Polacy, Siostry i Bracia, dziękuję Wam serdecznie za wszelkie życzenia !

Print Friendly, PDF & Email

Witam wszystkich !

Prawdę mówiąc trudno jest mi się odnieść w chwili obecnej do każdych życzeń z osobna. Z uwagi na to:
Dziękuję serdecznie wszystkim iż pamiętacie o mnie, dziękuje za piękne życzenia.

W tej chwili istotnie potrzebne mi jest końskie zdrowie, aby ciężar pracy ponieść i nie osłabnąć. Rzecz jasna muszę też zarabiać, aby wyjść z kłopotów, które mi wrogowie Polski i Polaków zgotowali.
Nie jest to rzecz łatwa, kiedy zniszczono mi firmy i zostałem ograbiony.

Dziękując Wam, dziękuję Bogu, że dał mi światły umysł i szereg umiejętności – dzięki, czemu mam chleb w domu i moja rodzina.
Nie kłaniam się i nie kłaniałem – żadnym układom, więc nie jest mi łatwo podnieść się samodzielnie z ruiny.
Mam głęboką wiarę w to co robię i słuszność postępowania. Pomimo wielu przeciwności, moja wiara pcha mnie cały czas do przodu.
Widzę jako baczny obserwator, że moja misja, a nawet służba dla Polski i Polaków przynosi oczekiwane efekty.

Prawdą jest, że przyjąłem na siebie szereg zadań, a nawet obowiązków dla dobra Polski i Polaków.
Dzięki Wam kochani trwam na posterunku Polskiej Racji Stanu i wierzę, że wkrótce dzięki Waszemu zaufaniu i mojej determinacji – zaczniemy w Polsce żyć godnie, a bardzo wielu Polaków zacznie powracać do ojczyzny naszej – Polski.
Nie może być tak, aby Polacy tułali się po całym świecie za pracą i chlebem, kiedy w Polsce jest pracy pod dostatkiem i można godziwie zarabiać. Nie może być tak, że Polska jest najbogatszym krajem na Ziemi, a z Polaków podstępnie wygnanych z ojczyzny – robi się celowo nędzarzy i parobków do pracy na Obczyźnie.
Nie może być tak, aby sprowadzano do Polski „obcą siłę roboczą” i ją wspierano i wszystko, co jest nam Polakom obce, a nas traktowano jak niewolników. Polska to jest ziemia Polaków i w niej mają dom Polacy.
W czasach PRLu produkowaliśmy żywność i wiele różnych produktów – znanych marek, które można było kupić praktycznie w różnych zakątkach świata. Wówczas mieliśmy dobrą gospodarkę rolną i silny przemysł. Dziś to wszystko, co zostało podstępnie zniszczone i rozgrabione, potrzeba odbudować.
Pamiętając szczególnie o zdrowiu naszym i naszych dzieci – musimy odbudować polskie rolnictwo. Wieś od wieków na żywiła i ubierała. Musimy wrócić do normalności, aby nikt nas nie truł chemią w jedzeniu, na polu, w wodzie i powietrzu.

Cieszę się ogromnie, że coraz więcej Polaków dostrzega zło z którym potrzeba walczyć w formie PROTESTÓW.
Dzięki Wam rodacy już 14 maja rozpoczynam realizację 26 Protestów i Marszy przeciwko SMUGOM CHEMICZNYM pn. Kontra Chemtrails ! ☰☰☰☰☰ ✈ – w miastach polskich. Wspomnianego dnia odbędzie się pierwsze Wydarzenie w Warszawie.
Teraz zbieram środki finansowe na II Protest i Marsz w Poznaniu, następnie III Protest i Marsz w Krakowie, potem w kolejnych miastach.
Na drugie zgromadzenie w Poznaniu zebrałem do obecnej chwili 265 złotych. Brakuje jeszcze 1035 złotych i rozpoczynam rejestrację zgromadzenia. Potem ogłoszę termin i datę tego Wydarzenia.
Powodzenie całej akcji zależy tylko od finansowania. Biorąc pod uwagę fundusze, to od nich zależy przede wszystkim: Jak szybko pojawię się w innych miastach objętych planem ?

Dziękuję Wam moi drodzy za wspieranie finansowe wszelkich moich inicjatyw oraz mnie i mojej rodziny.

 

Z szacunkiem wielkim,
dziękuję wszystkim.
– Piotr Moskwa

Dodaj komentarz