VK.COM – 29 grudnia 2018 roku Zjednoczona Organizacja Narodowa założyła konto na VKontakte – solidnym serwisie bez cenzury ! – #VKontakte #VKCOMdlaPolaków #ZON2019

Komunikat

W związku z tym, że powstały 4 konta dla Zjednoczonej Organizacji Narodowej na Twitterze, przyszedł czas na budowę kont ZON na VK.COM – VKontakte, serwisie rosyjskim, który jest znacznie lepszy niż Facebook, YouTube i inne serwisy żydowskie – zwalczające prawdę historyczną, patriotyzm, nacjonalizm, honor i wszelkie wartości ludzkie. Ponadto zwalczające Boga, wiarę i religię.
W rzeczy samej praktycznie VKontakte – nie ma cenzury.
Nie oznacza to, że można pisać nieprawdę i czynić prowokacje.
Takie działanie i na VKontakte z pewnością spotka się ze sprzeciwem.
Konto w tym serwisie może założyć każdy w kilka sekund, podając swój numer telefonu. Konta zakładać mogą osoby prywatne i publiczne, firmy – przedsiębiorcy i organizacje.

My, dokładnie 29 grudnia 2018 roku rozpoczęliśmy naszą misję na tym serwisie, aby budować dla Polski i Polaków Zjednoczoną Organizację Narodową, dzięki której Prawdziwi Polacy wejdą do SEJMU w Wyborach Parlamentarnych 2019 i odzyskają Polskę dla Polaków.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakładania kont na VK.COM, czyli w serwisie VKontakte i współpracy dla Polskiej Racji Stanu.
Nasz adres: Zjednoczona Organizacja Narodowa https://vk.com/zjednoczonaorganizacjanarodowa

Jednoczymy się, aby Prawdziwi Polacy weszli do SEJMU w Wyborach Parlamentarnych 2019

 

Karol Wiśniewski
Zjednoczona Organizacja Narodowa
http://www.zon-2019.pl/
Polska, 30 grudzień 2018 rok, godz. 09:21
Siła i potęga Polaków odrodzi się w Zjednoczonej Organizacji Narodowej !

Nie można się układać z wrogami państwa, ludzi i Boga. Nie można się układać ze zbrodniarzami i przestępcami, terrorystami i współczesnymi rabusiami całego Świata.” – Piotr Moskwa #PiotrMoskwaNews #TrybunPolski #PolskieMediaNiezależne #ZON2019

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa

Program startowy Zjednoczonej Organizacji Narodowej

1 rok pracy ma Zjednoczona Organizacja Narodowa, aby Prawdziwi Polacy weszli do Sejmu w Wyborach Parlamentarnych 2019

Polskie Media Niezależne – Patronat medialny Zjednoczonej Organizacji Narodowej – #ZON2019

Informacja: www.zon-2019.pl

Odzyskajmy Polskę, kiedy nie jest za późno !

Stańmy na straży Polskiej Racji Stanu !

Tylko zjednoczenie Polaków może skutecznie zmienić Polskę i uwolnić ją spod jarzma wszelkiego.
Jesteś Prawdziwy Polakiem Patriotą ?
Chcesz tworzyć prawdziwą Wolną Polskę bez zdrajców, morderców, rabusiów i przebierańców – sojuszników okupantów ?
Nie czekaj !
Mamy mało czasu.
Polska ginie – na pewno już to widzisz ?!
Zjednoczona Organizacja Narodowa w budowie. Szykujemy się do wejścia Prawdziwych Polaków do Sejmu w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych 2019.
Dołącz do nas !
Czytaj więcej na Twitterze Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019, ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON
Polacy, jednoczymy się, aby Prawdziwi Polacy wygrali wybory do Sejmu 2019 (film)

#ZON2019 – Zjednoczona Organizacja Narodowa http://www.zon-2019.pl/
Trwa skrytobójcza wojna z Narodem Polskim
W jakim złym czasie żyjemy, tego raczej nikomu nie potrzeba tłumaczyć ?
Nie należy jednak nad tym ubolewać, co zafundowali nam zdrajcy i kolaboranci, rabusie i wszelkie maści antypolscy szubrawcy, ale przejść do radykalnych działań. Dziś w tym kierunku płyną różne głosy, ku zjednoczeniu.

Stańmy na straży Polskiej Racji Stanu !

Tylko zjednoczenie Polaków może skutecznie zmienić Polskę i uwolnić ją spod jarzma wszelkiego.
Jesteś Prawdziwy Polakiem Patriotą ?
Chcesz tworzyć prawdziwą Wolną Polskę bez zdrajców, morderców, rabusiów i przebierańców – sojuszników okupantów ?
Nie czekaj !
Mamy mało czasu.
Polska ginie – na pewno już to widzisz ?!
Zjednoczona Organizacja Narodowa w budowie. Szykujemy się do wejścia Prawdziwych Polaków do Sejmu w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych 2019.
Dołącz do nas !
Czytaj więcej na Twitterze Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019, ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON

Kampania Edukacyjna
Zjednoczona Organizacja Narodowa
Odzyskajmy Polskę, kiedy nie jest za późno !Polska mój kraj, ojczyzna Polaków !

Polaku, marzysz o Polsce bez korupcji, Polsce przyjaznej Polakom, Polsce z uczciwym Wymiarem Sprawiedliwości – bez #NadzwyczajnaKasta, Polsce z silną armią i policją, Polsce z silną gospodarką ? Taką Tobie – damy !

Wejdź na stronę #ZON2019 i czytaj… http://www.zon-2019.pl/
Polskie Media Niezależne – Patronat medialny Zjednoczonej Organizacji Narodowej – #ZON2019

Media Polskie – Runiewicz, 29 listopad 2018 rok
Tylko polskie silne media w misji Zjednoczonej Organizacji Narodowej

Zjednoczona Organizacja Narodowa, to racjonalne rozwiązanie dla połączenia wielu polskich organizacji – dla jednego celu, jakim jest wejście Polaków do Sejmu w Wyborach 2019.

Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, to Polska dla Polaków !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, to koniec rządzenia Żydów w Polsce !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, oznacza koniec wszelkiego rodzaju antypolskich układów i organizacji mających bezpośredni wpływ na rządzenie Polską !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, oznacza budowę silnej armii i policji polskiej !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, oznacza danie prawa obywatelom do posiadania broni i obrony koniecznej !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, oznacza radykalne zmiany prawne w kodeksie karnym !
Powstanie Zjednoczonej Organizacji Narodowej, oznacza przywrócenie kary śmierci za: zdradę, korupcję, afery-rabunek, morderstwo !

Zjednoczona Organizacja Narodowa jest inicjatywą, jakiej w Polsce dotąd nie było. Jest organizacją, która ma szansę powodzenia, jednak żadnych jej działań nie da się zrobić – bez mediów, mediów niezależnych i prawdziwie polskich.
Wobec tego stanu rzeczy założyciele ZON postanowili nawiązać współpracę z Piotrem Moskwa, właścicielem Polskich Mediów Niezależnych, uznając, że media prowadzone przez niego są rzetelnym gwarantem nagłośnienia i skuteczności.

Piotr Moskwa po zapoznaniu się z inicjatywą, dalece podobną do tworzonej przez niego partii polskiej pn. Silna Nowa Polska, w roku 2015, której budowę musiał przerwać – wyraził zgodę na Patronat i obsługę medialną projektu pn. Zjednoczona Organizacja Narodowa.
Dzięki Polskim Mediom Niezależnym i pracy wielu dziennikarzy założono serwis www Zjednoczonej Organizacji Narodowej, konta na Twitterze oraz YouTube. Następnie podano pierwsze istotne informacje do wiadomości publicznej.
11 listopada Dzień Odzyskania Niepodległości Polski – 100 lat na mapach świata

11 listopada w roku 1918 po 123 latach rozbiorów Polski, do których przyczyniły się: Rosja, Prusy i Austria – nadszedł dzień Odzyskania Niepodległości.

Od tego momentu kolejne rocznice mówią nam o tym heroicznym czynie i bohaterach, którzy przelali krew za wolność Polski.

Kolejna 100-na rocznica Niepodległości Polski 11 listopada 2018 roku skłaniać powinna Polaków do głębokiej refleksji nad obecnym stanem gospodarczym i ekonomicznym kraju.
Kolejna 100-na rocznica Niepodległości Polski skłaniać powinna Polaków do budowy wyłącznie interesów Polski i Polaków, tym samym do naprawy: zniszczonej gospodarki i ekonomii, nadto wzmocnienia Polskiej Racji Stanu na arenie międzynarodowej.
Kolejna 100-na rocznica Niepodległości Polski powinna coraz silniej jednoczyć naród Polski w determinacji do jej obrony, bowiem przez wrogie działania obcych Polska balansuje na krawędzi jej utraty.
W kolejną 100-ną rocznicę Niepodległości Polski powinno ustać poparcie obywateli dla polityków, którzy nie są Polakami, nadto polityków skazanych oraz, tych którzy pchają się do polityki w celu osiągania własnych korzyści, a też w celach dalszej destabilizacji Polski.

Polacy muszą być świadomi, że gospodarka Polski, w tym: produkcja, handel, usługi, bankowość i różne inne strategiczne branże są pod kontrolą obcych firm, które nie płacą podatków i swoje dochody odsyłają do central w: Niemczech, USA, Portugalii, Danii, Francji i innych krajach.
Polacy muszą być świadomi, że Polska jest pozbawiona możliwości obrony kraju, bowiem jest zniszczone armia.

Mówiąc krótko, Polacy stali się narodem ludzi będących na łasce obcych pod każdym względem, a przede wszystkim ekonomicznym i gospodarczym.
Historia nie tak odległa – przybliża do Polski widmo niebytu państwowego, gdyż naród utracił zdolność kontroli własnego kraju i stał się niewolnikiem na własnej ziemi.

Jak cenna jest zatem Niepodległość Polski ?
Jak długo możemy maszerować w pochodach w tym dniu i manifestować ?
Czy to coś zmieni na lepsze, bez zjednoczenia, które jest potrzebne, aby Polską rządzili Polacy ?

Historia nie tak odległa mówi nam, że przeszedł czas Obrony Niepodległości Polski. Dziś musimy się bezzwłocznie zjednoczyć, aby odbudować wszystko, co zostało podstępnie zniszczone i rozgrabione. Musimy na powrót stać się potęgą gospodarczą i militarną.

 

Piotr Moskwa
Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, 11 listopad 2018 rok, godz. 09:27
11 Listopada – 100 lat Niepodległości Polski. Wywieszamy obowiązkowo flagi biało-czerwone

Drodzy przyjaciele Polacy !

W dzień szczególny 11 listopada, w setną rocznicę Niepodległości Polski, każdy z nas w Polsce i poza nią – na Obczyźnie, powinien wywiesić przed swoim domem biało-czerwoną flagę. Każdy Polak, który ma maszt, powinien flagę wciągnąć na samą górę, aby wszyscy mogli to zobaczyć. W przypadku, kiedy nie można fagi wywiesić, ani wciągnąć na maszt, to wtedy – można swą polskość zamanifestować miniaturowymi flagami papierowymi, stawiając je w oknie na parapecie lub mocując, podobnie, jak ozdoby świąteczne – na szybie.
Oflagować też swoje auta powinni posiadacze samochodów.

Mając na uwadze święto Niepodległości Polski – musimy wszyscy wiedzieć, że przed Polakami stoją nowe wielkie wyzwania związane z konieczną obroną niepodległości, której niepilnowanie kończy się tragicznie. W następstwie tego odzyskanie jej jest tylko możliwe – na drodze zbrojnej. Obecna wroga polityka zachodnia jest powiązana z tzw. uchodźcami i zmasowaną widoczną antypolskością, na każdym kroku. Taka polityka pokazuje Polakom, że zagrożona jest Niepodległości Polski.
W Polsce nie ma silnej polskiej armii. Potrzeba ją zbudować !
Stacjonowanie wojsk sojuszniczych w Polsce, nie jest gwarancją pokoju i Niepodległości Polski. W razie zbrojnego konfliktu mocarstw na Polskę może spaść wojenne uderzenie.
Polacy są stale skłócani i dzieleni. Kto rządzi Polską ?, skoro:
1. Miano dokonać reformy sądownictwa. Dziś jednak wiemy, że w tym zakresie Polska musi słuchać Brukseli. Co zatem zreformowano ?!
2. W ramach Ustawy o IPN dotyczącej m. in. niemieckich obozów koncentracyjnych – Polska musi słuchać Izraela. Co zatem zreformowano ?!
Te dwa bardzo istotne przykłady pokazują, że Polacy w Polsce nie mają nic do powiedzenia.
Obawy zagrożenia pokoju i niepodległości państw w Europie częstokroć potwierdza również Viktor Orban Premier Węgier.
Tych tak ważnych przestróg, nie można lekceważyć. Dziś zatem przy tym święcie polskim, jakże ważnym – musimy się wszyscy skłaniać, ku rozmowom w każdym polskim domu, na temat: Polskiego zjednoczenia Prawdziwych Polaków.
Prawdziwi Polacy muszą dążyć do odrodzenia narodowego patriotyzmu i nacjonalizmu, odrodzenia ducha narodowego, które to wartości były i są przez długie lata podstępnie niszczone, przez śmiertelnych wrogów Polski i Polaków – zakonspirowanych w państwie polskim. Musimy mieć na uwadze, że wrogowie nasi mają jeden cel, aby w podstępny sposób pozbawić nas państwowości, a tym samym Niepodległości Polski – uzyskanej w 1918 roku.
Stan obecny Polski, jest zagrożeniem dla jej Niepodległości.
Polacy muszą mieć silny rząd, który będzie reprezentował wyłącznie interesy Polaków.

Dziś zatem świętując 100-lecie Niepodległości Polski, nie zapominajmy o tym, że siła zawsze jest w zjednoczeniu.

 

Piotr Moskwa
Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, 10 listopad 2018 rok, godz. 19:15
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa na YouTube

Zjednoczona Organizacja Narodowa https://www.youtube.com/channel/UCx3Yd1Lnys_mpu-ECoDPQUQ
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa na Twitterze

ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON
Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019
ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa – Wybory Parlamentarne 2019

ZON – Zjednoczona Organizacja Narodowa
Jednoczymy się, aby Prawdziwi Polacy weszli do SEJMU, w Wyborach Parlamentarnych 2019
Wybory Parlamentarne 2019 https://twitter.com/WybDoSejmu2019
ZON dla Polski i Polaków https://twitter.com/PolskaZON
Zjednoczona Organizacja Narodowa http://www.zon-2019.pl/
Nie czekaj !
Dołącz do nas !

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Zjednoczona Organizacja Narodowa buduje serwis www

Witamy na stronie ZON !

Dokładnie dziś tj. 5 listopada 2018 roku rozpoczęliśmy budowę strony informacyjnej dla Zjednoczonej Organizacji Narodowej
Budowa strony www będzie odbywała się w czasie rzeczywistym bez wyłączania jej do trybu technicznego.
Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych.
Zapraszamy do kolejnych odwiedzin.

 

Redakcja ZON
www.zon-2019.pl
Program startowy Zjednoczonej Organizacji Narodowej

Program startowy Zjednoczonej Organizacji Narodowej

1. Zniesienie immunitetów. Wszyscy równi wobec prawa.
2. Zmniejszenie ilości posłów z 460 do 380, senatorów ze 100 do 48.
3. Likwidacja konieczności rejestrowania kart telefonicznych nieabonamentowych, tzw. prepaid.
4. Przywrócenie ławników w sądach wybieranych spośród obywateli – wyłącznie bezpartyjnych, ponadto: zniesienie procesów zaocznych i wprowadzenie mężów zaufania, bowiem takie rozwiązania są zgodne z prawem do obrony i prawami człowieka.
5. Dostęp obywateli do broni i szkolenia na strzelnicach, w całej Polsce. Uzbrojony obywatel to gwarancja prawa do obrony i silniejsza Polska na wypadek agresji zewnętrznej.
6. Tani dostęp do internetu bez cenzury, dla każdego obywatela.
7. Utrzymanie wsparcia finansowego dla polskich rodzin, samotnych matek i samotnie wychowujących dzieci ojców lub opiekunów.
8. Wspieranie taniego komunalnego budownictwa mieszkaniowego.
9. Budowa silnej armii i policji, stacjonującej tylko w Polsce, chroniącej wyłącznie interesy Polski i Polaków. Armia powinna liczyć minimum 500 tys. żołnierzy.

W ramach dopuszczenia informacji do publicznej wiadomości, postanowiono materiał do publikacji przekazać do wydawnictwa i serwisu Infoekspres.pl Polskie Media Niezależne.

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, dzień 31 październik 2018 rok
1 rok pracy ma Zjednoczona Organizacja Narodowa, aby Prawdziwi Polacy weszli do Sejmu w Wyborach Parlamentarnych 2019

Tylko dla Polski i Polaków !

Powstaje Zjednoczona Organizacja Narodowa, struktura wyłącznie skupiającą rdzennych mieszkańców Polski, zamieszkałych w Polsce, którzy chcą, aby Prawdziwi Polacy stali się posłami i mogli dokonać rzeczywistych zmian w Polsce, oczekiwanych przez Polaków.
Jeżeli uważasz, że możesz wejść do struktur Zjednoczonej Organizacji Narodowej – musisz mieć na uwadze, że:
1. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami byli lub są urzędnikami państwowymi.
2. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami pracowali w Urzędzie Bezpieczeństwa – UB, Służbie Bezpieczeństwa – SB, WSI, WSW, ponadto pracowali w UOP, a teraz pracują w formacjach ABW, BOR itp. wszelkich innych służbach mundurowych i cywilnych.
3. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami byli lub są współpracownikami ww. służb – na etacie konfidenta pod pseudonimem lub jawnie.
4. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami są lub byli w partiach politycznych i klubach politycznych, mających udział w rządzeniu Polską.
5. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierali i wspierają partie i kluby polityczne.
6. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierają i wspierali wszelkie obce interesy w Polsce.
7. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami wspierają lub wspierali: Izrael, Amerykę, Niemcy – zamiast wspierać wyłącznie interes Polski w Polsce.
8. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, których rodziny i oni sami tworzyli lub tworzą fikcyjne ruchy polskie, współpracowali lub współpracują z konfidentami, ponadto popierali lub popierają obecny stan polityczny: osobiście lub medialnie.
9. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, którzy wykonują lub wykonywali pracę w zawodach: lekarza, prawnika, żołnierza, policjanta. Ludzie mający takie zawody nie mogą zajmować się polityką. Ich misją zarazem obowiązkiem jest służenie Narodowi Polskiemu. Muszą być całkowicie apolityczni.
10. Nie mogą wejść do Zjednoczonej Organizacji Narodowej ludzie, którzy posiadają obce pochodzenie.

Każdy obywatel wchodzący do organizacji musi złożyć pisemną deklarację przystąpienia do Zjednoczonej Organizacji Narodowej, w której będą wymienione zastrzeżenia, w tym informacja o pochodzeniu.

Zjednoczona Organizacja Narodowa przygotowuje aktualnie Program Startowy, który zostanie wkrótce opublikowany.
W związku z budową Zjednoczonej Organizacji Narodowej, na rzecz jej pracy zostaną uruchomione inne narzędzia, takie jak: telefon/telefony, strona internetowa www., biuro i inne potrzebne składniki do naszej pracy.
W następnej kolejności Zjednoczona Organizacja Narodowa rozpocznie przyjmowanie osób zainteresowanych działaniem na rzecz Polski i Polaków.
Obecnie kontakt z nami jest możliwy jedynie przez pocztę elektroniczną e-mail pod adresem: zon-biuro@prokonto.pl

W ramach dopuszczenia informacji do publicznej wiadomości, postanowiono materiał do publikacji przekazać do wydawnictwa i serwisu Infoekspres.pl Polskie Media Niezależne.

 

Zjednoczona Organizacja Narodowa
Polska, dzień 31 październik 2018 rok