Orwellowska Manipulacja, czyli sprawa liczników odwiedzin stron www – na polskich stronach patriotycznych

Print Friendly, PDF & Email

„Prawda to światło od Boga „Dając ludziom prawdę – zapalasz im światło, które pochodzi od Boga. Dając ludziom prawdę – stwarzasz jasność, która uwalnia ich z szatańskiej ciemności, która jest kłamstwem tworzonym przez Szatana. Dając ludziom prawdę – otwierasz im oczy, kruszysz kajdany niewoli, podnosisz ich z kolan, a tajne plany, którymi próbują Cię spętać słudzy ciemności – obracasz w totalną ruinę.” – Piotr Moskwa

Szczecin, Polska. Z uwagi na stwierdzoną celową manipulację licznikami odwiedzin w różnych serwisach internetowych, którą również stwierdziliśmy w Infoekspres.pl – licznik, który nie pokazywał prawdy, jako moduł – oprogramowanie obce, został wyłączony.

Jak to wygląda w praktyce i komu to jest potrzebne ?

Przykładem bardzo dobrym „zjawiska Orwella” * (przyp. red. – czytaj Legenda) jest serwis YouTube, gdzie umieszczony film wszelkiego gatunku, oprócz patriotycznego – potrafi pokazać setki, a nawet tysiące odwiedzin w ciągu doby, jeżeli jest przykładowo dobrze zaprezentowany w określonym serwisie www i olinkowany. Tak samo jest, kiedy temat zaprezentujemy w serwisie Twitter, ponadto kiedy konto użytkownika jest powszechnie znane itd.

Na YouTube w zasadzie wszystkie filmy powinny zliczać wejścia tak samo, jednak tak nie jest.

Kiedy dodamy do kanału YouTube film w temacie: polskiego patriotyzmu, nacjonalizmu, wartości chrześcijańskiej, posiadanego przez Polaków bogactwa, które się przed nimi ukrywa, prawdziwej historii – która jest celowo fałszowana itd. lub krytyczny dla: urzędników polityków i władzy rządzącej, albo dla prezydenta – natychmiast licznik odwiedzin – fiksuje, czyli „wariuje” pokazując np. wejść 90, następnie po upływie czasu – zamiast pokazać 91, 92, 93… i dalej, bo każde odwiedziny z innego komputera, z innym adresem IP powinny być odnotowane, jako odwiedziny – pokazuje nagle 34. Tu podajemy przykład na filmie pt.
Ocena „pogromu kieleckiego” przez Andrzeja Dudę – początkiem walki z patriotami i Prawdą !

Innym przykładem, który możemy zaobserwować w kanałach YouTube, to jest wskazanie przez licznik określonej liczby i… nagle jego zatrzymanie. Znane są przypadki iż liczniki po kilku godzinach lub po wielu dniach nie wskazują żadnej aktywności, choć powinny być setki, a nawet tysiące odwiedzin filmu, czy też ogólnie kanału.

Biorąc pod uwagę otaczającą nas rzeczywistość, a mówiąc kolokwialnie, że z ludźmi z różnych powodów się „pogrywa” – na różne sposoby, działania w stylu: „Orwellowska Manipulacja” są wykorzystywane w celu dezinformowania, czyli podawania kłamstw, dla mylenia odbiorców. W przypadku liczników odwiedzin, wskazujących kolejnym odwiedzającym zainteresowanie tematem lub jego brak – ma to mówić iż: nie ma zainteresowania lub jest nikłe w tematach: polskiego patriotyzmu, nacjonalizmu, wartości chrześcijańskiej, posiadanego przez Polaków bogactwa, które się przed nimi ukrywa, prawdziwej historii – która jest celowo fałszowana itd. lub krytyczny dla: urzędników polityków i władzy rządzącej, albo dla prezydenta etc.

Aby każdy z Państwa mógł sobie uzmysłowić jak daleko jest posunięte zjawisko Orwella * (przyp. red. – czytaj Legenda) proponujemy Państwu obejrzenie filmu pt. Orwell przewraca się w grobie – dokument, rok 2004, pl

Wskazania liczników odwiedzin internetowych można porównać do tzw. podkręcania liczników w samochodach. Dzięki temu auto z przebiegiem 300 000 tysięcy km na liczniku można odmłodzić – dając mu przebieg przykładowo: 70-100 tysięcy km. Kolejnym oszustwem – manipulacją jest podkręcanie liczników wyżej, do innego wyrafinowanego oszustwa mającego przeznaczyć auto/auta do kasacji. Inaczej mówiąc: Jak okraść firmę wykazując nieprawdziwe dane na temat zużycia pojazdów ?
Każdy licznik ma za zadanie pokazanie statystyki, co ma olbrzymie znaczenie dla widza-odbiorcy, zainteresowanego tematem.
I tak „pokazanie” przez licznik braku zainteresowania widzów danym filmem w internecie, będzie ten temat negować, co wybitnie jest na rękę wrogom Polski i Polaków. Oni zwalczają polskość, bo wg chociażby przebierańca Donalda Tuska cyt: „…polskość to nienormalność…”
I ostatni film, który proponujemy Państwu do obejrzenia. Film ten jest dokładnym zsumowanie wyżej opisanych „zjawisk” związanych z licznikami odwiedzin, czyli statystyką – informacją o zainteresowaniu ludzi.

Film pt. Widoczna ANTYPOLSKOŚĆ ! Czemu Polacy na to pozwalają ?

Zobacz teraz ten sam film, pod innymi tytułami na różnych kanałach. Zwróć uwagę na liczbę odwiedzin. Zobacz, co się zmieniło, po jakimś czasie. Dodaj swój komentarz.
1. Zaplanowana ANTYPOLSKOŚĆ ! – Wrogowie Polski nie śpią, bo pilnują, aby Polacy spali https://www.youtube.com/watch?v=CPrTpgkSxXs
2. Jawna ANTYPOLSKOŚĆ ! – Dlaczego Polacy nie widzą wrogów ? https://www.youtube.com/watch?v=g3OFtxKZbMc
3. Widoczna ANTYPOLSKOŚĆ ! – Odpowiedź: Dlaczego Polacy nie widzą wrogów ? https://www.youtube.com/watch?v=gM23wIpI4Tk

Wnioski końcowe:
W ramach zbadania tematu można śmiało powiedzieć iż Polacy nie powinni zwracać uwagi na liczniki odwiedzin na stronach z treścią patriotyczną, w tematach określonych wyżej.
Jeżeli zachodzą takie „zjawiska”, jak zostały opisane, to oznacza, że takie liczniki, jako obce oprogramowanie potrzeba z polskich serwisów patriotycznych www – wyrzucić.
Kiedy natomiast stwierdzamy „zjawiska” z licznikami podobne, na stronach, które odwiedzamy ? Wtedy nie należy zwracać uwagi na liczniki odwiedzin, a zatem na „zjawisko Orwella” !
Każdy z nas ma własny rozum i musi się nim samodzielnie posługiwać, bez: sugestii, narracji manipulatorów zarazem dezinformatorów, pseudo patriotów, pseudo Katoli-Żydów, którzy mówią o KONDOMINIUM, Kapusiów z Matką Boską w klapie marynarki, patriotów – Kapusiów z SB, którzy są dziś asystentami w SEJMIE – pseudo posłów od NEOBANDERYZMU, pseudo patriotów – Banksterów. którzy dzięki opatrzności „braci starszych” – żydo-hazarskich trafili na „świecznik” (przyp. red. – dyrektor banku z pensją 35 tys. zł za miesiąc) bankowy, a kiedy z niego zostali zrzuceni, żyją śmierdzące nieroby na koszt GOI, czyli nie-żydów naiwnych Polaków. Osobiście poznałem takiego patriotę Bankstera w Krakowie, w roku 2014. Dobrze grał rolę patrioty zatroskanego Polską i Polakami. Niestety, został przeze mnie odkryty. Aby był bardziej wiarygodny w Krakowie i Polsce rozpuszczał oszczerstwa o mnie iż jestem bandytą z MOSSADU, zaś wszystko, co mówię i piszę jest nieprawdą. Moje wystąpienia wg tego „mędrca” były zbyt radykalne, jak na Prawdziwego Polaka. Drugie dno tej sprawy jest takie, że w ten sposób zaplanował, aby pieniądze na wsparcie mojej misji – od ludzi mnie wspierających, nie szły do mnie, ale dla niego. Przez jego skrytobójcze działania i jego „elity krakowskiej”, tym samym oszukanych Polaków – musiałem zakończyć Protesty przeciwko Bezprawiu, mając w planie jeszcze 64. Iście szatańskie postępowanie – patrioty Bankstera jest realizowane według spisanych „Protokołów Mędrców Syjonu”, czyli plan rabunku i zniewolenia całej ludzkości. Przeczytać o tym każdy może i powinien obowiązkowo, pod adresem: http://www.zbawienie.com/pms.htm

Mając już taką wiedzę merytoryczną należy z niej korzystać, zaś dla dobra wszystkich interesów polski i Polaków – proszę ją innym Polakom przekazywać.

 

Z Panem Bogiem,
Piotr Moskwa
3 wrzesień 2016 rok, godz. 09:54
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018

*****************************
Legenda:
Zjawisko Orwella – oznacza celową manipulację informacyjną, a dokładnie przedstawianie nieprawdy, jako prawdę i odwrotnie: kłamstwo jako prawdę.

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz