Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości – Dokument pl, część 1 z 3 (wideo)

David Duke: Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości – Israel, The Promised Land of Organized Crime

Żydzi są liderami międzynarodowej przestępczości zorganizowanej.
Polskie Media Niezależne prezentują film, który przedstawia istotne fakty na temat dominującej roli Żydów w przestępczym świecie.

Kto nie zna prawdy ten wierzy, w historie wyprodukowane przez żydowski Hollywood.
W rolach filmowych w największej przestępczości zorganizowanej przedstawiani są Włosi i Rosjanie.

O filmie: Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości
Film podzielony jest na 3 części i pochodzi z Filmoteki Filmów Cenzurowanych (FFC).
Film z dołączonym tłumaczeniem na język polski został opublikowany 20 czerwca w 2011-tym roku na kanale YouTube DavidDukePL2
Film został ocenzurowany przez Żydów i oznaczony informacją:
„Niektóre funkcje zostały wyłączone w tym filmie
W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów.”

Film w oryginalnym języku – angielskim pt. Israel, The Promised Land of Organized Crime powstał w roku 2011-tym.
Tłumaczenie filmu na język polski wykonano i dodano do niego na stałe w Zespole Filmowym Polskie Media Niezależne, dnia 21 lutego 2019 roku.

Pamiętaj !
Jeżeli uważasz, że nasza praca jest wartościowa i chcesz, aby takich materiałów było jeszcze więcej, to wiedz, że cały czas działamy dzięki wsparciu finansowemu naszych czytelników i widzów.
Rozumiesz więc, dlaczego prosimy o wsparcie finansowe ?
Inne „media i dziennikarze” mają pieniądze z: gazet, reklamy, abonamentów, fundacji, pensji etc.
My nie jesteśmy jeszcze firmą.
Przekształcamy się w spółkę z o. o., aby się samofinansować.
Film niniejszy prosimy rozpowszechniać bez ograniczenia.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
https://vk.com/piotrmoskwanews
https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne
http://www.infoekspres.pl/
Piotr Moskwa: Jak zostać niezależnym dziennikarzem Polskich Mediów Niezależnych ? Kto może być dziennikarzem śledczym i pracować w DBŚ ?

Odpowiadając na tysiące listów elektronicznych, nadto w telefonicznych i osobistych rozmowach – zawsze informuję, że:

Bycie niezależnym dziennikarzem Polskich Mediów Niezależnych to wyzwanie i służba dla Polski i Polaków, gdzie człowiek nie służy: politykom i partiom, urzędnikom, lekarzom i prawnikom oraz innym grupom zawodowym, kościołowi, sitwom i innym układom, prywacie.
Bycie niezależnym dziennikarzem śledczym to wyzwanie i służba też wyłącznie dla interesów Polski i Polaków, żadna inna, gdzie praktycznie człowiek wykonuje zadania policjanta i prokuratora.

Pozyskiwanie materiałów w sposób jawny i niejawny

Zasadniczo każdy niezależny dziennikarz Mediów PMN musi być otwarty na współpracę z każdym: Obywatelem, Instytucją, Urzędem – w celu pozyskania informacji, aby w czasie następnym doprowadzić do publikacji materiałów w ważnym interesie publicznym i państwowym.
Dziennikarstwo śledcze podlega ścisłym regułom, które zezwalają na nagłośnienie tematów – za zgodą stron zainteresowanych, nadto prowadzenie spraw i przekazywanie materiałów odbywa się tylko i wyłącznie na mocy Pełnomocnictwa.

Od stopnia niezależnego dziennikarza do dziennikarza śledczego

Zgodnie z regułami pierwszych szkoleń niezależnych dziennikarzy dla Mediów PMN te muszą mieć na celu przygotowanie kandydatów do pracy na tym stanowisku.
Reasumując: Każde pierwsze szkolenie wprowadza prawo bycia niezależnym dziennikarzem.
Dziennikarz, który czynnie wykonuje swoje zadania wyznaczone, sprawdza się w zawodzie i zyskuje zaufanie – przechodzi do awansu po 12 miesiącach.
Awans ten oznacza drugiego szkolenia po którym otrzymuje się stanowisko: niezależnego dziennikarza zawodowego. Praca na tym stanowisku przez 24 miesiące – uprawnia do szkolenia osoby zainteresowanej, na stanowisko dziennikarza śledczego zawodowego.
Podniesienie kwalifikacji do stopnia dziennikarza śledczego wymaga trzeciego szkolenia, w ramach którego przechodzi specjalne testy, kurs samoobrony, oraz szereg innych sprawdzianów.
Zakwalifikowanie się dziennikarza do pracy na stanowisku śledczego otwiera mu drogę do zostania „asem” pośród dziennikarzy śledczych i awansu do Grupy Specjalnej X2 lub innej w Dziennikarskim Biurze Śledczym, pod warunkiem, że ma: najlepszą kategorię zdrowia, dostanie pozwolenie do posiadania broni, przejdzie specjalistyczne kursy samoobrony i sztuki walki wręcz oraz określoną bronią itd.

Kandydaci na niezależnych dziennikarzy i nabór

W momencie otwarcia oferty w zakresie poszukiwania kandydatów na stanowisko niezależnego dziennikarza – szukamy:

1. Osób niekaranych,
2. Osób od lat 16 – za zgodą rodziców do ukończenia lat 18,
3. Osób od lat 18,
4. Osób sprawnych fizycznie i mających najlepsza kategorię zdrowia,
5. Osób, które nigdy nie pracowały oficjalnie w polskich mediach nurtowych i pronurtowych (alternatywnych) oraz ich rodziny,
6. Osób, których rodziny nie miały związków z Polską Zjednoczoną Partią Robotniczą i służbami typu: UB, SB, WSI i innym służbami specjalnymi,
7. Osób, których rodziny nie były Tajnymi Współpracownikami (TW) – donosicielami itp. do władz komunistycznych w okresie całego PRLu.

Właściwa ocena oferty złożonej następuje kolegialnie przez zespół osób zajmujących się sprawami kadrowymi w Polskich Mediach Niezależnych. Po pozytywnej ocenie oferty osoba zainteresowana jest kierowana na kurs dziennikarski prowadzony przez Media PMN.
Nabór na dziennikarzy ogłaszamy każdorazowo w Internecie i innymi metodami związanymi z naszymi Kampaniami Edukacyjnymi i Reklamowymi.
Nabór na dziennikarzy ogłaszamy w Internecie i innymi metodami informując o planowanych Kursach dla Dziennikarzy – na które zgłoszenia oznaczają zarazem realizację ofert pracy, które wydajemy w określonym czasie i potrzebie.

Mając na uwadze powyższe informacje są one praktycznie ścisłą odpowiedzią na mnóstwo pytań dotyczących pracy niezależnych dziennikarzy w Polskich Mediach Niezależnych.

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 1998-2018
Polska, 27 styczeń 2018 rok

Masz pytania ?
Chcesz podyskutować ?
Masz tematy dla niezależnych dziennikarzy ?
Kontakt tel. +48 792 878 969, +48 792 646 848, w godz. 8-16, w dniach pon.-pt.
Możesz do mnie napisać maila na adres: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
Po miesiącu czasu niebytu w internecie na nowo rusza serwis Dziennikarskiego Biura Śledczego – 13 luty 2019 rok

W związku z problemami finansowymi przez ponad 1 miesiąc czasu, tj. od 11 stycznia 2019 roku do obecnego czasu, nie było fizycznej strony www – Dziennikarskiego Biura Śledczego.
Serwis już wkrótce zostanie przywrócony.

Krzysztof Krasiński
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 13 luty 2019 rok, godz. 06:06
Na wariata – Zbrodnicza psychiatryzacja polskich patriotów w Polsce !

Film pochodzi z Filmoteki Filmów Cenzurowanych – Polskie Media Niezależne.
Zobacz FFC – Filmy Zabezpieczone na Twitterze https://twitter.com/MediaFFC

Psychiatryzacja stalinowska w Polsce jest faktem

Bardzo ważny temat, który należy nagłaśniać w całej Polsce, to psychiatryzacja Polaków w stylu iście stalinowskim.
Każdy, kto władzy pseudopolskiej jest niewygodny lub komukolwiek – mającemu koneksje lub pieniądze – może być umieszczony przez sąd w psychuszce (czytaj. zakładzie psychiatrycznym), a nawet być porwany z ulicy, jak to miało w Krakowie 25 września 2014 roku, kiedy to takie bandyctwo spotkało Marię Ziemiańską, której sprawy prowadzę od roku 2013, w ramach zlecenia.
Przez 5 dni w tygodniu na początku października roku 2014-go w Krakowie robiłem protesty po dwie godziny dziennie, aby ją uwolnić. Wydarzenia odbywały się w miejscach:
1. Przed Sądem, ul. Przy Rondzie 7
2. Przed Urzędem Miasta i Gminy, ul. Placu Wszystkich Świętych 3/4
3. Na Starym Rynku w Krakowie, przy pomniku Adama Mickiewicza

Z tych wydarzeń jest mnóstwo materiałów filmowych.
Podczas praktycznie ostatniego protestu zostałem napadnięty przez bandytów ze Straży Miejskiej, co też zostało uwiecznione kamerą.
Skutek moich działań był taki, że Maria Ziemiańska została uwolniona, a sędzia Bac, który decyzję po porwaniu jej do psychuszki wydał, stwierdził w kolejnym postępowaniu, że decyzję wydał pochopnie – będąc oszukanym przez pracowników DPSu.
Maria Ziemiańska – tym samym uznał, była w Kobierzynie krakowskim bezprawnie.
Z tego tytułu pokrzywdzonej należy się odszkodowanie, o które nota bene się ubiega.
Oczywiście działo się tak dlatego, że wszystko było nagłośnione na: ulicy i w Polskich Mediach Niezależnych.
Jak się okazuje po latach bandyci nie ustępują, teraz chcą Marię Ziemiańską zamknąć w psychuszce, a potem DPSie, wszystko dlatego, że walczy od lat o swoją córkę Angelikę Ziemiańską, którą zabrali jej z domu i uwięzili w DPSie, ponadto o odszkodowanie.
Dokładnie 6 lutego 2019 roku w Szczecinie, będę przesłuchiwany w jej sprawie jako świadek przez nią powołany.
Na marginesie tej historii i opowiedzianej w tym materiale filmowym dodam, że przez ponad blisko 4 lata byłem prześladowany przez prokuraturę, jej wnioskami o umieszczenie mnie “na badania psychiatryczne” w Szpitalu Psychiatrycznym na ulicy Mącznej w Szczecinie.
Wygrałem dwie sprawy, broniąc się sam, bo adwokaci z urzędu służyli nie mi, a prokuraturze, a raczej Żydom, którzy za tym stali. Adwokaci byli na sali podczas posiedzeń tajnych, ale ja im głosu prawa nie dawałem.
Pisałem o niektórych na #Facebook,u, że służą Diabłu !
Kiedy sprawę nagłaśniałem grozili mi więzieniem, dlatego wiedziałem, że moja walka jest skuteczna.
Mając doskonałą wiedzę, czego się boją Żydzi – robiłem swoje ? Żydzi panicznie boją się nagłośnienia i zjednoczenia Polaków.
Niestety, pomocy od ludzi żadnych w tej walce – nie otrzymałem. Żaden Polak nie przyszedł mi z pomocą w batalii sądowej.
Zostałem sam, wierząc w to co robię i siłę jeszcze większą, wtedy właśnie kiedy mnie kąsają jadowite żmije – przebrane za Polaków i zdrajcy.

Uwaga ! O sprawie pilnej pomocy Marii Ziemiańskiej w kolejnych informacjach napiszę.

Zobacz teraz film pt. Na wariata – Zbrodnicza psychiatryzacja polskich patriotów w Polsce !

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne
Infoekspres Polska na #Twitter,ze
https://twitter.com/InfoekspresNGI
Piotr Moskwa na #VKontakte
https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
https://vk.com/piotrmoskwanews
Piotr Moskwa na #Twitter,ze
https://twitter.com/PiotrMoskwaNews
https://twitter.com/TrybunPolski
Nocna Zmiana to kolejne oszustwo Żydów – Obalenie rządu Jana Olszewskiego przez Prezydenta Lecha Wałęsę to ustawka !

Jak wykazało śledztwo dziennikarskie prowadzone przez Dziennikarskie Biuro Śledcze – Nocna Zmiana, w nocy z 4 na 5 czerwca 1992 roku jest tzw. ustawką, czyli ustalonym z premedytacją działaniem antypolskim.
Wg Nocnej Zmiany Lech Wałęsa miał zapobiec lustracji i ujawnieniu agentów – dymisjonując rząd Jana Olszewskiego, w ramach sejmowego votum nieufności.
Polakom wmówiono, że Lech Wałęsa dokonał zamachu na demokrację !
Otóż okazuje się, że wszystko jest fikcją wyreżyserowaną przez wrogów Polski i Polaków.
Nocną Zmianę zatem można porównać do: Zamachu Majowego w 1926 roku, Okrągłego Stołu i Magdalenki, Stanu Wojennego oraz innych żydowskich akcji przeciwko Polsce i Polakom.

Jak naprawdę było z tą Nocną Zmianą ?
O tym wszystkim, już wkrótce…

 

Dziennikarskie Biuro Śledcze
Wydz. Przestępstw Przeciwko Narodowi Polskiemu
www.dbs.infoekspres.pl 2004-2018
Polska, 11 grudzień 2018 rok, godz. 15:12
Czy wRealu24.pl – to są media Żydów ? Z pewnością, to nie są media dla Polaków ! – Samozwańcy, pseudo księża, służby specjalne, „dobra zmiana” – PIS i Żydzi

Piotr Moskwa: „Pan Tuba PIS” – Marcin Rola, w roli „dziennikarza” !
Zastanawiam się już długi czas, co jeszcze Żydzi wymyślą, aby ogłupić Polaków ?

Od długiego czasu przyglądam się „fenomenalnemu rozbłyskowi” serwisu wRealu24.pl – nazywanego telewizją i niezależnymi mediami. Serwis wRealu24.pl powstał praktycznie momentalnie z „datków”, przy udziale „finansowych darczyńców”, przy udziale panów: Marcina Roli i Kamila Całka – „dobrego policjanta”, który „odszedł ze złej Policji” z nagłośnieniem. Całą sytuację przedstawił i relacjonował przestępca Zbigniew Stonoga protegowany Piotra Tymochowicza skazanego na 3 lata więzienia odsiadki – za rozpowszechnianie dziecięcej pornografii, który różne postacie wykreował – do działalności polityczno-publicznej i innej, a właściwie wyłącznie po to, aby ogłupiali Polaków – na sposób żydowski. Przykłady:
1. Piotr Tymochowicz był doradcą Krzaklewskiego z AWS.
2. Udzielał poparcia Januszowi Palikotowi.
3. Miał związki z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.
4. Wartość jego pracy w kreowaniu wizerunku, można jedynie zobaczyć w przypadku Andrzeja Leppera.

Od lat zastanawiają mnie różnego rodzaje inicjatywy wykreowane z „datków”, czyli wpłat pieniędzy od nieznanych ludzi, służb i wszelkich układów, przy pomocy szemranych fundacji.
W przypadku serwisu wRealu24.pl – nazywanego telewizją i niezależnymi mediami, to staje się rzeczą oczywistą, że tu nic nie mogło powstać z datków od Prawdziwych Polaków.
Rzecz jasna potrzeba wszystko jakoś „rozkręcić” (czytaj: zacząć, zorganizować), ale takich rzeczy jak media – nie da się uruchomić z datków, bo ludzie niechętnie datki dają, a jak dają to małe kwoty. Wiem o tym z autopsji.

Dla przykładu proste zestawienie:
1. Kamery profesjonalne kosztują w granicach kilkunastu tysięcy złotych, do kilkudziesięciu. Kamery do realizacji materiału potrzebne są w studio i w terenie.
2. Obróbka materiałów i wprowadzanie ich na kanały YouTube, a też inne w dużej ilości – dziennej, kosztują niemałe pieniądze.
3. Studio to lokal, który potrzeba utrzymać i włożyć niemałe pieniądze, aby media wRealu24.pl – działały.
4. Reklam nikt nie daje nikomu za darmo, a w przypadku mediów wRealu24.pl jest ich bez liku.
5. Koszty wszelkie wyjazdów dla realizacji materiałów na terenie Polski, w tym: diety – wyżywienie, noclegi, paliwo, bilety etc.
6. Koszty utrzymania domen i serwerów dla stron www, telefonów i internetu.
7. Sztab ludzi, których potrzeba wynagradzać za pracę.
8. Wszelkie inne koszty niewymienione.

Czyje to w takim razie są niezależne media, które powstały z „datków” ?!
Fakt, teraz można wpłacać pieniądze tej instytucji na konto, o czym informuje Marcin Rola – nachalnie, bez przerwy machając rękoma.
Mam bardzo złe skojarzenia kiedy widzę masońsko-iluminackie ruchy i gesty w mediach wRealu24.pl u Marcina Roli, podobnie jak w: Telewizji Polskiej – TVP, TVN i Polsacie, w wydaniu wszelkiej maści celebrytów i pożal się Boże artystów, którzy się sprzedali, aby robić kariery.

Komu zatem służą te „niezależne media” i kto stoi za Marcinem Rolą i Kamilem Całkiem ?

Jakich ludzi i interesy promuje Marcin Rola i Kamil Całek – wRealu24.pl, który już ludzie nazywają: wIzrealu24, a nawet wIzraelu24 ?

Dla przykładu proste zestawienie:
1. Zobaczymy wRealu24.pl: Zbigniewa Jana Potockiego samozwańczego hrabiego i prezydenta, inaczej mówiąc oszusta, który Żydami się otacza i bajki opowiada.
2. Zobaczymy wRealu24.pl: Zbigniewa Kękusia – wykreowanego przez Marka Podleckiego kapusia z SB o pseudonimie „Janusz”, na stronie monitor-polski.pl, na kanale filmowym YouTube, o tej samej nazwie i innych. Doktor Kękuś, na punkcie tytułu doktor ma obsesję. Zbigniew Kękuś cierpi na manię wyższości. Były żydowski bankier opowiada, że Żydzi Morawieccy to ludzie służb, a jeden – obecnie premier, to BANKSTER.
W jednym ze swoich artykułów pisze tak o Mateuszu Morawieckim: „Pan wicepremier to bankster i lis bardziej przebiegły niż panowie Balcerowicz, Lewandowski i Petru do kupy wzięci. On nawet nie sprzedaje za czapkę gruszek naszej gospodarki. On rozdaje za frico, albo ja jestem kompletnym debilem.” Zapomniał Kękuś o tym, że też jest BANKSTEREM i pracował w banku razem z Morawieckim.
Na swoim kanale filmowym YouTube „PPP” napisał: Mateusz Morawiecki był przez cztery lata – listopad 2002 do październik 2006 – moim bezpośrednim przełożonym w Banku Zachodnim WBK S.A. Wie, co sobą prezentuję. Bardzo wysoko mnie oceniał.
Zobacz teraz: Zbigniew Kękuś zarabiał w banku 35 tysięcy złotych. Źródło: Zbigniew Kękuś z Krakowa – Niezwykły żydowski bankier ! http://www.infoekspres.pl/2018/07/29/zbigniew-kekus-z-krakowa-niezwykly-zydowski-bankier/
3. Zobaczymy wRealu24.pl: Mariana Kowalskiego, który sprzedał się dla pieniędzy do serwisu Idź Pod Prąd, gdzie pluł na Polskę i Polaków – wulgarnymi słowami, przez 2 lata – razem z „pastorem” Pawłem Chojeckim. Ponoć zarobił 500 tysięcy i… pożegnał się w niezbyt eleganckim stylu, obarczając Pawła Chojeckiego – za porażkę polityczną.
4. Zobaczymy wRealu24.pl: Ex księdza Jacka Międlara – prowokatora, pełnego nienawiści i zajadłości, który wywołuje burdy publiczne, bluzga niczym żul w filmie: Policjantki i policjanci, aprobuje na organizowanych wydarzeniach publicznych wulgarne przyśpiewki, w tym np. przeciwko Polskiej Policji – wykonywane przez rzekomych narodowców, anarchistów i kiboli. Jacek Międlar jest naśladowcą Adolfa Hitlera. Wysławia się podobnie, nadto napisał wersję polską – Mein Kampf, czyli „Moja walka o prawdę“ co brzmi po niemiecku: Mein Kampf für die Wahrheit.
W ramach realizacji materiału pt. Międlar u Roli o patologiach w Kościele, filmie „KLER”, narodowcach, ruskiej agenturze i PISie ! – Jacek Międlar pokazuje serię znaków-gestów rękami, znane z kręgu masonów i iluminatów, czyli satanistów. Na zdjęciu Jacek Międlar pokazuje znak Szatana: 666.
Międlar podaje się za bardzo wierzącego w Boga Polaka, patriotę i narodowca. Z jego zachowań wynika jednak, że chce, aby polskich narodowców i patriotów nazywano i kojarzono z faszystami, anarchistami, kibolami i zwykłymi przestępcami. Do osób z nim powiązanych należy zaliczyć pseudopolskiego patriotę – Piotra Rybaka, który 17 lat mieszkał w Grecji. Rybak ma związki ze: Stonogą, Kukizem, Kękusiem i Podleckim, oszustem Potockim i innymi antypolakami, którzy mają za zadanie ogłupiać Polaków, aby się nie zjednoczyli w siłę zdolną zabrać władzę Żydom w Polsce. Piotr Rybak jest też w dobrej komitywie z SYSTEMEM, z którym rzekomo walczy. Oszust zwykły i prowokator lubi towarzystwo: Andrzeja Dery, Beaty Kępy i Zbigniewa Ziobro oraz innych polityków z SYSTEMU, który buduje mu tożsamość polskiego patrioty-narodowca.
5. Zobaczymy wRealu24.pl: Ozjasza Goldberga – znanego w Polsce jako Janusz Korwin-Mikke, uczestnika Żydów Marcowych 68′, mówiącego przez lata o „bandzie czworga” w Sejmie i bandzie unijnej w Brukseli. Kiedy na europosła startował w Wyborach, o tych faktach zapomniał.
6. Zobaczymy wRealu24.pl: Michalkiewicza – wielkiego piewcą Żyda Janusza Korwina-Mikke, założyciela wielu wspólnych partii, w tym Unii Polityki Realnej (słynne hasło tej partii: „Świnie się zmieniły, ale Unia Polityki Realnej zlikwiduje koryto !”), publicystę, prześmiewcę, publiczną tubę narracji żydowskiej, który twierdzi, że cyt. „Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny” – w filmie antypolskim.
Film antypolski nakręcił Rafał Mossakowski z organizacji „Centrum Edukacyjne Powiśle”, człowiek z „Sumienia Narodu” – znanego kanału YouTube, który promował przebierańca-aktora Wojciecha Olszańskiego vel Aleksandra Jabłonowskiego. Dwie następujące po sobie litery „ss” w nazwisku: Mossakowski – już stawiają zapytanie o pochodzenie tego pana ?
7. Zobaczymy wRealu24.pl: pułkownika Piotra Wrońskiego, funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa – SB, potem UOP, człowieka służb, jak wieść niesie – jeszcze czynnego, ponadto człowieka „dobrej zmiany”, czyli PIS.

Po tym zestawieniu powyższych faktów, zarazem prostych i jasnych informacji, nie mam najmniejszej wątpliwości, że „niezależne media” wRealu24.pl – nie mają nic wspólnego z Polską i Polakami, tym samym nie reprezentują Polskiej Racji Stanu.
Moim zdaniem, to media wRealu24.pl są typowo żydowskie.
Kim są zatem z pochodzenia Marcin Rola i Kamil Całek ?

Przypadków podobnych „niezależnych mediów” rzekomo polskich w Polsce jest wiele, lecz o tym… kolejnym razem napiszę.
Do napisania artykułu wykorzystane zostały materiały z Dziennikarskiego Biura Śledczego, wydz. ds. wywiadu
Artykuł zawiera łącznie 20 zdjęć osób w nim wymienionych i blisko powiązanych.
W bardzo ważnym interesie narodowym.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polska, 10 grudzień 2018 roku, godz. 15:26

Galeria fotograficzna: 17 zdjęć plus 3

 

 
Marcin Rola i Kamil Całek – Media wIzrealu24, a nawet wIzraelu24 ! (film)

Jakich ludzi i interesy promuje Marcin Rola i Kamil Całek – wRealu24.pl, który już ludzie nazywają: wIzrealu24, a nawet wIzraelu24 ?

W mediach tych występują:
1. Zbigniew Jan Potocki samozwańczy hrabia i prezydent.
2. Marian Kowalski, który dla pieniędzy w serwisie Idź Pod Prąd, pluł na Polskę i Polaków z „pastorem” Pawłem Chojeckim.
3. Były ksiądz Jacek Międlar – prowokator, pełny nienawiści i zajadłości, autor polskiej wersji Mein Kampf, czyli „Moja walka o prawdę“ co brzmi po niemiecku: Mein Kampf für die Wahrheit.
4. Pułkownik Piotr Wroński, funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa – SB, potem UOP.
5. Michalkiewicz – wielki piewca Żyda Janusza Korwina-Mikke, założyciel wielu wspólnych partii, w tym Unii Polityki Realnej, publicysta, prześmiewca, publiczna tuba narracji żydowskiej, który twierdzi, że Wielka Lechia, to ubeckie są rzygowiny.
6. Ozjasz Goldberg – znany w Polsce jako Janusz Korwin-Mikke, uczestnik Żydów Marcowych roku 1968.
7. Zbigniew Kękuś – wykreowany przez Marka Podleckiego Kapusia z SB o pseudonimie „Janusz”, na stronie monitor-polski.pl, oraz kanale filmowym YouTube o tej samej nazwie.
Więcej informacji w kolejnych materiałach…

Zobacz film i powiedz o tym innym ludziom.
Prosimy o rozpowszechnianie naszych informacji.
Publikacje filmowe i wiadomości są możliwe dzięki wsparciu finansowemu naszych czytelników i widzów.
Jak nas można wspierać ? Zasady wsparcia zostały opisane w zakładce „Wsparcie
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Redakcja Generalna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Filmoteka – Zbiory Chronione
Filmoteka Filmów Cenzurowanych
Polska, 2 grudzień 2018 rok, godz. 15:31
Za projektem Międzymorza stoją Niemcy, Żydzi i Amerykanie – Tym zajmował się już Józef Piłsudski

Międzymorze – Mitteleuropa – Judeopolonia
Za realizacją projektu kryją się Niemcy, Żydzi i Amerykanie

Międzymorze to nie jest żadna korzyść dla Polski i Polaków.
Międzymorze to tak naprawdę projekt Europy Środkowej z roku 1914 pn. Mitteleuropa z jęz. niemieckiego.
Międzymorze to tak naprawdę Mitteleuropa, która ma zadanie stworzenie państwa żydowskiego w Europie pn. Judeopolonia

Jak daleko projekt zrealizowano, a mówiono, że to jest projekt zaniechany, a nawet bzdura ?

Do budowy projektu Międzymorza zaproszono Niemcy.
Ten fakt nie dziwi, kiedy znamy historię agenturalną Józefa Piłsudskiego, który już w ten projekt został wtajemniczony przez Niemców, aby go realizować, jak szereg innych ku zgubie Polski i Polaków.
Fakt ten nie może dziwić, gdyż Józef Piłsudski vel Selman, z pochodzenia Żyd – został przywieziony pociągiem przez Niemców z Magdeburga, podobnie jak Lech Wałęsa ps. „Bolek”, w Polsce, został wykreowany przez Służbę Bezpieczeństwa (SB).
Dziś z perspektywy czasu i głębokiej analizy doszło do prawdy o Międzymorzu bardzo wiele osób.
Do jednych z wielu znawców tematu należy dr Mateusz Piskorski ze Szczecina, polityk z partii Zmiana, wcześniej związany z Samoobroną – zajmujący się geopolityką, który w ramach dyskusji i wykładów prawdę tą głosi.

W roku 2015 Uniwersytet Szczeciński, którego absolwentem jest Mateusz Piskorski odwołał jego wykład w temacie: „Polska polityka wschodnia”, z uwagi na jego kontrowersyjną, jednak prawdziwą: ocenę sytuacji geopolitycznej. 
Pomimo tego, że zablokowano wykład Mateusza Piskorskiego na Uniwersytecie Szczecińskim, ten wynajął salę w prywatnym centrum konferencyjnym i wykład swój wygłosił.

Za tą prawdę został też tymczasowo aresztowany w maju 2016 roku. Ponad 2 lata przebywa w więzieniu, będąc podejrzanym o szpiegostwo na rzecz Chin, Rosji i Iraku.
Dziś jak się okazuje – dowodów na niego nie ma, za to powstał w kwietniu 2018 roku groteskowy akt oskarżenia z zarzutami współpracy Mateusza Piskorskiego  z: Chinami, Rosją i Irakiem.
Pierwsza rozprawa, a właściwie tajne posiedzenie organizacyjne sądu ws. domniemanego szpiega odbyło się w lipcu. 
Dlaczego Mateusz Piskorski jest wrogiem geopolitycznej strategii ? Na pytanie te, odpowiada film pt. Mateusz Piskorski – Geostrategiczna Ukraina

red. Krzysztof Woźniak
Szczecin, dn. 25 paź. 2018 r.
Europa bez tajemnic
Przegląd-Wszechpolski.pl
Redaktor – Krzysztof Woźniak https://twitter.com/RedaktorWozniak
Piotr Moskwa – polski niezależny dziennikarz i wydawca. Polskie Media Niezależne. Kontakt służbowy

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy niewykonalne w szybkim terminie.” – Piotr Moskwa
Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski ?

Śledztwa, interwencje, publicystyka etc. w: Polskie Media Niezależne 1998-2018. Mieszkam w Szczecinie. Redakcja tel: 730 345 630, e-mail: media.pmn-polska@prokonto.pl
Moi dziennikarze, to ludzie niesprzedajni, którzy służą Polskiej Racji Stanu.
Moi detektywi, to śledczy z Dziennikarskiego Biura Śledczego.
DBŚ http://www.dbs.infoekspres.pl, Kontakt: tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00, e-mail: dbs.polska@prokonto.pl – 24/h
Zlecenia śledztw i wstępne informacje. Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Piotr Moskwa – Zostałem pozwany przez Jarosława Klawikowskiego z Lęborka w trybie wyborczym

Wobec Wezwania obowiązkowego przez Sąd Okręgowy w Słupsku na dzień 17 października 2018 roku

Oświadczenie

W związku z tym, że informacji naruszającej interes Dziennikarskiego Biura Śledczego, które w 2004 roku stworzyłem – nie ma na stronie pn. Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ pana Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, co dziś tj. 16 października 2018 roku osobiście stwierdziłem, postanowiłem o skasowaniu informacji zamieszczonej w Polskich Mediach Niezależnych pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

W związku z pozwaniem mnie w trybie wyborczym przez pana Jarosława Klawikowskiego, rozumiem jego oburzenie, jednak pan Klawikowski – nigdy nie odpowiedział na mój List otwarty – odnoszący się do faktów, na podstawie, których on powstał.
Obserwacja strony www pana Jarosława Klawikowskiego, przez długi czas potem wskazywała jego artykuł po tzw. edycji, czyli przeróbce tekstu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google nazwy: „dziennikarskie biuro śledcze”, indeksacja pokazywała: „Dziennikarskie Biuro Śledcze” na stronie: Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ – na czołowym miejscu w niniejszej globalnej wyszukiwarce.

Nie było by tematu dla sądu, gdyby pan Jarosław Klawikowski się ze mną skontaktował osobiście i poinformował mnie o skasowaniu całego artykułu na swojej stronie. Moje wszelkie dane zawsze umieszczam w widocznym miejscu, w tym numery telefonów.
Zdecydowanie zachowanie moje nie miało na celu i nie ma obrażania publicznego pana Klawikowskiego.
Nie zamierzam przeciwko niemu wnosić sprawy, w temacie który opisałem w artykule.
Pan Klawikowski skasował informacje dotyczące mojej inicjatywy, więc ja kasuję materiał pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

Szkoda, że pan Klawikowski nie umie rozmawiać w cywilizowany sposób, tym samym zwrócił się o pomoc do Sądu Okręgowego w Słupsku – pozywając mnie na wyżej wymienioną okoliczność, która przecież leży u podstaw naruszania mojej własności intelektualnej, tudzież szeregu moich niepowtarzalnych inicjatyw.

Do Sądu Okręgowego w Słupsku się stawię, w dniu 17 października, pomimo tego, jak powiedziałem w rozmowie telefonicznej z pracownicą sekretariatu sądu, że mam problemy z moją chorą żoną i słabą sytuacją finansową.

Do wiadomości Sądu Okręgowego w Słupsku i publicznej podaję, że artykuł dotyczący Jarosława Klawikowskiego skasowano w serwisach:
www.infoekspres.pl
www.dbs.infoekspres.pl

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl 1998-2018
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 11:15

Do wiadomości:
1. Sąd Okręgowy w Słupsku
2. Prezes PIS – Jarosław Kaczyński
3. Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości
4. Patryk Jaki – w-ce Minister Sprawiedliwości
5. Polskie Media Niezależne
W sprawie brutalnego zamordowania Piotra Ból – dziennikarze śledczy chcą przeprowadzić rekonstrukcję wydarzeń

W wyjaśnieniu zbrodni sprzed 22 lat może pomóc rekonstrukcja wydarzeń związanych z morderstwem Piotra Ból

Dziennikarze planują odtworzyć dzień w którym Piotr Ból wyjechał z rodzinnej miejscowości Nieszkowice Małe na dyskotekę do miejscowości Kłaj oddalonej o 7 kilometrów. Następnie jego pobyt na dyskotece w Kłaj oraz inne wątki, w tym, że tego feralnego dnia był w pobliskim Targowisku, wątki których nikt nigdy nie zbadał z organów ścigania – utrzymując, że Piotr Ból zginął na drodze, będąc potrącony przez auto.

Uwaga !
Dziennikarze Śledczy pracujący nad tą sprawą cały czas poszukują informacji w tej sprawie.
Nie ma znaczenia, czy informacje otrzymają oficjalnie, czy anonimowo ?
Każda informacja dana śledczym zostanie sprawdzona.
Prosimy o podawanie informacji wszystkich, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców tej makabrycznej zbrodni, którzy zmasakrowali Piotra Ból w następujący sposób:
1. Połamali mu wszystkie kości,
2. Uszkodzili mu wszystkie narządy,
3. Poderżnęli mu gardło,
4. Przebili czaszkę etc.

Sprawy obrażeń wymienione i szereg innych zostały opisane w sekcji zwłok.
Nikt przez 22 lata, nigdy nie ujawnił faktów, które wybitnie wskazują, że ciało Piotra Ból znalezione na drodze E4 przy krzyżówce na Kraków i Hutę – nosiło takie obrażenia, do których nigdy nie mogło dojść w wyniku potrącenia rowerzysty, jak utrzymują policjanci, biegli oraz prokuratorzy.

Więcej informacji w tej sprawie już wkrótce…
Teraz zobacz w tej sprawie pierwszy materiał pt. Kto zmordował Piotra Ból, czyli funkcjonariusze policji ukrywają sprawcę

Detektywi – dziennikarze śledczy
Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Polska, 8 październik 2018 rok, godz. 09:04
To nie możliwe ! Broń pogodowa – HAARP (wideo)

HAARP – gigantyczny nadajnik radiowy na Alasce służący do Programu: Badania Aktywności Zorzy Polarnej, Modyfikacji Pogody, kontaktu z łodziami podwodnymi, samolotami i satelitami. HAARP jest programem wojskowym armii Stanów Zjednoczonych. HAARP jest w stanie: wykonywać podziemną tomografię, czyli prześwietlać Ziemię w celu poszukiwania minerałów. HAARP może nasłuchiwać systemy łączności, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, tworzące zagrożenie dla USA i sojuszników. HAARP służy badaniom potencjału jonosfery w celu poprawnej komunikacji lotniczej, kosmicznej i podwodnej, dotyczącej: nawigacji i nadzoru elektronicznego. HAARP wytwarza potężną energię wysyłaną w niebo, podgrzewa atmosferę, może też przesyłać zgromadzoną energię na odległość. HAARP może tworzyć na niebie dowolne wzory – „rysunki”, które są fotografowane i filmowana na całym świecie. HAARP wg wielu ludzi jest kontynuacją programu „Gwiezdnych Wojen”, który został zamknięty i oficjalnie przestał być finansowany przez rząd amerykański. HAARP powstał na bazie wynalazków Nikola Tesli. Jest technologicznym udoskonaleniem – tworzonym na potrzebę wojska. Więcej o HAARP – dowie się każdy oglądając ten film.

Więcej filmów już wkrótce znajdziesz kanale RiTVI 24 Dailymotion

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 4 październik 2018 rok, godz. 15:18
Zabójcze smugi chemiczne – Chemtrails. Dokument, pl, odc. 1/3 (wideo)

„Każdy świadomy człowiek powinien zareagować na widoczne zło. O rozpylaniu chemicznych substancji mówią ludzie od lat – na całym Świecie. Pozostawienie smug chemicznych, czyli Chemtrails na niebie przez nieoznakowane samoloty wojskowe, a też cywilne, to są udokumentowane fakty, podobnie jak wszystkie groźne dla ludzkiego życia i zdrowia chemiczne substancje oraz różne inne, które zostały przebadane w wielu niezależnych laboratoriach na Ziemi.
O Chemtrails mówią ludzie wszędzie na Świecie, ponadto są organizowane protesty. W Polsce milczą o tym rzekomo polskie media, takie jak: publiczna telewizja i inne telewizje komercyjne, w przeciwieństwie chociażby do telewizji niemieckiej ZDF, RTL.
Niemcy znaleźli, potwierdzili i zbadali Nano Chemtrails – chemiczne zrzuty śmierci. DBŚ Polska
https://www.youtube.com/watch?v=tPQog3uiS6I
Niemiecka Telewizja RTL o Chemtrails – opryskach chemicznych Niemców, rok 2011 – „CONDOR” DBŚ
https://www.youtube.com/watch?v=3S9-pORmuVE
Zabójcze smugi chemiczne, czyli chemtrails na niebie – dr Jerzy Jaśkowski
https://www.youtube.com/watch?v=1E8NCsymHIE…

Jeżeli zaczniesz patrzeć w niebo – będziesz widzieć dokładnie to samo, co widzisz na tym filmie.
Więcej informacji w opisie pod filmem na kanale Infoekspres Dailymotion

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 4 październik 2018 rok, godz. 10:47
Jesse Ventura – HAARP i Chemtrails – broń przeciwko ludziom (wideo)

„HAARP – gigantyczny nadajnik radiowy na Alasce służący do Programu: Badania Aktywności Zorzy Polarnej, Modyfikacji Pogody, kontaktu z łodziami podwodnymi, samolotami i satelitami. HAARP jest programem wojskowym armii Stanów Zjednoczonych. HAARP jest w stanie: wykonywać podziemną tomografię, czyli prześwietlać Ziemię w celu poszukiwania minerałów. HAARP może nasłuchiwać systemy łączności, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, tworzące zagrożenie dla USA i sojuszników. HAARP służy badaniom potencjału jonosfery w celu poprawnej komunikacji lotniczej, kosmicznej i podwodnej, dotyczącej: nawigacji i nadzoru elektronicznego. HAARP wytwarza potężną energię wysyłaną w niebo, podgrzewa atmosferę, może też przesyłać zgromadzoną energię na odległość. HAARP może tworzyć na niebie dowolne wzory – „rysunki”, które są fotografowane i filmowana na całym świecie. HAARP wg wielu ludzi jest kontynuacją programu „Gwiezdnych Wojen”, który został zamknięty i oficjalnie przestał być finansowany przez rząd amerykański. HAARP powstał na bazie wynalazków Nikola Tesli. Jest technologicznym udoskonaleniem – tworzonym na potrzebę wojska. Więcej o HAARP – dowie się każdy oglądając ten film.”

Więcej informacji w opisie pod filmem na kanale Infoekspres Dailymotion

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 4 październik 2018 rok, godz. 10:19
Dziury w Niebie ? HAARP… i Nikola Tesla. Dokument, pl (wideo)

„HAARP – gigantyczny nadajnik radiowy na Alasce służący do Programu: Badania Aktywności Zorzy Polarnej, Modyfikacji Pogody, kontaktu z łodziami podwodnymi, samolotami i satelitami. HAARP jest programem wojskowym armii Stanów Zjednoczonych. HAARP jest w stanie: wykonywać podziemną tomografię, czyli prześwietlać Ziemię w celu poszukiwania minerałów. HAARP może nasłuchiwać systemy łączności, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, tworzące zagrożenie dla USA i sojuszników. HAARP służy badaniom potencjału jonosfery w celu poprawnej komunikacji lotniczej, kosmicznej i podwodnej, dotyczącej: nawigacji i nadzoru elektronicznego. HAARP wytwarza potężną energię wysyłaną w niebo, podgrzewa atmosferę, może też przesyłać zgromadzoną energię na odległość. HAARP może tworzyć na niebie dowolne wzory – „rysunki”, które są fotografowane i filmowana na całym świecie. HAARP wg wielu ludzi jest kontynuacją programu „Gwiezdnych Wojen”, który został zamknięty i oficjalnie przestał być finansowany przez rząd amerykański. HAARP powstał na bazie wynalazków Nikola Tesli. Jest technologicznym udoskonaleniem – tworzonym na potrzebę wojska. Więcej o HAARP – dowie się każdy oglądając ten film.”

Więcej informacji w opisie pod filmem na kanale Infoekspres Dailymotion

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 4 październik 2018 rok, godz. 10:11
Archiwum – Krzysztof Misiak demaskuje Halloween 2015 – święto Satanistów z Kościoła Szatana !

„Dziennikarskie Biuro Śledcze w Polsce przedstawia film z XVIII sesji Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, podczas której radny Krzysztof Misiak demaskuje Halloween 2015 – święto Satanistów z Kościoła Szatana, założonego w USA przez Antona Szandora LaVeya w roku 1966. Halloween jest jednym z trzech świąt ustanowionych przez założyciela zwanego czarnym papieżem. Czytaj teraz informacje o: Anton Szandor LaVey https://pl.wikipedia.org/wiki/Anton_Szandor_LaVey Anton Szandor LaVey – założyciel Kościoła Szatana, brał udział w tworzeniu jednej światowej religii Szatana pod nazwą New Age, która według globalnych bandytów ma zastąpić wszystkie religie, w Nowym Porządku Świata, z ang. New World Order. Fakty te ujawnia w roku 2007 Alex Jones w filmie pt. EndGame – Blueprint…”

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 3 październik 2018 rok, godz. 21:03
Kontakt z niezależnymi dziennikarzami, w tym z detektywami DBŚ

Skontaktuj się z nami przez 24 godziny na dobę:
Jeżeli masz temat ważny ?
Jeżeli masz wiedzę o czymś ważnym ?
Jeżeli Twoim zdaniem temat musi być nagłośniony ?

Redakcja Infoekspres Polska – Polskie Media Niezależne
Kontakt z nami można nawiązać w następujący sposób:
1. Telefoniczny, pod numerem: +48 730 345 630 (sieć Play) od pon. – pt. 8-16 oraz SMS całą dobę i dni wolne.
2. Elektroniczny, pod adresem e-mail: infoekspres.pmn@prokonto.pl

 

Detektywi – dziennikarze śledczy

Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Archiwum DBŚ: Sprawa Marty Popiel z Warszawy powraca jak bumerang, czyli rzecz dalsza o tym jak ją wrobiono, uwięziono i skazano, a dla „dobra sprawy” zabroniono kontaktu z dziennikarzami !

Szczecin, Polska. Sprawą Marty Popiel osobiście zajmował się Piotr Moskwa, który zajmuje się przede wszystkim ukartowanymi sprawami uwięzienia ludzi w Polsce i za jej granicami.
Sprawa Marty Popiel podobna jest do sprawy Andrzeja Mackiewicza ze Skarżyska Kamiennej i Jana Bieleckiego z Wałcza i wielu innych osób.

Piotr Moskwa i jego akcja w sprawie Marty Popiel

Piotr Moskwa przyjął sprawę Marty Popiel od jej matki Zofii w okresie września 2011 roku, zaraz po otrzymaniu rozpaczliwego listu.
Zaczął działać w jej sprawie zgodnie z prawem i regułami, które przede wszystkim określa Pełnomocnictwo imienne dane każdemu dziennikarzowi w określonym przypadku.
Piotr Moskwa już na samym początku stwierdził, że obrona nie działa na korzyść Marty Popiel, a w stu procentach na rzecz oskarżenia.
Obrońcy Marty Popiel brali pieniądze od rodziny Popielów i ich oszukiwali.
Piotr Moskwa mając Pełnomocnictwo wystąpił do wielu oszustów „mecenasów” o zwrot pieniędzy wpłaconych przez rodzinę Popielów – mając je odzyskać i przekazać na niezależną działalność dziennikarską i Polskie Media Niezależne, w tym na RiTVI, czyli Radio i Telewizję Internetową.
Oprócz działań fizycznych w obrębie oskarżonej Marty Popiel, która wówczas znajdowała się w Areszcie – Piotr Moskwa działał medialnie ukazując prawdziwe przyczyny jej uwięzienia.
Łącznie doszło do emisji kilku artykułów o historii Marty Popiel, które na nowo zostaną opublikowane, a obecnie znajdują się w Archiwum Infoekspres.pl, podobnie jak wiele tematów innych ludzi – tymczasowo wstrzymanych.
Według oskarżenia Marta Popiel miała dokonywać uporczywego nękania – stalkingu – lekarza Adama Sidorowicza, którego w świetle zgromadzonych dowodów nie było !
Nigdy nie znaleziono nadawcy SMSów do lekarza – pomimo tego Marta Popiel „jako ich nadawca” i groźny przestępca – siedziała przez 1 rok w celi z osobami oskarżonymi o morderstwo !
Sprawa Marty Popiel była niejawna, lecz pomimo tego sędzia ją prowadzący zezwalał na udział telewizji TVN i dziennikarzy z gazet, które według Piotra Moskwy działały pod określone zamówienie Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce” będąc opłacone.
Piotr Moskwa ujawniał i podważał oskarżenie Marty Popiel. Był m. in. w sądzie na Woli w Warszawie, kiedy odbywała się jej sprawa i „starł się” z Rafałem Rogalskim adwokatem „pokrzywdzonego” – zwolennikiem „mgły smoleńskiej” etc.
Piotr Moskwa widział Martę Popiel, kiedy prowadzono ją po korytarzu sądu – niczym galernika skazanego na dożywocie.

W pewnym momencie działania Piotra Moskwy były tak silne, że dawały powody do szybkiego uwolnienia Marty Popiel z Aresztu, a potem jej oczyszczenia z zarzutów i uzyskania odszkodowania od Skarbu Państwa.

Kiedy Piotr Moskwa był już przekonany, że kwestią dni jest jej uwolnienie – nagle matka Marty Popiel – cofnęła Pełnomocnictwo.
Jak wskazuje obecnie Zofia Popiel – nie miała wyboru, bowiem zażądano od niej jednoznacznie rezygnacji z pomocy dziennikarzy śledczych.
Wybór wg Zofii Popiel był taki: „Albo my albo oni.”
My pomożemy – czyli „adwokaci.” Dziennikarze Śledczy – nic nie mogą, tylko szkodzą. Tak wmawiali Popielom ludzie, którzy zastraszyli ich kompletnie.

W momencie dosłownego zastraszenia Zofia Popiel i jej mąż Tadeusz – zgodzili się z „adwokatami” oskarżonej, na ich żądanie.

Od tego momentu, jak się okazuje oskarżenie triumfowało, „adwokaci” wyciągali tylko pieniądze i nic nie robili, aby obalić fikcyjne oskarżenie.
Jak pisał w ostatnim czasie mając jeszcze pełnomocnictwo i zgodę na publikowanie – Piotr Moskwa – Marta Popiel wyszła z Aresztu na wolność.
Dziś dopiero możemy powiedzieć, że… została skazana na dwa lata w mając kilku „adwokatów od dojenia pieniędzy” od rodziny Marty Popiel, którą zrujnowali dokumentnie.

Za ujawnienie prawdy Piotrowi Moskwa i że ten ją opisywał – Rafał Rogalski groził jemu i rodzinie Popielów w Sądzie na Woli.
Piotrowi Moskwa groziła też Barbara Laskowska, która kiedyś była sędzią.
W sprawie obrony Marty Popiel brali udział między innymi: Roman Giertych, Tomasz Janeczko, Sylwia Kaczmarska, Przemysław Florek, Barbara Laskowska.

Jak się dalej okazuje „adwokaci” wnieśli Apelację, którą też przegrali.
Przegrali również Kasację Wyroku, bowiem wg Sądu Najwyższego brak było w niej uzasadnienia.
Ten skandal wskazuje na celowe działanie tak „znakomitych adwokatów” polskich !
Marta Popiel skarżąc się na postanowienia sądów w jej sprawie cały czas twierdzi, że została wrobiona i poświęcona dla sławy Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce”, który patrząc na kwestię smoleńską i jego w niej dokonania ma „niewąsko pod sufitem”, dlatego Jarosław Kaczyński i inni ludzi nie chcą mieć nic z nim wspólnego.

W ważnym interesie publicznym.

 

Marek Zakrzewski – sprawozdawca
Dziennikarskie Biuro Śledcze, Poznań
Pion Śledczy – Grupa Specjalna X2
Infoekspres Polska – Media PMN
6 październik 2013 rok, godz. 23:16
Krytycznie: Na każdy temat – „Na tym polega Niezależność i Wolność Mediów, że nikogo o żadne zgody nie muszą się pytać…”

Piszemy i mówimy – bez „ustawki”, bez pytania o zgodę na publikację i za zgodą pokrzywdzonych: o czymś, o kimś !
Na tym polega Niezależność i Wolność Mediów, że nikogo o żadne zgody nie muszą się pytać, oprócz pokrzywdzonych. Piszemy, mówimy i koniec.” – Piotr Moskwa
Detektywi, czyli dziennikarskie śledztwa, interwencje, publicystyka w ramach Polskie Media Niezależne

Piotr Moskwa, dziennikarz i wydawca. Śledztwa, interwencje, publicystyka etc. w: Polskie Media Niezależne 1998-2018. Mieszkam w Szczecinie. Redakcja tel: 730 345 630, e-mail: media.pmn-polska@prokonto.pl

Moi detektywi, to śledczy z Dziennikarskie Biuro Śledcze @DziennikarzeDBS
Kontakt tel. 793 669 290, e-mail: dbs.polska@prokonto.pl

 

Biuro Media & Press
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 28 wrzesień 2018 rok, godz. 16:45
Dzieci w Polsce są państwa, woda, a także węgiel ! – Brak sprzeciwu oznacza, że wszystko można zabrać Polakom, co do nich należy

Zabierają nam prawa i własność wszelką !
Stopniowo wszystko pozwalamy sobie zabierać !
Jak pozwolimy na więcej bezprawia, to na końcu nas wydziedziczą z ziemi i staniemy się niewolnikami !

O zabieraniu dzieci rodzicom już słyszeliśmy i słyszymy.
O zabraniu wody rolnikom przez „Polskie Wody” w ramach Ustawy o wodzie już wiemy, jednak nie wiedzą wszyscy rolnicy.
O zabraniu wody rolnikom, którą mogli bez ograniczenia czerpać ze studni ojcowie i dziadowie rolników – nie wiedzą rolnicy.
O wywołanej celowo suszy w Polsce, która zabiera wodę, rolnicy nic nie wiedzą.
O zabieraniu węgla przez Niemcy – przy pomocy likwidacji kopalń, pod pozorem nierentowności – słyszymy.
O niemieckich kopalniach w Polsce – słyszymy.

Rodzina, woda, węgiel = dobro wspólne Narodu Polskiego

Dzieci stanowią część każdej rodziny, która to rodzina i kolejne rodziny stanowią część Narodu Polskiego. Tak samo woda i węgiel – należą do Narodu Polskiego.
To naród tworzy państwo i musi je kontrolować.
Skoro państwo staje przeciwko narodowi i rabuje dzieci, wodę, węgiel i inne dobra narodowe, to znaczy, że państwo nie jest kontrolowane przez Naród Polski. Państwo zostało przejęte przez obce siły, które prowadzą je w kierunku likwidacji.

Pomyśl teraz !
Kiedy zaczniesz myśleć ?
Kiedy Ci zabiorą wszystko – będzie za późno.
Wtedy, aby wszystko odzyskać będziesz walczyć zbrojnie !
Czy nie czas w końcu zacząć myśleć samodzielnie i logicznie, aby nie doprowadzić do tragedii Narodu Polskiego ?
Naród Polski, czyli Polacy są SUWERENEM. Naród Polski musi tworzyć państwo i decydować o wszystkim.
Czy nie dostrzegasz, że jedynym rozwiązaniem jest zjednoczenie Polaków i ich sprzeciw ?
Zjednoczenie i sprzeciw, to dopiero początek odzyskania państwa przez Naród Polski.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.przeglad-rolniczy.pl
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 24 wrzesień 2018 rok, godz. 06:13