Piotr Moskwa: Ogłaszam rozpoczęcie przygotowań do organizacji i prowadzenia protestów przeciwko Smugom Chemicznym, czyli akcji pn. Kontra Chemtrails !

Print Friendly, PDF & Email

Polacy, Siostry i Bracia !

Po raz drugi w Polsce ogłaszam, że z dniem 23 stycznia 2018 roku rozpoczynam przygotowania do organizacji i prowadzenia Ogólnopolskich Akcji Protestacyjnych i Marszy przeciwko Smugom Chemicznym pod hasłem: Kontra Chemtrails !

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do udziału w wydarzeniach informuję, że zgodnie z planem z roku 2016, czyli ogłoszenia pierwszej organizacji protestów i marszy, w tej sprawie – pierwszy protest i marsz zorganizuję w Warszawie.
Kolejne protesty i marsze w wielu miastach polskich – zorganizuję i przeprowadzę pod warunkiem zainteresowania Polaków.
Zgodnie z artykułem pt. Przez 26 miast przejdą Protesty i Marsze przeciwko SMUGOM CHEMICZNYM pn. Kontra Chemtrails ☰☰☰☰☰ ✈ ! – z dnia 8 stycznia 2017 roku, do wykonania zadania potrzebuję wsparcia finansowego Polaków, aby każde wydarzenie publiczne przeprowadzić.

Uważam iż pierwszy protest i marsz w Warszawie należy przeprowadzić w maju.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem osobistym i mogący przeznaczyć wsparcie finansowe potrzebne na koszty – proszeni są o kontakt osobisty, wyłącznie ze mną pod tel. nr +48 792 878 969 lub +48 792 646 848 (Play)
Można się też kontaktować ze mną w tej sprawie przez pocztę elektroniczną o adresie: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polska, 23 styczeń 2018 rok, godz. 13:55

Dodaj komentarz