Przedwyborcze OSTRZEŻENIE ! – „Dziel i rządź” – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu”

Print Friendly, PDF & Email

Taka to jest Polska, jakie Polaków myślenie !

Kolejne Wybory, które Polsce i Polakom władzy na polską – nie zmienią.
Polacy, muszą sobie zdawać sprawę z tego, że tylko zjednoczenie Prawdziwych Polaków doprowadzi Polaków do rządzenia Polską.

Wybory ustawione w Polsce – nic nie zmienią, zaś Polaków branie udziału w Wyborach jest zgodą na rządzenie ludzi, którzy nie są Prawdziwymi Polakami, którzy władzę w Polsce uzurpują.

Chaos wg „Protokołów Mędrców Syjonu” to plan: rabunku, niszczenia i rządzenia

Ludzie, którzy udają Polaków są przebierańcami z obywatelstwem polskim, zaś obcym pochodzeniem. Na usługach swoich mają całe sztaby psychologów, psychiatrów i innych ludzi, którzy działają dla nich w mediach głównego nurtu, w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i tym podobnych „instytucjach” związanych ściśle z lożą tylko dla Żydów pod nazwą Synowie Przymierza, czyli B’nai B’rith, którą zdelegalizował Prezydent Ignacy Mościcki w roku 1938 za działalność wywrotową, zmierzającą do przejęcia państwa polskiego i władzy nad Ziemią. To ci „współpracownicy dla mediów niepolskich” mają za zadania przygotowywać programy telewizyjne i radiowe przy współpracy ze służbami specjalnymi – tak samo antypolskimi i innymi tajnymi organizacjami zakonspirowanymi w państwie polskim.
Tak więc trwa ten „teatrzyk polityczny”, antypolski, antynarodowy. Czasami sobie politycy i po gębach dadzą, do sądu się pozwą – przed sędziów pochodzenia żydowskiego, aby lud widział iż każdy „cham i łajdak” – stanie przed „niezawisłym sądem”, bo to „gwarantuje Konstytucja RP” itd. Wiadomo, kto potajemnie rządzi w sądach ?! Ja to nazywam „togową rodziną o obcym zabarwieniu”, która procesy ustawia pod publikę, na zlecenia itd. Tajną „rodzinę sprawiedliwości”, czyli konspirację antypolską tworzą też wtajemniczeni: adwokaci, biegli – „przebiegli”, notariusze, komornicy, prokuratorzy, policjanci, szpicle, posłowie i inna reszta zbrodniarzy. W końcu ten rządzi, kto ma IMMUNITET ?! Ten co ma immunitet – może zabrać dzieci rodzicom, może umieścić zdrowa osobę w „psychuszce”, praktycznie zrobić, co chce, aby w ten sposób pozbyć się przeciwnika, demaskatora, oportunisty, który Głosi Prawdę – NIEWYGODNĄ dla „WYBRAŃCÓW”, którzy się sami wybierają w Wyborach, jak głosi ich mentora – Józefa Stalina powiedzenie: „Nie jest ważne, kto głosuje; ważne, kto liczy głosy.”

Na salonach „politycy łajdacy, zdrajcy, złodzieje i przebierańcy” się śmieją z Polaków do rozpuku, jak ich wodzą za nos od czasu końca II Wojny Światowej i przez ostatni czas pseudo demokracji 25-cio letniej – utworzonej w Magdalence, choć Prawdą jest, że jeszcze w innym czasie i innym „szacownym gremium”, którego to łajdacy są poddanymi. Nie postąpią zaś inaczej, bowiem wtedy skończą jak Andrzej Lepper, Jerzy Popiełuszko, Sławomir Petelicki i inni.

Choćby Wyborcy w Polsce chcieliby cokolwiek zmienić obecnie w ramach Wyborów, to i tak nie zmienią. Polska znajduje się pod OKUPACJĄ i to oni OKUPANCI „rozdają karty”, to oni pozorują iż w kraju panuje sprawiedliwość i porządek prawny, oni mówią iż nie ma przekrętów i afer. Oni mówią iż tu jest „Zielona Wyspa”, Polacy są wolni, a nad nimi roztacza się gwarancja praw i obowiązków wynikających z Konstytucji RP.

Rzecz jasna takich bzdur się słuchać nie chce i nie da, kiedy wszystko zostało zrabowane, przemysł zniszczony, plądruje się Polskę i niszczy rodziny polskie, po to, aby zniszczyć cały polski naród i przejąć państwo na własność. W instytucjach państwa siedzą zbrodniarze i ich spadkobiercy. Opanowali podstępnie władze przy pomocy mordów w ramach NKWD, potem UB i SB, rzecz jasna też przy pomocy mediów – głównego nurtu.

I tak oto trwa III Rzeczpospolita – demagogii, zdrady, oszustwa, złodziejstwa, cynizmu i obcych zafajdanych rządów, która to sytuacja o pomstę do Boga się prosi i o rozum dla ludu Polski ku obudzeniu i zjednoczeniu się Polaków przeciwko tym, którzy realizują plan na naszych oczach żywcem wzięty z „Protokołów Mędrców Syjonu” – pod hasłem: „Dziel i rządź.”

Legenda*
„Protokoły Mędrców Syjonu” to zapis realnego działania w czasie rzeczywistym zbrodniarzy według Talmudycznej wizji szatańskiej. Według Talmudu eksterminacja chrześcijan jest konieczna, bowiem stanowią oni główny bastion na drodze „Wybrańców” do osiągnięcia władzy nad Światem w Zbrodniczym Totalitarnym Systemie pn. Nowy Porządek Świata – NWO.
Talmud mówi o Gojach, czyli Nie-Żydach iż są zwierzętami, które można zabijać, część z nich zaś należy zostawić przy życiu, aby służyli swoim Panom, czyli „Wybrańcom” jako niewolnicy.
Więcej na ten temat dowiemy się czytając TALMUD, a też z filmu pod tytułem: Nauki Talmudu przeciwko ludzkości https://www.youtube.com/watch?v=1jWtClMkpUM

„Protokoły Mędrców Syjonu” – do czytania i kopiowania dostępne są pod adresem http://www.zbawienie.com/pms.htm
„Protokoły Mędrców Syjonu” opisał w sposób jasny Henry Ford producent znanej marki auta Ford, na łamach swojego pisma THE DEARBORN INDEPENDENT, odkrywając zbrodniczy plan realizowany przez syjonistów.
Pisał on m. in. tak:
„Metodą – jest tu `metoda rozbicia´. Rozbijcie naród na partie i sekty. Rzucajcie posiew najponętniejszych i najbardziej utopijnych idei, a osiągniecie dwa cele: znajdziecie zawsze grupę, gotową zebrać się dokoła każdej idei, jaką rzucicie, a następnie ujrzycie, że jej stronnicy rozbiją się sami na różne grupy. Autorzy protokołów wskazują szczegółowo, jak ma to być przeprowadzone. Trzeba rzucić nie jedną ideę, lecz mnóstwo rozbieżnych idei. Zadanie polega nie na tym, aby wszyscy myśleli jedno, ale aby myśleli tak różnie o tak wielu różnorodnych rzeczach, iżby nie było między nimi jedności. Wynikiem tego będzie ogólne rozprężenie, ogólny niepokój – czyli wynik, do którego dążono.
Gdy już zostanie złamana solidarność nieżydowskiego społeczeństwa, – a nazwa „społeczeństwo nieżydowskie” jest zupełnie poprawna, gdyż społeczeństwo ludzkie jest w olbrzymiej większości nieżydowskie, – wówczas wbije się w nie klin innej idei, nie zarażonej panującym chaosem i przebije się sobie drogę do steru władzy. Wiadomo dobrze, że oddział 20 wyćwiczonych policjantów może dokonać więcej, niż bezładny tłum tysiąca osób. Tak samo mniejszość wtajemniczona w plan, może dokonać więcej w narodzie lub społeczeństwie rozbitym na tysiąc wrogich partii, niż jakakolwiek partia. „Dziel i rządź” – oto motto protokołów.”
„Goje to stado baranów… Zamkną oni oczy na wszystko, bowiem obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wroga pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym, jak długo oczekiwać będą tego zwrotu? W jakimże innym celu wymyśliliśmy i narzuciliśmy, gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści, jeżeli nie w tym, żeby drogą okólną osiągnąć to, co jest prostą drogą niedosięgłe dla naszego rozproszonego plemienia?”
„We wszystkim, o czym wam dotychczas mówiłem, starałem się szczegółowo zarysować przed wami tajemnicę faktów obecnych i minionych, doniosłych zdarzeń w niedalekiej już przyszłości, oraz tajniki zasad nowych stosunków z gojami i operacji finansowych.”

Więcej informacji o tym jak traktują nas „Wybrańcy” w naszej Polsce – ojczyźnie Polaków i innych krajach – znajdą Państwo w artykule pt. Henry Ford: „Żydowska” ocena natury nieżydów – THE DEARBORN INDEPENDENT oraz innych tego publicysty.

Szczerze mówiąc Henry Ford był już blisko 100 lat temu był super Demaskatorem, czyli z języka ang. muckrakers, a nawet Demaskatorem – Gwizdkowym, czyli z języka ang. whistleblower, który jest „gwizdkowym” – człowiekiem dmuchającym w gwizdek, jest sygnalistą, demaskatorem, który w pełnym słowa znaczeniu bije na alarm, który zdradza konspirację, który w końcu ostrzega wszystkich Amerykanów i cały Świat.

W ważnym interesie:
Dla dobra narodowego Polaków i obywateli innych państw

 

 

Piotr Moskwa
Demaskator, czyli muckrakers z Polski
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 5 listopad 2014 rok, godz. 09:16

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites