Krzysztof Krajewski: Polskie Media Niezależne – Pełny dostęp do rzetelnych publikacji za 10 złotych wsparcia na miesiąc !

10 lutego 2019 roku Polskie Media Niezależne ograniczyły dostęp do wszelkich publikacji

Jednym zdaniem: Rzetelne dziennikarstwo potrzeba wspierać, a za pracę każdą potrzeba płacić.
Innymi słowy, teraz publikacje mogą czytać wyłącznie czytelnicy, którzy cenią prawdziwe i rzetelne informacje bez cenzury.

Jeżeli ludzie płacą za: gazety kolorowe niemiecko-żydowskie, abonament telewizyjny i czytanie antypolskich kłamstw, a nic chcą wspierać niezależnego dziennikarstwa i niezależnych mediów, które są zwalczane, a ich założyciel prześladowany i jego rodzina, to wprowadzenie nowych zasad przez Polskie Media Niezależne jest uzasadnione.

Kto może zgodnie z nowymi zasadami czytać wszystkie publikacje ?
Obecnie pełny dostęp do wszystkich publikacji jest możliwy za 10 złotych na 1 miesiąc, na wsparcie finansowe rzetelnej pracy niezależnych dziennikarzy i niezależnych mediów.
Każdy kto akceptuje nowe zasady dostępu do publikacji Polskich Mediów Niezależnych musi się w nich zarejestrować i przesłać wsparcie za pierwsze trzy miesiące dostępu, w kwocie 30 złotych. Wsparcie finansowe za każdy kolejny miesiąc wynosi 10 złotych.

Rejestracja i czytanie publikacji we wszystkich innych serwisach odbywa się na takich samych zasadach.

Rejestracja rozpoczyna się na czytanej publikacji. Po rejestracji potrzeba wpłacić wsparcie finansowe. Zasady wpłaty wsparcia są opisane w zakładce: “Wsparcie” http://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Logowanie i czytanie treści zaczyna się w stałym pionowym panelu serwisu lub na  czytanej publikacji.

Dowiedz się więcej i przeczytaj teraz artykuł pt. Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok http://www.infoekspres.pl/2019/02/12/nowe-zasady-korzystania-z-serwisow-www-polskie-media-niezalezne-12-luty-2019-rok/

red. Krzysztof Krajewski
https://vk.com/krzysztofkrajewski
Opinie, Komentarze i Wnioski
https://vk.com/opiniekomentarzewnioski
Opinie – Krzysztof Krajewski
https://twitter.com/OpinieKrajewski
Publikujemy i ujawniamy, to czego inni nie zrobią ! – Niezależni dziennikarze z Polskich Mediów Niezależnych

Kiedy zdecydujesz się działać radykalnie lub nie otrzymasz pomocy, to wtedy my się Twoją sprawą zajmiemy

Masz problem z publikacją ?
Masz problem z nagłośnieniem ?
Potrzebujesz pomocy, interwencji, a może chcesz zlecić dziennikarskie śledztwo ?

To wszystko, a nawet więcej możemy zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski i Polaków, w ważnym interesie publicznym.
Osoby zlecające wszelkiego sprawy, które partycypują w kosztach, czyli płacą za naszą pracę – publikacje swoich spraw, czyli nagłośnienie – otrzymują za darmo.

Kontakt z nami:
infoekspres.pmn@prokonto.pl – dziennikarze i redaktorzy
tel. +48 730 345 630
dbs.polska@prokonto.pl – dziennikarze śledczy
tel. +48 793 669 290

Miejsce publikacji
Sprawy publikujemy na licznych stronach www, Twittera, partnerskich oraz w kanałach filmowych: Vimeo, Dailymotion, YouTobe, VK.COM i innych.

 

Redakcja
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 16 listopad 2018 rok, godz. 09:11
Nowe zasady korzystania z serwisów www Polskie Media Niezależne – 12 luty 2019 rok

Witamy !

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 10 lutego 2019 roku wprowadziliśmy ograniczenie dostępu do wszystkich serwisów www – Polskie Media Niezależne.
Działanie nasze spowodowane zostało brakiem wsparcia finansowego naszej pracy – ze strony czytelników, a także brak jeszcze możliwości samofinansowania się ze środków spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, która jest w budowie, a wkrótce zostanie zarejestrowana w KRSie.
Obecnie dostęp do publikowanych przez nas materiałów – jest możliwy po zarejestrowaniu się w serwisie Polskie Media Niezależne, przykładowo na stronie Infoekspres.pl i wniesieniu opłaty (w formie wsparcia) za trzy miesiące, w wysokości 30 złotych, następnie kolejno 10 złotych w każdym miesiącu korzystania z serwisu.
Dostęp do innych serwisów Polskich Mediów Niezależnych jest uwarunkowany podobnie: po rejestracji i wniesieniu opłat wsparcia, przykładowo na stronach:
www.Infoekspres24.pl
www.medianius.pl
www.infonius24.pl
i kolejno na innych, z liczby 64.

Wobec tego, że niezależne media przez wiele lat były utrzymywane przez Piotra Moskwę – właściciela, a też okolicznościowymi datkami od czytelników z całego świata, ponadto były zajadle zwalczane – nie mogły się utrzymać i rozwijać.
Mając na uwadze to, że sam tylko serwis Infoekspres.pl odwiedziły przez wiele lat miliony ludzi z Polski i zagranicy – oznacza to duże zainteresowanie naszymi publikacjami, tym samym wprowadzenie ograniczenia dostępu jest zasadne.
Kiedy inni oferują Kłamstwa medialne za cenę prasy lub abonament, a w tym antypolską politykę i reklamę firm zagranicznych, np. farmaceutycznych – my oferujemy Prawdę, za cenę wsparcia naszej pracy.
Informujemy, że nie będziemy stosowali w swoich serwisach wątpliwych reklam i nachalnych.
Jeżeli zdecydujemy się na reklamy – wówczas będziemy je prezentowali, w tonie uporządkowanym, bez zasłaniania artykułów etc.
Przypominamy Państwu, że pracę naszą można wspierać metodami opisanymi w zakładce „Wsparcie”, ponadto, że można wesprzeć zbiórkę funduszy na rejestrację sp. z o. o. Polskie Media Niezależne – opisaną w zakładce „Wsparcie na sp. z o. o.
Wszystkim, którzy przyczynią się do legalizacji podmiotu, czyli spółki i jej formalnego uruchomienia – zaoferujemy współpracę i reklamę.
Wszystkich czytelników pozdrawiamy serdecznie. Dziękujemy za rejestrację i korzystanie z naszych informacji.

Z poważaniem,
red. Monika Stecewicz
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 12 luty 2019 rok, godz. 05:47
Multimedia – Polskie Media Niezależne. Realizacja polskich projektów

Witamy serdecznie wszystkich !

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy podzielić się z Wami tematami nad którymi pracujemy.
Wraz z budową spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pn. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne, prezentujemy Wam polskie projekty multimedialne, które będziemy realizowali.

Multimedia w ramach: Polskie Media Niezależne – oznaczają realizację polskich projektów:
1. Budowa RiTVI – Radio i Telewizja Internetowa.
2. Budowa serwisu multimedialnego: Filmy & Muzyka – wzorem: YouTube, CDA, Dailymotion, Vimeo, VKontakte etc.
3. Budowa usług telekomunikacyjnych w zakresie: prowidera internetowego, czyli dostawcy usług internetowych: ISP.
Świadczenie usług ISP (skrót: Internet service provider) jest konieczne, aby rozwijać niezależne media. W ramach tych niezależnych usług będą działać: serwery stron, radio i telewizja, serwisy multimedialne.
W następnej kolejności będzie można sprzedawać naziemne usługi, przez stacjonarne obiekty, w tym: własne nadajniki – przekaźniki itp. infrastrukturę – przykładowo: telefonii z wideorozmowami, w cenie Skype,a.

Znaczenie tych projektów jest ogromne, bowiem wiążą się ze 100 procentową niezależnością tworzonego podmiot gospodarczego, w ramach którego znajdą zatrudnienie Polacy, a media nasze trafią do każdego polskiego domu, do każdej polskiej firmy, organizacji i instytucji.
Mając na uwadze tak istotną rzecz, jaką są rzetelne media – IV władza, która za zadanie ma pilnować prawa i porządku prawnego, mam nadzieję, że media moje docenią Polacy w Polsce i na Obczyźnie.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Polska. Szczecin, 28 styczeń 2019 rok, godz. 08:47
Źródło informacji:
Multimedia – Polskie Media Niezależne
https://vk.com/multimediapolskiemedianiezalezne
Piotr Moskwa: Bez pieniędzy media nie mogą działać – Rozważam projekt ograniczenia dostępu do publikowanych treści w Polskich Mediach Niezależnych

Praca niezależnych dziennikarzy i mediów nie może być wykonywana za darmo, tym bardziej bez wsparcia finansowego czytelników

Z uwagi na brak wsparcia finansowego Polskich Mediów Niezależnych przez rzeszę czytelników z Polski i zagranicy, Polaków i obcokrajowców – rozważam wprowadzenie projektu ograniczenia dostępu do publikowanych treści.

Zdecydowanie takie działanie w dostępie do wszelkich treści ma uzasadnienie.
Takie ograniczenie wprowadzono np. w serwisie www.Kresy.pl, bo nikt nie chciał wspierać tego serwisu i pracy dziennikarzy.
Po wejściu do wymienionego serwisu znajdujemy w nim taką informację: „Zostało 87.2% artykułu. Możesz przeczytać go za darmo. Pamiętaj jednak, że portal nie jest w stanie utrzymać się wyłącznie z reklam.”
Po tej informacji jest prośba o wsparcie serwisu płatnym SMSem, w innym razie czytanie artykułu jest utrudnione ciągle wyskakującymi natarczywymi reklamami, które potrzeba zamykać klikając.
Serwis wprowadził ograniczenie, bo nie miał wsparcia czytelników i nie mógł utrzymać się również z reklam.
W Polskich Mediach Niezależnych nie będzie agresywnych reklam, jeżeli reklamy się pojawią.
O ile inne media mają abonament, reklamy i zarabiają na swojej działalności, to my tego komfortu jeszcze nie mamy.
Oczywiście, do tego dojedziemy, że nie będziemy musieli prosić nikogo o wsparcie.
Stanie się tak, jak Polskie Media Niezależne staną się spółką z o. o. i zaczną zarabiać.
Tymczasem – jesteśmy zdani na łaskę czytelników, żebrząc dosłownie.
To jest rzecz przykra i dziwna, w odniesieniu do tego, co my robimy dla Polski i Polaków ?
Czyżbyśmy nie zasługiwali na wsparcie ?

Jeżeli czytasz tą informację i uważasz, że warto jest wspierać Polskie Media Niezależne – Infoekspres.pl i inne moje serwisy, uważasz, że warto jest wspierać moją pracę i wielu dziennikarzy, to proszę o wsparcie chociażby sumą 5 złotych. Przesłanie pieniędzy z konta online na inne konto – nic nie kosztuje.
Metody wsparcia, w tym przelewem przez bank – są opisane w zakładce „Wsparciehttp://www.infoekspres.pl/wsparcie/

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o . w budowie
Polska, 10 styczeń 2019 rok, godz. 18:17
VK.COM – Filmy o Żydach, artykuły i inne publikacje na VKontakte ! – Bez cenzury, tajemnic i granic – #VKontakte

Filmy, artykuły i wszelkie inne publikacje plus zapowiedzi – wszystko na #VKontakte

Filmy wszelkiego rodzaju, w tym o Żydach, różne artykuły i inne materiały: bez cenzury, tajemnic i granic – są dostępne na kanałach VK.COM, czyli w VKontakte, odpowiedniku żydowskich serwisów takich jak: #Facebook i #YouTube

Zobacz nowe kanały filmowe:
Video kanał Monika Kosecka https://vk.com/videos459555333 (10 filmów)
1 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos395478393 (8 filmów)
2 Video kanał Piotr Moskwa https://vk.com/videos522730117 (22 filmy)

Zobacz nowe konta użytkowników:
Monika Kosecka https://vk.com/monikakoseckainfo
Piotr Moskwa News https://vk.com/piotrmoskwanews
Piotr Moskwa Szczecin https://vk.com/piotrmoskwaszczecin 

Żydzi skasowali wiele kopii filmu na YouTube pt. ‘Jak rozpoznać ukrytego Żyda ? – Zwiastun filmu, 22.12.2018’, po czym zagrozili zamknięciem kanałów
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM

Żydzi ograniczyli widoczność wielu kopii filmu na YouTube pt. ‘Kwestia wygnania Żydów z Polski’, tłumacząc, że obraża żydowską społeczność, czyli żydowskich właścicieli tego serwisu i ich kolesi globalistów od podboju świata
Film m. in. prezentowany jest na: CDA, Dailymotion i VKontakte – VK.COM
Misję Polskich Mediów Niezależnych oraz ich autora – Piotra Moskwę, można wspierać finansowo na kolejnych pięć sposobów

Polacy, Siostry i Bracia !

Na czas obecny Polskie Media Niezależne – nie są jeszcze firmą. W związku z tym prowadzona jest akcja zbierania pieniędzy na rejestrację spółki z o. o., aby media mogły zarabiać pieniądze. Informacja dot. wsparcia rejestracji sp. z. o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/

Z uwagi na powyższą sprawę – obecnie ważną publicznie misję dla Polaków i Polski, prowadzimy dzięki Waszej pomocy finansowej.
Wszystkich Was kochani, którzy uznajecie naszą pracę za wartościową, tym samym oczekujecie na bardzo dużo materiałów, w formie: artykułów, filmów, załączników pdf, książek elektronicznych – tzw. ebooków i innych – prosimy o wspieranie tak bardzo ważnej pracy.

Pięć sposobów wsparcia finansowego Polskich Mediów Niezależnych, a także ich twórcy Piotra Moskwy:
1. Eurobank na rachunek nr 27 1470 0002 2017 6031 8000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata: IBAN: PL IBAN PL 27 1470 0002 2017 6031 8000 0001
SWIFT: EBSAPLPW
Właścicielem konta jest młodsza córka Piotra Moskwy – Justyna Moskwa.
Jednorazowy przelew bankowy na „wsparcie ogólne” to może być 5,00 – pięć złotych do maksymalnie 500,00 – pięćset złotych (również w przeliczeniu na złotówki z innej waluty), aby nie doszło do blokady konta.

2. Wsparcie finansowe bankowym Czekiem BLIK.
W ramach Czeku BLIK samodzielnie określasz kwotę oraz jednorazowe hasło do odbioru przesłanego czeku.
Wspomniany Czek BLIK wysyłasz przy pomocy wiadomości tekstowej np: SMS – na telefon odbiorcy.
Wspomniany Czek BLIK możesz przekazać w czasie rzeczywistym w rozmowie telefonicznej – podobnie jak KODY do wypłat z: Western Union lub Poczty Polskiej itp. firm.
Nadawca Czeku BLIK powinien wiedzieć, czy na usługę tą jest prowizja, czy też nie oraz w jakim Banku najkorzystniej realizować odbiór Czeku BLIK ? Te wiadomości potrzeba przekazać odbiorcy wsparcia.
Odebrać Czek BLIK można całą dobę w BANKOMATACH, które posiadają usługę BLIK.
Jednorazowy przelew BLIK na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

3. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Ekspres Pieniężny” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx
Jednorazowy przelew „Ekspres Pieniężny” lub w innej usłudze pocztowej na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html
Jednorazowy przelew Western Union w każdej walucie na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

5. Bitcoin – wsparcie finansowe bez pośredników, prowizji i banków – prosto do odbiorcy !
Po wejściu do Local Bitcoins przez baner potrzeba wykorzystać ten adres-konto: „133cNXMTJqbkA9NRPcCx4KYu5EVgXy3hb1” – Skopiuj teraz adres-konto i wklej do formularza na stronie LocalBitcoins.com
Jeżeli nie masz konta w Local Bitcoins ? To, zakładasz je błyskawicznie (przyp. red. zależy jakie konto założysz ? Imienne prawdziwe lub z nazwą, czy też inne). Możesz dzięki temu przesyłać pieniądze w wielu walutach. Również Ty możesz korzystać z konta Bitcoin, w ramach wszelkich działań gospodarczych i wszelkich innych, w zależności od tego – do czego będziesz jego potrzebował/a ?
Jeżeli masz dostęp do swojego konta Local Bitcoins, to następnie wpisz w formularzu dowolną kwotę i prześlij. Operacja skuteczna przelania pieniędzy na Portfel Bitcoin (konto) odbywa się w kilka sekund. Pieniądze przesłane – dostępne będą dla właściciela konta od ręki po operacjo przesłania. Pieniędzy nikt nie jest w stanie: przetrzymywać, zablokować i przejąć. Localbitcoins.com
Jednorazowy przelew Bitcoinów na „wsparcie ogólne” – nie ma ograniczenia kwoty.

Wsparcie finansowe w ramach punktów 2, 3, 4 i 5 Piotr Moskwa otrzyma z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.
Pieniądze z Western Union Piotr Moskwa odbierze bez strat w oryginalnej walucie, następnie po najkorzystniejszym kursie wymieni na złotówki.
Dane osobowe potrzebne dla wpłacających: Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z Czeku Blik, Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – można przekazywać drogą telefoniczną: głosowo i SMSami, pod numery: +48 792 878 969, +48 792 646 848 – bezpośrednie do Piotra Moskwy.
W tytule wszystkich wpłat, o ile jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”
Wszystkie operacje potwierdzamy, z uwagi na to – prosimy o informacje o wsparciu.

Opis ten znajduje się również w zakładce „Wsparcie” na każdej stronie Polskich Mediów Niezależnych oraz na stronach partnerskich: YouTube, Dailymotion, CDA, VKontakte czyli VK.COM etc. oraz w niezliczonych linkach np. Twittera.
O wszelkich zmianach w zakresie wsparcia finansowego, informacje zostaną podane – do publicznej wiadomości.
VKCOMdlaPolaków: O problemach z wynikami indeksowania przez Google stron Polskich Mediów Niezależnych i partnerskich w serwisie VKontakte

Szukasz informacji o użytkownikach polskich kont w serwisie VK.COM – VKontakte ?
Nie możesz znaleźć informacji o kontach polskich w Google ?
Nie możesz znaleźć indeksacji w Google następujących nazw serwisów: „VKCOMdlaPolaków”, „Infoekspres24”, „PiotrMoskwaSzczecin”, „MuzeumZbrodniZydow”, „ZjednoczonaOrganizacjaNarodowa” i innych powiązanych z: „vk.com”, „VKontakte” ?

Wejdź na konto VK COM dla Polaków i dowiedz się, co jest tego przyczyną ?
Powiedz o koncie: VK COM dla Polaków https://twitter.com/VKCOMdlaPolakow innym Polakom.

 

Krystyna Walczak
Porady: Na temat VKontakte
Infoekspres.pl 1998-2018
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Poznań, 30.12.2018, czas 11:07
Czy Google cenzuruje konta na VKontakte – PiotrMoskwaSzczecin i Infoekspres24, dlatego nie ma ich w indeksacji tej wyszukiwarki ? – #VKontakte #VKCOMdlaPolaków #Google

Obecnie konta Piotra Moskwy i Infoekspres 24 na VK.COM – znaleźć można wyłącznie dzięki linkom na stronach www Polskich Mediów Niezależnych, Twitterze i wielu innych

Faktem jest, że na dzień dzisiejszy tj. 30 grudzień 2018 rok nie ma w #Google informacji dotyczących kont na VK.COM dla:
Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne https://vk.com/infoekspres24
Piotr Moskwa https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
Na uwagę zasługuje też fakt, że nie ma w indeksacji danych NAWET z Twittera dotyczących konta:
VK COM dla Polaków https://twitter.com/VKCOMdlaPolakow

Pierwsze konto na VK.COM założono 23 grudnia 2018 roku około godziny 7 rano.
Czy indeksacja kont jest celowo blokowana, zaś konta są celowo cenzurowane okaże się w najbliższym czasie ?
To, że takie rzeczy dzieją się na #Facebook,u lub #YouTube, w stosunku do Piotra Moskwy, Infoekspres 24 i innych serwisów z Polskie Media Niezależne, a nawet partnerskie – doskonale wiemy.
Według informacji w Google: „Indeksowanie trwa od kilku dni do kilku tygodni.”
Czy wiesz, że VK.COM to inaczej: VKontakte – solidna konkurencja dla #Facebook, oraz #YouTube i innych żydowskich serwisów społecznościowych ?

Uwaga !
Piotr Moskwa & Infoekspres 24 oraz Muzeum Zbrodni Żydowskich na VK.COM znajdziesz obecnie klikając w aktywne linki, wpisując lub wklejając podane adresy do swoich komputerowych wyszukiwarek internetowych:
https://vk.com/piotrmoskwaszczecin
https://vk.com/infoekspres24
https://vk.com/muzeumzbrodnizydow

Zobacz listę filmów bez żydowskiej cenzury:
https://vk.com/videos522730117
Obecnie jest ich 14. Będzie ich z dnia na dzień coraz więcej.
Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy aż… Google nas pokieruje do informacji prawdziwych bez cenzury.

 

Krzysztof Kamiński
Krytycznie: Na każdy temat
http://www.Infoekspres.pl/ 1998-2018
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Poznań, 30.12.2018, czas 03:14
Sprawa rejestracji spółki z o. o. Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo Medialne

Polacy, Siostry i Bracia !

Misja służenia Polsce i Polakom jest rzeczą normalną w moim domu. Tak postępowali moi przodkowie.
Dziś misję swoją prowadzę dzięki mediom, które stworzyłem 5 stycznia 1998 roku.
Do grudnia 2015 roku misję swoją prowadziłem na zasadach NON PROFIT.
W grudniu też tego roku postanowiłem przeprowadzić reorganizację, aby z mediów, które rozdają informacje za darmo – zrobić spółkę medialną z ograniczoną odpowiedzialnością.
Decyzje praktycznie zapadły, po tym jak mnie ograbiono z majątku, zniszczono mi firmy, a na domiar wszystkiego – zabrano mi i chorej na kręgosłup żonie – dwie córki z domu i uwięziono.
Na skutek zniszczenia mi działalności gospodarczej praktycznie zostałem zrujnowany, bez dochodów.
Pomimo tego staram się zdobyć środki finansowe na rejestrację Polskich Mediów Niezależnych jako spółki z o. o., aby móc swoją misję samofinansować i działać w jeszcze większym zakresie.
W ramach akcji wsparcia na rzecz założenia spółki z o. o. – od moich czytelników otrzymałem pieniądze w łącznej kwocie: 1,600 złotych.
Brakuje jeszcze kwota: 7,900 złotych.
Łącznie muszę zebrać sumę: 9,500 złotych.
Koszt założenia spółki z o. o. wynosi 5 tysięcy złotych. Reszta kwoty potrzebnej stanowi środki minimalne na rozruch.
Jak to wszystko w praktyce wygląda ?
Temat ten został opisany w informacji pt.
Wsparcie na sp. z o. o. http://www.infoekspres.pl/wsparcie-na-sp-z-o-o/

Jeżeli proszę o wsparcie finansowe mojej bieżącej pracy, czy też w przypadku założenia spółki z o. o., to rzecz jasna, mam powody, aby tak postępować.
Nie zarabiam jeszcze, pomimo tego muszę zdobywać środki, aby żyć i funkcjonować, a przy tym, aby niezmiennie służyć wyłącznie Polsce i Polakom, służyć Polskiej Racji Stanu.

 

Piotr Moskwa
Masz problem z żydowską cenzurą na YouTube lub Facebooku ? – Załóż konto na VK.COM i ciesz się wolnością !

Masz kanał na YouTube, to masz żydowską cenzurę !
Załóż konto na http://VK.COM – oferuje to samo, co oferuje YouTube, Facebook, a nawet jeszcze więcej !
Oferuje bardzo dużo ciekawych opcji, a wszystko bez cenzury !

 

Zobacz teraz:
Czas Przebudzenia – Kto rządzi światem – Dokument, pl
Doskonały dokument mówiący o tym: Kto stoi za wszelkim złem światowym ?
Dokument ten jest CENZUROWANY na YouTube i Facebooku, jest ponadto kasowany i niszczony w mediach społecznościowych polskojęzycznych – na terenie Polski.

Dokument polecam wszystkim Polakom, Rosjanom, Węgrom, Słowakom, Czechom i obywatelom wszystkich narodowości.
Proszę o jego rozpowszechnianie, bowiem leży to w interesie całej ludzkości.
W bardzo ważnym interesie narodowym – zobacz teraz ten film, podziel się koniecznie z innymi ludźmi tą informacją.
Film ponownie dostępny w serwisie http://VK.COM , na kontach: PiotrMoskwaSzczecin, Infoekspres24

Koniec Gry – Alex Jones. Film 2007, Dokument, pl
Endgame: Blueprint for Global Enslavement
Alex Jones demaskuje spisek globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata, z ang. New World Order, w skrócie NWO. Demaskuje organizacje takie jak: Unia europejska, ONZ i inne, które powstały po to, aby dokonać eliminacji 80% populacji (depopulacji ludzkości) Ziemi. Według planu pozostali przy życiu ludzie mają być poddani totalnej kontroli.
Dokumentalny film Alexa Jonesa ujawnia prawdziwą historię krwawego dochodzenia globalnych elit do władzy, ujawnia fundusze dla dyktatorów i prowadzenia wojny, ujawnia jak kreowany jest chaos, który ma stworzyć światowe imperium.
Film dostępny w serwisie http://VK.COM , na kontach: PiotrMoskwaSzczecin, Infoekspres24

Oglądaj filmy na naszych nowych kontach, których z dnia na dzień będzie przybywać.
Powiedz o filmach innym ludziom.
Prosimy o rozpowszechnianie naszych informacji.
Pamiętaj ! Publikacje filmowe i wiadomości są możliwe dzięki wsparciu finansowemu naszych czytelników i widzów.
Dowiedz się ! Jak nas można wspierać ? Zasady wsparcia zostały opisane w zakładce „Wsparcie
Bardzo dziękujemy za pomoc.
Masz Facebooka ? Po co Ci ta żydowska inwigilacja i cenzura ? – Załóż konto na VK.COM !

Teraz możesz mieć konkretną alternatywę, czyli VK.COM !

Tu nikt Cię nie zablokuje, bo napiszesz Prawdę o Żydach, dasz kontrowersyjny materiał filmowy lub jesteś patriotą i piszesz o sprawach Polski dla Polaków lub w interesie innego kraju, którego jesteś mieszkańcem itd.
VK.COM, oferuje Tobie praktycznie wszystko, co ma Facebook, a nawet YouTube, jednak daje Ci znacznie więcej możliwości do działania.

Ja powróciłem na niego po kilku miesiącach, bo wkurzył mnie YouTube, tak samo zażydzony jak Facebook.
Nie znoszę jak mnie ktoś blokuje, dlatego, że mu się nie podoba Prawda !
Nie znoszę, jak ktoś niszczy moją pracę, bo wg np. YouTube Prawda, to jest „antysemityzm” lub „szerzenie nienawiści” !
Na wszystko jest rada.

Od roku 2011 byłem dwukrotnie na Facebooku, jednak nie po to, aby tam „pierdzielić” (zaistnieć lub zaimponować), ale po to, aby mogły na nim działać Polskie Media Niezależne.
Wrogowie Polski i Polaków zablokowali #Infoekspres i wiele innych moich inicjatyw. Zamykając mi wiele kont – po kilku miesiącach.
W październiku 2016 roku, po namowie kilku przyjaciół założyłem konto na Facebooku po raz drugi.
Tym razem zacząłem od konta imiennego: „Piotr Moskwa News”, a skończyłem na kilkudziesięciu serwisach firm i organizacji oraz różnego rodzaju grup, w formie NON PROFIT. Działałem 1,5 roku, po czym sam wszystkie konta skasowałem.
Blokowano mnie wielokrotnie za: „Bóg” „Honor” „Patriotyczny Szczecin” etc. W końcu pokazałem Żydom, że ja tu rządzę i zniknąłem z Facebooka.
Na VK.COM już byłem w podobnym czasie, jak na Facebooku – po raz drugi.
Serwis się rozwijał i mało było na nim Polaków. Z tytułu małej ilości odbiorców informacji dla Polski i Polaków – konto skasowałem. Teraz Polaków jest w tym serwisie coraz więcej i ma sens działanie na nim.
Do rejestracji w serwisie VK.COM podajesz datę urodzin i nr telefonu.
Po czym tworzysz: różne strony, grupy, wydarzenia i formy treści.
Może mieć konta imienne i firmowe, możesz mieć konta organizacji.
Buduj konto/konta, jakie tylko masz ochotę ?!
Jeżeli mogłem Tobie pomóc, to zostaw już Facebooka !
Być może w niedalekiej przyszłości serwis podobny stworzą Polacy ?
Jeżeli do tego dojdzie – poinformuję o tym wszystkich !

Zapraszam na VK.COM Infoekspres24 –
Zapraszam na VK.COM PiotrMoskwaSzczecin – vk.com/piotrmoskwaszc

 

Pozdrawiam,
Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
Polska, 24 grudzień 2018 rok, godz. 10:48
Magdalena Szczerska: Komentowanie treści w serwisie Infoekspres Polska

Szanowni czytelnicy !

W związku z olbrzymią ilością listów i telefonów do naszej redakcji ws. możliwości komentowania publikowanych treści – ponownie taką możliwość stworzyliśmy.

Dla porządku informujemy, że komentować może:
1. Osoba posługująca się językiem polskim – po polsku.
2. Osoba wyłącznie przebywająca na terenie Polski.
3. Osoba, która potrafi pisać dosadnie, lecz niewulgarnie – bez przekleństw.
4. Osoba, która komentuje treść – na temat.
5. Osoba, która prześle swój adres e-mail i numer telefonu – wyłącznie polskiej sieci komórkowej lub stacjonarnej (do weryfikacji konta), z racji tej, że rejestracja następuje wyłącznie przez redakcję. O rejestracji informujemy listem elektronicznym.

Jeżeli chcesz komentować nasze treści, czyli brać udział w rzeczowej dyskusji, to prosimy o nadesłanie danych wymienionych w pkt. 5 – niniejszej informacji, na adres e-mail: infoekspres.pmn@prokonto.pl z dopiskiem: “komentator

Uwaga !
Nie dopuszczamy linków reklamowych i spamu.
Osoby, które dopuszczą się takich działań – stracą udział w dyskusji.
Redakcja może odmówić rejestracji osoby komentującej bez podania przyczyn.

 

red. Magdalena Szczerska
Komentarze
Infoekspres Polska
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 14 grudzień 2018 rok, godz. 15:43
Publikujemy i ujawniamy, to czego inni nie zrobią ! – Niezależni dziennikarze z Polskich Mediów Niezależnych

Kiedy zdecydujesz się działać radykalnie lub nie otrzymasz pomocy, to wtedy my się Twoją sprawą zajmiemy

Masz problem z publikacją ?
Masz problem z nagłośnieniem ?
Potrzebujesz pomocy, interwencji, a może chcesz zlecić dziennikarskie śledztwo ?

To wszystko, a nawet więcej możemy zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski i Polaków, w ważnym interesie publicznym.
Osoby zlecające wszelkiego sprawy, które partycypują w kosztach, czyli płacą za naszą pracę – publikacje swoich spraw, czyli nagłośnienie – otrzymują za darmo.

Kontakt z nami:
infoekspres.pmn@prokonto.pl – dziennikarze i redaktorzy
tel. +48 730 345 630
dbs.polska@prokonto.pl – dziennikarze śledczy
tel. +48 793 669 290

Miejsce publikacji
Sprawy publikujemy na licznych stronach www, Twittera, partnerskich oraz w kanałach filmowych: Vimeo, Dailymotion, YouTobe, VK.COM i innych.

 

Redakcja
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 16 listopad 2018 rok, godz. 09:11
Flaga biało-czerwona szyta w Polsce. Szybki montaż za oknem – Usługi w Szczecinie, Policach i okolicach

W ramach obchodów 100 lecia Niepodległości Polski przypadających na dzień 11 listopada 2018 roku – montujemy flagi biało-czerwone: za oknem, na ścianie budynku lub innym wskazanym miejscu przez klienta.

Oferujemy montaż flagi z materiałami:
1. Materiał o nazwie: tricot polski, oryginalny materiał polski stosowany do produkcji flag biało-czerwonych.
2. Drzewce: typowy kij do flagi.
3. Solidny uchwyt do flagi.
4. Kołki montażowe.

Gwarancja trwałości i jakości
Flaga z tricotu polskiego jest szyta i barwiona solidnie w Polsce.
Flaga wywieszona na drzewcu, a nawet na maszcie – przez okres 6 miesięcy, wytrzymuje każde warunki atmosferyczne, w tym: promienie słoneczne, opady deszczu i śniegu – nie tracąc swoich kolorów.
Materiał z tricotu polskiego zdejmowany i systematycznie odświeżany – może służyć na każdą okoliczność, przez wiele lat.

Prosimy o rozpowszechnianie naszych informacji.
Publikacje filmowe i wiadomości są możliwe dzięki wsparciu finansowemu naszych czytelników i widzów.
Jak nas można wspierać ? Zasady wsparcia zostały opisane w zakładce „Wsparcie
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Uwaga !
Na filmie przedstawiono flagę biało-czerwoną z orłem typu: bandera na jednostkę pływającą. Flaga nie jest wykonana z tricotu polskiego.
Flagi biało-czerwone z orłem piastowskim w koronie, z tricotu polskiego są dostępne na indywidualne zamówienia.
Montaż flag wykonujemy również z dojazdem na terenie: Gryfina, Pyrzyc, Goleniowa, Stargardu – po ustaleniu indywidualnym.

Pytania o cenę usługi oraz zamówienia można zgłaszać telefonicznie: 727-349-580 oraz pocztą e-mail: monter-flagi@prokonto.pl
Piotr Moskwa – polski niezależny dziennikarz śledczy – Kontakt służbowy i prywatny

Ci tylko wątpią, co nie mają Wiary ! – Bóg Honor Polska, te rzeczy wskrzeszą Ducha Narodowego u Polaków.” – Piotr Moskwa
Dowiedz się, co mogę zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski ?

Rozmawiaj i koresponduj ze mną przez: Telefon kom. nr +48 792 878 969, Telefon Skype nr: ntbix-szczecin, E-mail adres: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
Piotr Moskwa – polski niezależny dziennikarz i wydawca. Polskie Media Niezależne. Kontakt służbowy

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy niewykonalne w szybkim terminie.” – Piotr Moskwa
Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Polski ?

Śledztwa, interwencje, publicystyka etc. w: Polskie Media Niezależne 1998-2018. Mieszkam w Szczecinie. Redakcja tel: 730 345 630, e-mail: media.pmn-polska@prokonto.pl
Moi dziennikarze, to ludzie niesprzedajni, którzy służą Polskiej Racji Stanu.
Moi detektywi, to śledczy z Dziennikarskiego Biura Śledczego.
DBŚ http://www.dbs.infoekspres.pl, Kontakt: tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00, e-mail: dbs.polska@prokonto.pl – 24/h
Zlecenia śledztw i wstępne informacje. Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Piotr Moskwa – Zostałem pozwany przez Jarosława Klawikowskiego z Lęborka w trybie wyborczym

Wobec Wezwania obowiązkowego przez Sąd Okręgowy w Słupsku na dzień 17 października 2018 roku

Oświadczenie

W związku z tym, że informacji naruszającej interes Dziennikarskiego Biura Śledczego, które w 2004 roku stworzyłem – nie ma na stronie pn. Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ pana Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, co dziś tj. 16 października 2018 roku osobiście stwierdziłem, postanowiłem o skasowaniu informacji zamieszczonej w Polskich Mediach Niezależnych pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

W związku z pozwaniem mnie w trybie wyborczym przez pana Jarosława Klawikowskiego, rozumiem jego oburzenie, jednak pan Klawikowski – nigdy nie odpowiedział na mój List otwarty – odnoszący się do faktów, na podstawie, których on powstał.
Obserwacja strony www pana Jarosława Klawikowskiego, przez długi czas potem wskazywała jego artykuł po tzw. edycji, czyli przeróbce tekstu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google nazwy: „dziennikarskie biuro śledcze”, indeksacja pokazywała: „Dziennikarskie Biuro Śledcze” na stronie: Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ – na czołowym miejscu w niniejszej globalnej wyszukiwarce.

Nie było by tematu dla sądu, gdyby pan Jarosław Klawikowski się ze mną skontaktował osobiście i poinformował mnie o skasowaniu całego artykułu na swojej stronie. Moje wszelkie dane zawsze umieszczam w widocznym miejscu, w tym numery telefonów.
Zdecydowanie zachowanie moje nie miało na celu i nie ma obrażania publicznego pana Klawikowskiego.
Nie zamierzam przeciwko niemu wnosić sprawy, w temacie który opisałem w artykule.
Pan Klawikowski skasował informacje dotyczące mojej inicjatywy, więc ja kasuję materiał pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

Szkoda, że pan Klawikowski nie umie rozmawiać w cywilizowany sposób, tym samym zwrócił się o pomoc do Sądu Okręgowego w Słupsku – pozywając mnie na wyżej wymienioną okoliczność, która przecież leży u podstaw naruszania mojej własności intelektualnej, tudzież szeregu moich niepowtarzalnych inicjatyw.

Do Sądu Okręgowego w Słupsku się stawię, w dniu 17 października, pomimo tego, jak powiedziałem w rozmowie telefonicznej z pracownicą sekretariatu sądu, że mam problemy z moją chorą żoną i słabą sytuacją finansową.

Do wiadomości Sądu Okręgowego w Słupsku i publicznej podaję, że artykuł dotyczący Jarosława Klawikowskiego skasowano w serwisach:
www.infoekspres.pl
www.dbs.infoekspres.pl

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl 1998-2018
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 11:15

Do wiadomości:
1. Sąd Okręgowy w Słupsku
2. Prezes PIS – Jarosław Kaczyński
3. Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości
4. Patryk Jaki – w-ce Minister Sprawiedliwości
5. Polskie Media Niezależne
Tylko od Polaków zależy szybkie otwarcie studia TV Infoekspres – Polskich Mediów Niezależnych w Szczecinie

Szanowni Państwo !

Otwarcie formalne naszych działań, jako firma, a ściślej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – stwarza szereg nowych możliwości działania i szerokiej współpracy ze wszystkimi ludźmi i organizacjami w całej Polsce, zainteresowanymi pracą – wyłącznie dla Polski i Polaków, w imię Polskiej Racji Stanu.

W rzeczy samej po rejestracji sądowej sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych Przedsiębiorstwa Medialnego – przystąpimy do pracy związanej z otwarciem studia telewizyjnego – TV Infoekspres, aby móc przekazywać Polakom w Polsce i na całym świecie niezależne informacje, w każdym czasie, również tzw. na żywo, czyli w czasie rzeczywistym.
Zdecydowanie postawiliśmy sobie za cel tworzyć programy do udziału w których chcemy zapraszać: fachowców i naukowców, przedsiębiorców i rolników, górników i kolejarzy, innych ludzi przedstawicieli grup zawodowych i społecznych itd. – zatroskanych losami Polski i Polaków.

Otwarcie szybkie studia telewizyjnego do pracy niezależnych mediów, to obecnie konieczność.
Do tego celu potrzebny jest odpowiedni lokal z zapleczem socjalnym.
Jak wiemy początki są zawsze trudne we wszystkim. To rzecz naturalna.
Od czegoś jednak – musimy zacząć, aby dogonić telewizje, które nadają przez internet. Jest ich dużo.
My musimy móc robić takie programy, których nikt w Polsce nie robi.
My musimy przekazywać informacje, które się utajnia i cenzuruje. Zdecydowanie nasze informacje muszą dotyczyć polskiej gospodarki narodowej, stanu państwa polskiego, w tym egzystencji wszystkich Polaków.

Jak wielce ważne podnosimy tematy ?
Wiedzą doskonale wszyscy nasi czytelnicy i widzowie, którzy czytają nasze informacje i oglądają filmy na licznych kanałach, chociażby na YouTube, Dailymotion etc.

Podsumowując tak ważny etap naszej pracy i kolejne wyzwania stojące przed nami – dziś musimy stać się firmą, aby móc funkcjonować jako przedsiębiorstwo, zdolne pozyskiwać finanse, tworzyć inwestycje i wypracowywać zyski.

Praktycznie teraz od Państwa wszystkich, którzy jesteście zainteresowani naszą misją dla Polski i Polaków – mieszkających w Polsce i poza jej granicami – zależy jak szybko doprowadzimy do rejestracji sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych, a następnie organizacji i uruchomienia pierwszego studia naszej telewizji w Szczecinie.
Wszystkich zainteresowanych wsparciem nas finansowym – zapraszam do osobistego kontaktu ze mną.
Zbudowałem niezależne media i będę je rozwijał.
Kontakt tel. +48 792 878 969
Kontakt Skype: ntbix-szczecin

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zaufanie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 07:12
Komunikat – Przywrócony został kontakt przez Skype z Polskimi Mediami Niezależnymi, dziennikarzami śledczymi i Piotrem Moskwa

Komunikat

W nocy z 14 na 15 października 2018 roku, po wielu miesiącach przerwy został przywrócony kontakt telefoniczny przez Skype z:
Redakcją Infoekspres pod numerem: infoekspres
Dziennikarzami Śledczymi pod numerem: dziennikarze.sledczy
Piotrem Moskwa pod numerem: ntbix-szczecin

Uwaga !
Do każdej rozmowy potrzebna jest autoryzacja.
Telefony Skype są dostępne w godzinach od 08:00 – 16:00, od pon-pt.

 

red. Marta Krasowska
www.Infoekspres.pl
Kontakt przez Skype
Apel o wspieranie finansowe Polskich Mediów Niezależnych i niezależnego dziennikarstwa – Monika Kosecka Info

Szanowni Polacy, Siostry i Bracia !

Mając na uwadze dobro Polski i Polaków nie można pominąć w tym wypadku roli niezależnych mediów i dziennikarstwa, które razem mają obowiązek służyć Narodowi Polskiemu.
Jak wiemy wszyscy doskonale nic się nie dzieje z przypadku i za darmo. Istnienie Polskich Mediów Niezależnych założonych przez Piotra Moskwę ze Szczecina to pełne 20 lat zmagań ze zdobywaniem funduszy na ich działanie.
Faktem istotnym jest, że media te założone 5 stycznia 1998 roku od początku swego istnienia do 5 grudnia 2015 roku – działały NON PROFIT, w zasadzie jako prywatne i utrzymywane były przez założyciela, dzięki wielobranżowej działalności gospodarczej.
Niestety, jak wiemy prześladowanie sądowe Piotra Moskwy, napad na jego rodzinę, gdzie ofiarami padły jego dzieci, nadto zniszczenie jego działalności gospodarczej i rabunek, zablokowanie przez 4 lata przebudowy domu – zmusiły go do przekształcenia prywatnych niezależnych mediów w przedsiębiorstwo medialne i dziennikarstwo zarobkowe, aby nie zniknęły z rynku.
Po reorganizacji mediów Piotr Moskwa praktycznie od 1 kwietnia 2017 roku stara się zarabiać na mediach i dziennikarstwie, przekształcając je tym samym w Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo, czego efektem końcowym będzie formalna rejestracja urzędowa.

W rzeczy samej media nie mogą działać bez finansów, podobnie jak każda firma. Polskie media nurtowe, w tym publiczne – zarówno państwowe i prywatne działają dzięki wsparciu finansowemu z: abonamentu, reklam, dotacji i innej formy wsparcia.
Bez pieniędzy nie mogły by istnieć i się rozwijać, tym samym zatrudniać szereg dziennikarzy, zakupywać niezbędny sprzęt – narzędzia do pracy, mieć swoje studia, flotę aut do pracy medialnej w terenie i szeregu innych możliwości do działania.

Biorąc pod uwagę siłę tych nurtowych mediów należy powiedzieć, że istnieją dzięki finansowaniu, lecz niestety nie oferują Polsce i Polakom tego, co mają obowiązek wykonywać, zgodnie z wykładnią: Media to czwarta władza, która musi stać na straży prawa.
Inaczej tą zasadę rozumie Piotr Moskwa i rozumieją z nim związani ludzie, którzy przez 20 lat, w ramach Polskich Mediów Niezależnych – ją realizują.
To co dla Piotra Moskwy jest jasne i zrozumiałe jest nie na rękę wrogom Polski i Polaków, który demaskuje ich plany, fałszywe tożsamości i obce pochodzenie. Bojąc się ujawnienia prawdy – zajadle zwalczają niezależne media i samego Piotra Moskwę.
Fakty są takie, że Piotr Moskwa jest dowodem prześladowania, do tego stopnia, że nie może nawet mieć konta w banku, bo zaraz zostaje obrabowane przy pomocy fałszywych tytułów „prawnych”, w tym: przedawnionych, zaocznych etc.
Polskie Media Niezależne potrzebują pieniędzy do istnienia, tak samo jak Piotr Moskwa potrzebuje ich do normalnego życia i utrzymania swojej rodziny, w tym chorej na kręgosłup żony i dzieci.

Zdecydowanie przyznać potrzeba, że Piotr Moskwa działa medialnie i w dziennikarstwie z dużym powodzeniem, o czym świadczy to, że jest zajadle zwalczany, blokowany i prześladowany z tego powodu – w całym internecie. Rzecz się odnosi do jego imienia i nazwiska oraz nazw serwisów oraz wydawnictw wchodzących w skład Polskich Mediów Niezależnych.
Wiadomo przecież jest, że nikt nie postępuje tak wobec kogoś, kto nie stanowi zagrożenia i potencjalnej siły z którą potrzeba się liczyć.
Czy ktoś walczy z kimś, kto nie ma nic do powiedzenia i zaoferowania ?
Ze słabymi się nie walczy, bo i po co ?
Walka z Piotrem Moskwa przybrała na sile od roku 2010. Wówczas Piotr Moskwa przeprowadził pierwszy publiczny protest pod Sejmem ws. Polskiego Związku Działkowców, żądając delegalizacji przestępczej organizacji. Od tego czasu zorganizował i przeprowadził ponad 250 podobnych wydarzeń w całej Polsce.

Piotr Moskwa i Polskie Media Niezależne muszą działać, bo wykonuje on kawał dobrej roboty, z której ma pełne prawo mieć korzyści finansowe i zarabiać jako dziennikarz, bo się zna na tym.
Tak czy inaczej nie da się żyć – bez zarabiania – z bardzo odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy jaką jest niezależne dziennikarstwo, w tym śledcze. Dziennikarzom zawsze ktoś płaci, a media zarabiają. W tym przypadku Piotr Moskwa ma prawo zarabiać na swoich mediach i je rozwijać, zatrudniać dziennikarzy, aby mogły być wszędzie w Polsce i poza nią, aby godnie służyły wyłącznie Polskiej Racji Stanu.

Zdecydowanie z pełnym zrozumieniem muszą na to wszystko patrzeć nasi czytelnicy i wspierać finansowo istnienie Polskich Mediów Niezależnych, w których najważniejsze jest wydawnictwo i serwis Infoekspres.pl – ponieważ powstało pierwsze i dlatego nazywamy je matką innych tworzonych następnie wydawnictw i serwisów, które były zawieszone z powodów finansowych, a dziś stopniowo są przywracane do medialnego życia, aby mogły dostarczać rzetelne informacje dla wszystkich Polaków.

Z racji tak istotnej rzeczy, jaką jest ponadczasowa misja Piotra Moskwy i stworzonych przez niego Polskich Mediów Niezależnych – apeluję do Polaków w Polsce i za jej granicami o ich wspieranie finansowe.

Polacy, jeżeli zostaniemy bez Waszej pomocy, to wówczas na rynku pozostaną wyłącznie polskojęzyczne (niemiecko-żydowskie i inne) szemrane tabloidy, nadto media nurtowe i alternatywne („prawicowe”, „narodowe”) – finansowane przez: obce służby, wielkie korporacje, kręgi kościelne, partie polityczne, organizacje przykrywki (np. fundacje) i różnego rodzaju lobby, które służą prywacie – ogólnie wszelkim wrogom Polski i Polaków.

Jeżeli cenicie naszą pracę, jeśli z niej korzystacie i uważacie, że brak na rynku Polskich Mediów Niezależnych byłby niepowetowaną stratą – prosimy dołączcie do grona ludzi, które współtworzy obecnie finansowe podstawy naszego funkcjonowania.
Kończąc mój apel – prośbę, przypominam wszystkim, że sprawy dotyczące wsparcia finansowego należy omawiać wyłącznie z Piotrem Moskwa i na jego ręce datki wszelkie przekazywać przy pomocy: Poczty Polskiej (kod wpłaty), Western Union (kod wpłaty), Czeku Blik (kod wpłaty) lub konto bankowe jego córki Natalii Moskwa.

W tytule wpłat, jeśli jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”

Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Ekspres Pieniężny” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html

Wpłaty z: Poczty Polskiej, Western Union i Czeku Blik – otrzymamy z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.

Dane bankowe: Eurobank rachunek nr 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata:
IBAN: PL 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001
SWIFT: EBSAPLPW

Dane osobowe potrzebne dla wspierających bez pośrednictwa banku:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z: Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – proszę przekazywać drogą telefoniczną pod numery: (+48) 792 878 969, (+48) 792 646 848 (Play)
Kontakt e-mail: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

Dziękujemy Wam Polacy za pomoc !
Dzięki Wam działają nasze kanały filmowe na YouTube !
Dzięki Wam działamy i tworzymy prawdziwą Polskę dla Polaków !

 

Monika Kosecka Info
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 3 luty 2018 rok, godz. 04:34