Warszawa. Piotr Moskwa: „Te media mogły robić, co chciały z Polakami i z innymi narodami…” – Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki to ludzie SYSTEMU !

Print Friendly, PDF & Email

Podczas protestu w roku 2014 Piotr Moskwa mówił o OKUPACJI Polski i potrzebie zjednoczenia Polaków, aby Polska była wolna i suwerenna

Jakiej Polski dla Polaków chcą dr Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki ?

Fragmenty wybrane z protestu Piotra Moskwy w Warszawie:
„Te media mogły robić, co chciały z Polakami i z innymi narodami, bo oni mają władzę nad mediami, te media im służą i nam Polakom zabraniają mówić, że to jest Polska, że to nie jest społeczeństwo, ale Naród Polski, jest suwerenem, a My musimy wstać wszyscy z kolan i tych łajdaków pogonić: do Izraela, do Rosji, do Niemiec, aby w naszych sądach byli Polacy i prawo stanowili Polacy i rządzili nami Polacy, a nie zdrajcy – kolaboranci, którzy służą: Rosji, Niemcom, czy też USA i Izraelowi.”

„Brakuje mi tylko rodacy Waszego wsparcia. Nie musicie koło mnie stać, stójcie tak, jak teraz stoicie. Pomóżcie mi finansowo, abym mógł jeździć i robić swoją misję.”

Kolejny protest przeciwko bezprawiu w Warszawie, był bardzo dynamiczny. Piotr Moskwa nie spodziewał się, że wkrótce będzie musiał zakończyć ogólnopolską akcję na skutek oszczerstw ludzi z Krakowa, którzy mówili, że są Polakami.

Zamachu na misję dokonał dr Zbigniew Kękuś z Krakowa, były BANKSTER z ING Bank, nomen omen kolega KAPUSIA Marka Podleckiego z Krakowa, Tajny Współpracownik SB o ps. „Janusz”
Doktor Zbigniew Kękuś, praktycznie zaraz po proteście 18 sierpnia 2014 roku rozgłaszał iż Piotr Moskwa jest agentem MOSSADU, ponadto nie ma żadnego Dziennikarskiego Biura Śledczego, o którym mówi i jego działanie jest wymierzone przeciwko Polakom.
Z relacji świadków wynika, że Marek Podlecki stwierdził iż Piotr Moskwa przeszedł specjalne szkolenie w USA, prowadzone przez obce służby i dlatego jest dobrym mówcą. Rzekome szkolenie wynika z tego iż potrafi robić intonacje głosowe (przyp. intonacja głosu to fachowa zmiana barwy głosu, tonu i głośności w zależności od tworzonej sytuacji i atmosfery, odnosząca się do kontekstu wypowiedzi mówcy) – odpowiednio podgrzewając atmosferę wokół siebie.
Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że doktor Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki SWOJE tezy oparli o to, że Piotr Moskwa mówi, co chce i nikt mu nie przeszkadza ?
Na domiar tego WYTWORZYLI „otoczkę niejasności”, czyli, że jest „agentem specjalnym”, bo pilnuje go policja !

Zdecydowanie w działaniu Piotra Moskwy nie ma nic dziwnego. Gwarantuje taką ochronę zapis w Konstytucji RP. Piotr Moskwa zawsze prosi o ochronę policji i zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce – ją dostaje.
Dodać należy przy tym, że Piotr Moskwa dnia 18 sierpnia 2014 roku poznał osobiście wymienionych ludzi.
Wydarzenie pod pomnikiem Adama Mickiewicza filmował Marek Podlecki, który zastąpił kamerzystę Piotra Moskwy, który do Krakowa nie dojechał, będąc zatrzymany w bardzo dziwnych okolicznościach.
Marek Podlecki zaoferował pomoc z kamerą przy takich wydarzeniach w Polsce – mówiąc, że filmy nagrywa dla Piotra Moskwy i wszystkie mu je następnie przekaże. Piotr Moskwa nie podejrzewając złych intencji – się zgodził.
Faktem jest, że blisko 1 rok Marek Podlecki filmów Piotrowi Moskwa nie chciał oddać, ponadto zarabiał na nich bez jego zgody i wiedzy.
Wtedy Piotr Moskwa zaczął badać: Kim naprawdę jest Marek Podlecki ?
Piotr Moskwa dobrał sobie kilku dziennikarzy z DBŚ i rozpracował Marka Podleckiego. Sięgnął przy tym do czasu: od jego działalności z Januszem Kurtyką (przyp. na którego między innymi donosił) aż po jego misję w ramach Służby Bezpieczeństwa do USA i teczki w archiwach IPN.

Torpedowanie misji Piotra Moskwy przez dr Zbigniewa Kękusia i Marka Podleckiego w zakresie prowadzonych protestów pn. Protest Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie w Polsce – praktycznie osiągnęło zamierzony skutek. Piotr Moskwa dzięki aktorom – udającym polskich patriotów – stał się agentem obcych służb. W wyniku ich działania, a potem jeszcze innych osób – Piotr Moskwa przerwał prowadzenie protestów z powodu zatrzymania finansowego wsparcia wielu Polaków, którzy byli zainteresowani tą inicjatywą, ale przestraszyli się, że pomagają „agentowi specjalnemu” ze Szczecina.
Ludzie uwierzyli w brednie BANKSTERA i KAPUSIA.
Komu zależało na tym, aby Piotr Moskwa nie prowadził tak ponadczasowej akcji, która była i jest cały czas potrzebna ?
Komu zależało na tym, aby Piotr Moskwa nie edukował i nie informował Narodu Polskiego podczas wydarzeń publicznych w kilkudziesięciu miastach polskich ?

Kto jest kto, czyli Piotr Moskwa kontra ludzie SYSTEMU !

Kiedy Piotr Moskwa rozpoczął swoja misję w roku 2008 na terenie Polski, to on jako pierwszy oficjalnie wszedł w niezależną niszę medialną i naraził się wielu ludziom, którzy za to zaplanowali zemstę na jego rodzinie.
Piotr Moskwa przez lata mówił i mówi prawdę, dlatego naraził się decydentom-urzędnikom, ŚCIŚLEJ MÓWIĄC bandytom.
W roku 2008, kiedy Piotr Moskwa ujawnił, że działa dla Polski i Polaków od 1998 roku poza Polską i mówił to, o czym dopiero dziś mówią „namaszczeni ludzie” przez SYSTEM. Czy w roku 2008, ktoś słyszał w Polsce o: Kękusiu – urzędniku bankowym koledze Morawieckich, Podleckim – urzędniku muzeum, Roli – mającym studio telewizyjne, media i kamery profesjonalne z „datków” i Całku – dobrym policjancie, Stonodze – ściągającym długi, Cichockim – prezydencie z Piaseczna, Potockim – zwanym hrabią i prezydentem na uchodźstwie, Kudlińskim – zabijaką z Legii Cudzoziemskiej, który tworzy jawną armię przeciwko OKUPANTOWI za jego zgodą, Rybaku – wspierającym Ukraińców i Grecję, nadto palącym kukłę Żyda, Gawrońskim – demaskatorze satanizmu, Braunie – rzekomemu Polakowi, który jest Żydem (przyp. Wujek Juliusz Braun z KRRiT), Janie Taratajcio – „wynalazcy” tego, co już dawno wynaleziono, Międlarze – byłym księdzu, samozwańczym kapelanem ONR i wielu innych „bohaterach” – działających za przyzwoleniem SYSTEMU.

Czy komuś z tych ludzi zabrano dzieci i więziono, czy zniszczono im firmy i ograbiono doprowadzając ich do ruiny, zablokowano konta bankowe fałszywymi zaocznymi wyrokami ?
Wszyscy wymienieni ludzie są prezentowani w rzekomo patriotycznych, narodowych i prawicowych mediach.
Dziś te „media” znamy pod nazwami: wrealu24, NTV, Prawicowy Internet, Monitor Polski etc.
W tych mediach kreowani są wyżej wymienieni panowie !
RZECZ najciekawsza – nich ich nie prześladuje, nie gnoi dosłownie, jak gnojono Piotra Moskwę.

Kim są ci wszyscy ludzie ?
Jeżeli mówią o Polsce, to dlaczego Piotra Moskwę traktują tak samo jak urzędnicy bandyci, którzy napadli na jego rodzinę ?
Prawda wychodzi na jaw zawsze, wystarczy, że każdy Polak zacznie myśleć logicznie i samodzielnie, wtedy zastanawia się nad tym: Skąd ci ludzie biorą gigantyczne pieniądze na swoją działalność i nikt im nie przeszkadza ?

 

Mateusz Wyszmirski
Dziennikarskie Biuro Śledcze
www.dbs.infoekspres.pl – strona jest zawieszona.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska/Warszawa, 28 czerwiec 2018 rok, godz. 10:29

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz