodzin do śmierci, tu mającą zastosowanie w badaniach kości – zamiast technologii inwazyjnej RTG, faktycznie promieniującej. Oszczerstwami płynącymi ze szmatławca postkomunistycznego – „Kuriera Szczecińskiego”, prawdziwi autorzy ataku przygotowanego z premedytacją napadli na obowiązującą w Polsce Ustawową Profilaktykę, gwarantującą dzieciom i młodzieży do 18 roku życia badania profilaktyczne w placówkach oświatowych typu: żłobki, przedszkola, szkoły, internety i inne, na terenie całego kraju. Do dnia dzisiejszego pozostaje otwarta sprawa rozprawienia się z urzędnikami-bandytami, na drodze prawnej: karno-cywilnej.
Dnia 8 lutego 2012 roku, po publikacji oszczerczej „Kuriera Szczecińskiego” – wszystkie placówki oświatowe podległe pod Urząd Miasta i Gminy Szczecin – zablokowały badania kości dzieci. Zablokowano profilaktyczne badania w miastach: Szczecin, Stargard, Police, Pyrzyce, Goleniów i innych.
Po tych wydarzeniach zacząłem się zwracać do czytelników Polskich Mediów Niezależnych o wspieranie mojej całej misji, niezależnego dziennikarstwa i niezależnych mediów, cały czas prowadząc je za darmo w formie NON PROFIT.
Postanowiłem po rozmowie z Bogusławem Sadowskim promować badania kości na terenie Polski. Poza faktyczną promocją i olbrzymimi kosztami – działania gospodarcze, po ataku na moją firmę – nie przyniosły sukcesu, jaki odnieśliśmy w Szczecinie, przez kilka dni przed atakiem urzędników-bandytów.
Z racji wszystkich wydarzeń i zgromadzonych materiałów, zaraz po napadzie na mnie i moją firmę zaczynam pisać cykl artykułów o Mafii Osteoporozy w Polsce, wkrótce też piszą licznie moi dziennikarze.
Nadszedł rok 2013. Nadzieja na zakup kamery prysła. Finanse mojej rodziny były marne. W domu chora żona na kręgosłup i przyszły nowe problemy z dojrzewającą starszą córką Natalią. Podatna na manipulację Natalia nakłamała w gimnazjum, w wyniku czego 30 października 2013 roku moja rodzina została napadnięta przez urzędników-bandytów, którzy będąc w zmowie z sądem ograniczyli nam prawa rodzicielskie, założyli sprawę i zaczęli nas prześladować – zamiast pomóc. Mi założyli Niebieską Kartę. Działanie urzędników-bandytów przerwało mi na 4 lata przebudowę domu i zniszczenie wielu materiałów budowlanych, za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pół roku nachodzili urzędnicy-bandyci nasz dom. Przychodzili: kurator sądowy, kurator społeczny i asystent rodziny z MOPR. W kwietniu 2014 roku, dzień po rozprawie w Sądzie Rodzinnym, dokładnie 10 kwietnia do mojego domu przyszła osobiście sędzia Anna Bilińska-Czyżyk z innymi osobami. Miała ostatecznie zdecydować, co dalej z naszymi prawami rodzicielskimi ? Jej decyzja była taka, o czym się dowiedziałem w sądowej czytelni, że postanowiła zabrać nam dzieci z uwagi na cyt: „zagrożenie zdrowia, a może i życia” i uwięzić dwie córki w Centrum Opieki Nad Dzieckiem w Szczecinie, bez oceny biegłych sądowych. Po zabraniu mi i żonie dzieci intensyfikuje akcje protestacyjne przeciwko temu bezprawiu i rozlewam w iście masowej formie protesty na całą Polskę. Łącznie przeprowadzam ich ponad 250 do dnia 15 marca 2018 roku.
Z racji tej szeroko zakrojonej misji proszę masowo o wsparcie finansowe Polaków w Polsce i całą Polonię. Postanowiłem też napisać pierwszy APEL o wspieranie Polskich Mediów Niezależnych i zakupu kamery profesjonalnej. Protesty moje i apele o wsparcie finansowe – opisują oszczerczo dwie siostry z Łowicza: Maria Bejda i Teresa Wojda z domu Znyk – rzekome Polki walczące o Polskę i Polaków. Działając wspólnie i w porozumieniu z pseudo prezydentem Polski Tadeuszem Cichockim – nazywają mnie oszustem, agentem MOSSADU, posługującym się fikcyjnym nazwiskiem etc. Według nich media moje też są mediami OKUPANTA żydowskiego. Informacje oszczercze o mnie, mojej rodzinie, moim dziennikarstwie, moich badaniach kości i niezależnych mediach przekazują telefonicznie, pocztą e-mail i osobiście różnym ludziom w całej Polsce. W ten sposób niszczą moje ogólnopolskie protesty pn. „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie” Przez działanie tych „polek” ludzie przestają mi ufać i mnie wspierać finansowo i moją misję. Pod koniec roku 2014, po protestach ws. Marii Ziemiańskiej porwanej z ulicy i uwięzionej w psychuszce, w krakowskim Kobierzynie – zmuszony jestem zawiesić z powodu finansów ogólnopolskie akcie protestacyjne, które są ponadczasowe i potrzeba je cały czas kontynuować dla budzenia świadomości wszystkich „śpiących” jeszcze Polaków.
Rok 2015. Z nastaniem nowego roku 2015 działam nadal niezmiennie na rzecz Polski i Polaków pisząc w interesie Polskiej Racji Stanu. Rozwijam i prowadzę Polskie Media Niezależne, pomimo wielu kłopotów, gróźb, w tym też problemów finansowych. Działam intensywnie na rzecz uwolnienia dzieci – zabranych z domu na mocy zbrodni sądowej dokonanej na mojej rodzinie. Wkrótce okazuje się, że sędzia Anna Bilińska-Czyżyk zabrała mi i żonie dzieci z powodu: Infoekspres.pl oraz tego, że jestem bojownikiem i prowadzę protesty. Razem z żoną dostaliśmy to na piśmie z Sądu w Szczecinie, przy Placu Żołnierza Polskiego 16. W roku 2015 dla uciszenia mnie stworzono mi fikcyjne zarzuty, na mocy donosu Barbary Bartoszewicz, byłej dyrektor Centrum Opieki Nad Dzieckiem przy ul. Wszystkich Świętych 66, w Szczecinie. Dzięki tej fikcji prokurator Krystyna Królicka tworzyła wnioski do sądu, aby mnie zamknął w psychiatryku na „konieczne” badania. Terror sądowy ws. psychiatryzacji wobec mnie trwał 3 lata. Wygrałem po koniec roku 2017. Nadal nie mogę zgromadzić funduszy na kamerę.
W sierpniu 2015 roku dowiaduję się, że zrabowano pieniądze ze zbiórki Polaków na Florydzie, w kwocie 3.937,00 dolarów dla mnie na zakup profesjonalnej kamery potrzebnej mi do pracy dziennikarskiej, na opał potrzebny na zimę, leczenie mojej żony i bieżące cele. Potem dowiaduję się, że zbiórki pieniędzy były w kilku stanach USA. Pieniędzy żadnych nie dostałem nigdy z tych zbiórek. Sprawców rabunku wg darczyńcy Edwarda Kowalczyka, Polaka z Florydy – złapano. Cała sprawę opisuję 12 sierpnia 2015 roku w artykule pt. Piotr Moskwa: Nie otrzymałem pieniędzy ze zbiórki na Florydzie pomimo zapewnień pana Edwarda Kowalczyka iż zostały wysłane

Rok 2016. Działam niezmiennie tworząc misję. W połowie maja 2016 roku po moim krytycznym artykule ws. rabunku Szpitala Kolejowego w Szczecinie przez sitwę decydentów miejskich przekierowuję Polskie Media Niezależne na Litwę, aby tam działać 1,5 roku – z uwagi na zlecony atak cybernetyczny na moje serwery w Szczecinie, przez urzędników-bandytów. Dzięki temu zabiegowi cały czas działam. W styczniu 2018 roku dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu przekierowuję Polskie Media Niezależne z Litwy do Polski. Rozpoczynam kolejny etap mojej misji tworząc przedsiębiorstwo medialne.
Dnia 5 stycznia 2018 roku minęło 20 lat Polskich Mediów Niezależnych, które odważyłem się założyć 5 stycznia 1998 roku poza Polską i za nie między innymi zabrano mi i więziono dzieci.
Polskie Media Niezależne od początku stycznia 2008 roku działają w domenie polskiej, czyli polskiej strefie adresowej internetu.

Po wielu latach starań, APELI i próśb otrzymałem wsparcie finansowe z Ameryki od Górali – naszych rodaków z Polski, którzy dziś jeszcze są na Obczyźnie, ale szykują się do powrotu na stałe do naszej Polski.
Dziękuję Polakom Góralom za ten wspaniały gest, abym mógł działać bardziej skutecznie i z jeszcze większą mocą.
Wierzę, że obudzonych i zatroskanych o Polskę i Polaków i przyszłość naszą i naszych dzieci – będzie coraz więcej Polaków.
Przy tej okazji dziękuję wszystkim darczyńcom, za każde wsparcie finansowe dane mi dotychczas.
Musimy odbudować przemysł – gospodarkę polską, odbudować rolnictwo i polską wieś, która musi nas żywić i ubierać, musimy odzyskać władzę nad Polską i władzę Polską przekazać naszym dzieciom i wnukom.

Cały materiał o wydarzeniach wiążących się z moją służbą Polsce i Polakom już wkrótce przełożę na scenariusz do filmu, który będę kręcił.

 

Z wielką radością i pozdrowieniami,
Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 15 marca 2018 rok, godz. 15:42
Firma Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne i Projekty Badawcze – szuka partnera/ów do wsparcia 36 projektów pn. „Polska – Zdrowe Państwo”

Oferta stałej współpracy w zakresie profilaktyki zdrowotnej

W ramach wznowienia realizacji zadań ustawowej profilaktyki dla dzieci i młodzieży, oraz profilaktyki zdrowotnej dla wszystkich ludzi dorosłych – z dniem 13 marca 2018 roku, podmiot gospodarczy pn. Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze rozpoczyna poszukiwanie stałej współpracy z partnerem/mi, którzy przyczynią się do rozpowszechniania masowej profilaktyki zdrowotnej na terenie całej Polski, w ramach 36 projektów pn. „Polska – Zdrowe Państwo”

Informacje i pytania:
Kontakt tel. +48 792 646 848,
w godz. 8.00-10.00, w dniach: pon. – pt.

 

Milena Ostrowska
www.Infoekspres.pl
Program OBGK
Polska, 13 marzec 2018 rok, godz. 07:014
Co drugie dziecko w Polsce ma niedobory wapnia. Potwierdza to Program OBGK i mówili o tym specjaliści w Rzymie na specjalnym Kongresie

„Rzymski Kongres w temacie Osteoporozy pokazał, że 11 milionów obywateli Polski musi natychmiast zbadać kości – Potwierdza się, że co drugie dziecko ma niedobór wapnia”

Brak odpowiedniej profilaktyki badania kości wszystkich dzieci – zaprowadzi je do Osteoporozy.

Na długo jeszcze zanim odbył się Kongres w Rzymie Piotr Moskwa i Bogusław Sadowski ze Szczecina prowadzący Program Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych zdobyli dowody na to iż, co drugie dziecko polskie jest zagrożone Osteoporoza, bowiem obecnie wykrywa się u dzieci niedobory wapnia, w skali masowej.
Brak odpowiedniej suplementacji, czyli uzupełnienia wapnia w odpowiednim wieku, który jest potrzebny do budowy kośćca tworzy realne zagrożenie chorobą milionów dzieci.

Jak zatem w świetle takich informacji można przyzwalać na to aby nie badać swoich dzieci ?
Jak zatem w świetle takich informacji można pozwalać na to aby za nas decydowali pseudo lekarze pediatrzy, którzy mówią, że: „USG promieniuje” albo iż badanie kości dzieci jest niepotrzebne ?
Jak zatem w świetle takich informacji można pozwalać na to aby o badaniu kości naszych dzieci decydowali: Politycy, Prezydenci, Burmistrzowie, Dyrektorzy placówek oświatowych takich jak: żłobki, przedszkola, szkoły, a także pseudo lekarze pediatrzy ?
Kim są ludzie, którzy 7 lutego 2012 roku napadli na firmę Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze i właściciela – przy pomocy oszczerstw z „Kuriera Szczecińskiego”, piszącego o niewiarygodności technologii USG, a nawet promieniowaniu, który na zamówienie niszczył firmę przedsiębiorcy i prowadzone badania profilaktyczne w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim ?

 

Magda Grabicka
Program OBGK
Infoekspres Polska
17 listopad 2013 rok, godz. 09:11
Rzymski Kongres w temacie Osteoporozy pokazał, że 11 milionów obywateli Polski musi natychmiast zbadać kości – Potwierdza się, że co drugie dziecko ma niedobór wapnia

Polska. Zgodnie z tym, co głosi Piotr Moskwa z firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze, właściciel Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych – potwierdza zakończony niedawno Kongres w Rzymie w temacie Osteoporozy i zwyrodnienia stawów, który przekazuje Polakom informacje, że co drugie dziecko w Polsce ma niedobory wapnia. Nadto w przypadku braku bezzwłocznego zastosowania odpowiedniej profilaktyki – badania sprzętem najnowocześniejszej klasy – te dzieci zagrożone wejdą w dorosłe życie z chorobą zwaną Osteoporozą. Wiek Osteoporotyczny rozpoczyna się po 20 roku życia.

Badania Kości muszą też być prowadzone dla dorosłych, bowiem oni też mają prawo mieć niedobory wapnia. Faktem jest, że duża liczba ludzi choruje na Osteoporozę w Polsce i nawet o tym nie wie.
Prawdą jest, że dziś wykryta Osteoporoza daje w 100 procentach normalne życie i chroni przed kalectwem, dlatego, że jest wyleczalna.
Jednak, aby podjąć leczenie – musi być człowiek zdiagnozowany, po czym natychmiast skierowany do dobrego lekarza, który zaleci naturalne suplementy wapnia pochodzenia roślinnego, ponadto kontrolowane leczenie innymi metodami.
Po minimum 3 miesiącach powinno się odbyć kontrolne badanie kości – precyzyjnym nowoczesnym sprzętem, aby móc stwierdzić skuteczność zastosowanej terapii leczenia.

Pamiętać zatem należy !

Niedobór wapnia to jeszcze nie jest choroba. Ten stan nazywamy Osteopenią lub inaczej rozrzedzoną masą kości. Ten stan włącza ostrzeżenie, że z naszymi kościami dzieje się coś złego.
Brak fizycznej profilaktyki oznacza chorobę i kalectwo.
Nie jest prawdą, że choroba zwana Osteoporozą przychodzi i jest bezbolesna. Jej objawy to m. in. stan tzw. mrowienia, bóle pleców, stawów i kręgosłupa – stan podobny do boreliozy, która możemy mieć po ukąszeniu kleszcza, który już pasożytował na innym organizmie.

 

Milena Jędrzycka-Wasiak
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
17 maj 2013 rok, godz 09:42
200 Ambulansów Diagnostycznych, 700 miejsc pracy skupi wokół siebie 3 letni projekt „Polska bez Osteoporozy !” – Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości Sonarami USG

„Polska bez Osteoporozy !” – Zmasowana profilaktyczno-przesiewowa 3 letnia akcja Badania Kości

Szczecin-Warszawa. Polska. Realizacja masowych Badań Kości Sonarami USG w ramach 3 letniego projektu pn. „Polska bez Osteoporozy !” miała się rozpocząć w okresie kwietnia 2012 roku, niestety z powodu przestępczej blokady badań kości w budżetowych placówkach oświatowych na terenie miasta Szczecin, Police, Stargard Szczeciński, Gryfino, Goleniów, Pyrzyce i innych – została zawieszona do końca roku 2013.

Początek Nowego Roku 2014 – Rusza projekt „Polska bez Osteoporozy !”, dzięki któremu można zlikwidować Osteoporozę z Listy Chorób w Polsce

Plan realizacji masowej profilaktyki Badania Kości Sonarami USG powstał kilka lat temu. Twórcą planu jest Piotr Moskwa ze Szczecina. Zadanie Badania Kości Sonarami USG dla wszystkich Polaków miała wziąć na siebie firma Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne i Projekty Badawcze w ramach Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych.

Plany działania firmy w Programie OBGK jak i jej projektach przykładowo: „Polska bez Osteoporozy ! zostały określone jako samofinansujące się przedsięwzięcia, zgodnie z wykładnią iż co drugie dziecko polskie ma niedobory wapnia i potrzeba je przebadać, zgodnie z wykładnią Kongresu w Rzymie ws. Osteoporozy iż 11 milionów Polaków potrzebuje Badania Kości – natychmiast, zgodnie z wykładnią iż aby pozbyć się Osteoporozy potrzeba przebadać całą ludność na terenie Polski.

Na potrzeby 3 letniego projektu pn. „Polska bez Osteoporozy !”, który ma trafić do każdego domu polskiego wyliczono iż potrzeba:

1. Utworzyć 700 miejsc pracy w całej Polsce.
2. Zakupić 200 aut i stworzyć z nich Ambulansy Diagnostyczne wyposażone w energię elektryczną i inne niezbędne media.
3. Zakupić 400 Sonarów USG – w wersji stacjonarnej.
4. Zakupić 150 Sonarów USG – w wersji mini (mobilnych).
5. Wynająć lokale na stacjonarne Badania Kości w 17 województwach Polski.

„Polska bez Osteoporozy ! – Projekt Samofinansujący

Z racji tej, że projekt 3 letni pn. „Polska bez Osteoporozy !” jest projektem samofinansującym – wszelkie zakupywane Ambulansy Diagnostyczne, sprzęt sonarowy USG do badania kości będzie odbywał się sukcesywnie do osiągnięcia wymiaru w skali określonej w powyższym wyliczeniu – na jego potrzeby.

„Polska bez Osteoporozy ! – Jedno specjalistyczne Badanie Kości za cenę dwóch, a nawet trzech podobnych badań USG wykonywanych w Polsce

Fenomen zakresu działania firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze bierze się stąd iż praktycznie może Badać Kości najnowocześniejszą technologią zawartą w Sonarach USG u wszystkich Polaków, w cenach określanych za niskie.
Użycie technologii USG w przypadku badań kobiety w ciąży to średnio 100 złotych kosztów, albo i więcej.
Użycie technologii USG w przypadku badań trzustki, tarczycy i szeregu innych narządów człowieka to średnia 150 złotych, albo i więcej.

Ceny Badania Kości USG firmy Infoekspres Polska wykonywane najnowocześniejszą technologią kształtują się obecnie na poziomie od: 30 – 50 złotych za jedno badanie, a w okresach szczególnych promocji minimalnie 20 złotych.
Powiedzieć można zatem iż Badania Kości znakomitą technologią USG są niedrogie i dostępne dla każdego Polaka, w interesie jego zdrowia i jego całej rodziny.

„Polska bez Osteoporozy ! – oznacza realizację zadania przez firmę Infoekspres Polska Profilaktyczne i Projekty Badawcze w ramach Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości u Dzieci i Osteoporozy u Dorosłych.

Po wykonaniu zadania określanego 3 letnim projektem pn. „Polska bez Osteoporozy !” w dalszym ciągu będzie istniała potrzeba wykonywania zaleconych badań profilaktycznych u dzieci urodzonych, kobiet w ciąży, osób u których wykryto Osteoporozę.
W terminach określonych badań kości za: 12 miesięcy, 24 lub 36 znowu będzie się mógł profilaktycznie przebadać każdy obywatel Polski, aby wykluczyć zagrożenia Osteopenią, aby się skutecznie chronić przed Osteoporozą – groźną chorobą śmiertelną.

Dzięki takiemu postępowaniu zarazem fizyczną realizacją profilaktyki dla zdrowia, w przypadku też dzieci profilaktyką obowiązkową na terenie placówek oświatowych – Polacy staną się krajem bez choroby zwanej Osteoporozą, bo ta zniknie z Listy Chorób.

Firma Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze jest jednym projektem z 34 projektów pn. „Polska – Zdrowe Państwo” – napisanych przed kilku laty przez Piotr Moskwę i realizowanych w rzeczywistości.

 

Iwona Szarecka
Program OBGK plus „Polska bez Osteoporozy !”
Infoekspres Polska
6 styczeń 2014 rok, godz. 14:18
Kolejne strony www Polskich Mediów Niezależnych, w tym endecji w budowie

Od 9 marca 2018 roku trwają prace przy odbudowie oraz budowie kolejnych wydawnictw i serwisów Polskich Mediów Niezależnych

Kurier Codzienny
http://www.kurier-codzienny.pl/
Polski Szczecin
http://www.polski-szczecin.pl/
Przegląd Wszechpolski
http://www.przeglad-wszechpolski.pl/
Straż Polska
http://www.straz-polska.pl/

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 11 marca 2018 roku, godz. 12:00
8 marca 2018 rok: Życzenia dla wszystkich Pań, z okazji Dnia Kobiet – Redakcja Infoekspres.pl

8 marca 2018 rok – Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom składamy
serdeczne życzenia. Infoekspres.pl
8 marca 2018 rok: Życzenia dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet – Piotr Moskwa

  Z okazji Dnia Kobiet – życzę wszystkim Paniom: 100 lat i więcej, zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy na każdy dzień roku. – Piotr Moskwa, 8 marca 2018 roku
Piotr Moskwa: Kontakt przez Skype ze mną, dziennikarzami i Polskimi Mediami Niezależnymi, w tym Infoekspres.pl – jest ponownie możliwy

Dobra informacja dla wszystkich zainteresowanych komunikacją z nami, w związku z ostatnią moją informacją dotyczącą komunikacji telefonicznej przez Skype

Od kilku miesięcy wszyscy użytkownicy telefonu internetowego Skype na całym świecie mają problemy z użytkowaniem tego telefonu na swoich komputerach 32 bitowych.
Problemy ze Skype wynikają nie bez przyczyny, bowiem zaczęły się one od momentu, kiedy obecny właściciel Skype – Microsoft (Bill Gates), przestał dopuszczać wcześniejsze wersje oprogramowania (aplikacje), które działały bez problemu na każdym komputerze stacjonarnym i przenośnym, a nawet na każdym Systemie Operacyjnym (Mac OS, Linux, Windows i inne).
Kolejna rzecz, to zaprzestanie aktualizacji Skype na komputery 32 bitowe, niezależnie od systemu operacyjnego.

Z racji tej iż właściciel Skype zaprzestał produkcji oprogramowania w wyżej wymienionym zakresie, a produkuje je na komputery 64 bitowe oraz tablety i smartfony – problem ten wyłączył nas z komunikacji przez ten telefon, podobnie ma to miejsce w przypadku milionów użytkowników na całym świecie.
Dlaczego tak się dzieje ?
Odpowiedź jest prosta ?
Bill Gates obecny właściciel Skype – nie produkuje aktualizacji oprogramowania z uwagi na to, że chce aby zainteresowani kupowali ciągle nowe komputery i systemy operacyjne.

Z uwagi na brak środków finansowych na zakup nowego sprzętu komputerowego, a nawet tableta lub smartfona, to problem ten dotyczył też nas do dnia 5 marca 2018 roku.

Rozmowy przez Skype, a nawet, Messenger i SnapChat

Dzięki Polakom, którzy uznają moją pracę i wielu moich dziennikarzy, a też postanowili dać mi kolejne wsparcie finansowe – mogłem zakupić pierwszy telefon-smartfon, dzięki któremu będę mógł się kontaktować ze wszystkimi zainteresowanymi rozmową przez Skype, Messenger i SnapChat.
W związku z tym, że kont-numerów Skype mamy wiele, a ja mogłem tylko zakupić jeden smartfon, postanowiłem iż będzie on na początku służył do rozmów na wielu kontach Skype w określonym czasie.

Jak podzieliłem jednego smartfona do pracy na kilku kontach Skype ?
Rozmowy przez Skype z nami:
Skype nr: ntbix-szczecin (konto Piotra Moskwy) w godz. 7:00-8.00
Skype nr: infoekspres (konto Polskie Media Niezależne) w godz. 8:00-16.00
Skype nr: dziennikarze.sledczy (konto Dziennikarskie Biuro Śledcze) w godz. 16.00-18.00

Uwaga !
Rozmowy przez każde konto Skype prowadzone są po przeprowadzonej autoryzacji.
Rozmowy przez każde konto Skype, w czasie od poniedziałku do piątku, w zakresie kilku godzin – prowadzone będą, w momencie zakupu kolejnego sprzętu.

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Piotr Moskwa: 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci o „Żołnierzach Wyklętych” – Polacy, wywieszamy flagi biało-czerwone

Polacy, Siostry i Bracia !

Dziś w dzień 1 marca, Dzień Pamięci o „Żołnierzach Wyklętych” – wywieszamy flagi biało-czerwone.
Pamięć o prawdziwych bohaterach jest istotna, dlatego, że „Żołnierze Wyklęci” byli żołnierzami antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy walczyli z bronią w ręku o Niepodległą Wolną Polskę – z kolejnym okupantem – Sowiecką Rosją, po zakończeniu II Wojny Światowej z Niemcami.
Przez długie lata prawda o „Żołnierzach Wyklętych”, polskich bohaterach – ludziach niezłomnych, była ukrywana przez OKUPANTA Polski, który twierdził, że byli oni bandytami.
O Niepodległą Wolną Polskę „Żołnierze Wyklęci” walczyli z ludźmi OKUPANTA takimi jak: regularna Armia Czerwona, oraz „polskimi żołnierzami” Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, „polskimi funkcjonariuszami” Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego etc.
Walczący z „Żołnierzami Wyklętymi” byli żydowscy bandyci pracujący w strukturach państwa polskiego bezpośrednio wyznaczeni przez Józefa Stalina – przywódcę Sowieckiej Rosji. W Polsce bezpośrednim wykonawcą rozkazu Józefa Stalina – mającym za cel niedopuszczenie do budowy Niepodległej Wolnej Polski, był bandyta z NKWD-UB Żyd Jakub Berman (nie zmienił nazwiska) kierujący działaniami Żydów z: UB – Urzędu Bezpieczeństwa, Milicji, Wojska i innych instytucji, które zdominowali, kryjąc swoją prawdziwą tożsamość – imię i nazwisko, a przede wszystkim żydowskie pochodzenie i poglądy komunistyczne.
Pośród innych komunistycznych bandytów działających przeciwko Niepodległej Wolnej Polsce byli tacy Żydzi jak: Józef Światło vel Izaak Fleischfarb, oficer NKWD, wicedyrektor Departamentu X MBP, Józef Różański, oraz Jacek Różański vel Józef Goldberg, oficer NKWD i MBP, Julia Brystiger znana jako Krwawa Luna, funkcjonariuszka aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej, dyrektor departamentu V i III MBP, Zygmunt Bauman, agent-informator Informacji Wojskowej o pseudonimie „Semjon”, był w Korpusie Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW). Zygmunt Bauman przez 20 dni był dowódcą grupy, która wyróżniła się schwytaniem wielkiej ilości „bandytów”, czyli „Żołnierzy Wyklętych” – niezłomnych bojowników !
Polaków niezłomnych, czyli „Żołnierzy Wyklętych” – walczących z ludźmi OKUPANTA wciągano w zastawiane pułapki, robiono na nich obławy, dawano im fikcyjne amnestie, a złapanych albo tych którzy zgłosili się do władzy ludowej: torturowano bezlitośnie i mordowano.
Ocenia się, że w latach 1945-1956 w katowniach UB – więzieniach Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego zamordowano około 100 tysięcy bojowników walczących o Niepodległą Wolną Polskę. Blisko 20 tysięcy bojowników nie przeżyło śledztwa, kolejne tysiące bojowników zamordowano strzałem w potylicę, wiele tysięcy bojowników wywieziono do obozów w głąb Sowieckiej Rosji. Dokładne badania są cały czas utrudniane przez wrogie Polsce i Polakom czynniki, nadto z uwagi na niszczenie wszelkich dowodów zbrodni żydowskich dokonanych na Narodzie Polskim.
Dziś zatem znając prawdziwą historię walki polskich patriotów – Prawdziwych Polaków niezłomnych zwanych Żołnierzami Wyklętymi, którzy walczyli o Niepodległą Wolną Polskę – musimy szczególnie uczcić. Na znak naszej pamięci o bohaterach i szczególnej więzi – wywieśmy flagi biało-czerwone.

Data 1 marca święta „Żołnierzy Wyklętych” nie jest przypadkowa. Jak zauważył Jan Kurtyka z IPN, w tym dniu 1951 roku, w więzieniu na Mokotowie – wykonano wyroki śmierci na siedmiu członkach IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”, którzy byli koordynatorami „Walki o Wolność i Niezawisłość Polski z nową sowiecką okupacją”

 

Cześć ich pamięci !
Chwała Bohaterom Polski !

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
Patriotyczny Szczecin
Ruch Patriotyczno-Radykalny
Kalendarium Historyczne
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Szczecin, 1 marca 2018 rok, godz. 06:14
Piotr Moskwa: Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej – Z części przemówienia do polskich patriotów na „Spotkaniu Narodowym”, dnia 6 stycznia 2014 roku, Poznań

Piotr Moskwa: W imię Polskiej Racji Stanu:
„Woda, jest istotą bezpieczeństwa i życia ludzi. Jeżeli ktoś odważa się przejmować jej ujęcia i ją kontrolować, to znaczy, że jest naszym śmiertelnym wrogiem, działa militarnie lub skrytobójczo. Przy pomocy wody można zabijać ludzi szeregiem związków chemicznych. Mamy dowody na stosowanie FLUORU w miejskich wodociągach, na terenie wielu krajów Świata, w czasie pokoju. Polską nie rządzą Polacy, dlatego śmiem wątpić, w zapewnienia rządzących przebierańców – udających Polaków, że Polacy są bezpieczni i to oni kontrolują w 100 procentach wodę pitną w Polsce. Adolf Hitler w obozach koncentracyjnych dawał do picia – ludziom uwięzionym – wodę z FLUOREM. W obronie naszych ujęć wody należy takie działanie ścigać i karać surowo. Za zdradę Ojczyzny i działanie wywrotowe osób udających Polaków – należy wykonywać Wyroki Śmierci. Na wojnę skrytobójczą z Polską i Polakami – prowadzoną przez zakonspirowanego OKUPANTA, należy odpowiedzieć, tym samym dokładnie, co w roku 1939. Polacy, miejcie na uwadze szczególnej to, że: Nie ma znaczenia, czy trwa wojna militarna, czy skrytobójcza ? Ten, kto ją prowadzi militarnie lub w sposób tajny – poprzez to, że podstępnie wszedł do polskich instytucji, udając Polaków – jest wrogiem śmiertelnym, którego potrzeba wyeliminować. Kto wszedł podstępnie w struktury naszego państwa i rozbija je od środka, niszcząc naszą całą państwowość, w tym: gospodarkę, rodzinę, rolnictwo – zdrową żywność, Kościół Katolicki i wszelkie inne narodowe dobra – jest winien zbrodni na Narodzie Polskim. Zgodnie z tym, nie stanowi żadnej władzy nad Polską i Polakami, jest li tylko UZURPATOREM, którego potrzeba pojmać, osadzić w celach, osądzić i stracić na mocy Wyroku Sądu Wojennego. Skoro trwa wojna z Narodem Polskim, to obrona konieczna jest w pełni uzasadniona. Nie możemy czekać, aż Okupanci i zdrajcy – kolaboranci pozbawią nas naszych praw do naszej Polskiej Ziemi Świętej od tysiącleci. W tej chwili zabierają Polakom dzieci, handlują nimi, jako dobrem komercyjnym, dzieci wywożą jak niewolników za granicę, niszczą i rabują Polskę i Polaków. Wilczyca broni swoje dzieci, to samo niedźwiedzica, czy inne zwierzę. W jesteście ludźmi i nie rozumiecie jeszcze: Co się naprawdę w Polsce Polaków dzieje ? Zacznijcie myśleć samodzielnie. Macie się bronić, jak wilczyca i niedźwiedzica, macie stawiać czynny opór. Rodzina to jest rzecz święta, to bastion i początek odrodzenia siły narodowej. Rodzina plus rodzina i kolejna rodzina etc. – tworzy społeczeństwo, w końcu tworzy naród. Naród tworzy państwo, które już jawnie OKUPANCI – wrogowie Polaki i Polaków niszczą. Cel jest zrozumiały: Polska ma nie istnieć ! Polacy, obowiązkiem waszym jest tworzyć struktury polskiej obrony koniecznej i się bezzwłocznie jednoczyć – na terenie całej Polski. Polacy, na co Wy jeszcze czekacie, do jasnej cholery ?! Z racji potrzeby obrony, koniecznej, a nią jest zawsze skuteczny atak i likwidacja wrogów państwowości, należy od zaraz zakładać struktury państwa podziemnego, wzorowane ściśle z okresu II Wojny Światowej. Koniecznie w całym kraju muszą powstawać strzelnice, na których potrzeba wszystkich uczyć posługiwania się bronią i celnego strzelania. Do nauki strzelania należy wykorzystywać broń legalną o parametrach – zbliżonych do broni ostrej. Broń taką można legalnie kupić i posiadać. Umiejętności każdego strzelca będą takie same, jak zostanie uzbrojony w broń ostrą. Do elementarnego wyszkolenia potrzeba włączyć naukę walki wręcz gołymi rękami oraz przy użyciu broni białej. Obowiązkiem naszym jest powołać podziemne struktury państwa polskiego na terenie całej Polski i odpowiednio połączyć siecią komunikacyjną i wymiany danych, aby nas nie podsłuchiwano i w celu wykluczenia inwigilacji, która jak wiemy jest prowadzona, cały czas – potajemnie w Polsce. Zdecydowanie mamy do czynienie z tajną OKUPACJĄ Polski, która jest prowadzona przez zakonspirowanych urzędników-bandytów udających Polaków i zdrajców-kolaborantów – dla mocodawców, którzy tworzą korporacje i KARTELE antyludzkie. Mając na uwadze iż ci wrogowie śmiertelni, chcą wywołać wojnę z Rosją – wmówić Polakom, że mordowali Polaków, a nie SYJONIŚCI żydowscy i hazarscy, należy dziś już utworzyć Polski Ruch Oporu Narodowego i Straż Polską. Polski Ruch Oporu Narodowego – będzie miał za zadanie budować struktury państwa podziemnego, łącząc przy tym wszelkie organizacje do obrony koniecznej. Straż Polska musi mieć najwyższe uprawnienia do działania, aby mogła tworzyć i nadzorować budowę prawdziwej polskiej armii i prawdziwej polskiej policji – instytucji polskich, zdolnych pilnować granic wszystkich Polski. Dopóki nie zbudujemy polskiego wojska i policji, obowiązki tych instytucji będzie pełnić – Straż Polska. Potem Straż Polska przejmie zadania kontrolne nad nowymi strukturami i będzie nimi dowodzić. Musimy pamiętać, że Polacy powstają z niebytu po 123 latach i siła jest ich potężna zawsze, kiedy są zjednoczeni. Kłócenie nas i dzielenie, jest celowe. Robią to pseudo Polacy, wrogowie – Okupanci, którzy twierdzą iż rządzą Polską, abyśmy jako Naród Polski byli bezbronni. ŻADNA władza od roku 1944 – nie jest władzą legalną, jedynie uzurpowaną. Władzę nad Polakami dał PRZEBIERAŃCOM – ludobójca żydowski Józef Stalin z Gruzji, który był SYJONISTĄ i MASONEM. Na początku władzę nad Polakami sprawowali ludzie z NKWD i Gestapo, którzy mordowali naszych ojców i dziadów. Obecnie władzę nad Polakami o Polską – mają ich dzieci i wnukowie. Wzywam Was wszystkich, w końcu jako ludzi – istoty rozumne – do walki z przebiegłym OKUPANTEM. Trwa wojna z Polską i Polakami. Miejcie na uwadze to wszystko Polacy i zacznijcie się w końcu bronić ! Wstańcie z kolan ! Śmierć wszystkim wrogom Polski i Polaków !”

Wycinek przemówienia

 

Marta Krajewska
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 7 styczeń rok 2014, godz. 04.16
Piotr Moskwa: Co robią Żydzi amerykańscy w ANTYPOLSKIEJ telewizji TVN i TVN24 ? – Pisze o tym Tadeusz Jan Bogusz

O Międzynarodowym Żydzie* (czytaj: Legenda), który niszczy Polskę i Polaków

Tadeusz Jan Bogusz:
„Udziały większościowe w korporacji do której należy TVN i TVN24 wykupili amerykańscy Żydzi. To oni decydują o profilu i jakości przekazywanych informacji. To oni narzucają cele i zadania radzie programowej TVN (!) To są fakty, a nie jakaś tam teoria spiskowa dziejów (!) W Polsce toczy się bezwzględna walka polityczna o władzę i suwerenność Narodu Polskiego (!) TVN z przyczyn finansowych stoi po stronie zdrajców i tych, którzy nie chcą polskich tradycji, polskiej historii, polskiej dumy, polskiej suwerenności i polskiej niezależności (!) W ów spisek włączyło się światowe żydostwo widząc w tym doskonały interes i możliwość sprawowania skutecznego nacisku na polski, demokratyczny rząd (!) Ów nacisk jest tak silny, że obejmuje również całą sprzedajną UE z Niemcami i Francją na czele … ! Po cichu miesza też Rosja. Bez jednolitego, silnego poparcia Narodu – możemy przegrać tą walkę ! A zatem wszystkie ręce na pokład ! Je … ać zdrajców z PO i Nowoczesnej PZPR ! Je .. ać po stokroć i każdego dnia !”

Legenda:
Międzynarodowy Żyd – Tak określił międzynarodową klikę amerykański przemysłowiec i producent samochodów Henry Ford. Pisał o tym w swojej gazecie The Dearborn Independent, w latach 20. XX wieku.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 28 luty 2018 rok, godz. 02:03
27 lutego 2018 roku wpłynęły dwie wpłaty na wsparcie I Protestu i Marszu w Warszawie przeciwko Smugom Chemicznym – Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ !

Informacja dotycząca wsparcia akcji pod hasłem: Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ !

W dniu 27 lutego 2018 roku nadeszły dwie wpłaty na rzecz I Protestu i Marszu w przeciwko Smugom Chemicznym – Chemtrails

Suma pierwszej wpłaty wynosi obecnie: 50 złotych
Suma drugiej wpłaty wynosi: 100 złotych
Łączna suma wpłat: 150 złotych
Suma minimalna potrzebna do realizacji zadania wynosi: 1300 złotych
Suma wpłat: 190 złotych
Potrzebna pozostała kwota pieniędzy wynosi: 1110 złotych
Czas pierwszego Wydarzenia planowany jest na drugą połowę kwietnia.

W momencie odnotowania pełnej sumy na rzecz pierwszego wydarzenia – rozpocznę legalizację tej akcji w Warszawie, następnie podam do publicznej wiadomości termin i godzinę – na wielu stronach Facebooka, stronach partnerskich, stronach VK.COM, Twittera, YouTube, Daylimotion, oraz w Polskich Mediach Niezależnych – Infoekspres.pl i innych.
Informuję wszystkich ponadto, że każda kolejna kwota wsparcia, sumy minimalnej określonej wyżej – na każde wydarzenie w Polsce – będzie przeznaczona na kolejne wydarzenie z liczby pozostałej: 25 miast.
Kolejne protesty odbędą się w miastach: Poznań, Kraków, Wrocław i innych.

Więcej informacji na ten temat, w tym o potrzebie wsparcia finansowego tej inicjatywy – proszę szukać w wiadomościach:
Przez 26 miast przejdą Protesty i Marsze przeciwko SMUGOM CHEMICZNYM pn. Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ !
http://www.infoekspres.pl/2018/02/26/przez-26-miast-przejda-protesty-i-marsze-przeciwko-smugom-chemicznym-pn-kontra-chemtrails-%e2%98%b0%e2%98%b0%e2%98%b0%e2%98%b0%e2%98%b0-%e2%9c%88/
Protesty przeciwko zrzutom trucizny – Chemtrails, rozpoczną się z chwilą zebrania funduszy na pierwszy protest w Warszawie
http://www.infoekspres.pl/2018/02/19/protesty-przeciwko-zrzutom-trucizny-chemtrails-rozpoczna-sie-z-chwila-zebrania-funduszy-na-pierwszy-protest-w-warszawie/

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Krytycznie: Na każdy temat
Organizator i Przewodniczący Zgromadzeń Publicznych pod hasłem: Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ !