Piotr Moskwa: Przebudowa domu, czyli tak mieszka prawdziwy patriota, który służy wyłącznie Polsce i Polakom

Print Friendly, PDF & Email

Polacy, Rodacy w Polsce i na Obczyźnie !

Mając na uwadze wiele pracy, którą potrzeba dla Polskiej Racji Stanu zrobić, a przy tym warunki mieć do życia godnego i tworzenia tej służby dla Polski i Polaków – nie mogę mieszkać gorzej niż Michał Drzymała pod zaborem pruskim.
Już drugi rok tj. od maja 2017 roku prowadzę przebudowę domu, którą rozpocząłem po czterech latach przestoju.
Przebudowę domu wznowiłem dzięki pomocy finansowej wielu ludzi, którzy przyszli mi z pomocą, wiedząc, że poświęciłem się dla Polski i Polaków, za co ofiarami zemsty stały się moje dzieci, moja rodzina, a ja jestem prześladowany i zrujnowany.
Dzięki wsparciu finansowemu od patriotów – ludzi dobrej woli, którzy uważają, że należy mi pomóc, aby mnie wzmocnić do dalszej misji ku odrodzeniu polskiej państwowości – dom mój z wielkim trudem przebudowuję.
Jak wszyscy powszechnie wiedzą staram się odbudować swoją działalność gospodarczą, aby móc zarabiać i mieć regularne dochody. Rzecz nie jest prosta, aby jednak szybko powstać z ruiny i rabunku.
W czasie, kiedy nie mam obowiązków dla Polski i Polaków oraz innych i domowych, staram się zarobić pieniądze – pracując na zlecenia.
Rzecz o mojej sytuacji związanej z moim domem i bytem opisuję, w miarę możliwości na moich grupach:
SOS na ratunek Piotrowi Moskwa i jego rodzinie https://vk.com/sosnaratunekpiotrowimoskwa – nowa grupa na VKontakte. Grupa na FB – została zlikwidowana.
SOS na Ratunek Piotrowi Moskwa Przed Stalinowską Psychiatryzacją grupa została zlikwidowana. Nowej grupy nie ma.
Problemy moje związane ze służbą dla Polski i Polaków opisują też niezależni dziennikarze, których znam od ponad 20 lat. Wszyscy oni służą Narodowi Polskiemu podobnie jak ja.
Gdyby nie Polskie Media Niezależne, a w nich główne wydawnictwo i serwis Infoekspres, które stworzyłem 5 stycznia 1998 roku za granicami Polski, a następnie ujawniłem je w Polsce, w styczniu 2008 roku – nikt by o mnie nie słyszał. Kto wie, czy żył bym jeszcze i co by się stało z moją rodziną ?
Ilu w Polsce i na Obczyźnie jest takich ludzi jak ja, którzy są oddanymi patriotami, a za mówienie prawdy zniszczono ich i całe rodziny, tak jak mnie ?
Bóg raczy tylko wiedzieć, jednak i ja chcę to odkryć i wszystkim takie sprawy nagłośnić.
Żadni dziennikarze i żadne media rzekomo polskie i Polaków – mi nigdy nie pomogły, aby wrogowie Polski i Polaków – nie dopuszczali się bezprawia wobec mnie, bo cały czas walczę o naprawdę Wolną i Suwerenną Polskę, rządzoną tylko przez Polaków.
Rzecz o tym, jak mnie potraktowali owi dziennikarze i ich media opisałem w artykule pt. „Piotr Moskwa: Media Narodowe, Media Prawicowe ! Gdzie byliście, jak mi zabrali dzieci i prosiłem Was o pomoc ?” https://www.infoekspres.pl/2018/01/22/piotr-moskwa-media-narodowe-media-prawicowe-gdzie-byliscie-jak-mi-zabrali-dzieci-i-prosilem-was-o-pomoc/

Mając bezsprzecznie na uwadze dalszą walkę o słuszną ideę: „Wolnej i Suwerennej Polski” – do niej się muszę przygotować, aby żyć godnie, a przy tym: odpoczywać i pracować, w warunkach – nieurągających człowieczeństwu.
Urzędy nazywające się polskie mi nie pomogły, zaś napadły podstępnie na moją rodzinę, chcąc ją zniszczyć. Wszystko po to, abym zaprzestał misji, którą już przed wiekami mieli nasi ojcowie i dziadowie, którzy ginęli za Polskę i Polaków, na wojnach i bestialsko zamordowani strzałem w głowę.
Wiem, że dokonałem wielu rzeczy, których nikt więcej w Polsce po roku 1989 – nie zrobił.
Dziś mając to wszystko na uwadze dziękuję Wam wszystkim, którzy mnie wspieracie finansowo, wsparliście mnie. Proszę Was wszystkich, którzy uznajecie moją ważną i niebezpieczną misję za bardzo potrzebną Polsce i Polakom na całym świecie, którzy chcecie, abym nadal działał z jeszcze większą siłą – o dalsze wsparcie finansowe, potrzebne do przebudowy mojego domu.

Wspierać finansowo mnie i moją rodzinę można na wiele sposobów:

1. Wspomóż mnie i moją rodzinę wpłacając z Polski dobrowolną kwotę na konto nr 79 1090 0004 7335 8000 0005 1495
Wspomóż mnie i moją rodzinę wpłacając z Zagranicy dobrowolną kwotę na konto nr IBAN PLN PL79 1090 0004 7335 8000 0005 1495 BIC/SWIFT WBKPPLPP

2. Wsparcie finansowe bankowym Czekiem BLIK.
W ramach Czeku BLIK samodzielnie określasz kwotę oraz jednorazowe hasło do odbioru przesłanego czeku. Wspomniany Czek BLIK wysyłasz przy pomocy wiadomości tekstowej np: SMS – na telefon odbiorcy.
Wspomniany Czek BLIK możesz przekazać w czasie rzeczywistym w rozmowie telefonicznej – podobnie jak KODY do wypłat z: Western Union lub Poczty Polskiej itp. firm.
Nadawca Czeku BLIK powinien wiedzieć, czy na usługę tą jest prowizja, czy też nie oraz w jakim Banku najkorzystniej realizować odbiór Czeku BLIK ?
Te wiadomości potrzeba przekazać odbiorcy wsparcia.
Odebrać Czek BLIK mogę całą dobę w BANKOMATACH, które posiadają usługę BLIK.

3. Wsparcie przez Pocztę Polską usługą „Na Teraz”, osobiście na poczcie lub przez formularz pod adresem https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

4. Wsparcie przez usługę Western Union, osobiście w firmie lub przez formularz pod adresem https://www.westernunion.com/us/en/home.html

Uzyskany przez Was KOD przy wpłacie plus potrzebne dane lub nr konta i hasło do BLIK – do odbioru pieniędzy, można podać bezpośrednio przez telefon, również SMSem.
Kontakt telefoniczny i SMS ze mną jest pod numerami telefonów:
+48 792 878 969, +48 792 646 848 (Play)
Kontakt e-mail: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
Potrzebne dane:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Rodziewiczówny 1/7

Proszę w opisie podać tytuł wpłaty: „wsparcie” – jeżeli to jest wymagane.
Proszę informować mnie o wpłatach, wtedy zawszę potwierdzę odbiór.
Na życzenie podziękuję publicznie darczyńcy.

Będę się starał – za zgodą mojej żony i dzieci, publikować zdjęcia i filmy z mojej budowy, aż do jej zakończenia.
Dziś publikuję cztery zdjęcia, wykonane 16 czerwca 2018 roku.

 

Z wielkim szacunkiem i pozdrowieniami,
Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska/Szczecin, 17 czerwiec 2018 rok, godz. 15:17

Aktualizacja: 10 listopad 2020 rok

  

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz