Piotr Moskwa – Prześladowany i Niezłomny weteran walczący z okupantem Polski, od wielu lat – ujawnia jego plany

Print Friendly, PDF & Email

20 lat temu poza Polską Piotr Moskwa złożył pierwsze wydawnictwo i serwis Infoekspres Polska

Polskie Media Niezależne zostały założone przez Piotra Moskwę w roku 1998 za granicą.
W ramach Polskich Mediów Niezależnych powstało pierwsze wydawnictwo i serwis pn. Infoekspres, zakamuflowane w nazwie: Info Ekspres. Główne działania tych mediów skoncentrowały się na serwerach: japońskich, niemieckich i francuskich. Najbardziej znanym adresem www używanym przez lata była domena francuska OVH. W październiku 2007 roku Piotr Moskwa zdecydował o zakupie domeny polskiej, czyli adresu www z oznakowaniem kraju: „PL”
W styczniu 2008 roku Piotr Moskwa rejestruje adres-domenę internetową: infoekspres.pl
W ten prosty sposób Piotr Moskwa zagospodarowuje niszę patriotyczno-radykalną na rynku dziennikarskim i mediów niekontrolowanych przez władzę, zarazem staje się tym samym pierwszym wydawnictwem i serwisem, które działa: bez cenzury, tajemnic i granic.
Piotr Moskwa począwszy od roku 2008 angażuje się w rozbudowę stworzonych mediów. Zgodnie z planem Infoekspres zostaje matką kilkudziesięciu wydawnictw i serwisów internetowych, w ramach Polskich Mediów Niezależnych.
W roku 2010 Piotr Moskwa po raz pierwszy próbuje uruchomić projekt multimediów pn. RiTVI , czyli Radio i Telewizję Internetową – w ramach Polskich Mediów Niezależnych. Niestety, OKUPANT Polski skutecznie rabuje mu bardzo duże własne środki finansowe, aby nie dopuścić do zaistnienia projektu.
W roku 2010 Piotr Moskwa po raz pierwszy organizuje i prowadzi protest pod Sejmem przeciwko Polskiemu Związkowi Działkowców. Żąda delegalizacji bandyckiego związku, który – jak twierdzi – okrada 1 milion polskich działkowców i zabrania im tworzenia Wolnych Ogrodów – bez przymusu należenia do PZD.
W roku 2013 Polskie Media Niezależne liczyły 64 serwisy i wydawnictwa. Zgodnie z planem działały NON PROFIT, czyli niezarobkowo, a utrzymywane były przez Piotra Moskwę.
W miesiącu wrześniu roku 2013 Piotr Moskwa umieszcza wszystkie wydawnictwa i serwisy na swoich serwerach w Szczecinie. Po raz kolejny próbuje uruchomić projekt multimediów pn. RiTVI , czyli Radio i Telewizję Internetową.
W roku 2014 na terenie kilku stanów USA odbywają się zbiórki pieniędzy dla Piotra Moskwy oraz jego dzieci i żony, a przy tym dla Infoekspres.pl Polskich Mediów Niezależnych, dokładnie na rzecz zakupu profesjonalnej kamery – potrzebnej Piotrowi Moskwa i jego mediom do pracy.
Jak się wkrótce okazuje kilkadziesiąt tysięcy dolarów zebranych w USA – zostało zrabowanych, przez ludzi, którzy się podszyli pod organizatorów całej akcji na rzecz pomocy Piotrowi Moskwa itd.
Z racji tej Piotr Moskwa nie mógł uruchomić Radia i Telewizji Internetowej.

Piotr Moskwa przez lata propaguje patriotyzm i nacjonalizm – wielką idę wolnej i suwerennej Polski rządzonej przez Polaków z pochodzenia. W ramach wieloletniej misji Piotr Moskwa dąży cały czas do uświadomienia wszystkich Polaków w Polsce i za jej granicami iż potrzeba: być w Polsce i jej służyć, aby ją odzyskać, bowiem została opanowana przez ludzi udających Polaków itd. Piotr Moskwa od początku ostrzega, aby Polacy nie wyjeżdżali z Polski, a ci co wyjechali, aby wracali bezzwłocznie – nie zostawiając Polski, dlatego, że grozi jej ponowny niebyt, a w konsekwencji walka zbrojna o jej odzyskanie.
Zgodnie z prawem Piotr Moskwa mówi: „Polacy powinni pozbyć się z Polski uzurpatorów i pasożytów żerujących na Polsce i Polakach – udających Polaków, którzy niszczą i rabują Polskę oraz Polaków, aby ją przejąć na własność. W konsekwencji potrzeba: zdelegalizować immunitety, skonfiskować zrabowane mienie i pozamykać winnych na długie lata. Winnych zbrodni na Narodzie Polskim należy: surowo osądzić na dożywocie, powiesić lub rozstrzelać. W ramach tych działań Polacy muszą doprowadzić do odzyskania państwa polskiego dla Polaków.”

Wobec rabunku i niszczenia firm oraz jawnego prześladowania Piotra Moskwy przez ludzi OKUPANTA Polski, datującego się na dzień 30 października 2013 roku, a następnie w maju 2014 roku, podstępne zabranie mu dwóch córek i ich więzienie – Piotr Moskwa zdecydował w dniu 5 grudnia 2015 roku, o reorganizacji Polskich Mediów Niezależnych, mającej polegać na przekształceniu ich w przedsiębiorstwo medialne, prowadzące legalną działalność zarobkową, co oznacza samofinansowanie.

W związku z napadem bandytów-urzędników na rodzinę Piotra Moskwy, zaraz po tych wydarzeniach rozpoczyna on masowe protesty w Szczecinie i legalizuje podobne wydarzenia w całej Polsce. Piotr Moskwa organizuje ponad 250 protestów – wydarzeń publicznych, między innymi pod hasłem: „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie” Żaden z protestów nie został odwołany pomimo pogróżek i zaleceń związanych z jego bezpieczeństwem. Na jeden protest w Krakowie napadają bandyci ze Straży Miejskiej i zmuszają Piotra Moskwę, pod groźbą zabrania sprzętu nagłaśniającego do jego zaprzestania, po 15 minutach jego trwania, pomimo tego, że był legalny i chroniony przez policję, która dopuściła do tych wydarzeń i zachowała się jakby nie chroniła tego wydarzenia publicznego.

Cała reorganizacja Polskich Mediów Niezależnych zakończyła się 31 marca 2017 roku. Od 1 kwietnia 2017 roku Piotr Moskwa, niezależny dziennikarz i jego media nie działają już za darmo, jednak aby mogły działać cała misja dla Polski i Polaków musi być wspierana przez patriotów – ludzi dobrej woli, bo jeszcze nie przynosi dochodu, aby Polskie Media Niezależne mogły się samofinansować i być rentowne.

Sam Piotr Moskwa i jego rodzina znajduje się w bardzo trudnym położeniu finansowym. Ma na utrzymaniu chorą żonę i dwie córki, przebudowuje dom, po czterech latach przestoju. Zniszczono mu działalność gospodarczą. Został okradziony z majątku po rodzicach i budynków przeznaczonych do działalności gospodarczej. W chwili obecnej Piotr Moskwa cały czas czynnie działa na rzecz Polski i Polaków, rozbudowuje niezależne media, szuka ludzi do współpracy, a w międzyczasie – wykonuje różne prace dorywcze na zlecenia, aby żyć godnie i utrzymać swoją rodzinę.

 

Krzysztof Polak
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz