Grupa aktywnych i radykalnych patriotów proponuje, aby następny Protest i Marsz przeciwko Smugom Chemicznym – przeprowadzić w Białymstoku

Print Friendly, PDF & Email

Piotr Moskwa: W odpowiedzi na list z Białegostoku ws. Kontra Chemtrails ! ☰☰☰☰☰ ✈

Witam serdecznie !

Dziękuję za list od radykalnego aktywisty, patrioty lokalnego – z Białegostoku.
Zdecydowanie jest za tym, aby prowadzić protesty i marsze w słusznej sprawie, w tym wypadku – przeciwko Smugom Chemicznym.
Nie mam nic przeciwko temu, aby organizowane i prowadzone przeze mnie Wydarzenia Publiczne odbywały się tam, gdzie mnie zapraszają i szanują – za to, co robię od ponad 20 lat, w ramach mojej misji dziennikarsko-medialnej, społeczno-publicznej.
Nie stoi na przeszkodzie nic – oprócz finansów, abym Protest i Marsz ws. Smug Chemicznych, w czasie kolejnym przeprowadził w Białymstoku.
Na liście 26 zaplanowanych miast, na 16 miejscu znajduje się Białystok. Fakt zapisu Białegostoku w takiej pozycji, nie oznacza jednak, że mam się nie kierować głosem rozsądku, a zatem jechać tam, gdzie mnie oczekują i chcą razem ze mną walczyć na barykadzie protestu – przeciwko chemii zrzucanej z samolotów, a co za tym idzie o własne życie i zdrowie oraz swoich rodzin, o czyste niebo nad Białymstokiem, nad całą Polską, o czystą zdrową wodę i żywność, o zdrowie fauny i flory, która nas ludzi zewsząd otacza.
Zapis kolejnych miast na liście zaplanowanych – nie oznacza protestów w takiej kolejności, bo wiadomo, że jest to rzecz: pobożnych życzeń – zależnych od finansów, na które składają się zainteresowani udziałem w Protestach i Marszach – niekoniecznie udziałem fizycznym.
W istocie pierwsze trzy miasta: Warszawa, Poznań, Kraków – zaplanowałem ja. Jak widzicie, patrząc na listę miast zaplanowanych, na 3 miejscu był Szczecin. Kraków na miejscu 4. Według mojej wiedzy nt zainteresowania w Szczecinie, to na ten moment Szczecin widzę na 26 miejscu, może wtedy będzie już „obudzony i gotowy” na Protest i Marsz w sprawie niniejszej.

Nie mam nic przeciwko temu, aby o IV i kolejnym Proteście i Marszu ws. SMUG Chemicznych pn. Kontra Chemtrails ! ☰☰☰☰☰ ✈ – decydowali ludzie w miastach, które są na liście miast 26.
Białystok jest znany z wielu radykalnych działań – lokalnych patriotów. Uważam iż Białystok zasługuje, aby IV Protest i Marsz ws. SMUG Chemicznych pn. Kontra Chemtrails ! ☰☰☰☰☰ ✈ – odbył się w tym mieście.

Praktycznie zaraz proszę o zrobienie Wydarzenia w Białymstoku, na Facebooku – z hipotetyczną datą zgromadzenia 16 czerwca 2018 roku.
Następnie całą informację o Wydarzeniu zamieścimy w serwisie Infoekspres.pl – Polskie Media Niezależne, potem kolejno na Twitterze i innych serwisach społecznościowych.
Czy datę ostatecznie potwierdzę, pokaże czas, wsparcie finansowe i Wasze przygotowanie-wykonanie: banerów i transparentów, z którymi wyjdziecie na ulice Białegostoku ?

Jak wiecie Siostry i Bracia jestem zablokowany na Facebooku na 30 dni, abym nie mógł tworzyć i informować bezpośrednio o akcji Ogólnopolskich Protestów i Marszy ws. Smug Chemicznych.
List Wasz przeczytałem, bo tego mi nie zablokowali. Tak też wygląda moja nań odpowiedź.
Teraz wszystko zależy od Was, jak szybko będziemy mogli działać na rzecz Polskiej Racji Stanu w Białymstoku – dla całej Polski i Polaków.

Uwaga !
Od dziś tj. 19 maja 2018 roku można już wpłacać wsparcie finansowe na Białystok, w ramach wyłącznie sumy-DEDYKOWANEJ o tytule: „KCH Białystok”
Oznacza to, że zbieramy fundusze tylko na Białystok. Suma do zebrania to 1300 złotych na koszty podstawowe.

Lista miast zaplanowanych na Protesty i Marsze:
W planie Ogólnopolskich Protestów przeciwko SMUGOM CHEMICZNYM – Chemtrails znajdują się następujące miasta:
1. Warszawa, 2. Poznań, 3. Szczecin, 4. Kraków, 5. Gorzów Wlkp., 6. Zielona Góra, 7. Wrocław, 8. Katowice, 9. Radom, 10. Kielce, 11. Opole, 12. Bielsko Biała, 13. Rzeszów, 14. Lublin, 15. Łódź, 16. Białystok, 17. Olsztyn, 18. Bydgoszcz, 19. Toruń, 20. Słupsk, 21. Koszalin, 22. Świnoujście.
Trójmiasto: 23. Gdańsk, 24. Sopot, 25. Gdynia, 26. Częstochowa.

Uwaga !
Kolejność wymienionych miast – nie oznacza kolejności organizowanych Protestów i Marszy.

W zależności od szybkości zbierania funduszy, może się skracać czas do kolejnych Wydarzeń oraz miejsce.
W przypadku przekazania wpłat/y na określone miasto-DEDYKOWANE, czyli wpłaty ściśle oznaczonej – Protest i Marsz w tym mieście odbędzie się w pierwszej kolejności.
Wpłatę/y na określone miasto proszę przesyłać tylko i wyłącznie przez Pocztę Polską w usłudze pn. Ekspres Pieniężny lub przez Western Union, z tytułem przykładowo: „KCh Białystok” (nazwa akcji w skrócie, aby nie było problemów w banku z przelewami) lub podobnie do innego miasta: „KCh Gdańsk” itd.

Jak przekazać wsparcie finansowe ?
Przesyłając pieniądze – jeżeli jest to wymagane – piszcie kochani zawsze tytuł wpłaty-cel. Jeśli chodzi o akcję przeciwko Smugom Chemicznym – Chemtrails to piszcie: „Kontra-Ch” (nazwa akcji w skrócie, aby nie było problemów w banku z przelewami)
Przesłać pieniądze możecie również na każdy cel. Jeżeli napiszecie: „na wsparcie”, „wsparcie ogólne”, „na pomoc”, to pomożecie mi i mojej rodzinie oraz Polskim Mediom Niezależnym.

1. Konto bankowe w ...

2. Wsparcia można dokonać również usługą Poczty Polskiej pn. „Na Teraz” https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx
3. Wsparcia można dokonać również usługą Western Union
https://www.westernunion.com/us/en/home.html

W ramach usług Western Union i Poczty Polskiej, pieniądze na wsparcie dotrą do mnie – w czasie 10-30 minut.
KOD wpłaty z Poczty Polskiej i Western Union – proszę mi przekazać telefonicznie pod nr: +48 792 878 969, +48 792 646 848
Pieniądze przesłane przez te firmy odbiorę z dowodem osobistym.
Pieniądze przesyłać należy na dane: Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7

Pamiętajcie !
Przesyłając pieniądze – jeżeli jest to wymagane – piszcie kochani zawsze tytuł wpłaty-cel. Jeśli chodzi o akcję przeciwko Smugom Chemicznym – Chemtrails to piszcie: „Kontra-Ch” (nazwa akcji w skrócie, aby nie było problemów w banku z przelewami)
Przesłać pieniądze możecie również na każdy cel. Jeżeli napiszecie: „na wsparcie”, „wsparcie ogólne”, „na pomoc”, to pomożecie mi i mojej rodzinie oraz Polskim Mediom Niezależnym.

Bardzo proszę Was kochani o informację o każdej wpłacie, abym miał świadomość, że nic nie ginie i musi do mnie dotrzeć ?!
Częstokroć zdarzało się już, że pieniądze przesyłane Pocztą Polską – wracały do nadawcy, bo nie byłem informowany o wpłatach.
Bardzo proszę bierzcie zawsze pokwitowania wpłat, nawet wtedy jak podacie inne dane, z uwagi na bezpieczeństwo.
Mając pokwitowanie – żadne pieniądze nie zginą.
Mając wiedzę o wpłacie przez Western Union i Pocztę Polską – żadne pieniądze nie wrócą do nadawcy.

Za dotychczasowe wsparcie finansowe wszystkim darczyńcom – serdecznie dziękuję.
Pamiętajcie !
Wszelkie informacje o wpłatach zawsze publikuję, a na życzenie ujawniam informacje o osobach wspierających finansowo tą akcję.

Wzorem Białegostoku – szukam radykalnych patriotów lokalnych, w miastach wymienionych na liście 26, zaplanowanych na zgromadzenia.
Kontakt ze mną:
Tel. 792 878 969 lub 792 646 848 (Play)
E-mail: piotr-moskwa@prokonto.pl

również: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

 

Pozdrawiam wszystkich,
Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Organizator i Przewodniczący
26 Protestów i Marszy ws. Smug Chemicznych
Polska/Szczecin, 19 maj 2018 rok, godz. 07.46

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz