Piotr Moskwa: Zdecydowałem, że po kilku miesiącach powracam z Polskimi Mediami Niezależnymi na VK.COM

Witam wszystkich serdecznie !

Ponownie po kilku miesiącach zdecydowałem o powrocie na serwis VK.COM
Wczoraj wieczorem, tj. 22 grudnia 2018 roku zmotywowali mnie do tego Żydzi z YouTube, którzy z pięciu kont skasowali film pt. Jak rozpoznać ukrytego Żyda ? – Zwiastun filmu, 22.12.2018 – z uwagi na „szerzenie nienawiści” !

Jak zatem widać wszystko, co jest Prawdą o Żydach – Żydzi zwalczają, albo “antysemityzmem”, albo „szerzeniem nienawiści” !
Na to pozwalać nie można Żydom w żadnym wypadku.
Dlatego tu jestem i ponownie instaluję niezależne media różnego rodzaju.
To jest moja odpowiedź na powszechne zażydzenie świata, wynikające z wszelkiego podstępu i zbrodni żydowskich.
Do tego doszło, bo Żydzi się przebierają. Czas zatem na to, aby ludzie różnych narodów zaczęli się bronić przed przebierańcami i ujawniali ukrytych Żydów.
Czas skończyć ze światem wg Żydów, bo ludzie chcą w końcu normalności, pokoju i bezpieczeństwa, bo ludzie chcą sprawiedliwości i prawa – do życia na Ziemi.

Zapraszam na VK.COM Infoekspres24 –
Zapraszam na VK.COM PiotrMoskwaSzczecin – vk.com/piotrmoskwaszc

 

Z pozdrowieniami,
Piotr Moskwa
11 Listopada – 100 lat Niepodległości Polski. Wywieszamy obowiązkowo flagi biało-czerwone

Drodzy przyjaciele Polacy !

W dzień szczególny 11 listopada, w setną rocznicę Niepodległości Polski, każdy z nas w Polsce i poza nią – na Obczyźnie, powinien wywiesić przed swoim domem biało-czerwoną flagę. Każdy Polak, który ma maszt, powinien flagę wciągnąć na samą górę, aby wszyscy mogli to zobaczyć. W przypadku, kiedy nie można fagi wywiesić, ani wciągnąć na maszt, to wtedy – można swą polskość zamanifestować miniaturowymi flagami papierowymi, stawiając je w oknie na parapecie lub mocując, podobnie, jak ozdoby świąteczne – na szybie.
Oflagować też swoje auta powinni posiadacze samochodów.

Mając na uwadze święto Niepodległości Polski – musimy wszyscy wiedzieć, że przed Polakami stoją nowe wielkie wyzwania związane z konieczną obroną niepodległości, której niepilnowanie kończy się tragicznie. W następstwie tego odzyskanie jej jest tylko możliwe – na drodze zbrojnej. Obecna wroga polityka zachodnia jest powiązana z tzw. uchodźcami i zmasowaną widoczną antypolskością, na każdym kroku. Taka polityka pokazuje Polakom, że zagrożona jest Niepodległości Polski.
W Polsce nie ma silnej polskiej armii. Potrzeba ją zbudować !
Stacjonowanie wojsk sojuszniczych w Polsce, nie jest gwarancją pokoju i Niepodległości Polski. W razie zbrojnego konfliktu mocarstw na Polskę może spaść wojenne uderzenie.
Polacy są stale skłócani i dzieleni. Kto rządzi Polską ?, skoro:
1. Miano dokonać reformy sądownictwa. Dziś jednak wiemy, że w tym zakresie Polska musi słuchać Brukseli. Co zatem zreformowano ?!
2. W ramach Ustawy o IPN dotyczącej m. in. niemieckich obozów koncentracyjnych – Polska musi słuchać Izraela. Co zatem zreformowano ?!
Te dwa bardzo istotne przykłady pokazują, że Polacy w Polsce nie mają nic do powiedzenia.
Obawy zagrożenia pokoju i niepodległości państw w Europie częstokroć potwierdza również Viktor Orban Premier Węgier.
Tych tak ważnych przestróg, nie można lekceważyć. Dziś zatem przy tym święcie polskim, jakże ważnym – musimy się wszyscy skłaniać, ku rozmowom w każdym polskim domu, na temat: Polskiego zjednoczenia Prawdziwych Polaków.
Prawdziwi Polacy muszą dążyć do odrodzenia narodowego patriotyzmu i nacjonalizmu, odrodzenia ducha narodowego, które to wartości były i są przez długie lata podstępnie niszczone, przez śmiertelnych wrogów Polski i Polaków – zakonspirowanych w państwie polskim. Musimy mieć na uwadze, że wrogowie nasi mają jeden cel, aby w podstępny sposób pozbawić nas państwowości, a tym samym Niepodległości Polski – uzyskanej w 1918 roku.
Stan obecny Polski, jest zagrożeniem dla jej Niepodległości.
Polacy muszą mieć silny rząd, który będzie reprezentował wyłącznie interesy Polaków.

Dziś zatem świętując 100-lecie Niepodległości Polski, nie zapominajmy o tym, że siła zawsze jest w zjednoczeniu.

 

Piotr Moskwa
Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, 10 listopad 2018 rok, godz. 19:15
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa na YouTube

Zjednoczona Organizacja Narodowa https://www.youtube.com/channel/UCx3Yd1Lnys_mpu-ECoDPQUQ
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa na Twitterze

ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON
Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa – Wybory Parlamentarne 2019

ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa
Jednoczymy się, aby Prawdziwi Polacy weszli do SEJMU, w Wyborach Parlamentarnych 2019
Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019
ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON
Zjednoczona Organizacja Narodowa http://www.zon-2019.pl/
Nie czekaj !
Dołącz do nas !

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Zjednoczona Organizacja Narodowa buduje serwis www

Witamy na stronie ZON !

Dokładnie dziś tj. 5 listopada 2018 roku rozpoczęliśmy budowę strony informacyjnej dla Zjednoczonej Organizacji Narodowej
Budowa strony www będzie odbywała się w czasie rzeczywistym bez wyłączania jej do trybu technicznego.
Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych.
Zapraszamy do kolejnych odwiedzin.

 

Redakcja ZON
www.zon-2019.pl
Program startowy Zjednoczonej Organizacji Narodowej

Program startowy Zjednoczonej Organizacji Narodowej

1. Zniesienie immunitetów. Wszyscy równi wobec prawa.
2. Zmniejszenie ilości posłów z 460 do 380, senatorów ze 100 do 48.
3. Likwidacja konieczności rejestrowania kart telefonicznych nieabonamentowych, tzw. prepaid.
4. Przywrócenie ławników w sądach wybieranych spośród obywateli – wyłącznie bezpartyjnych, ponadto: zniesienie procesów zaocznych i wprowadzenie mężów zaufania, bowiem takie rozwiązania są zgodne z prawem do obrony i prawami człowieka.
5. Dostęp obywateli do broni i szkolenia na strzelnicach, w całej Polsce. Uzbrojony obywatel to gwarancja prawa do obrony i silniejsza Polska na wypadek agresji zewnętrznej.
6. Tani dostęp do internetu bez cenzury, dla każdego obywatela.
7. Utrzymanie wsparcia finansowego dla polskich rodzin, samotnych matek i samotnie wychowujących dzieci ojców lub opiekunów.
8. Wspieranie taniego komunalnego budownictwa mieszkaniowego.
9. Budowa silnej armii i policji, stacjonującej tylko w Polsce, chroniącej wyłącznie interesy Polski i Polaków. Armia powinna liczyć minimum 500 tys. żołnierzy.

W ramach dopuszczenia informacji do publicznej wiadomości, postanowiono materiał do publikacji przekazać do wydawnictwa i serwisu Infoekspres.pl Polskie Media Niezależne.

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, dzień 31 październik 2018 rok
1 rok pracy ma Zjednoczona Organizacja Narodowa, aby Prawdziwi Polacy weszli do Sejmu w Wyborach Parlamentarnych 2019

Tylko dla Polski i Polaków !

Powstaje Zjednoczona Organizacja Narodowa, struktura wyłącznie skupiającą rdzennych mieszkańców Polski, zamieszkałych w Polsce, którzy chcą, aby Prawdziwi Polacy stali się posłami i mogli dokonać rzeczywistych zmian w Polsce, oczekiwanych przez Polaków.
Jeżeli uważasz, że możesz wejść do struktur Zjednoczonej Organizacji Narodowej – musisz mieć na uwadze, że:
1. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami byli lub są urzędnikami państwowymi.
2. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami pracowali w Urzędzie Bezpieczeństwa – UB, Służbie Bezpieczeństwa – SB, WSI, WSW, ponadto pracowali w UOP, a teraz pracują w formacjach ABW, BOR itp. wszelkich innych służbach mundurowych i cywilnych.
3. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami byli lub są współpracownikami ww. służb – na etacie konfidenta pod pseudonimem lub jawnie.
4. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami są lub byli w partiach politycznych i klubach politycznych, mających udział w rządzeniu Polską.
5. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierali i wspierają partie i kluby polityczne.
6. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierają i wspierali wszelkie obce interesy w Polsce.
7. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierają lub wspierali: Izrael, Amerykę, Niemcy – zamiast wspierać wyłącznie interes Polski w Polsce.
8. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami tworzyli lub tworzą fikcyjne ruchy polskie, współpracowali lub współpracują z konfidentami, ponadto popierali lub popierają obecny stan polityczny: osobiście lub medialnie.
9. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, którzy wykonują lub wykonywali pracę w zawodach: lekarza, prawnika, żołnierza, policjanta. Ludzie mający takie zawody nie mogą zajmować się polityką. Ich misją zarazem obowiązkiem jest służenie Narodowi Polskiemu. Muszą być całkowicie apolityczni.
10. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, którzy posiadają obce pochodzenie.

Każdy obywatel wchodzący do organizacji musi złożyć pisemną deklarację przystąpienia do Zjednoczonej Organizacji Narodowej, w której będą wymienione zastrzeżenia, w tym informacja o pochodzeniu.

Zjednoczona Organizacja Narodowa przygotowuje aktualnie Program Startowy, który zostanie wkrótce opublikowany.
W związku z budową Zjednoczonej Organizacji Narodowej, na rzecz jej pracy zostaną uruchomione inne narzędzia, takie jak: telefon/telefony, strona internetowa www., biuro i inne potrzebne składniki do naszej pracy.
W następnej kolejności Zjednoczona Organizacja Narodowa rozpocznie przyjmowanie osób zainteresowanych działaniem na rzecz Polski i Polaków.
Obecnie kontakt z nami jest możliwy jedynie przez pocztę elektroniczną e-mail pod adresem: zon-biuro@prokonto.pl

W ramach dopuszczenia informacji do publicznej wiadomości, postanowiono materiał do publikacji przekazać do wydawnictwa i serwisu Infoekspres.pl Polskie Media Niezależne.

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, dzień 31 październik 2018 rok
Za projektem Międzymorza stoją Niemcy, Żydzi i Amerykanie – Tym zajmował się już Józef Piłsudski

Międzymorze – Mitteleuropa – Judeopolonia
Za realizacją projektu kryją się Niemcy, Żydzi i Amerykanie

Międzymorze to nie jest żadna korzyść dla Polski i Polaków.
Międzymorze to tak naprawdę projekt Europy Środkowej z roku 1914 pn. Mitteleuropa z jęz. niemieckiego.
Międzymorze to tak naprawdę Mitteleuropa, która ma zadanie stworzenie państwa żydowskiego w Europie pn. Judeopolonia

Jak daleko projekt zrealizowano, a mówiono, że to jest projekt zaniechany, a nawet bzdura ?

Do budowy projektu Międzymorza zaproszono Niemcy.
Ten fakt nie dziwi, kiedy znamy historię agenturalną Józefa Piłsudskiego, który już w ten projekt został wtajemniczony przez Niemców, aby go realizować, jak szereg innych ku zgubie Polski i Polaków.
Fakt ten nie może dziwić, gdyż Józef Piłsudski vel Selman, z pochodzenia Żyd – został przywieziony pociągiem przez Niemców z Magdeburga, podobnie jak Lech Wałęsa ps. „Bolek”, w Polsce, został wykreowany przez Służbę Bezpieczeństwa (SB).
Dziś z perspektywy czasu i głębokiej analizy doszło do prawdy o Międzymorzu bardzo wiele osób.
Do jednych z wielu znawców tematu należy dr Mateusz Piskorski ze Szczecina, polityk z partii Zmiana, wcześniej związany z Samoobroną – zajmujący się geopolityką, który w ramach dyskusji i wykładów prawdę tą głosi.

W roku 2015 Uniwersytet Szczeciński, którego absolwentem jest Mateusz Piskorski odwołał jego wykład w temacie: „Polska polityka wschodnia”, z uwagi na jego kontrowersyjną, jednak prawdziwą: ocenę sytuacji geopolitycznej. 
Pomimo tego, że zablokowano wykład Mateusza Piskorskiego na Uniwersytecie Szczecińskim, ten wynajął salę w prywatnym centrum konferencyjnym i wykład swój wygłosił.

Za tą prawdę został też tymczasowo aresztowany w maju 2016 roku. Ponad 2 lata przebywa w więzieniu, będąc podejrzanym o szpiegostwo na rzecz Chin, Rosji i Iraku.
Dziś jak się okazuje – dowodów na niego nie ma, za to powstał w kwietniu 2018 roku groteskowy akt oskarżenia z zarzutami współpracy Mateusza Piskorskiego  z: Chinami, Rosją i Irakiem.
Pierwsza rozprawa, a właściwie tajne posiedzenie organizacyjne sądu ws. domniemanego szpiega odbyło się w lipcu. 
Dlaczego Mateusz Piskorski jest wrogiem geopolitycznej strategii ? Na pytanie te, odpowiada film pt. Mateusz Piskorski – Geostrategiczna Ukraina

red. Krzysztof Woźniak
Szczecin, dn. 25 paź. 2018 r.
Europa bez tajemnic
Przegląd-Wszechpolski.pl
Redaktor – Krzysztof Woźniak https://twitter.com/RedaktorWozniak
Tylko od Polaków zależy szybkie otwarcie studia TV Infoekspres – Polskich Mediów Niezależnych w Szczecinie

Szanowni Państwo !

Otwarcie formalne naszych działań, jako firma, a ściślej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – stwarza szereg nowych możliwości działania i szerokiej współpracy ze wszystkimi ludźmi i organizacjami w całej Polsce, zainteresowanymi pracą – wyłącznie dla Polski i Polaków, w imię Polskiej Racji Stanu.

W rzeczy samej po rejestracji sądowej sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych Przedsiębiorstwa Medialnego – przystąpimy do pracy związanej z otwarciem studia telewizyjnego – TV Infoekspres, aby móc przekazywać Polakom w Polsce i na całym świecie niezależne informacje, w każdym czasie, również tzw. na żywo, czyli w czasie rzeczywistym.
Zdecydowanie postawiliśmy sobie za cel tworzyć programy do udziału w których chcemy zapraszać: fachowców i naukowców, przedsiębiorców i rolników, górników i kolejarzy, innych ludzi przedstawicieli grup zawodowych i społecznych itd. – zatroskanych losami Polski i Polaków.

Otwarcie szybkie studia telewizyjnego do pracy niezależnych mediów, to obecnie konieczność.
Do tego celu potrzebny jest odpowiedni lokal z zapleczem socjalnym.
Jak wiemy początki są zawsze trudne we wszystkim. To rzecz naturalna.
Od czegoś jednak – musimy zacząć, aby dogonić telewizje, które nadają przez internet. Jest ich dużo.
My musimy móc robić takie programy, których nikt w Polsce nie robi.
My musimy przekazywać informacje, które się utajnia i cenzuruje. Zdecydowanie nasze informacje muszą dotyczyć polskiej gospodarki narodowej, stanu państwa polskiego, w tym egzystencji wszystkich Polaków.

Jak wielce ważne podnosimy tematy ?
Wiedzą doskonale wszyscy nasi czytelnicy i widzowie, którzy czytają nasze informacje i oglądają filmy na licznych kanałach, chociażby na YouTube, Dailymotion etc.

Podsumowując tak ważny etap naszej pracy i kolejne wyzwania stojące przed nami – dziś musimy stać się firmą, aby móc funkcjonować jako przedsiębiorstwo, zdolne pozyskiwać finanse, tworzyć inwestycje i wypracowywać zyski.

Praktycznie teraz od Państwa wszystkich, którzy jesteście zainteresowani naszą misją dla Polski i Polaków – mieszkających w Polsce i poza jej granicami – zależy jak szybko doprowadzimy do rejestracji sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych, a następnie organizacji i uruchomienia pierwszego studia naszej telewizji w Szczecinie.
Wszystkich zainteresowanych wsparciem nas finansowym – zapraszam do osobistego kontaktu ze mną.
Zbudowałem niezależne media i będę je rozwijał.
Kontakt tel. +48 792 878 969
Kontakt Skype: ntbix-szczecin

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zaufanie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 07:12
Bloger Dariusz Matecki z PIS, asystent Patryka Jakiego – biegnie do fotela radnego w Szczecinie !

Polski Szczecin: Matecki, bloger-dziennikarz zarazem polityk, to sprzeczność interesów, atrapa IV władzy

Nie tak dawno jeszcze Dariusz Matecki ze Szczecina mówił wszystkim, że jest blogerem internetowym. Przedstawia się ogólnie jako „vloger, katolik i prawnik”, czyniąc niemałe zamieszanie w sieci. W internecie Matecki prowadzi stronę o nazwie „Prawicowy Internet”, w tzw. krytycznej alternatywie – do działań Systemu, czyli urzędników trzymających władzę w Polsce.
Nadszedł czas przedwyborczy i nagle słyszymy, że Dariusz Matecki stał się społecznym asystentem Patryka Jakiego w Warszawie, który kandyduje na urząd prezydenta stolicy.
Praktycznie w internecie, cała kampania wyborcza Jakiego, to rzecz Mateckiego.
Matecki praktycznie pojawia się wszędzie w kampanii wyborczej Patryka Jakiego, reklamując go dla warszawiaków, jako jedynego słusznego kandydata.
Obecnie okazuje się, że Matecki błyskawicznie awansował z blogera internetowego na polityka i… wypłynął w Szczecinie jako kandydat na radnego z ramienia PIS.

Kilka twarzy Mateckiego

Bacznym obserwatorom nie ujdzie uwadze fakt, że Dariusz Matecki ma związki z Ministerstwem Sprawiedliwości. Dziennikarze podejrzewają, że pobiera pensję z resortu, o czym informują w wielu publikacjach opinię publiczną.

W końcu nie wiadomo, kim jest naprawdę Dariusz Matecki ?
Kontrowersje wokół jego osoby narastają.
Bloger – dziennikarz, współpracownik resortu sprawiedliwości, obecnie polityk. Ciekawe kim jutro będzie Matecki ?
Tyle ile twarzy ma Matecki, tyle budzi kontrowersji i mieszanych uczuć.
Matecki, który reprezentuje IV władzę, która ma za zadanie patrzeć na ręce rządzącym, pilnować porządku, wolności i sprawiedliwości – teraz staje się częścią urzędniczo-politycznej władzy w Polsce.

Mając na uwadze zamieszczone zdjęcie dwóch panów: Mateckiego i Jakiego, zwrócić pragnę uwagę wszystkich Polaków – na koszulkę kandydata na radnego w Szczecinie.
Okazuje się, że Dariusz Matecki nie wie, że Szczecin leży nad Odrą i reklamuje kłamstwa, że „Szczecin leży nad Morzem”, do którego ze Szczecina jest grubo ponad 100 kilometrów, w kierunku na Świnoujście lub Kołobrzeg.

Kampania wyborcza trwa i w najlepsze ogłupianie Polaków.
Prawdziwym Polakom, którzy uznają, że w Polsce trwa Okupacja – zalecam bojkot wyborów, czyli pozostanie w domu.
Polacy biorąc udział w obecnych Wyborach – niczego nie zmienią, jedynie nazwiska i posady, tak jak zawsze od czasów Józefa Stalina.
Zmiany w Polsce będą wtedy, kiedy się Polacy otrząsną z oparów absurdu – fikcyjnej wolności i demokracji. Następnie się zjednoczą i odzyskają władzę, jako rdzenni mieszkańcy Polski.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
Polski-Szczecin.pl 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polskie Media Niezależne
Polska, 26 wrzesień 2018 rok, godz. 19:08
Piotr Moskwa, komentuje: Ilu Polaków wchodzi na YouTube, skoro za wygnaniem Żydów z Polski są miliony ?

Komentarz dotyczący ilości wejść na kanały YouTube, czyli nieprawdziwe statystyki

Temat Żydów, w zakresie ich odpowiedzialności za zaplanowany rabunek i zniszczenie Polski jest sprawą w Polsce dziś powszechną, omawianą praktycznie wszędzie, przez wszystkie przypadki.
Temat wygnania Żydów z Polski jest zatem oczywisty, jednakże nie cieszy się on zainteresowaniem na YouTube, bo według liczników wejść do wielu kanałów – zatrzymały się one 2 dni temu.
Co zatem to oznacza ?
Odpowiedź jest prosta. YouTube nam mówi, że ten temat nie interesuje Polaków.
Zacznijmy zatem od początku i postawmy pytanie zasadnicze: Do kogo należy YouTube ?
Wszyscy, to wiemy. Podobnie jest z Facebookiem, Google etc.
Zatem, odpowiedź jest prosta: Jaki właściciel, tak prawdziwa jest statystyka !
Innymi słowy, Polacy nie sugerujcie się statystykami na kanałach filmowych w YouTube, należących do Polskich Mediów Niezależnych i partnerskich.
Nasze filmy oglądane są masowo !

Na koniec rzeczony film, prosty i rzeczowy.

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o.o. w budowie
Polska, 18 wrzesień 2018 rok, godz. 09:21
Piotr Moskwa: Modus operandi, czyli sprawa oszusta Jana Zbigniewa Potockiego, namaszczonego przez Żydów

Modus operandi, czyli taktyka żydowska w stylu zniszcz i zabierz, a potem: „Dziel i rządź”

W roku 2017 okresie początku roku miałem możliwość poznać „misję” Jana Zbigniewa Potockiego „hrabiego i prezydenta” Polski. Stało się to dzięki Tomaszowi Rutkowskiemu z podwarszawskich Ząbek, który przyjął korzyści majątkowe od „hrabiego”, aby rozbić moją organizację Marszu Przeciwko Bezprawiu w Warszawie, w terminie 20 kwietnia 2017 roku, i przejąć moją inicjatywę. W miesiącach: marzec-kwiecień 2017 rozpocząłem demaskowanie oszusta, który modus operandi (czytaj z łac. przypisany sobie sposób działania) ma taki sam, jak syjonistyczni Żydzi. Obecnie w dniu 10 września 2018 roku wykonałem film, który jasno mówi: Kim jest oszust Jan Zbigniew Potocki ? To oczywiście nie koniec tematu tego figuranta. Proszę o masowe pobieranie filmu i rozpowszechnianie. Film znajduje się już na kilku kanałach filmowych w internecie. Można go pobrać chociażby z kanału: Nowa Polska YT. Z pozdrowieniami, Piotr Moskwa

Film do obejrzenia, pobierania i rozpowszechniania:
Uwaga Oszust ! – Jan Zbigniew Potocki chce rządzić Warszawą ! https://www.youtube.com/watch?v=vzUQ3NClGJE

Więcej informacji nt oszusta znajduje się w wydawnictwie i serwisie www.infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne 1998-2018 Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie
Uwaga Oszust ! – Jan Zbigniew Potocki chce rządzić Warszawą ! (wideo)

Samozwańczy hrabia i prezydent Potocki, który twierdzi, że Polska jest pod OKUPACJĄ i rządzą nią Żydzi – będzie startował w Wyborach do SAMORZĄDU w Warszawie.  Informacje takie podało 25 maja 2018 roku Radio Zet, w informacji pt. Hrabia Potocki: To ja jestem prezydentem Polski, nie Andrzej Duda https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Hrabia-Potocki-To-ja-jestem-prezydentem-Polski-nie-Andrzej-Duda

Redakcja
Kampania Edukacyjna
www.infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie
Polska, 10 wrzesień 2018 rok, godz. 13:31
Przedwyborcze OSTRZEŻENIE ! – „Dziel i rządź” – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu”

Taka to jest Polska, jakie Polaków myślenie !

Kolejne Wybory, które Polsce i Polakom władzy na polską – nie zmienią.
Polacy, muszą sobie zdawać sprawę z tego, że tylko zjednoczenie Prawdziwych Polaków doprowadzi Polaków do rządzenia Polską.

Wybory ustawione w Polsce – nic nie zmienią, zaś Polaków branie udziału w Wyborach jest zgodą na rządzenie ludzi, którzy nie są Prawdziwymi Polakami, którzy władzę w Polsce uzurpują.

Chaos wg „Protokołów Mędrców Syjonu” to plan: rabunku, niszczenia i rządzenia

Ludzie, którzy udają Polaków są przebierańcami z obywatelstwem polskim, zaś obcym pochodzeniem. Na usługach swoich mają całe sztaby psychologów, psychiatrów i innych ludzi, którzy działają dla nich w mediach głównego nurtu, w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i tym podobnych „instytucjach” związanych ściśle z lożą tylko dla Żydów pod nazwą Synowie Przymierza, czyli B’nai B’rith, którą zdelegalizował Prezydent Ignacy Mościcki w roku 1938 za działalność wywrotową, zmierzającą do przejęcia państwa polskiego i władzy nad Ziemią. To ci „współpracownicy dla mediów niepolskich” mają za zadania przygotowywać programy telewizyjne i radiowe przy współpracy ze służbami specjalnymi – tak samo antypolskimi i innymi tajnymi organizacjami zakonspirowanymi w państwie polskim.
Tak więc trwa ten „teatrzyk polityczny”, antypolski, antynarodowy. Czasami sobie politycy i po gębach dadzą, do sądu się pozwą – przed sędziów pochodzenia żydowskiego, aby lud widział iż każdy „cham i łajdak” – stanie przed „niezawisłym sądem”, bo to „gwarantuje Konstytucja RP” itd. Wiadomo, kto potajemnie rządzi w sądach ?! Ja to nazywam „togową rodziną o obcym zabarwieniu”, która procesy ustawia pod publikę, na zlecenia itd. Tajną „rodzinę sprawiedliwości”, czyli konspirację antypolską tworzą też wtajemniczeni: adwokaci, biegli – „przebiegli”, notariusze, komornicy, prokuratorzy, policjanci, szpicle, posłowie i inna reszta zbrodniarzy. W końcu ten rządzi, kto ma IMMUNITET ?! Ten co ma immunitet – może zabrać dzieci rodzicom, może umieścić zdrowa osobę w „psychuszce”, praktycznie zrobić, co chce, aby w ten sposób pozbyć się przeciwnika, demaskatora, oportunisty, który Głosi Prawdę – NIEWYGODNĄ dla „WYBRAŃCÓW”, którzy się sami wybierają w Wyborach, jak głosi ich mentora – Józefa Stalina powiedzenie: „Nie jest ważne, kto głosuje; ważne, kto liczy głosy.”

Na salonach „politycy łajdacy, zdrajcy, złodzieje i przebierańcy” się śmieją z Polaków do rozpuku, jak ich wodzą za nos od czasu końca II Wojny Światowej i przez ostatni czas pseudo demokracji 25-cio letniej – utworzonej w Magdalence, choć Prawdą jest, że jeszcze w innym czasie i innym „szacownym gremium”, którego to łajdacy są poddanymi. Nie postąpią zaś inaczej, bowiem wtedy skończą jak Andrzej Lepper, Jerzy Popiełuszko, Sławomir Petelicki i inni.

Choćby Wyborcy w Polsce chcieliby cokolwiek zmienić obecnie w ramach Wyborów, to i tak nie zmienią. Polska znajduje się pod OKUPACJĄ i to oni OKUPANCI „rozdają karty”, to oni pozorują iż w kraju panuje sprawiedliwość i porządek prawny, oni mówią iż nie ma przekrętów i afer. Oni mówią iż tu jest „Zielona Wyspa”, Polacy są wolni, a nad nimi roztacza się gwarancja praw i obowiązków wynikających z Konstytucji RP.

Rzecz jasna takich bzdur się słuchać nie chce i nie da, kiedy wszystko zostało zrabowane, przemysł zniszczony, plądruje się Polskę i niszczy rodziny polskie, po to, aby zniszczyć cały polski naród i przejąć państwo na własność. W instytucjach państwa siedzą zbrodniarze i ich spadkobiercy. Opanowali podstępnie władze przy pomocy mordów w ramach NKWD, potem UB i SB, rzecz jasna też przy pomocy mediów – głównego nurtu.

I tak oto trwa III Rzeczpospolita – demagogii, zdrady, oszustwa, złodziejstwa, cynizmu i obcych zafajdanych rządów, która to sytuacja o pomstę do Boga się prosi i o rozum dla ludu Polski ku obudzeniu i zjednoczeniu się Polaków przeciwko tym, którzy realizują plan na naszych oczach żywcem wzięty z „Protokołów Mędrców Syjonu” – pod hasłem: „Dziel i rządź.”

Legenda*
„Protokoły Mędrców Syjonu” to zapis realnego działania w czasie rzeczywistym zbrodniarzy według Talmudycznej wizji szatańskiej. Według Talmudu eksterminacja chrześcijan jest konieczna, bowiem stanowią oni główny bastion na drodze „Wybrańców” do osiągnięcia władzy nad Światem w Zbrodniczym Totalitarnym Systemie pn. Nowy Porządek Świata – NWO.
Talmud mówi o Gojach, czyli Nie-Żydach iż są zwierzętami, które można zabijać, część z nich zaś należy zostawić przy życiu, aby służyli swoim Panom, czyli „Wybrańcom” jako niewolnicy.
Więcej na ten temat dowiemy się czytając TALMUD, a też z filmu pod tytułem: Nauki Talmudu przeciwko ludzkości https://www.youtube.com/watch?v=1jWtClMkpUM

„Protokoły Mędrców Syjonu” – do czytania i kopiowania dostępne są pod adresem http://www.zbawienie.com/pms.htm
„Protokoły Mędrców Syjonu” opisał w sposób jasny Henry Ford producent znanej marki auta Ford, na łamach swojego pisma THE DEARBORN INDEPENDENT, odkrywając zbrodniczy plan realizowany przez syjonistów.
Pisał on m. in. tak:
„Metodą – jest tu `metoda rozbicia´. Rozbijcie naród na partie i sekty. Rzucajcie posiew najponętniejszych i najbardziej utopijnych idei, a osiągniecie dwa cele: znajdziecie zawsze grupę, gotową zebrać się dokoła każdej idei, jaką rzucicie, a następnie ujrzycie, że jej stronnicy rozbiją się sami na różne grupy. Autorzy protokołów wskazują szczegółowo, jak ma to być przeprowadzone. Trzeba rzucić nie jedną ideę, lecz mnóstwo rozbieżnych idei. Zadanie polega nie na tym, aby wszyscy myśleli jedno, ale aby myśleli tak różnie o tak wielu różnorodnych rzeczach, iżby nie było między nimi jedności. Wynikiem tego będzie ogólne rozprężenie, ogólny niepokój – czyli wynik, do którego dążono.
Gdy już zostanie złamana solidarność nieżydowskiego społeczeństwa, – a nazwa „społeczeństwo nieżydowskie” jest zupełnie poprawna, gdyż społeczeństwo ludzkie jest w olbrzymiej większości nieżydowskie, – wówczas wbije się w nie klin innej idei, nie zarażonej panującym chaosem i przebije się sobie drogę do steru władzy. Wiadomo dobrze, że oddział 20 wyćwiczonych policjantów może dokonać więcej, niż bezładny tłum tysiąca osób. Tak samo mniejszość wtajemniczona w plan, może dokonać więcej w narodzie lub społeczeństwie rozbitym na tysiąc wrogich partii, niż jakakolwiek partia. „Dziel i rządź” – oto motto protokołów.”
„Goje to stado baranów… Zamkną oni oczy na wszystko, bowiem obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wroga pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym, jak długo oczekiwać będą tego zwrotu? W jakimże innym celu wymyśliliśmy i narzuciliśmy, gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści, jeżeli nie w tym, żeby drogą okólną osiągnąć to, co jest prostą drogą niedosięgłe dla naszego rozproszonego plemienia?”
„We wszystkim, o czym wam dotychczas mówiłem, starałem się szczegółowo zarysować przed wami tajemnicę faktów obecnych i minionych, doniosłych zdarzeń w niedalekiej już przyszłości, oraz tajniki zasad nowych stosunków z gojami i operacji finansowych.”

Więcej informacji o tym jak traktują nas „Wybrańcy” w naszej Polsce – ojczyźnie Polaków i innych krajach – znajdą Państwo w artykule pt. Henry Ford: „Żydowska” ocena natury nieżydów – THE DEARBORN INDEPENDENT oraz innych tego publicysty.

Szczerze mówiąc Henry Ford był już blisko 100 lat temu był super Demaskatorem, czyli z języka ang. muckrakers, a nawet Demaskatorem – Gwizdkowym, czyli z języka ang. whistleblower, który jest „gwizdkowym” – człowiekiem dmuchającym w gwizdek, jest sygnalistą, demaskatorem, który w pełnym słowa znaczeniu bije na alarm, który zdradza konspirację, który w końcu ostrzega wszystkich Amerykanów i cały Świat.

W ważnym interesie:
Dla dobra narodowego Polaków i obywateli innych państw

 

 

Piotr Moskwa
Demaskator, czyli muckrakers z Polski
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 5 listopad 2014 rok, godz. 09:16
Program OBGK: Badania profilaktyczne kości dzieci i dorosłych Sonarami USG w całej Polsce – uzależnione są od zamówień i powstania sp. z o.o.

Dotyczy: Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości nowoczesną technologią USG

Szanowni Państwo !

W odpowiedzi na szereg pytań z całej Polski, które dotyczą badania kości dzieci i dorosłych, w ramach Programu OBGK firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze – informujemy, że zgodnie z decyzją Piotra Moskwy autora projektu pn. Program Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości, badania zostaną ponownie uruchomione w momencie powstania sp. z o.o. – w odpowiedzi na zainteresowanie i zamówienia.

Dotychczasowa forma działalności gospodarczej prowadzona przez przedsiębiorcę, nie była dostatecznie chroniona prawem, przez to w dniu 7 lutego 2012 roku została napadnięta oszczerczym artykułem na łamach „Kuriera Szczecińskiego” w zakresie „niewiarygodnej technologii USG do badania kości” – technologii USG, która jak powszechnie wiadomo, jest nieinwazyjna, czyli nieszkodliwa. Technologia USG to badania ultradźwiękiem. Technologia USG jest wiarygodna, najlepsza i bezpieczna. Stosowana jest obecnie masowo w badaniu wszystkich narządów człowieka. Przykładowo przy pomocy USG badają się wszystkie kobiety w ciąży na całym świecie.

Pisanie i wypowiadanie się przez dziennikarzy i lekarzy o niewiarygodnej technologii USG – posiadanej przez firmę Piotra Moskwy, zostało zaplanowane. Zarówno dziennikarz i lekarz oraz inne osoby, które działały na zamówienie powinny stracić posady i uprawnienia wykonywania zawodu, nadto powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz cywilnej. Osoby winne powinny zapłacić duże odszkodowania Piotrowi Moskwa i wszystkim pokrzywdzonym z tytułu bezprawnego zablokowania profilaktycznych badań dzieci, tym samym narażeniem ich na chorobę kości – Osteoporozę i trwałe kalectwo.
Następnego dnia po wydaniu oszczerczego artykułu w „Kurierze Szczecińskim”, tj. 8 lutego 2012 roku, wszystkie placówki oświatowe, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły – zablokowały badania profilaktyczne dzieci w Szczecinie oraz na terenie wielu miast województwa zachodniopomorskiego.
To oznacza przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu dzieci oraz osób dorosłych. To oznacza przestępstwa dokonane przez urzędników, w tym przestępstwa przeciwko ustawowej profilaktyce, które są prowadzone w placówkach oświatowych.
W ramach profilaktyki dla dzieci bada się: wzrok, słuch.
Badania profilaktyczne stanu kośćca są zwalczane z premedytacją.

W następnym czasie zablokowano konto bankowe firmy Piotra Moskwy i obrabowano z pieniędzy za wykonane badania w innych rejonach Polski, przy pomocy zaocznego fikcyjnego tytułu prawnego – ze szczecińskiego sądu.
Wobec zaplanowanego niszczenia tej działalności – Piotr Moskwa musiał zaprzestać wykonywania badań profilaktycznych kości, skierowanych do wszystkich dzieci i dorosłych mieszkańców Polski.
W okresie kolejnych lat Piotr Moskwa próbował na nowo uruchomić badania profilaktyczne, jednak bez oczekiwanego rezultatu.

Z racji opisanej historii badań kości Sonarami USG w Polsce, Piotr Moskwa postanowił prowadzić je jako sp. z o.o.
Czy dojdzie do uruchomienia profilaktycznych badań kości, a tym samym rejestracji nowego przedsiębiorstwa ?

Warunki wiążące powstanie sp. z o.o. w zakresie profilaktycznych badań kości Sonarami USG, to są przede wszystkim: ludzie zainteresowani badaniami kości własnych i swoich dzieci.
Jeżeli będzie zainteresowanie badaniami, to będą też zamówienia. Jeżeli pojawią się zamówienia, to wówczas będzie sens rejestracji nowego przedsiębiorstwa.

 

Marzena Warszyc
Program OBGK
Infoekspres Profilaktyka
www.program-obgk.infoekspres.pl
Polska, 31 sierpień 2018 rok, godz. 07:27
Kontrwywiad Deix: Infradźwięki – tajna broń przeciwko ludziom w Szczecinie ?

Szczecin. Na przestrzeni ostatnich miesięcy dziennikarze śledczy z Dziennikarskiego Biura Śledczego zaobserwowali w Szczecinie dziwne zjawiska fizyczne – niesłyszalne dla ludzi, jednak widzialne i wywoływane sztucznie przez ludzi.

Infradźwięki od długiego czasu stanowią niesłyszalną broń akustyczną przeciwko ludziom, zarazem niewidzialną bez wiedzy i ukierunkowanej obserwacji.
Infradźwięki są bardzo niebezpieczne, bowiem używając ich można np: burzyć domy, a też zabić człowieka i zabić człowieka.
Infradźwiękami z punktu fizycznego widzenia są wszystkie dźwięki poniżej progu słyszalności to znaczy: 20 Hz – (czytaj: herców).
Infradźwięki można wykryć specjalistycznymi miernikami.
Infradźwięki też można wykryć prostymi metodami.
Jak taki miernik wykonać w każdym domu, firmie, w otoczeniu, w każdym miejscu ?
Do skonstruowania miernika potrzebne nam będzie: przeźroczyste, czyste szklane naczynie i zwykła woda.

Miernik wodny.
Jedną z najprostszych metod jest wlanie wody do szklanki lub innego szklanego naczynia i obserwacja jej zachowania.
Jeżeli woda będzie spokojna, to oznaczać będzie iż w Twoim otoczeniu obecnie nie ma infradźwięków.
Jeżeli w wodzie pojawią się pęcherzyki powietrza, będzie się ona dziwnie zachowywała lub pojawi się jej burzenie na powierzchni, to oznacza iż znajdujesz się w polu działania infradźwięków.

Jeżeli znajdujesz się w polu emitowania infradźwięków ?
Jeżeli występują one okresowo lub stale ?
Narażasz się na utratę zdrowia i życia !

Uwaga ! Sprawę musisz zgłosić bezpośrednio dziennikarzom do mediów, policji i innym służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo kraju.

Emisja szkodliwych infradźwięków może odbywać się przy pomocy różnych anten umieszczonych na: słupach, wieżach, dachach domów, a nawet samochodach.
Odpowiednio wyspecjalizowani ludzie mogą zlokalizować źródło nadawania infradźwięków.
Wikipedia o infradźwiękach: https://pl.wikipedia.org/wiki/Infradźwięki
Przeczytaj teraz artykuł pt. Śmiercionośne dźwięki: http://www.kontestator.eu/artykuly_z_nexusa/nexus_014_smiercionosne_dzwieki.php
Więcej informacji aktualnie jest w przygotowaniu.

 

Dziennikarskie Biuro Śledcze
Kontrwywiad Deix
www.dbs.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 29 sierpień 2015 rok, godz. 11∶29
Piotr Moskwa: Chłopi polscy potrzebują polskiego przywódcy, aby się zjednoczyć, wtedy odbudują wieś i rolnictwo !

Sprawa zjednoczenia polskich chłopów, czyli zorganizowania się w siłę wszystkich rolników w Polsce, to dziś sprawa życia lub śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby. Podobne zdanie na temat konieczności działania miał Franciszek Liszt. Pisał on tak:
Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestie wygnania ich ! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.

Zjednoczenie polskich chłopów musi nastąpić, bowiem tylko jedność ludzi mających wspólny interes, który jest związany z życiem na roli – może dokonać odbudowy polskiej wsi i rolnictwa.

Bajki ludowców o przyszłości rolnictwa

Dziś coraz częściej słyszymy o sprawach wsi i rolnictwa, od polityków z PSL – koncesjonowanej partii w PRLu, działającej z komunistami, jacy to oni są dobrzy i zainteresowani sprawami chłopów.
Nic nowego, to tylko propaganda komunistyczna, której chłopi słuchać już nie powinni wcale.
Chłop nie może ufać ludowcom z PSL, ani obecnym politykom, bo nie ma pośród nich Witosa !

Unia Warzywno-Ziemniaczana

Nowa „unia” powstała, aby nadal ludzi ogłupiać. Chłop polski zarazem i plantator nie chce już żadnej unii ! Unia niszczy Polskę i Polaków. Z Unii Europejskiej potrzeba Polsce uciekać, czym prędzej. Ot, powstała Unia Warzywno-Ziemniaczana. Czyżby stowarzyszenia nie można było inaczej nazwać. Dla przykładu: „zjednoczenie”

Unia, cóż to za nowy twór unijny ?

Powstanie Unii Warzywno-Ziemniaczanej zrodziło się z niezadowolenia plantatorów-producentów, którzy zostali zniszczeni przez obce korporacje, które w Polsce mają markety i dyktują warunki cenowe na rynku.
Korporacje, a właściwie KARTELE sprowadzają do Polski owoce i warzywa, a polski plantator jest celowo niszczony, kiedy zmuszony jest oddać za grosze swoją produkcję. Mało tego, obcy plantator, np. ukraiński jest wspierany przez Warszawę za polskie pieniądze.
Rzecz jest jasna, że w chwili niezadowolenia w branży – związek taki, czy podobny, jest skutecznym argumentem w obronie jej interesu, ale jakaś tam Unia…

O sytuacji niszczenia rolników, co za tym idzie rolnictwa wiemy od czasu likwidacji PGRów, za tym idzie następnie, celowe niszczenie: plantatorów-producentów, hodowców, ogrodników, pszczelarzy – ludzi ogólnie żyjących z pracy na roli.
Co jakiś czas, kiedy pojawiają się niepokoje społeczne, niczym jak grzyby po deszczu pojawiają się obrońcy określonych grup zawodowych, co zawsze musi zastanawiać każdego. To jest taki nieprzypadkowy schemat.
Pojawiają się zatem pytania:
Kim oni są ?
Gdzie oni byli dotychczas ?
Co dobrego zrobili wcześniej dla Polski i Polaków ?

Nowy „Lepper z PISu” oraz dziwne towarzystwo działaczy warzyw i ziemniaków unijnych

W ramach działaczy Unii Warzywno-Ziemniaczanej protestujących widzimy:
1. Michał Kołodziejczak – szef stowarzyszenia (radny z ramienia PIS w gminie Błaszki wg portalu Błaszki https://www.blaszki.pl/gmina-blaszki-triumfuje-w-plebiscycie-samorzadowiec-roku-2015/ samorządowcem został w maju roku 2015 na 5 lat kadencji, wyrzucony z PIS)
2. Piotr Rybak (działał z Kukizem, działał w „Oburzonych”, spalił kukłę Żyda, 17 lat był w Grecji, uznaje za prezydenta i hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego)
3. Jacek Międlar (były ksiądz, który fascynuje się Adolfem Hitlerem i w tym samym duchu przemawia, a nawet napisał polskie „Mein Kampf”, czyli Moja Walka – rozszerzając tytuł: „Moja walka o prawdę”, uznaje za prezydenta i hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego)

Przypadek, to nie jest na pewno

W istocie zastanawia mnie cały czas fakt: Jak można z radnego PIS – przejść do walki z władzą PIS, na barykadzie protestów organizowanych przez Unię Warzywno-Ziemniaczaną ?
Coś tu nie gra w tej działalności Michała Kołodziejczaka, dziś jako Trybuna – Unii Warzywno-Ziemniaczanej.
Czyżby ta Unii Warzywno-Ziemniaczana to pomysł był PISu – na wyciszenie głośno wołających o pomoc plantatorów-producentów ?
Wyciszenie nastrojów zawsze kojarzy mi się z kontrolą, czyli inwigilacją.
Dla uwiarygodnienia działalności Michała Kołodziejczaka już niektórzy ludzie wznoszą hasła, że jest on nowym Lepperem.
Andrzej Lepper, kiedy walczył był chłopem, chłopem prześladowanym.
Pokazał rolnikom, jak walczyć chłopi muszą. Leppera można porównać do Witosa.

Sami plantatorzy-producenci bez zjednoczenia polskich chłopów – nic nie zrobią z machiną zaprogramowaną na zniszczenie polskiej wsi i rolnictwa.

Podsumowanie
Pozostaje nadal otwarty temat bezzwłocznego zjednoczenia chłopów w całej Polsce, gdzie pod tym szyldem zjednoczyć się muszą wszyscy, których ziemia żywi i ubiera, którzy pragną mieszkać w Polsce wolnej.

Już wkrótce, bo od 15 września 2018 roku zaczną się w Polsce odbywać patriotyczne Spotkania Narodowe z rolnikami, w tym też: plantatorami-producentami, hodowcami, ogrodnikami, pszczelarzami – mające na celu: doprowadzenie do skutecznego zjednoczenia polskich chłopów, a w konsekwencji odbudowy wsi i rolnictwa w Polsce.

Spotkania Narodowe to omawianie tematów: zaprogramowanej suszy w Polsce, reaktywacji PGRów, ochrony polskiej wody, GMO, ochrony nasion polskich i szereg innych.

Zgłoszenia i informacje dotyczące organizacji Spotkania Narodowego:
Kontakt tel. do redakcji Infoekspres.pl +48 730 345 630, na hasło: „Spotkania Narodowe”
Kontakt e-mail: spotkania-narodowe@prokonto.pl
Kontakt e-mail: przeglad-rolniczy@prokonto.pl

 

Piotr Moskwa
Spotkania Narodowe
www.przeglad-rolniczy.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 27 sierpień 2018, godz. 10:56
Sędzia Robert Majka z Trybunału Stanu twierdzi, że w Polsce jest OKUPACJA – sam przy tym stanowiąc część nielegalnej władzy – Majka głosi, że hrabia Potocki jest prezydentem Polski

Robert Majka sędzia z Trybunału Stanu to człowiek ściśle związany z władzą. Twierdzi, że jest ona nielegalna. Za prezydenta Polski uznaje arystokratę „hrabiego” Jana Zbigniewa Potockiego, którego tytułuje, który objawił się na kanale YouTube – Porozmawiajmy TV, będąc wykreowany przez Aleksandra Berdowicza.

Wyobraź sobie CZYTELNIKU, że jesteś członkiem mafii i nagle informujesz wszystkich publicznie, że działasz… w mafii, a do szefa policji mówisz: Kowalski, mi się udział w mafii nie podoba, bo to jest organizacja przestępcza.

Jak myślisz, ile czasu byś przeżył po takich rewelacjach ?
Co mogłaby mafia zrobić z Tobą i Twoja rodziną ?

Teraz popatrz analogicznie, czyli podobnie na to co mówi sędzia Robert Majka.
Człowiek SYSTEMU-OKUPANTA mówi o OKUPACJI Polski, nielegalnej władzy, uznaje za prezydenta Polski „przebierańca” i pokazuje się z nim na każdym kroku, A SAM JEST W TEJ władzy OKUPACYJNEJ.

Czy to nie działa tak, jak zasada komunisty Kiszczaka, którą sam cytuje często Robert Majka ?
„My nie ruszamy Waszych, Wy nie ruszacie naszych.”

Jednym słowem SYSTEM przyzwala na działanie ANTYSYSTEMOWE.
Urzędnik SYSTEMU promuje oszusta, który ma zadanie zwodzić ludzi.
W ten prosty sposób działają „antysystemowi patrioci” – umówieni z SYSTEMEM, CZYLI z OKUPANTEM Polski.
To jest jawny dowód współpracy agentów OKUPANTA z SYSTEMEM.

Po takim zderzeniu faktów i logicznego samodzielnego myślenia:
Kto dalej wierzy, że Potocki to jest swój chłop i walczy o Polskę i Polaków ?

Przed dziennikarzami śledczymi pojawiają się kolejne pytania:
Kim naprawdę są prowadzący na YouTube kanały pod nazwami: Porozmawiajmy TV, Niezależna TV, Tagen TV, wRealu24.pl i inne, które promują agentów-oszustów OKUPANTA ?
Kim są z pochodzenia – prowadzący wymienione kanały, co robili wcześniej, skąd mieli pieniądze na kamery, lokale, wyposażenie i szerokie działanie, SKORO wszyscy działają z datków ?

Więcej, o tym przypadku i kolejnej ustawce OKUPANTA, już wkrótce…
Jeżeli uznajecie moją pracę i moich współpracowników za bardzo potrzebną i chcecie masowych informacji z Polskich Mediów Niezależnych, to nie zapominajcie, że nadal działam, tylko dzięki Waszemu wsparciu. Przedsiębiorstwo Medialne spółka z o. o. zostanie przeze mnie zarejestrowane, po zebraniu funduszy. Prawnie wymagany koszt to 5 tysięcy złotych i inne koszty, plus rejestracja w sądzie.
Obecne opisane metody wsparcia finansowego – zobacz zakładka „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie, w tym również mnie i mojej rodziny – wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję.

 

Piotr Moskwa
dziennikarz śledczy
Krytycznie na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polska, 24 sierpień 2018 rok, godz. 09:33
Samozwańczy hrabia i prezydent Potocki, który twierdzi, że Polska jest pod OKUPACJĄ i rządzą nią Żydzi – będzie startował w Wyborach do SAMORZĄDU w Warszawie

Informacje takie podało 25 maja 2018 roku Radio Zet, w informacji pt. Hrabia Potocki: To ja jestem prezydentem Polski, nie Andrzej Duda https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Hrabia-Potocki-To-ja-jestem-prezydentem-Polski-nie-Andrzej-Duda

Zapowiedź startu Potockiego w Wyborach na Prezydenta Warszawy oznacza, że ubiega się on o posadę w żydowskiej władzy OKUPACYJNEJ !

Potocki to człowiek SYSTEMU, dlatego mówi co chce i nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji.
Każdy inny człowiek, który głosiłby, że jest hrabią lub prezydentem Polski, co rzecz jasna nie jest prawdą, miałby postawione zarzuty prokuratorskie i stanąłby przed sądem lub co najmniej – wysłany byłby na badania do szpitala psychiatrycznego, bowiem sam sobie może zagraża, a co dopiero Polakom.

Potoccy mają udział w TARGOWICY, rozbiorach i zaborach, także fakt ten nie dziwi, że zawsze KOLABORUJĄ przeciwko Polsce i Polakom.

Ludziom, którzy wierzą w to iż jest hrabią i prezydentem – należy współczuć, bowiem nie potrafią myśleć logicznie i samodzielnie.
Do kogo należy radio ZET ? Każdy Prawdziwy Polak powinien wiedzieć. Prowadzącą w tym radiu lat wiele – była „Stokrotka”, której ten pseudonim nadała Służba Bezpieczeństwa (SB).

SKORO już jesteśmy przy mediach służących obcym, to warto wspomnieć o serwisie w Realu24.pl – Roli i Całku, którzy też „hrabiego i prezydenta” Potockiego promują, obok promocji Zbigniewa Kękusia, byłego żydowskiego bankiera oraz promocji Jacka Międlara, byłego księdza, który jest zafascynowany Adolfem Hitlerem i napisał odpowiednik Mein Kampf, czyli „Moja walka o prawdę“ co brzmi po niemiecku: Mein Kampf für die Wahrheit.

Na marginesie tej historii
Podobne rzeczy, a mianowicie o tzw. „bandzie czworga” w Sejmie – głosił Żyd Ozjasz Goldberg – znany w Polsce jako Janusz Korwin-Mikke. Uczestnik Marcowych Żydów, „rzekomo przez pomyłkę” aresztowany i trzymany w więzieniu. Władzę chciał obalać. Na ubraniu w marcu 1968 roku, też „przez pomyłkę” miał sześcioramienną gwiazdę Izraela ! W czasie nie tak odległym Ozjasz Goldberg vel Janusz Korwin-Mikke głosił, że banda bandytów jest w Brukseli. Zmienił jednak zdanie, kiedy na europosła startował w Wyborach, podobnie jak „hrabia i prezydent” Potocki.
Mogą sobie panowie rękę podać, bowiem razem działają przeciwko Polsce i Polakom. To taka NOWA TARGOWICA !
Przypadków podobnych w Polsce jest wiele, lecz o tym… kolejnym razem napiszę.

W bardzo ważnym interesie narodowym

 

Piotr Moskwa
Krytycznie na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polska, 22 sierpnia 2018 roku, godz. 08:17
Prawdziwy hrabia Jan Potocki z Rymanowa Zdroju – Polonica Media Stockholm (wideo)

Piotr Moskwa: Ile jest w końcu hrabiów Janów Potockich ?
Który jest dziedzicem Potockim, a który „przebierańcem” ?
Demaskując „przebierańca” Jana Zbigniewa Potockiego, który się pojawił około 3 lat temu na forum publicznym i gra rolę hrabiego i prezydenta, będąc wspieranym: przez KAPUSIÓW z SB, przez wszelkiej maści szumowinę, „przebierańców”, a nawet „lekarzy naturalnych” od suplementów etc. – postanowiłem wraz z kilkoma dziennikarzami zbadać temat wszystkich spadkobierców z rodziny Potockich.
Zanim się udam na poszukiwania żyjących ludzi z tego rodu i zrobię z nimi materiały do publikacji, dziś już prezentuję Wam Polacy, Siostry i Bracia – niniejszy film, jako materiał wielce wiarygodny.

Informacje o publikacjach i udzielaniu wsparcia
Piotr Moskwa – News YT jest kanałem filmowym, który należy do Polskich Mediów Niezależnych.
Wszystkich zainteresowanych nowymi publikacjami prosimy o wsparcie finansowe, na zasadach opisanych, dotyczących Polskich Mediów Niezależnych, w tym m. in. serwisu i wydawnictwa http://www.Infoekspres.pl/

Dokonać wsparcia finansowego nas można na kolejne cztery sposoby:
1. Eurobank na rachunek nr 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata:
IBAN: PL 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001
SWIFT: EBSAPLPW
Właścicielem konta jest moja córka – Natalia Moskwa.

2. Wsparcie finansowe bankowym Czekiem BLIK.
W ramach Czeku BLIK samodzielnie określasz kwotę oraz jednorazowe hasło do odbioru przesłanego czeku. Wspomniany Czek BLIK wysyłasz przy pomocy wiadomości tekstowej np: SMS – na telefon odbiorcy.
Wspomniany Czek BLIK możesz przekazać w czasie rzeczywistym w rozmowie telefonicznej – podobnie jak KODY do wypłat z: Western Union lub Poczty Polskiej itp. firm.
Nadawca Czeku BLIK powinien wiedzieć, czy na usługę tą jest prowizja, czy też nie oraz w jakim Banku najkorzystniej realizować odbiór Czeku BLIK ?
Te wiadomości potrzeba przekazać odbiorcy wsparcia.
Odebrać Czek BLIK mogę całą dobę w BANKOMATACH, które posiadają usługę BLIK.

3. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Ekspres Pieniężny” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html

Wsparcie finansowe w ramach punktów 2, 3 i 4 otrzymamy z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.
Pieniądze z Western Union odbierzemy bez strat w oryginalnej walucie, następnie po najkorzystniejszym kursie wymienimy na złotówki.
Dane osobowe potrzebne dla wpłacających:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z Czeku Blik, Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – proszę przekazywać drogą telefoniczną pod numery: +48 792 878 969, +48 792 646 848 (Play)

W tytule wszystkich wpłat, o ile jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”
Wszystkie operacje potwierdzamy, z uwagi na to – prosimy o informacje o wsparciu.
Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wszelkie wsparcie naszej misji.