Skandal ! – W Muzeum Narodowym promowana jest masoneria okultystyczno–satanistyczna – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej zakazuje propagowania totalitarnych systemów

Print Friendly, PDF & Email

Wystawę Masonerii w Muzeum Narodowym w Polsce – natychmiast należy zamknąć ! Winnych potrzeba ukarać, sprawę upublicznić.

Masoneria to nie jest kółko różańcowe lub organizacja dobroczynna, albo organizacja służąca ludziom.
W roku 1938 Prezydent Ignacy Mościcki zdelegalizował w Polsce loże jako organizacje wywrotowe i groźne dla państwowości, w tym lożę masońską pn. B’nai B’rith organizację tylko dla Żydów – uznając iż organizacja ta dąży w Polsce do przejęcia władzy nad państwem polskim, a także w innych krajach, co równoznaczne jest z prowadzeniem działalności wywrotowej w celu przejęcia władzy nad Ziemią.
Obecnie wiemy iż masonom z loży B’nai B’rith chodzi o plan budowy Nowego Porządku Świata – w skrócie NWO (z ang. New World Order), gdzie władzę ma objąć dzisiejsza lichwa przekształcona w Jeden Rząd Światowy – ONE WORLD GOVERNMENT.
Pomimo formalnej delegalizacji loża działała cały czas nielegalnie w podziemiu państwa polskiego aż do roku 2007, kiedy to Lech Kaczyński będący Prezydentem Polski na nowo ją zalegalizował – uznając iż „straszna krzywda się stała Synom Przymierza”, bo przecież to dobra organizacja.

Dla porządku rzeczy, aby zrozumieć Prawdę o masonerii, a nie słuchać bajdurzenia – w Muzeum Narodowym, które próbuje Polakom w okresie od 11 września 2014 roku do 11 stycznia 2015 roku pokazać tą organizację jako szlachetną i dobroczynną, nadto sugeruje nam Polakom „zaprzyjaźnienie” się z nią i wstępowanie do niej – należy przeczytać kilka ważnych prac na jej temat.

O masonerii pisał papież Leon XIII w liście z 8 grudnia 1892 roku do Włochów: „Pamiętajmy, że chrześcijaństwo i masoneria są absolutnie nie do pogodzenia, do tego stopnia, że związanie się z jednym oznacza oddzielenie od drugiego. A zatem, demaskujmy masonerię jako wroga Boga, Kościoła i naszej Ojczyzny.”
Na przestrzeni wieków pisali kolejni Papieże.
Papież Klemens XII w encyklice In eminenti potępił masonerię jako organizację będącą przeciw Kościołowi i przeciw państwu. Ignorowanie tej przestrogi przez Kościół i państwa ubiegłych czasów należy uznać za pierwotną przyczynę wszelkiego dzisiejszego politycznego i religijnego zamieszania.

Papież Klemens XII mówił: „Zastanawiając się więc nad ogromem zła jakie wynika zazwyczaj z tego rodzaju stowarzyszeń lub tajnych związków nie tylko dla spokoju państw, ale też dla zbawienia dusz, i że z tego powodu nie można ich żadną miarą pogodzić z prawem cywilnym i ekonomicznym państw.” W innych słowach stwierdzał: „Aby zamknąć bardzo szeroką drogę, jaka przez to mogłaby się otworzyć dla nieprawości popełnianych bezkarnie, i dla innych znanych Nam powodów słusznych i rozsądnych… postanowiliśmy i zawyrokowaliśmy potępić i objąć zakazem wymienione stowarzyszenia, zgromadzenia, zebrania kół i tajnych związków zwanych masonerią lub znanych pod inną nazwą, tak jak potępiamy je i zakazujemy ich Naszym niniejszym zarządzeniem obowiązującym na zawsze.”

O masonerii pisał między innymi Bolesław Prus.
O masonerii szczegółowo w języku polskim piszą i mówią od wielu lat w licznych publikacjach współcześni polscy autorzy. Piszą, ostrzegają, demaskują, prowadzą wykłady itp. spotkania.

1. Henryk Pająk opisuje masonerię m. in. w książkach:
„Chazarska dzicz panem świata: tom IV. Od Kaina do Lenina” – Streszczenie w skrócie: „Nasza rasa jest rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.
(Objaśnienia: Menachem Begin – „Mieczysław Biegun”, – chazarski „insekt”, – premier Izraela, – masowy morderca Palestyńczyków, – laureat „pokojowej” Nagrody Nobla)”
„Bestie końca czasu” – Streszczenie w skrócie: „Światowa Lichwa jest bastionem Światowego Rządu. To budowanie władzy Światowej Lichwy jest kamuflowane eufemizmami w rodzaju «Światowy Rząd», «Światowa Demokracja». Światowy Rząd faktycznie istnieje już od kilku dziesięcioleci, dokładnie od czasu, kiedy Światowa Lichwa zaczęła robić co chciała z finansami niszczonych państw narodowych. Za Światową Lichwą stoi stosunkowo nieliczna grupa cynicznych niegodziwców, głównie żydowskiego pochodzenia beznarodowych kondotierów. To są właśnie tytułowe dla tej książki Bestie końca czasu. To o nich jako o Bestiach pisał prawie 2000 lat wcześniej św. Jan w jego Apokalipsie. Genialnie trafnie, genialnie profetycznie, ze zniewalającym wizjonerstwem. To o nich niniejsza praca.”

2. Stanisław Krajski opisuje masonerię m. in. w książkach „Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu” – Streszczenie w skrócie: „Struktury polskiego państwa zostały tak skonstruowane, że funkcjonują w interesie masonerii. Podstawowy dla Polski jest, wytworzony przez masonerię, ustrój finansowy i bankowy, będący narzędziem rabunku Polski i Polaków.
Społeczeństwo i państwo posiadają wielokrotnie mniej pieniędzy niż powinny mieć. Pozostałe pieniądze kreują banki. Wszyscy muszą od nich pożyczać na wysoki procent. Oznacza to, że płacą „podatek bankowy”. Płaci go państwo, płacą go firmy i wszyscy obywatele. Ten „podatek” zabiera nam do 50% dochodów.
Ustrój gospodarczy stanowi tylko swoiste przedłużenie ustroju finansowego – służy zachodnim koncernom.”

„Stanisław Krajski – Masoneria polska 2012” – Streszczenie w skrócie: „W Wojskowych Służbach Informacyjnych kryła się polska masoneria rytu francuskiego, która w latach 1991-2006, wykorzystując te służby, przejmowała kolejne obszary gospodarki, mediów, struktur państwa i polityki i wpływała na kierunki rozwoju tych obszarów. Masoneria ta znalazła się w WSI wraz z peerelowskim kontrwywiadem wojskowym, ponieważ od powstania armii Berlinga opanowała znaczną cześć jego struktur i wykorzystywała go w swoich celach.”

Promocja Masonerii w Muzeum Narodowym jest działaniem przestępczym, antychrześcijańskim, antyreligijnym, antypolskim, działaniem wbrew Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Promocja Masonerii jest tym samym co promocja Stalinizmu, Faszyzmu i innych tego typu idei totalitaryzmu – zmierzających do wyeliminowania wszystkich innych ludzi dla panowania rasy wybranej.

Prezentowanie masonerii jest promocją satanizmu, bowiem masoni oddają cześć Szatanowi zwanemu przez nich Baphometem.
Działanie masonerii w Polsce z uwagi na fakty historyczne powinno być bezzwłocznie prawnie zabronione.

Dla uzupełnienia artykułu przedstawiamy szereg informacji wizualnych jak zdjęcia, które jasno określają z czym mamy do czynienia w Muzeum Narodowym w Warszawie ?!
Z racji powyższej wystawa masonerii – powinna być natychmiast zamknięta. Masoneria nie ma żadnego związku z kulturą, dziedzictwem i dobrem Polski.
Sprawą powinna natychmiast zająć się Prokuratura.

Temat sprawy, źródło: Masoneria. Pro publico bono
http://www.mnw.art.pl/wystawy/masoneria-ipro-publico-bonoi,19.html

 

Dziennikarskie Biuro Śledcze
www.dbs.infoekspres.pl
Grupa Specjalna: Kontrwywiad Deix
Polska, 30 wrzesień 2014 rok, godz. 12∶35

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites