Żydzi chcą rozbroić Polaków, aby mogli bezkarnie rabować państwo i Naród Polski – Broń czarnoprochowa i każda inna ma być zabroniona !

Print Friendly, PDF & Email

Dlaczego Polacy nie mogą mieć broni ?
Sprawa jest prosta: Żydzi się boją, że uzbrojeni Polacy nie pozwolą na dalszy rabunek Polski i Polaków.

Odwołując się do mądrości Narodu Polskiego, potrzeba natychmiast wyciągać rzeczowe wnioski z nauki historii, która jest najlepszą matką życia na Ziemi. W odniesieniu do szeregu informacji pojawiających się w różnych mediach w roku 2018-tym nt planowanego rozbrojenia Polaków ze wszelkiej broni palnej w Polsce – potrzeba się zgodzić z głosami coraz liczniejszymi, że za tym działaniem stoją Żydzi, którzy dokonali rabunku i zniszczenia Polski i Polaków, którzy chcą realizować swój chory plan wydziedziczenia Polaków ze wszystkiego, aby utworzyć zaplanowaną Judeopolonię-POLIN, co w jasny sposób Polakom mówi prezydent Andrzej Duda. Kolejna sprawa to żydowskie nieuprawnione roszczenia, które jasno pokazuje zatwierdzona w USA: Ustawa 447 – dotycząca „pożydowskiego” mienia bezspadkowego.

Jak działać bezkarnie, tym samym rabować ?

Nie jest żadną tajemnicą, że władza w Polsce – nie jest władzą Prawdziwych Polaków. Widzimy to na przykładach:
1. Ustawy o IPN, która została napisana pod dyktando Izraela,
2. Sprawy ekshumacji w Jedwabnym pod dyktando Izraela,
3. Sprawy zawłaszczania Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu pod dyktando Izraela,
4. Sprawy sprzedaży Lasów Państwowych pod dyktando Izraela.

Rzecz jasna przykładów można podać więcej, jednak w zupełności wystarczy tyle. Do jeszcze niedawna Polacy patrzyli na to wszystko spokojnie. Liczyli na to, że do dalszych przejawów bezprawia, nie dojdzie, a te które spotkało Polaków ze strony Żydów – zostanie w końcu prawnie rozliczone.
Niestety, miarka się przebrała i Polacy przestali wierzyć Żydom. Przestali wierzyć, że pośród nich znajdują się uczciwi Żydzi.
Dziś całą Polskę i świat obiegają informacje na temat historii Żydów na przestrzeni wieków.
Historia ich działania przeciwko ludzkości, cały czas się powtarza. Żydzi się nie zmieniają, są niereformowalni.
Mając na uwadze plany Żydów wobec Polski i Polaków, dziś Prawdziwi Polacy – posiadający broń, mający zdolność do obrony własnej i swojego majątku, tym samym Ojczyzny swojej Polski – stoją Żydom na przeszkodzie.

Nie jest żadną tajemnicą, że władza, która daje obywatelom prawo do broni – jest władzą prawdziwą i reprezentuje Polską Rację Stanu.
Jeżeli władza nie daje prawa do broni, broń zabiera, to oznacza, że zabiera Polakom prawo do obrony.
Pamiętać należy o tym, że Naród Polski jest SUWERENEM w Polsce.
To Naród Polski wybiera władzę, a jeśli ta władza nie reprezentuje Polski i Polaków, nadto służy obcym interesom, w tym Żydom, to potrzeba ją natychmiast zmienić.

Plany Żydów mogą zostać wcielone w życie pod warunkiem, że Polacy nadal się będą zgadzali na rządy Żydów nad Polską i Polakami. Wówczas zostaną rozbrojeni przez Żydów ze wszelkiej broni palnej, którą na dzień bieżący posiadają i mogą legalnie kupować.
Jeżeli ktoś dziś powie, że mamy przecież policję i wojsko, nadto naprawiane prawo, a z racji tej nie ma się czego obawiać, to znaczy, że wierzy Żydom i za nic ma prawdziwą historię.

Historia prawdę mówi

Polska miała nie istnieć. Rozbiory i zabory. Nie było Polski na mapach świata przez 123 lata. Żydzi mieli udział w jej rabunku. Współpracując z zaborcami przejmowali ziemię i całe majątki Polaków, których zsyłano na Syberię. Żydzi liczyli na to, że Polska będzie ich „Ziemią obiecaną” i z racji tej w roku 1914 wspólnie z Niemcami zaplanowali powstanie Judeopolonii na ziemi należącej do Narodu Polskiego. Judeopolonia to w istocie żydowskie państwo. Więcej informacji o budowie państwa żydowskiego wg projektu Żydów i Niemców z roku 1914, znajduje się w filmie pt. Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Andrzej Leszek Szcześniak https://www.youtube.com/watch?v=qZrN91E7vDE
W roku 1918 Polska odzyskuje Niepodległość, z czego Żydzi nie są zadowoleni, bowiem ich projekt budowy Judeopolonii stanął pod znakiem zapytania.
Z racji tej w maju roku 1926 doprowadzają do zamachu, aby przejąć kontrolę nad Niepodległą Polską. Sprawcą zamachu był zdrajca Józef Piłsudski, który był Litwakiem, czyli Żydem z Litwy. Prawdziwe nazwisko Piłsudskiego to Selman. Piłsudski był agentem: Austro-Węgier, następnie Prus, Niemiec oraz Japonii. Przyjaciel Hitlera i agent masoński. Nie dziwi zatem fakt, że teraz Żydzi wmawiają Polakom i całemu światu, że Piłsudski był zbawicielem Polski, któremu przypisano zasługi Ignacego Paderewskiego i Romana Dmowskiego. Ostatnim wymienionym należy postawić pomniki w całej Polsce, a nie masonowi i zdrajcy, z pochodzenia Żydowi.
Kim był Józef Piłsudski ? W sposób rzetelny opowiada ksiądz Piotr Natanek, w filmie pt. Ksiądz Piotr Natanek: Roman Dmowski – katolik, narodowiec. Józef Piłsudski – socjalista, marksista https://www.youtube.com/watch?v=75mjSPxw1xs&t=40s

Z historii wynika jasno, że Żydzi zawładnęli Polską już przed II wojną światową. Wówczas wysługiwali się Hitlerowi i Stalinowi, działając przeciwko Polsce i Polakom.
Mordowali Polaków służąc w NKWD (odpowiadają za Katyń i inne miejsca LUDOBÓJSTWA), Gestapo, będąc w Judenratach i Policji Żydowskiej i KAPO obozowym oraz wszelkich innych formacjach wrogich Polsce i Polakom. Po wojnie tworzyli UB, KBW, WSI, WSW, SB i robili to samo z Polską i Polakami, dlatego dziś Polska Ojczyzna Polaków – nie jest wolna i sprawiedliwa.

Wobec wymienionych faktów – Polacy nie mogą się godzić na rozbrojenie. Wobec prawdziwej historii, która mówi jednoznacznie, że rozbrajali nas zawsze wrogowie. Dziś wyciągając wnioski z historii, widzimy, że nadal wrogami Polski i Polaków są Żydzi, którzy Polskę i Polaków do zguby prowadzą – żądając rozbrojenia całkowitego Polaków.

Prawo do obrony, to prawo do posiadania broni

Każdy Polak musi mieć prawo do obrony własnej i rodziny oraz swojego mienia, musi mieć prawo do broni.
Każdy Polak musi mieć prawo do posiadania broni, bo tylko wtedy skutecznie ochroni siebie i swoich najbliższych oraz swój majątek.

Polacy nie mogą ufać nikomu, muszą być świadomi zagrożeń, które się wiążą z całkowitym rozbrojeniem.
Polacy muszą umieć obchodzić się z bronią, muszą umieć strzelać, muszą mieć prawo posiadania broni, dla obrony koniecznej oraz Polski i Polaków.
Jeżeli dziś Żydzi planują rozbroić Polaków, to potrzeba powiedzieć im stanowcze: nie !

Wnioski nasuwają się same.
Polacy masowo kupujcie broń czarnoprochową i każdą legalną !
Polacy, róbmy to co robili nasi ojcowie i dziadowie, z tą jednak różnicą, że nie dajmy się nikomu rozbrajać, aby nie stać się ofiarą Żydów, jak nasi przodkowie, którzy uwierzyli Żydom z UB w amnestię, po czym oddali broń, a następnie zostali bestialsko zamordowani w katowniach, przez ludzi Żyda Jakuba Bermana z NKWD.

Do wiadomości wszystkich Polaków:
Prosimy o masowe udostępnianie tej informacji !

 

 

Ruch Patriotyczno-Radykalny
Polski Ruch Oporu – Sierpień 2014
TKNP „Karta 93”
Informację do rozpowszechniania przekazano do:
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 4 wrzesień 2018 rok, godz. 15:07

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites