Apel o wspieranie finansowe Polskich Mediów Niezależnych i niezależnego dziennikarstwa – Monika Kosecka Info

Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Polacy, Siostry i Bracia !

Mając na uwadze dobro Polski i Polaków nie można pominąć w tym wypadku roli niezależnych mediów i dziennikarstwa, które razem mają obowiązek służyć Narodowi Polskiemu.
Jak wiemy wszyscy doskonale nic się nie dzieje z przypadku i za darmo. Istnienie Polskich Mediów Niezależnych założonych przez Piotra Moskwę ze Szczecina to pełne 20 lat zmagań ze zdobywaniem funduszy na ich działanie.
Faktem istotnym jest, że media te założone 5 stycznia 1998 roku od początku swego istnienia do 5 grudnia 2015 roku – działały NON PROFIT, w zasadzie jako prywatne i utrzymywane były przez założyciela, dzięki wielobranżowej działalności gospodarczej.
Niestety, jak wiemy prześladowanie sądowe Piotra Moskwy, napad na jego rodzinę, gdzie ofiarami padły jego dzieci, nadto zniszczenie jego działalności gospodarczej i rabunek, zablokowanie przez 4 lata przebudowy domu – zmusiły go do przekształcenia prywatnych niezależnych mediów w przedsiębiorstwo medialne i dziennikarstwo zarobkowe, aby nie zniknęły z rynku.
Po reorganizacji mediów Piotr Moskwa praktycznie od 1 kwietnia 2017 roku stara się zarabiać na mediach i dziennikarstwie, przekształcając je tym samym w Polskie Media Niezależne – Przedsiębiorstwo, czego efektem końcowym będzie formalna rejestracja urzędowa.

W rzeczy samej media nie mogą działać bez finansów, podobnie jak każda firma. Polskie media nurtowe, w tym publiczne – zarówno państwowe i prywatne działają dzięki wsparciu finansowemu z: abonamentu, reklam, dotacji i innej formy wsparcia.
Bez pieniędzy nie mogły by istnieć i się rozwijać, tym samym zatrudniać szereg dziennikarzy, zakupywać niezbędny sprzęt – narzędzia do pracy, mieć swoje studia, flotę aut do pracy medialnej w terenie i szeregu innych możliwości do działania.

Biorąc pod uwagę siłę tych nurtowych mediów należy powiedzieć, że istnieją dzięki finansowaniu, lecz niestety nie oferują Polsce i Polakom tego, co mają obowiązek wykonywać, zgodnie z wykładnią: Media to czwarta władza, która musi stać na straży prawa.
Inaczej tą zasadę rozumie Piotr Moskwa i rozumieją z nim związani ludzie, którzy przez 20 lat, w ramach Polskich Mediów Niezależnych – ją realizują.
To co dla Piotra Moskwy jest jasne i zrozumiałe jest nie na rękę wrogom Polski i Polaków, który demaskuje ich plany, fałszywe tożsamości i obce pochodzenie. Bojąc się ujawnienia prawdy – zajadle zwalczają niezależne media i samego Piotra Moskwę.
Fakty są takie, że Piotr Moskwa jest dowodem prześladowania, do tego stopnia, że nie może nawet mieć konta w banku, bo zaraz zostaje obrabowane przy pomocy fałszywych tytułów „prawnych”, w tym: przedawnionych, zaocznych etc.
Polskie Media Niezależne potrzebują pieniędzy do istnienia, tak samo jak Piotr Moskwa potrzebuje ich do normalnego życia i utrzymania swojej rodziny, w tym chorej na kręgosłup żony i dzieci.

Zdecydowanie przyznać potrzeba, że Piotr Moskwa działa medialnie i w dziennikarstwie z dużym powodzeniem, o czym świadczy to, że jest zajadle zwalczany, blokowany i prześladowany z tego powodu – w całym internecie. Rzecz się odnosi do jego imienia i nazwiska oraz nazw serwisów oraz wydawnictw wchodzących w skład Polskich Mediów Niezależnych.
Wiadomo przecież jest, że nikt nie postępuje tak wobec kogoś, kto nie stanowi zagrożenia i potencjalnej siły z którą potrzeba się liczyć.
Czy ktoś walczy z kimś, kto nie ma nic do powiedzenia i zaoferowania ?
Ze słabymi się nie walczy, bo i po co ?
Walka z Piotrem Moskwa przybrała na sile od roku 2010. Wówczas Piotr Moskwa przeprowadził pierwszy publiczny protest pod Sejmem ws. Polskiego Związku Działkowców, żądając delegalizacji przestępczej organizacji. Od tego czasu zorganizował i przeprowadził ponad 250 podobnych wydarzeń w całej Polsce.

Piotr Moskwa i Polskie Media Niezależne muszą działać, bo wykonuje on kawał dobrej roboty, z której ma pełne prawo mieć korzyści finansowe i zarabiać jako dziennikarz, bo się zna na tym.
Tak czy inaczej nie da się żyć – bez zarabiania – z bardzo odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy jaką jest niezależne dziennikarstwo, w tym śledcze. Dziennikarzom zawsze ktoś płaci, a media zarabiają. W tym przypadku Piotr Moskwa ma prawo zarabiać na swoich mediach i je rozwijać, zatrudniać dziennikarzy, aby mogły być wszędzie w Polsce i poza nią, aby godnie służyły wyłącznie Polskiej Racji Stanu.

Zdecydowanie z pełnym zrozumieniem muszą na to wszystko patrzeć nasi czytelnicy i wspierać finansowo istnienie Polskich Mediów Niezależnych, w których najważniejsze jest wydawnictwo i serwis Infoekspres.pl – ponieważ powstało pierwsze i dlatego nazywamy je matką innych tworzonych następnie wydawnictw i serwisów, które były zawieszone z powodów finansowych, a dziś stopniowo są przywracane do medialnego życia, aby mogły dostarczać rzetelne informacje dla wszystkich Polaków.

Z racji tak istotnej rzeczy, jaką jest ponadczasowa misja Piotra Moskwy i stworzonych przez niego Polskich Mediów Niezależnych – apeluję do Polaków w Polsce i za jej granicami o ich wspieranie finansowe.

Polacy, jeżeli zostaniemy bez Waszej pomocy, to wówczas na rynku pozostaną wyłącznie polskojęzyczne (niemiecko-żydowskie i inne) szemrane tabloidy, nadto media nurtowe i alternatywne („prawicowe”, „narodowe”) – finansowane przez: obce służby, wielkie korporacje, kręgi kościelne, partie polityczne, organizacje przykrywki (np. fundacje) i różnego rodzaju lobby, które służą prywacie – ogólnie wszelkim wrogom Polski i Polaków.

Jeżeli cenicie naszą pracę, jeśli z niej korzystacie i uważacie, że brak na rynku Polskich Mediów Niezależnych byłby niepowetowaną stratą – prosimy dołączcie do grona ludzi, które współtworzy obecnie finansowe podstawy naszego funkcjonowania.
Kończąc mój apel – prośbę, przypominam wszystkim, że sprawy dotyczące wsparcia finansowego należy omawiać wyłącznie z Piotrem Moskwa i na jego ręce datki wszelkie przekazywać przy pomocy: Poczty Polskiej (kod wpłaty), Western Union (kod wpłaty), Czeku Blik (kod wpłaty).

W tytule wpłat, jeśli jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”

Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Na Teraz” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html

Wpłaty z: Poczty Polskiej, Western Union i Czeku Blik – otrzymamy z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.

Dane bankowe: …

Dane osobowe:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z: Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – proszę przekazywać drogą telefoniczną pod numery: (+48) 792 878 969, (+48) 792 646 848 (Play)
Kontakt e-mail: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

Dziękujemy Wam Polacy za pomoc !
Dzięki Wam działają nasze kanały filmowe na YouTube !
Dzięki Wam działamy i tworzymy prawdziwą Polskę dla Polaków !

 

Monika Kosecka Info
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 3 luty 2018 rok, godz. 04:34

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz