Bajka medialna o SMOGU, czyli jak SYJONIŚCI – ojcowie Nowego Porządku Świata – okradają ludzi ?

Print Friendly, PDF & Email

Bajki o SMOGU – zamiast PRAWDY o SMUGACH CHEMICZNYCH – #Chemtrails !

„Brak silnych alternatywnych mediów krajowych – niekontrolowanych przez SYJONISTÓW, prowadzi do CHAOSU i błyskawicznego osiągania przez nich celów !”

SMOG – Kolejna bajka SYJONISTÓW, po bajce, o globalnym ociepleniu, o terroryzmie, o ALKAIDZIE, która zaatakowała WTC 9/11 w Nowym Jorku etc.

Na Ziemi są cały czas realizowane pomysły SYJONISTÓW !
SYJONIZM powinien być zdelegalizowany, zabroniony, ścigany i karany – najsurowszymi karami. Syjonizm jest gorszy od faszyzmu i komunizmu.
Jak wprowadzić CHAOS, czyli: zamęt, niepokój, lęk i inne psychologiczne pożądane zachowania ludzi, aby wmówić ludziom na Ziemi, że potrzebny jest Nowy Porządku Świata ?
Od dziesięcioleci – rozpoczynając od Stanów Zjednoczonych Ameryki – ludzie są opryskiwani chemią z samolotów. Na niebie są tworzone SMUGI CHEMICZNE nazywane z ang. Chemtrails.
Od wielu lat Smugi Chemiczne są tworzone nad Polską. Pomimo tego, że mamy do czynienia z zaplanowanym LUDOBÓJSTWEM i badania składu chemicznego ujawnione w wielu krajach mówią o związkach z chorobami takimi jak: Alzheimera, Parkinsona, Stwardnienie rozsiane etc., to w Polsce na ten temat milczą wszystkie media i organizacje udające polskie – związane z polityką i politykami, które nie służą Polsce i Polakom.

Jak grą POZORÓW mieniącą się PODSTĘPEM zmusić lub zachęcić LUDZKOŚĆ, aby wręcz chciała wprowadzenia Nowego Porządku Świata ?
„A cóż to takiego Nowy Porządek Świata ?” – Ktoś zapyta ?
Drugi powie: „Nowy Porządek Świata, to jakaś bajka !”
Trzeci krzyknie: „Nowy Porządek Świata, to teoria spiskowa !”
I będą się śmiać lub płakać ze śmiechu nawet, aby nikt w to nie uwierzył.
Dużo z ludzi będzie to robiło celowo – wiedząc doskonale, o co chodzi w istocie ?
Dzięki temu przez ośmieszanie sprawy, będą mogli globalni bandyci realizować swoje plany – w czasie rzeczywistym, na naszych oczach.

Ową cyniczną grę – rozgrywają SYJONIŚCI * z TEATRU SPALONEGO przy pomocy scenariusza RABUNKU i PODBOJU Świata przedstawionego w:
„Protokołach Mędrców Syjonu” – http://www.zbawienie.com/pms.htm
Na potrzeby makabrycznej FARSY – SYJONIŚCI wykorzystują od ponad jednego wieku Operację Fałszywej Flagi.
Co to jest Operacja Fałszywej Flagi :
Krótko mówiąc jest to operacja – tak wyreżyserowana, aby do złudzenia wyglądała na PRAWDZIWĄ !
Wykładnię na temat Operacji Fałszywej Flagi – po ang. false flag – mamy w Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

Za datę ISTOTNĄ rozpoczęcia realizacji Operacji Fałszywej Flagi na większą skalę – uważam rok 1912, kiedy to SYJONIŚCI zatopili statek o nazwie TITANIC *, aby ziścić przejęcie BANKU USA.
Wykluczyli w ten sposób z gry bankierów, którzy im stali na przeszkodzie i płynęli do Ameryki.
Kolejne przeszkody pokonali – po dokonaniu serii morderstw ludzi stojących im na przeszkodzie, kiedy nie udało ich przestraszyć, ani przekupić.
Przez wiele lat nikt nie powiązał faktu stworzenia FED * – organizacji syjonistycznej drukującej DOLARY, udającą instytucję państwową – z „katastrofą Titanica” W początkach lat 90′ ubiegłego wieku sprawą zajęli się dziennikarze śledczy z Polski. Zapaliło się „światełko w tunelu” (znalazł się trop prowadzący do odkrycia PRAWDY) i zaczęło być coraz jaśniejsze, że sprawa Titanica nie był przypadkowa.
Kiedy śledczy z Polski pozyskali listę pasażerów i zaczęli ją analizować – „sprawa się rypła” – mówiąc jasno: wyszła na jaw natychmiast !
Na liście gigantycznego statku – „niezatapialnego” Titanica – największego liniowca na świecie, byli bankierzy, którzy mogli skutecznie zatrzymać przejęcie amerykańskiej bankowości przez SYJONISTÓW.

Rzecz jasna Operacje Fałszywej Flagi, były już ich dziełem dużo wcześniej, jednak nam ludziom współcześnie żyjącym, istotne są fakty, które możemy namacać, w rzeczywistej realizacji i UJAWNIAĆ, aby móc dać ludziom Świadomość i ZATRZYMAĆ tą zbrodniczą machinę.

SMOG to nic innego w grze SYJONISTÓW z ludzkością.
SMOG to nowy podatek, podobny do tego jak podatek: od globalnego ocieplenia, które nie istnieje !
Dzięki temu można rabować z nienależnych pieniędzy państwa, które następnie – rabują swoich obywateli.
SMOG to Chaos, który nakłada na obywateli obowiązek – dodatkowe zobowiązania, takie jak: zakup „dobrego opału”, zakup „dobrego pieca” etc. – wskazanego przez SYJONISTÓW.
Kto na tym skorzysta ? Jakie to będą firmy, z jakiego kraju ?
Kto za tym stoi tak NAPRAWDĘ ?
Zawsze, aby odkryć PRAWDĘ, należy pytać:
1. Kto ma korzyści na „globalnym ociepleniu” ?
2. Kto ma korzyści na zatopieniu Titanica ?
3. Kto ma korzyści z zamachu państwa na swoje państwo ?

O związkach SMOGU ze SMUGAMI CHEMICZNYMI i TERRORYZMEM

Czy istnieje związek bajki o SMOGU ze SMUGAMI CHEMICZNYMI – Chemtrails ?
Tak, SMOG działa w ten sam sposób, jak bajka o TERRORYZMIE – też wymyślonym przez SYJONISTÓW.
Dzięki walce z „terroryzmem” – można ludziom odbierać wolność. Dzięki temu, że istnieje wróg niewidzialny, można z nim walczyć w nieskończoność. Można najechać inne państwo i mówić: „Amerykę napadli terroryści i zaatakowali WTC !” W ten prosty sposób Ameryka ogłasza Stan Wojny i w ramach „obrony”, czy też wojny z Ameryką – może o swój interes prowadzić wojny na całym Świecie. Po WTC – był Irak itd.
Dlaczego Ameryka to wszystko robi, co planują SYJONIŚCI ?
USA jest zakładnikiem SYJONISTÓW, którzy ją podstępnie opanowali !
Można śmiało powiedzieć, że Polacy mają z tym samym do czynienia w Polsce.
Wracając do SMOGU, to mówienie dziś ludziom przez kontrolowane media o SMOGU – ma za zadanie ukryć faktyczne działania przeciwko ludzkości, więc można to uznać za Operację Fałszywej Flagi, a przy okazji robić biznes kosztem ciągle oszukiwanych ludzi.
Odwracanie uwagi, to stały schemat strategii SYJONISTÓW na całej Ziemi.

Legenda:
1. Syjonizm – zbrodnicza zabójcza ideologia, głosząca odrodzenie narodowe Żydów, co tak naprawdę nie ma nic wspólnego z nimi, ideologia dążąca do stworzenia państwa w Palestynie, ideologia podobna do: faszyzmu i komunizmu. W zasadzie SYJONIZM jest najgorszą ideologią dla niszczenia pokoju na Świecie prowadzącą do zaplanowanych Wojen i Rewolucji, Zamachów Stanu, Zamachów, Terroryzmu (Wymyślonego dla zabierania ludziom wolności. Przykład: przymusowa rejestracja kart telefonicznych – przedpłaconych tzw. PREPAID, z uwagi na „terroryzm”), Operacja Fałszywej Flagi itp. SYJONIŚCI kreują różne zgubne dla LUDZKOŚCI ideologie – potrzebne im do RABUNKU i Podboju Świata.
2. Syjoniści – ludzie różnej narodowości, podszywający się pod Żydów, a też będący niekiedy Żydami, którzy działają dla swoich interesów, pod pozorem działania dla interesów wszystkich Żydów.
3. FED – System Rezerwy Federalnej, bank centralny Stanów Zjednoczonych. Organizacja założona przez SYJONISTÓW: Rockefellerów i Morganów – udająca bank państwowy.

W cyklu: „Z tej Ziemi” – Syjoniści to „wybrańcy” – Żydzi są tylko do wykorzystania
Uwaga !
Artykuł został poprawiony i uzupełniony.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polska, 19 styczeń 2017 rok, godz. 05∶37

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz