Publikacje w Polskich Mediach Niezależnych zostały zatrzymane do czasu rejestracji spółki z o. o. – Prowadzone są cały czas śledztwa i interwencje

Komunikat

Decyzją zarządu spółki z o. o. Polskie Media Niezależne w budowie – wszelkie publikacje nowe i z archiwum okresu lat 1998-2017 zostały zatrzymane do czasu rejestracji podmiotu gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS|).
W ramach przedsiębiorstwa medialnego będzie istniała legalna droga pozyskiwania środków na jego funkcjonowanie oraz wynagrodzenia dziennikarzy za pracę.
Zgodnie z komunikatem informujemy, że nadal potrzebujemy wsparcia finansowego – wszystkich zainteresowanych, na rzecz rejestracji firmy pn. Polskie Media Niezależne.
Aktualne są cały czas trzy informacje o tytułach:
Wsparcie na sp. z o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/
Do ściśle powiązanych ze sobą trzech informacji dodać należy artykuł właściciela mediów – Piotra Moskwy pt.
Sprawa rejestracji spółki z o. o. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne http://www.infoekspres.pl/2018/12/29/sprawa-rejestracji-spolki-z-o-o-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne/

Decyzją drugą zarządu spółki z o. o. Polskie Media Niezależne w budowie – dziennikarze śledczy nie zawieszają pracy w zakresie: Interwencji i Śledztw dziennikarskich – działając na rzecz Dziennikarskiego Biura Śledczego, które pracuje w ramach Polskich Mediów Niezależnych.
Dziennikarze są do dyspozycji zainteresowanych pod numerem telefonu|: +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Wszystkie wymienione informacje można czytać bez ograniczenia, tym samym nie ma potrzeby do rejestracji w niniejszym serwisie i wnoszenia opłaty subskrybcyjnej na rzecz naszej pracy.

 

Magda Sołecka
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne
Spółka z o. o. w budowie
Serwis www.infoekspres.pl i inne
Polska, 21 marzec 2019 tok, godz. 07:25
Piszesz artykuły dla różnych serwisów ? Zacznij pisać dla Infoekspres.pl – Polskich Mediów Niezależnych !

Umiesz pisać ?
Zostań niezależnym dziennikarzem !
Pisz dla Polskich Mediów Niezależnych !
Zacznij teraz, aby wkrótce zarabiać z nami !

Poszukujemy ludzi, którzy mają niekonwencjonalne postrzeganie obrazu, którzy widzą każdy najdrobniejszy szczegół, szukamy osób spostrzegawczych, które wyłowią to, co jest dla innych niewidzialne, a następnie potrafią przenieść, to wszystko na papier, komputer i pokazać w mediach.

Jeżeli piszesz i chcesz się rozwijać, jeżeli pasjonuje Cię takie zajęcie, to od teraz możesz pisać dla nas. Nie chowaj przed całym światem tego, co może być tym, czego poszukują inni ?

Szukamy ludzi, którzy piszą wiersze, szukamy ludzi, którzy napiszą dobry artykuł, ludzi którzy pojadą w miejsce wydarzenia i umiejętnie zrelacjonują to dla innych ludzi, ludzi którzy potrafią rozmawiać z ludźmi, a zatem przeprowadzą wywiad.
Jeżeli posiadasz dobry aparat fotograficzny, a nawet kamerę ? Zacznij z tego sprzętu robić użytek !

Jeżeli ktoś z Państwa ma: teksty, wiersze, opowiadania, wszelkie artykuły – wszystko dotąd nigdzie niepublikowane i chcecie swoją twórczością podzielić się z innymi ludźmi – teraz możecie to zrobić.

Będziemy publikować ciekawe materiały, będziemy promować „złote myśli” i autorów, którzy zasługują na to aby ukazać ich twórczość.

Artykuły opracowane można do nas przesyłać w formie listu elektronicznego – maila oraz opracowane w edytorze przykładowo:
1. LibreOffice – darmowym pakiecie biurowym, który stanowi świetną alternatywę dla płatnego Microsoft Office. Ściągnij teraz https://pl.libreoffice.org/
2. OpenOffice – darmowym pakiecie biurowym, który stanowi świetną alternatywę dla płatnego Microsoft Office. Ściągnij teraz https://www.openoffice.org/pl/

Materiały wszelkie, w tym ciekawe zdjęcia, dokumenty etc. – prosimy do nas nadsyłać wyłącznie w formacie jpg, na pocztę elektroniczną pod adresem: info24.pmn@prokonto.pl

Przesyłane do nas załączniki – zdjęcia, należy przesyłać w szerokości minimum 450 pikseli (px) – aby były czytelne i dobre do obróbki.
Zdjęcia nie mogą mieć żadnego opisu, dlatego iż opisy zostaną naniesione przez nas, kiedy pójdą do publikacji.

Jeżeli, ktoś z Państwa uzna, że może być naszym redaktorem, dziennikarzem, a nawet dziennikarzem śledczym – zawsze będziemy mogli na ten temat porozmawiać.
Poszukujemy konkretnych osób do zawodu dziennikarza.
Każdy zatem może spróbować swoich sił.
Jeżeli, chcesz zacząć od zaraz – nie czekaj. Ludzie czekają na wiadomości ciekawe, niepowtarzalne, wiadomości bez cenzury i kłamstwa.

Dziś wszyscy zainteresowani będą pisali NON PROFIT, służąc Polsce i Polakom, do momentu przekształcenia mediów w zarobkowe i uzyskania dochodu, czyli powstania spółki z o. o. bowiem trwa przygotowanie do jej rejestracji.
Jeżeli Wasze artykuły będą dobre i niepowtarzalne, zarazem poczytne, to praktycznie wtedy – w ramach firmy Polskie Media Niezależne zaczniemy wszyscy wspólnie zarabiać i każdy nasz dziennikarz otrzyma dobre wynagrodzenie za swoją pracę.
Każda osoba zainteresowana naszą ofertą i pisaniem dla Infoekspres.pl – po wykazaniu się zdolnościami dziennikarskimi, nabędzie prawo do uczestnictwa w szkoleniu dziennikarskim, po czym otrzyma Legitymację Prasową.

Marzena Jankowska
Dział Promocji Kadr
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 1998-2019
Polska, 19 luty 2019 rok
Krzysztof Krajewski: Polskie Media Niezależne – Pełny dostęp do rzetelnych publikacji za 10 złotych wsparcia na miesiąc !

10 lutego 2019 roku Polskie Media Niezależne ograniczyły dostęp do wszelkich publikacji

Jednym zdaniem: Rzetelne dziennikarstwo potrzeba wspierać, a za pracę każdą potrzeba płacić.
Innymi słowy, teraz publikacje mogą czytać wyłącznie czytelnicy, którzy cenią prawdziwe i rzetelne informacje bez cenzury.

Jeżeli ludzie płacą za: gazety kolorowe niemiecko-żydowskie, abonament telewizyjny i czytanie antypolskich kłamstw, a nic chcą wspierać niezależnego dziennikarstwa i niezależnych mediów, które są zwalczane, a ich założyciel prześladowany i jego rodzina, to wprowadzenie nowych zasad przez Polskie Media Niezależne jest uzasadnione.

Kto może zgodnie z nowymi zasadami czytać wszystkie publikacje ?
Obecnie pełny dostęp do wszystkich publikacji jest możliwy za 10 złotych na 1 miesiąc, na wsparcie finansowe rzetelnej pracy niezależnych dziennikarzy i niezależnych mediów.
Każdy kto akceptuje nowe zasady dostępu do publikacji Polskich Mediów Niezależnych musi się w nich zarejestrować i przesłać wsparcie za pierwsze trzy miesiące dostępu, w kwocie 30 złotych. Wsparcie finansowe za każdy kolejny miesiąc wynosi 10 złotych.

Rejestracja i czytanie publikacji we wszystkich innych serwisach odbywa się na takich samych zasadach.

Rejestracja rozpoczyna się na czytanej publikacji. Po rejestracji potrzeba wpłacić wsparcie finansowe. Zasady wpłaty wsparcia są opisane w zakładce: “Wsparcie” http://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Logowanie i czytanie treści zaczyna się w stałym pionowym panelu serwisu lub na  czytanej publikacji.

Dowiedz się więcej i przeczytaj teraz artykuł pt. Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok http://www.infoekspres.pl/2019/02/12/nowe-zasady-korzystania-z-serwisow-www-polskie-media-niezalezne-12-luty-2019-rok/

red. Krzysztof Krajewski
https://vk.com/krzysztofkrajewski
Opinie, Komentarze i Wnioski
https://vk.com/opiniekomentarzewnioski
Opinie – Krzysztof Krajewski
https://twitter.com/OpinieKrajewski
Po miesiącu czasu niebytu w internecie na nowo rusza serwis Dziennikarskiego Biura Śledczego – 13 luty 2019 rok

W związku z problemami finansowymi przez ponad 1 miesiąc czasu, tj. od 11 stycznia 2019 roku do obecnego czasu, nie było fizycznej strony www – Dziennikarskiego Biura Śledczego.
Serwis już wkrótce zostanie przywrócony.

Krzysztof Krasiński
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 13 luty 2019 rok, godz. 06:06
Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok

Witamy !

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 10 lutego 2019 roku wprowadziliśmy ograniczenie dostępu do wszystkich serwisów www – Polskie Media Niezależne.
Działanie nasze spowodowane zostało brakiem wsparcia finansowego naszej pracy – ze strony czytelników, a także brak jeszcze możliwości samofinansowania się ze środków spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, która jest w budowie, a wkrótce zostanie zarejestrowana w KRSie.
Obecnie dostęp do publikowanych przez nas materiałów – jest możliwy po zarejestrowaniu się w serwisie Polskie Media Niezależne, przykładowo na stronie Infoekspres.pl i wniesieniu opłaty (w formie wsparcia) za trzy miesiące, w wysokości 30 złotych, następnie kolejno 10 złotych w każdym miesiącu korzystania z serwisu.
Dostęp do innych serwisów Polskich Mediów Niezależnych jest uwarunkowany podobnie: po rejestracji i wniesieniu opłat wsparcia, przykładowo na stronach:
www.Infoekspres24.pl
www.medianius.pl
www.infonius24.pl
i kolejno na innych, z liczby 64.

Wobec tego, że niezależne media przez wiele lat były utrzymywane przez Piotra Moskwę – właściciela, a też okolicznościowymi datkami od czytelników z całego świata, ponadto były zajadle zwalczane – nie mogły się utrzymać i rozwijać.
Mając na uwadze to, że sam tylko serwis Infoekspres.pl odwiedziły przez wiele lat miliony ludzi z Polski i zagranicy – oznacza to duże zainteresowanie naszymi publikacjami, tym samym wprowadzenie ograniczenia dostępu jest zasadne.
Kiedy inni oferują Kłamstwa medialne za cenę prasy lub abonament, a w tym antypolską politykę i reklamę firm zagranicznych, np. farmaceutycznych – my oferujemy Prawdę, za cenę wsparcia naszej pracy.
Informujemy, że nie będziemy stosowali w swoich serwisach wątpliwych reklam i nachalnych.
Jeżeli zdecydujemy się na reklamy – wówczas będziemy je prezentowali, w tonie uporządkowanym, bez zasłaniania artykułów etc.
Przypominamy Państwu, że pracę naszą można wspierać metodami opisanymi w zakładce „Wsparcie”, ponadto, że można wesprzeć zbiórkę funduszy na rejestrację sp. z o. o. Polskie Media Niezależne – opisaną w zakładce „Wsparcie na sp. z o. o.
Wszystkim, którzy przyczynią się do legalizacji podmiotu, czyli spółki i jej formalnego uruchomienia – zaoferujemy współpracę i reklamę.
Wszystkich czytelników pozdrawiamy serdecznie. Dziękujemy za rejestrację i korzystanie z naszych informacji.

Z poważaniem,
red. Monika Stecewicz
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 12 luty 2019 rok, godz. 05:47
Multimedia – Polskie Media Niezależne. Realizacja polskich projektów

Witamy serdecznie wszystkich !

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy podzielić się z Wami tematami nad którymi pracujemy.
Wraz z budową spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, prezentujemy Wam polskie projekty multimedialne, które będziemy realizowali.

Multimedia w ramach: Polskie Media Niezależne – oznaczają realizację polskich projektów:
1. Budowa RiTVI – Radio i Telewizja Internetowa.
2. Budowa serwisu multimedialnego: Filmy & Muzyka – wzorem: YouTube, CDA, Dailymotion, Vimeo, VKontakte etc.
3. Budowa usług telekomunikacyjnych w zakresie: prowidera internetowego, czyli dostawcy usług internetowych: ISP.
Świadczenie usług ISP (skrót: Internet service provider) jest konieczne, aby rozwijać niezależne media. W ramach tych niezależnych usług będą działać: serwery stron, radio i telewizja, serwisy multimedialne.
W następnej kolejności będzie można sprzedawać naziemne usługi, przez stacjonarne obiekty, w tym: własne nadajniki – przekaźniki itp. infrastrukturę – przykładowo: telefonii z wideorozmowami, w cenie Skype,a.

Znaczenie tych projektów jest ogromne, bowiem wiążą się ze 100 procentową niezależnością tworzonego podmiot gospodarczego, w ramach którego znajdą zatrudnienie Polacy, a media nasze trafią do każdego polskiego domu, do każdej polskiej firmy, organizacji i instytucji.
Mając na uwadze tak istotną rzecz, jaką są rzetelne media – IV władza, która za zadanie ma pilnować prawa i porządku prawnego, mam nadzieję, że media moje docenią Polacy w Polsce i na Obczyźnie.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Polska. Szczecin, 28 styczeń 2019 rok, godz. 08:47
Źródło informacji:
Multimedia – Polskie Media Niezależne
https://vk.com/multimediapolskiemedianiezalezne
Zgodnie z planem serwis Infoekspres.pl ponownie jest dostępny ! – 19 styczeń 2019 rok

 

Serwis Infoekspres.pl ponownie działa !

Po godzinie 20:00 czasu warszawskiego dnia 19 stycznia 2019 roku – został uruchomiony serwis Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne.

Serwis nie był dostępny w internecie od dnia 11 stycznia 2019 roku, z uwagi na zablokowanie serwera, do którego doszło z powodu nieprzedłużenia usługi, z przyczyn finansowych.
Brak serwisu w przestrzeni publicznej przez 8 dni, to praktycznie moment – w stosunku do 21 lat działania niezależnych mediów, które wkrótce zostaną zarejestrowane w sądzie.
Polskie Media Niezależne jako firma, z pewnością podobnych problemów mieć nie będą. Wszak firmę nie po to się zakłada, aby tracić i rozdawać usługi, ale po to, aby przede wszystkim zarabiać.

Mając na uwadze to, że czytelnicy masowo czytają nasze informacje, jednak nie chcą wspierać niezależnych mediów stworzonych przez Piotra Moskwę, na co zwrócili dziennikarze skupieni wokół niego – podjął on decyzję, że wzorem serwisu www.kresy.pl – potrzeba wprowadzić opłaty za dostęp do Polskich Mediów Niezależnych.
Sprawa wdrożenia specjalnego oprogramowania jest w toku.

Biorąc pod uwagę dostęp bieżący do serwisu Infoekspres.pl – prosimy mieć na uwadze, że został on przywrócony z kopii bezpieczeństwa, tym samym mogą być jeszcze widoczne braki filmów wcześniej prezentowanych lub zdjęć przy artykułach, mogą też sporadycznie wyskakiwać błędy na stronie.
Pracujemy nad tym, aby wszystko działało bez zakłóceń.

 

red. Marta Górska
Infoekspres24.pl, Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 19 styczeń 2019 rok, godz. 22:45
Piotr Moskwa: Bez pieniędzy media nie mogą działać – Rozważam projekt ograniczenia dostępu do publikowanych treści w Polskich Mediach Niezależnych

Praca niezależnych dziennikarzy i mediów nie może być wykonywana za darmo, tym bardziej bez wsparcia finansowego czytelników

Z uwagi na brak wsparcia finansowego Polskich Mediów Niezależnych przez rzeszę czytelników z Polski i zagranicy, Polaków i obcokrajowców – rozważam wprowadzenie projektu ograniczenia dostępu do publikowanych treści.

Zdecydowanie takie działanie w dostępie do wszelkich treści ma uzasadnienie.
Takie ograniczenie wprowadzono np. w serwisie www.Kresy.pl, bo nikt nie chciał wspierać tego serwisu i pracy dziennikarzy.
Po wejściu do wymienionego serwisu znajdujemy w nim taką informację: „Zostało 87.2% artykułu. Możesz przeczytać go za darmo. Pamiętaj jednak, że portal nie jest w stanie utrzymać się wyłącznie z reklam.”
Po tej informacji jest prośba o wsparcie serwisu płatnym SMSem, w innym razie czytanie artykułu jest utrudnione ciągle wyskakującymi natarczywymi reklamami, które potrzeba zamykać klikając.
Serwis wprowadził ograniczenie, bo nie miał wsparcia czytelników i nie mógł utrzymać się również z reklam.
W Polskich Mediach Niezależnych nie będzie agresywnych reklam, jeżeli reklamy się pojawią.
O ile inne media mają abonament, reklamy i zarabiają na swojej działalności, to my tego komfortu jeszcze nie mamy.
Oczywiście, do tego dojedziemy, że nie będziemy musieli prosić nikogo o wsparcie.
Stanie się tak, jak Polskie Media Niezależne staną się spółką z o. o. i zaczną zarabiać.
Tymczasem – jesteśmy zdani na łaskę czytelników, żebrząc dosłownie.
To jest rzecz przykra i dziwna, w odniesieniu do tego, co my robimy dla Polski i Polaków ?
Czyżbyśmy nie zasługiwali na wsparcie ?

Jeżeli czytasz tą informację i uważasz, że warto jest wspierać Polskie Media Niezależne – Infoekspres.pl i inne moje serwisy, uważasz, że warto jest wspierać moją pracę i wielu dziennikarzy, to proszę o wsparcie chociażby sumą 5 złotych. Przesłanie pieniędzy z konta online na inne konto – nic nie kosztuje.
Metody wsparcia, w tym przelewem przez bank – są opisane w zakładce „Wsparciehttp://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o . w budowie
Polska, 10 styczeń 2019 rok, godz. 18:17
VK.COM – Filmy o Żydach, artykuły i inne publikacje na VKontakte ! – Bez cenzury, tajemnic i granic – #VKontakte

Filmy, artykuły i wszelkie inne publikacje plus zapowiedzi – wszystko na #VKontakte

Filmy wszelkiego rodzaju, w tym o Żydach, różne artykuły i inne materiały: bez cenzury, tajemnic i granic – są dostępne na kanałach VK.COM, czyli w VKontakte, odpowiedniku żydowskich serwisów takich jak: #Facebook i #YouTube

Zobacz nowe kanały filmowe:
Video kanał Monika Kosecka https://vk.com/videos459555333 (10 filmów)
1 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos395478393 (8 filmów)
2 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos522730117 (22 filmy)

Zobacz nowe konta użytkowników:
Monika Kosecka https://vk.com/monikakoseckainfo
Piotr Moskwa News https://vk.com/piotrmoskwanews
Piotr Moskwa Szczecin https://vk.com/piotrmoskwaszczecin 

Żydzi skasowali wiele kopii filmu na YouTube pt. ‘Jak rozpoznać ukrytego Żyda ? – Zwiastun filmu, 22.12.2018’, po czym zagrozili zamknięciem kanałów
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM

Żydzi ograniczyli widoczność wielu kopii filmu na YouTube pt. ‘Kwestia wygnania Żydów z Polski’, tłumacząc, że obraża żydowską społeczność, czyli żydowskich właścicieli tego serwisu i ich kolesi globalistów od podboju świata
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM
Misję Polskich Mediów Niezależnych oraz ich autora – Piotra Moskwę, można wspierać finansowo na kolejnych pięć sposobów

Polacy, Siostry i Bracia !

Na czas obecny Polskie Media Niezależne – nie są jeszcze firmą. W związku z tym prowadzona jest akcja zbierania pieniędzy na rejestrację spółki z o. o., aby media mogły zarabiać pieniądze. Informacja dot. wsparcia rejestracji sp. z. o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/

Z uwagi na powyższą sprawę – obecnie ważną publicznie misję dla Polaków i Polski, prowadzimy dzięki Waszej pomocy finansowej.
Wszystkich Was kochani, którzy uznajecie naszą pracę za wartościową, tym samym oczekujecie na bardzo dużo materiałów, w formie: artykułów, filmów, załączników pdf, książek elektronicznych – tzw. ebooków i innych – prosimy o wspieranie tak bardzo ważnej pracy.

Pięć sposobów wsparcia finansowego Polskich Mediów Niezależnych, a także ich twórcy Piotra Moskwy:
1. Eurobank na rachunek nr 27 1470 0002 2017 6031 8000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata: IBAN: PL IBAN PL 27 1470 0002 2017 6031 8000 0001
SWIFT: EBSAPLPW
Właścicielem konta jest młodsza córka Piotra Moskwy – Justyna Moskwa.
Jednorazowy przelew bankowy na „wsparcie ogólne” to może być 5,00 – pięć złotych do maksymalnie 500,00 – pięćset złotych (również w przeliczeniu na złotówki z innej waluty), aby nie doszło do blokady konta.

2. Wsparcie finansowe bankowym Czekiem BLIK.
W ramach Czeku BLIK samodzielnie określasz kwotę oraz jednorazowe hasło do odbioru przesłanego czeku.
Wspomniany Czek BLIK wysyłasz przy pomocy wiadomości tekstowej np: SMS – na telefon odbiorcy.
Wspomniany Czek BLIK możesz przekazać w czasie rzeczywistym w rozmowie telefonicznej – podobnie jak KODY do wypłat z: Western Union lub Poczty Polskiej itp. firm.
Nadawca Czeku BLIK powinien wiedzieć, czy na usługę tą jest prowizja, czy też nie oraz w jakim Banku najkorzystniej realizować odbiór Czeku BLIK ? Te wiadomości potrzeba przekazać odbiorcy wsparcia.
Odebrać Czek BLIK można całą dobę w BANKOMATACH, które posiadają usługę BLIK.
Jednorazowy przelew BLIK na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

3. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Ekspres Pieniężny” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx
Jednorazowy przelew „Ekspres Pieniężny” lub w innej usłudze pocztowej na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html
Jednorazowy przelew Western Union w każdej walucie na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

5. Bitcoin – wsparcie finansowe bez pośredników, prowizji i banków – prosto do odbiorcy !
Po wejściu do Local Bitcoins przez baner potrzeba wykorzystać ten adres-konto: „133cNXMTJqbkA9NRPcCx4KYu5EVgXy3hb1” – Skopiuj teraz adres-konto i wklej do formularza na stronie LocalBitcoins.com
Jeżeli nie masz konta w Local Bitcoins ? To, zakładasz je błyskawicznie (przyp. red. zależy jakie konto założysz ? Imienne prawdziwe lub z nazwą, czy też inne). Możesz dzięki temu przesyłać pieniądze w wielu walutach. Również Ty możesz korzystać z konta Bitcoin, w ramach wszelkich działań gospodarczych i wszelkich innych, w zależności od tego – do czego będziesz jego potrzebował/a ?
Jeżeli masz dostęp do swojego konta Local Bitcoins, to następnie wpisz w formularzu dowolną kwotę i prześlij. Operacja skuteczna przelania pieniędzy na Portfel Bitcoin (konto) odbywa się w kilka sekund. Pieniądze przesłane – dostępne będą dla właściciela konta od ręki po operacjo przesłania. Pieniędzy nikt nie jest w stanie: przetrzymywać, zablokować i przejąć. Localbitcoins.com
Jednorazowy przelew Bitcoinów na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

Wsparcie finansowe w ramach punktów 2, 3, 4 i 5 Piotr Moskwa otrzyma z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.
Pieniądze z Western Union Piotr Moskwa odbierze bez strat w oryginalnej walucie, następnie po najkorzystniejszym kursie wymieni na złotówki.
Dane osobowe potrzebne dla wpłacających: Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z Czeku Blik, Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – można przekazywać drogą telefoniczną: głosowo i SMSami, pod numery: +48 792 878 969, +48 792 646 848 – bezpośrednie do Piotra Moskwy.
W tytule wszystkich wpłat, o ile jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”
Wszystkie operacje potwierdzamy, z uwagi na to – prosimy o informacje o wsparciu.

Opis ten znajduje się również w zakładce „Wsparcie” na każdej stronie Polskich Mediów Niezależnych oraz na stronach partnerskich: YouTube, Dailymotion, CDA, VKontakte czyli VK.COM etc. oraz w niezliczonych linkach np. Twittera.
O wszelkich zmianach w zakresie wsparcia finansowego, informacje zostaną podane – do publicznej wiadomości.
Nowy wygląd strony Infoekspres.pl – Inny przejrzysty układ graficzny. Polska, 29 październik 2018 rok

Z dniem 29 października 2018 roku zmienił się wygląd serwisu Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie.
Zgodnie z decyzją o zmianie wyglądu strony www, został też zmieniony układ graficzny.
W ramach decyzji dotyczącej Polskich Mediów Niezależnych – zostaną także zmianami objęte wszystkie serwisy www wchodzące w skład budowanego Przedsiębiorstwa Medialnego. Zmiany zostaną przeprowadzone bez zamykania serwisów w czasie rzeczywistym.
Decyzję powyższą podjął Piotr Moskwa.

 

Redakcja Generalna
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 29 października 2018 rok, godz. 13:44
Tylko od Polaków zależy szybkie otwarcie studia TV Infoekspres – Polskich Mediów Niezależnych w Szczecinie

Szanowni Państwo !

Otwarcie formalne naszych działań, jako firma, a ściślej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – stwarza szereg nowych możliwości działania i szerokiej współpracy ze wszystkimi ludźmi i organizacjami w całej Polsce, zainteresowanymi pracą – wyłącznie dla Polski i Polaków, w imię Polskiej Racji Stanu.

W rzeczy samej po rejestracji sądowej sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych Przedsiębiorstwa Medialnego – przystąpimy do pracy związanej z otwarciem studia telewizyjnego – TV Infoekspres, aby móc przekazywać Polakom w Polsce i na całym świecie niezależne informacje, w każdym czasie, również tzw. na żywo, czyli w czasie rzeczywistym.
Zdecydowanie postawiliśmy sobie za cel tworzyć programy do udziału w których chcemy zapraszać: fachowców i naukowców, przedsiębiorców i rolników, górników i kolejarzy, innych ludzi przedstawicieli grup zawodowych i społecznych itd. – zatroskanych losami Polski i Polaków.

Otwarcie szybkie studia telewizyjnego do pracy niezależnych mediów, to obecnie konieczność.
Do tego celu potrzebny jest odpowiedni lokal z zapleczem socjalnym.
Jak wiemy początki są zawsze trudne we wszystkim. To rzecz naturalna.
Od czegoś jednak – musimy zacząć, aby dogonić telewizje, które nadają przez internet. Jest ich dużo.
My musimy móc robić takie programy, których nikt w Polsce nie robi.
My musimy przekazywać informacje, które się utajnia i cenzuruje. Zdecydowanie nasze informacje muszą dotyczyć polskiej gospodarki narodowej, stanu państwa polskiego, w tym egzystencji wszystkich Polaków.

Jak wielce ważne podnosimy tematy ?
Wiedzą doskonale wszyscy nasi czytelnicy i widzowie, którzy czytają nasze informacje i oglądają filmy na licznych kanałach, chociażby na YouTube, Dailymotion etc.

Podsumowując tak ważny etap naszej pracy i kolejne wyzwania stojące przed nami – dziś musimy stać się firmą, aby móc funkcjonować jako przedsiębiorstwo, zdolne pozyskiwać finanse, tworzyć inwestycje i wypracowywać zyski.

Praktycznie teraz od Państwa wszystkich, którzy jesteście zainteresowani naszą misją dla Polski i Polaków – mieszkających w Polsce i poza jej granicami – zależy jak szybko doprowadzimy do rejestracji sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych, a następnie organizacji i uruchomienia pierwszego studia naszej telewizji w Szczecinie.
Wszystkich zainteresowanych wsparciem nas finansowym – zapraszam do osobistego kontaktu ze mną.
Zbudowałem niezależne media i będę je rozwijał.
Kontakt tel. +48 792 878 969
Kontakt Skype: ntbix-szczecin

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zaufanie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 07:12
235 złotych wpłynęło na rzecz budowy sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne

Z ostatniej chwili…

Na konto budowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne – wpłynęło 235 złotych.
Na dzień 15 października 2018 roku stan zgromadzonych środków wynosi: 1,600,00 złotych (tysiąc sześćset złotych).
Do realizacji zadania musimy zebrać sumę: 7,900 złotych.
Łączna suma potrzebna do rejestracji spółki oraz na pierwsze trzy miesiące jej rozruchu to: 9,500 złotych.

Informacje zebrane znajdują się w specjalnie powstałej zakładce pn. „Wsparcie na sp. z o. o.
Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

 

Mateusz Górny
Infoekspres.pl 1998-2018
Szczecin, Polska – 15 październik 2018 rok, godz. 07:39
Komunikat – Przywrócony został kontakt przez Skype z Polskimi Mediami Niezależnymi, dziennikarzami śledczymi i Piotrem Moskwa

Komunikat

W nocy z 14 na 15 października 2018 roku, po wielu miesiącach przerwy został przywrócony kontakt telefoniczny przez Skype z:
Redakcją Infoekspres pod numerem: infoekspres
Dziennikarzami Śledczymi pod numerem: dziennikarze.sledczy
Piotrem Moskwa pod numerem: ntbix-szczecin

Uwaga !
Do każdej rozmowy potrzebna jest autoryzacja.
Telefony Skype są dostępne w godzinach od 08:00 – 16:00, od pon-pt.

 

red. Marta Krasowska
www.Infoekspres.pl
Kontakt przez Skype
Pieniądze zgromadzone na otwarcie sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Medialne Polskie Media Niezależne

Stan na dzień 9-go października 2018 roku

Do rejestracji sp. z o. o. w sądzie oraz pierwsze 3 miesiące działalności gospodarczej Piotr Moskwa musi zgromadzić blisko 10 tysięcy złotych.
Łączna potrzebna suma to: 9,500 złotych.
Gromadzenie środków Piotr Moskwa rozpoczął 25 sierpnia 2018 roku.
Na dzień 9 października 2018 roku stan zgromadzonych środków wynosi: 1,365,00 złotych.
Do realizacji zadania brakuje: 8,135,00 złotych.

Jak można udzielić wsparcia w tej sprawie ?
Informacja znajduje się w zakładce „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie na ten cel, w tym dotychczasowe – serdecznie wszystkim dziękujemy.
W tej sprawie można bezpośrednio nawiązać kontakt telefoniczny z Piotrem Moskwa, pod numerami: +48 792 878 969 oraz +48 792 646 848.

Informacje powiązane z budową sp. z o. o. Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/

Kolejny stan zgromadzonych pieniędzy będzie publikowany na stronach serwisów Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie oraz na specjalnie powstałej zakładce pn. Wsparcie na sp. z o. o.

 

Redakcja
Infoekspres Polska
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach

Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne – firma

Zbudowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w zakresie niezależnych mediów stało się kolejnym wyzwaniem dla Piotra Moskwy zarazem koniecznością.
Można powiedzieć, że jest to kolejny etap rozwoju, bez którego nie da się działać kompleksowo, tworząc w pełni niezależną misję edukacyjno-informacyjną.

Nie da się robić niezależnego dziennikarstwa i mediów – bez pieniędzy

Polskie Media Niezależne powstały 5 stycznia 1998 roku, z pomysłu Piotra Moskwy ze Szczecina, jako prywatna inicjatywa działająca – za darmo, w formie NON PROFIT.
Piotr Moskwa sam utrzymywał swoją inicjatywę do 5 grudnia 2015 roku, kiedy to zakończył darmowe rozdawnictwo swojej pracy. Polskie Media Niezależne są owocem jego pracy i poświęcenia dla Polski i Polaków, ale też głęboką ideą – Wolnej i Sprawiedliwej Polski.
W dniu 5 grudnia 2015 roku, Piotr Moskwa ogłosił zamknięcie działania NON PROFIT, jednocześnie reorganizację Polskich Mediów Niezależnych – mającą na celu stworzenie firmy o zdolności finansowej, która ma prawo zarabiać, w zakresie prowadzonej kompleksowej działalności gospodarczej.
31 marca 2017 roku Piotr Moskwa zakończył reorganizację, czyli wszelkie przygotowania do prowadzenia Przedsiębiorstwa Medialnego, na bazie 19 lat, przez które zajmował się: niezależnym dziennikarstwem i mediami, współpracą z ludźmi, którzy stawali się dziennikarzami, szkoleniem i wydawaniem Legitymacji Prasowych etc.
Jak bardzo wielką pracę wykonał Piotr Moskwa ? – Pokazuje internet.
„Rzecz jasna nie wszystko jest w internecie.” – stwierdził Piotr Moskwa 6 lutego 2018 roku, dodając: „Praktycznie moją wieloletnią pracę widać w skali 5-15 procent od 13 stycznia 2018 roku, z uwagi na to, że 1,5 roku Polskie Media Niezależne – działały z Litwy, po zleconym ataku cybernetycznym w połowie maja 2016 roku. Przez 1,5 roku znikły z internetu tysiące materiałów, w formie artykułów, filmów i szereg innych. Wszystko mamy w archiwum i to zostanie ponownie systematycznie opublikowane, w momencie kiedy będziemy działali w oparciu o finanse firmy pn. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.”
Wkrótce Piotr Moskwa stwierdził, że jego specyficzna działalność, którą jest połączenie misji z ideą – nie może być zwykłą firmą. Zdobyte przez lata doświadczenie, w tym zniszczenie jego działalności gospodarczej, rabunek majątku, zrujnowanie oraz jego prześladowanie i rodziny – stały się wynikiem jego decyzji o budowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Rzecz ta jest ogłaszana od 25 sierpnia 2018 roku praktycznie na wielu serwisach wchodzących w skład Polskie Media Niezależne pt. Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie i w całym internecie.
W informacji podanej przez Redakcję Infoekspres są podane szczegóły działalności sp. z o. o. , także jej niezmienne cele oraz warunki finansowe, które muszą być spełnione do rejestracji firmy w sądzie oraz początkową fazę jej rozruchu.

Od dnia 25 sierpnia 2018 roku Piotr Moskwa zbiera fundusze, które są niezbędne do rejestracji firmy i na początkowe koszty podstawowe.
Według wyliczeń potrzeby finansowe zawarte są w 2 punktach:
1. 5 tysięcy złotych, tzw. kapitału sp. z o. o. – do jej sądowej rejestracji,
2. 4,5 tysiąca złotych na: koszty podstawowe trzech pierwszych miesięcy działalności.

Zgodnie z tym, Piotr Moskwa zadeklarował rejestrację i uruchomienie sp. z o. o. niezwłocznie po zebraniu blisko 10 tysięcy złotych.
Na chwilę obecną, dzień 9 października Piotr Moskwa zebrał: 1,365 złotych (jeden tysiąc trzysta sześćdziesiąt pięć złotych)
Jak długo Piotr Moskwa będzie zbierał pieniądze na ten cel ?
Teraz wszystko zależy od ludzi, którzy uznają, że Polskie Media Niezależne są Polsce i Polakom bardzo potrzebne.

Jeżeli uważasz, że potrzeba wspierać pracę Piotra Moskwy, który działa ponad 20 lat na rzecz Polskiej Racji Stanu, a przy tym ma pełne prawo zarabiać na niezależnym dziennikarstwie i mediach – możesz też pomóc w budowie sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.
Jak możesz nas wspierać ? Opisane metody wsparcia – zobacz – znajdziesz w zakładce „Wsparcie

 

Krzysztof Woźniak
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 9 październik 2018 rok, godz. 07:14
Piszesz artykuły, piszesz o ciekawych sprawach ? Zacznij publikować swoje prace u nas !

Pisz dla Polskich Mediów Niezależnych

Poszukujemy ludzi, którzy mają niekonwencjonalne postrzeganie obrazu, który widzą każdy najdrobniejszy szczegół, osób spostrzegawczych, które wyłowią to, co jest dla innych niewidzialne, a następnie potrafią przenieść, to wszystko na papier, komputer i pokazać w niezależnych mediach.

Jeżeli piszesz i chcesz się rozwijać, jeżeli pasjonuje Cię takie zajęcie, to od teraz możesz pisać dla nas. Nie chowaj przed całym światem, co może być tym, czego poszukują inni.
Szukamy ludzi, którzy piszą wiersze, szukamy ludzi, którzy napiszą dobry artykuł, ludzi którzy pojadą w miejsce wydarzeni i umiejętnie zrelacjonują to dla innych ludzi, ludzi którzy potrafią rozmawiać z ludźmi, a zatem przeprowadzą wywiad.

Jeżeli ktoś z Państwa ma teksty, wiersze, opowiadania, wszelkie artykuły – wszystko dotąd nigdzie niepublikowane i chcą swoją twórczością podzielić się z innymi ludźmi – teraz można to zrobić.
Będziemy publikować ciekawe materiały, będziemy promować „złote myśli” i autorów, którzy zasługują na to aby ukazać ich twórczość.

Materiały wszelkie, w tym ciekawe zdjęcia, dokumenty etc., które mogą Państwo nadsyłać, prosimy kierować na pocztę elektroniczną pod adresem: info24.pmn@prokonto.pl
Załączniki – dokumenty itp. należy zeskanować do szerokości 450 pikseli (px) – aby były czytelne, wysokość uzyska się automatycznie, niezależnie od programu do obróbki takich materiałów. Takiej wielkości dokument, należy zapisać w formacie jpg (format uniwersalny, zarazem typowy dla zdjęcia, obrazu)

Jeżeli, ktoś z Państwa uzna, że może być naszym redaktorem, dziennikarzem obywatelskim, a potem dziennikarzem śledczym – zawsze będziemy mogli na ten temat porozmawiać. Poszukujemy konkretnych osób do zawodu Dziennikarza Obywatelskiego. Każdy zatem może spróbować swoich sił. Jeżeli, chcesz zacząć od zaraz – nie czekaj. Ludzie czekają na wiadomości ciekawe, niepowtarzalne, wiadomości bez cenzury i kłamstwa.

Uwaga !
Obecnie jeszcze nie płacimy autorom za materiały.
Formy płatność dla autorów – za przekazane do publikacji materiały, będą możliwe zgodnie z Regulaminem, po rejestracji sądowej sp. z o. o. o nazwie Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne

 

Dział Promocji Kadr
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 5 październik 2018 rok, godz. 12:15
Kontakt z niezależnymi dziennikarzami, w tym z detektywami DBŚ

Skontaktuj się z nami przez 24 godziny na dobę:
Jeżeli masz temat ważny ?
Jeżeli masz wiedzę o czymś ważnym ?
Jeżeli Twoim zdaniem temat musi być nagłośniony ?

Redakcja Infoekspres Polska – Polskie Media Niezależne
Kontakt z nami można nawiązać w następujący sposób:
1. Telefoniczny, pod numerem: +48 730 345 630 (sieć Play) od pon. – pt. 8-16 oraz SMS całą dobę i dni wolne.
2. Elektroniczny, pod adresem e-mail: infoekspres.pmn@prokonto.pl

 

Detektywi – dziennikarze śledczy

Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Co nowego przeczytasz w Polskich Mediach Niezależnych ? – Dowiesz się błyskawicznie ! – Subskrybuj nasze Kanały Informacyjne RSS

Jak to zrobić, aby po włączeniu przeglądarki mieć automatycznie wiadomości, które się pojawiły w Polskich Mediach Niezależnych ?

Kliknij w przedstawione linki, a następnie zapisz subskrypcję serwisów z wykazu:
Co nowego znajdziesz w http://www.Infoekspres.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.przeglad-wszechpolski.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.kurier-codzienny.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.polski-szczecin.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.straz-polska.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.przeglad-rolniczy.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Co nowego znajdziesz w http://www.dbs.infoekspres.pl/feed/ ?
Subskrybuj sobie kanał Informacyjny RSS w swojej przeglądarce !

Uwaga !
W ramach odbudowy wydawnictw i serwisów, do wykazu dołączymy wkrótce nowe serwisy z kanałami RSS.

 

Marta Walczak
Biuro Media & Press
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polskie Media Niezależne
Polska, 30 wrzesień 2018 rok, godz. 07:16
Detektywi, czyli dziennikarskie śledztwa, interwencje, publicystyka w ramach Polskie Media Niezależne

Piotr Moskwa, dziennikarz i wydawca. Śledztwa, interwencje, publicystyka etc. w: Polskie Media Niezależne 1998-2018. Mieszkam w Szczecinie. Redakcja tel: 730 345 630, e-mail: media.pmn-polska@prokonto.pl

Moi detektywi, to śledczy z Dziennikarskie Biuro Śledcze @DziennikarzeDBS
Kontakt tel. 793 669 290, e-mail: dbs.polska@prokonto.pl

 

Biuro Media & Press
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 28 wrzesień 2018 rok, godz. 16:45
Ruszył Przegląd Górniczy na YouTube i Twitterze – Wkrótce ruszy strona www dla górników !

Węgiel polski, obok innych polskich surowców naturalnych – jest wyłączną własnością Narodu Polskiego. Naród Polski jest SUWERENEM, który ma obowiązek, czuwać i pilnować, aby nikt nie dokonywał rabunku polskich dóbr narodowych.” Piotr Moskwa

 

W szybkim skrócie:
W dniach 24 na 25 września 2018 roku rozpoczęliśmy budowę niezależnych mediów dla polskich górników pn. Przegląd Górniczy

Powstało konto na Twitterze i następnie na YouTube. Trwa budowa kanału filmowego, na którym już jest pierwszy film.

7 godzin temu

Witamy wszystkich ! Dziś dnia 25 września 2018 roku zakładamy Przegląd Górniczy – niezależne media branżowe, na Twitterze. Wszystkich górników polskich serdecznie pozdrawiamy. Piotr Moskwa, Szczecin, godz. 07: 47

Redakcja
Przeglad-Gorniczy.pl – kupiona domena, serwis w budowie
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 25 wrzesień 2018 rok, godz. 14:31