Pompeje: Covid-19 został zaplanowany do wprowadzenia Nowego Porządku Świata – Historia oszustwa

Print Friendly, PDF & Email

Kulisy zaplanowanej pandemii Covid-19

Ludzie, którzy za tym stoją chcą rządzić całym światem. Wcześniej wywoływali wojny i rewolucje, zamachy. Obecnie, aby ustanowić jeden rząd światowy (wyłączny i oficjalny) – potrzebny im do sprawowania władzy nad całą Ziemią – cały czas produkują wirusy, aby rzucić wszystkie narody na kolana w celu wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

O ile kiedyś NWO – New World Order nazywano teorią spisku, to dziś już wszyscy mogą się przekonać, że rzekoma fikcja – jest prawdą.   
Hitler i Stalin byli narzędziami w rękach szaleńców do realizacji ich planów. Dziś dokładnie robią to samo w laboratoriach broni biologicznej. Obecnie ich projekt nazywa się COVID-19 !

 

1. Lekarze oświadczają, że pandemia została zaplanowana
Grupa ponad 500 lekarzy w Niemczech wydała szokujące oświadczenie podczas krajowej konferencji prasowej : (1)
„Panika Koronowa to gra, to jest oszustwo. Najwyższy czas, żebyśmy zrozumieli, że znajdujemy się w środku globalnej zbrodni ”.Ta duża grupa osób medycznych co tydzień publikuje gazete medyczną w nakładzie 500 000 egzemplarzy, aby wyświetlić informacje do publicznej wiadomości o masowych dezinformacjach w mediach głównego nurtu .
Organizują także masowe protesty w Europie, takie jak ten z 29 sierpnia 2020 roku, podczas którego zapisało się 12 milionów ludzi, kilka milionów ludzi w Europie.
Dlaczego tych ponad 500 lekarzy twierdzi, że pandemia jest globalną zbrodnią? Co oni wiedzą, czego inni nie wiedzą?
 

Jeden z wielu protestów przeciwko „plandemii”, którego nie zobaczysz w mediach głównego nurtu

2. Setki Hiszpańskich lekarzy twierdzi, Że to jest zaplanowana „Pandemia”
W Hiszpanii grupa 600 lekarzy zwana „Lekarze prawdy” – podczas konferencji prasowej.

 

Lekarze prawdy, Hiszpania
„Covid-19 to fałszywa pandemia stworzona do celów politycznych. To światowa dyktatura z sanitarną wymówką. Wzywamy lekarzy, media i władze polityczne do zaprzestania tej przestępczej operacji poprzez szerzenie oszustwa ”. (2)
Niemcy i Hiszpania to tylko dwa przykłady. Podobne duże grupy setek ekspertów medycznych w całym świecie.
W USA dokument PLANDEMIC , który ujawnia COVID-19 operację przestępczą, jest wspierany przez ponad 27 000 lekarzy!
Dlaczego te tysiące lekarzy w całym świecie twierdzi, że pandemia jest przestępstwem? Do jakich informacji mają dostęp, a których nie otrzymujemy z głównych mediów?
Zapraszam do otwartego spojrzenia na poniższe fakty i wyciągnięcia wniosków…

3. W 2015 Roku Opatentowano Testowanie… COVID-19
W 2015 roku Richard Rothschild współpracujemy z holenderską organizacją rządową opatentowaną „System i metody testowania COVID-19” .
Złapałeś zrobić? W 2015 roku – cztery lata przed pojawieniem się choroby – opracowano pisemnie sposoby testowania COVID-19. (2B)

 

4. Miliony Zestawów Testowych Na COVID-19 Sprzedanych W 2017 I 2018 Roku
Jak wiemy, COVID-19 „nowa choroba” pojawiła się w Chinach pod koniec 2019 roku. Dlatego nazwano ją COVID-19, co jest akronimem od Corona Virus Disease 2019 . Dane z World Integrated Trade Solution ujawnienie informacji coś zdumiewającego:
„W 2017 i 2018 roku – dwa lata przed COVID-19 – rozeznanie na całym świecie ustawianie pozycji testowych na COVID-19”.

 

 

„Szybcy! Ukryli !! ’
Te zaskakujące dane zostały odkryte przez kogoś 5 września 2020 roku, który opublikował je w mediach społecznościowych.
6 września WITS nagle zmienił pierwotne oznaczenie „COVID-19” na niejasne „testy medyczne”.
Fakt, że usunęli specyfikację „COVID-19” po tym, jak te dane stałe są znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek o tym wiedział.
Zapomnieli jednak poszukać i usunąć : kod produktu dla tych „podróbki testowej” do 300215, co oznacza: „zestawy testowe COVID-19”.

 

Ukrycie tych danych nastąpiło zbyt późno: te krytyczne informacje ujawniono i są znane przez miliony w całym świecie. Możesz oglądać plik PDF, przedstawia dane dane tej witryny .
Dwa lata przed wybuchem COVID-19 Stany Zjednoczone, UE, Chiny i narody na całym świecie zaczęły eksportować miliony diagnostycznych instrumentów testowych na… COVID-19, chorobę, która podobno nawet wtedy nie istniała.

6. „Projekt” COVID-19 Jest Planowany Do 2025 Roku
Bank Światowy pokazuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak kontynuacja jest utrzymywana tego przez kolejne PIĘĆ LAT . (2C)

 

7. Anthony Fauci utorował pandemię; „W ciągu dwóch lat nastąpi…”
W 2017 roku Anthony Fauci dokonał bardzo dziwnej przepowiedni, z jeszcze dziwną pewnością.
Z pełnym przekonaniem Fauci zapowiedział, że podczas pierwszego kadencji prezydenta Trumpa na pewno dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.
Oto, co powiedział: (3)
„Nie ma PYTANIA, że będzie to wyzwanie dla przyszłej administracji na arenie chorób zakaźnych.
„Nastąpi NIESPODZIANKA; WYBUCH. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości ”.
Jak Fauci mógł zagwarantować, że wybuch epidemii z zaskoczenia nastąpi podczas pierwszej kadencji administracji Trumpa? Co on wiedział, czego my nie wiemy?

 

8. Bill I Melinda Gates Zagwarantowali Nieuchronną Globalną Pandemię
W 2018 roku Bill Gates publicznie ogłosił, że zbliża się globalna pandemia, która może zniszczyć 30 milionów ludzi. Powiedział, że stanie się to prawdopodobnie w ciągu następnej dekady. (4)
Melinda Gates dodała, że zmodyfikowany wirus jest największym zagrożeniem dla ludzkości i zapewnia, że uderzy to w ludzkość w nadchodzących latach. (5)
„Globalna pandemia jest w drodze. WIRUS INŻYNIERYJNY jest największym zagrożeniem dla ludzkości. Stanie się to w NASTĘPNEJ DEKADZIE ”. – BILL GATES, w 2018 r. (chce aby ludzie wieżyli w wirusy…)

 

Niech ich dobór słów, zabrzmi na chwilę w Twoim umyśle…
Twierdzą, że gęsta populacja świata gwarantuje tę nieuchronną globalną pandemię.
Ale bądźmy szczerzy: większość ziemi jest niezamieszkana . Po prostu leć nad Ameryką samolotem i wyjrzyj przez okno. Przez większość czasu widzisz pustą przestrzeń, z kilkoma miastami tu i tam. Większość Stanów Zjednoczonych jest nadal szeroko otwarta i pusta .
To samo dotyczy reszty świata.
Australia, Rosja, Indie, Chiny, Ameryka, Afryka… to w większości dzika przyroda . Nasza planeta nie jest tak zaludniona, jak Bill Gates chce, żebyśmy wierzyli. Ta mapa świata pokazuje to wyraźnie…

 

Większość ziemi jest całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek ludzkiej obecności. Tak więc pomysł, że świat jest ogromnie przeludniony i w związku z tym musi doprowadzić do nieuchronnej globalnej pandemii, jest kłamstwem.
[Władze, które nie powinny również wykorzystywać tej wymówki, aby usprawiedliwić redukcję populacji świata – tj . Wyludnienie ].
Gates twierdzili również, że podróże lotnicze z pewnością wywołają globalną pandemię. Jednak w minionym stuleciu samolotami podróżowało niezliczona liczba osób.
Czy spowodowało to ciągłe wybuchy globalnych pandemii? Oczywiście nie!
Ich argumenty, dlaczego zagwarantowali globalną pandemię w ciągu najbliższych kilku lat, są kłamstwami. Jaka jest więc ich prawdziwa podstawa do dokonywania takich gwarantowanych prognoz?

9. Ćwiczenia Na Wypadek Pandemii
Na kilka miesięcy przed wybuchem choroby Bill Gates – największy na świecie dealer szczepionek – zorganizował w Nowym Jorku imprezę. Zgadnij, o co chodziło w tym wydarzeniu? Było to „ćwiczenie pandemiczne koronawirusa”.
Tak, dobrze przeczytałeś:
Bill Gates zorganizował ćwiczenie pandemiczne koronawirusa tuż przed tym, jak to się stało!

 

Na dużym wyświetlaczu w audytorium widać wydrukowany tekst: „Musimy przygotować się na wydarzenie, które stanie się pandemią”. To ćwiczenie pandemiczne nazywało się Event201 i miało miejsce w październiku 2019 roku, dosłownie tuż przed wybuchem epidemii.

Doszli do wniosku, że cała ludzkość musi zostać zaszczepiona…

 

10. Podekscytowanie sprzedażą szczepionek w przyszłym roku
Krótko po tym „ ćwiczeniu dotyczącym pandemii koronawirusa ” Bill Gates napisał na Twitterze:
„Jestem szczególnie podekscytowany tym, co może oznaczać następny rok, dla jednego z najlepszych zakupów na świecie: szczepionek”. – Bill Gates, 19 grudnia 2019

 

Pomyśl o tym: dystrybutor szczepionek nr 1 na świecie gwarancje globalną pandemię w ciągu kilku lat, a jego produkcja, że zaczynamy obawiać się zmodyfikowanej ” Korony”, który jest „w drodze”. Następnie organizują ćwiczenia przed nieuchronną globalną pandemią i mówią, że o szczepionki będą decydować, o życiu …. Następnie Bill Gates pisze na Twitterze, jak podekscytowany jest sprzedażą szczepionek w przyszłym roku. Zaraz potem wybucha zapowiadana pandemia.
Rzeczywiście, Bill Gates od razu ogłasza, że jedynym rozwiązaniem dla ludzkości jest kupowanie jego szczepionek…

11. Pandemia Koronawirusa 2020 przewidziana w 2013 roku
W 2013 roku muzyk napisał piosenkę o nazwie PANDEMIC. W swoich tekstach opisał globalną pandemię, która zabija miliony, zamyka gospodarki i wywołuje zamieszki.
Jego niestety dosłownie opisała bardzo to szczegółowo, co widzimy dzisiaj w naszym świecie, siedem lat później.
Wspomniał nawet o dokładnym roku pandemii: 2020 i konkretnym typie króli: koronawirusie. (6)
Oto Fragment jego tekstów z 2013 roku:
„Rok 2020 w życiu z CoronaVirus, układanie ciał”.
Piosenka ta przewidziała również zamieszki, które szaleją teraz w całej Ameryce:
„Państwo buntuje się, otwarte z ulicy na zewnątrz. Podchodzi do twoich okien.
Skąd ten muzyk mógł wiedzieć w 2013 roku, że w 2020 roku wybuchnie pandemia koronawirusa i że podczas tej pandemii wybuchną zamieszki? On tłumaczy:
„Zrobiłem badania w 2012 roku i przeczytałem tak zwane„ teorie spiskowe ”. Wiesz, te śledztwa, których media nie chcą, żebyśmy się przyglądali. Zgodnie z tymi teoriami pandemie musiały wydarzyć się w dekadzie 2020 – 2030. Dlatego napisałem o tym piosenkę Pandemic ”.

12. Globalna Rada Ds. Monitorowania Gotowości We Wrześniu 2019 R .: „Przygotuj Się Na Globalną Pandemię Koronawirusa”
We wrześniu 2019 r. – również tuż przed wybuchem epidemii – Global Preparedness Monitoring Board opublikowała raport zatytułowany „A World At Risk”.
Podkreślił potrzebę przygotowania się na… wybuch koronawirusa!

 

Na okładce raportu jest zdjęcie koronawirusa i osób noszących maski na twarz.
W raporcie czytamy następujący ciekawy akapit:
„Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym WHO) prowadzi co najmniej dwa ogólnosystemowe ćwiczenia szkoleniowe i symulacyjne, w tym jedno dotyczące celowego uwolnienia śmiertelnego patogenu układu oddechowego ”.
Złapałeś to?
Ćwiczyli w celu celowego uwolnienia śmiertelnego patogenu układu oddechowego.

13. Ogłoszono Wybuch Epidemii Z Chin

 

W 2018 roku The Institute for Disease Modeling nakręcił film, w którym pokazują wirusa grypy pochodzącego z Chin, z obszaru Wuhan i rozprzestrzeniającego się po całym świecie, zabijając miliony . Nazwali to „symulacją globalnej pandemii grypy”. Dokładnie tak się stało dwa lata później.
Dlaczego powiedzieli, że przyjdzie z Chin? Dlaczego nie Afryka, gdzie występuje znacznie więcej chorób? A dlaczego nie Ameryka Południowa? Albo Indie? Skąd mogli wiedzieć, że pojawił się wirus grypy pochodzący z Chin, a nawet wskazali Wuhan jako obszar pochodzenia, który zainfekowałby cały świat?

14. W 2015 Roku Anthony Fauci Przekazał Temu Laboratorium 3,7 Miliona Dolarów.
Wyobraź sobie: ten sam człowiek, który gwarantował niespodziewaną epidemię wirusa w ciągu najbliższych dwóch lat, przekazał prawie 4 miliony dolarów laboratorium, które opracowuje koronawirusy.
W krótkim klipie poniżej możesz zobaczyć, jak dziennikarz pyta prezydenta Trumpa o grant przyznany przez Fauci laboratorium w Wuhan. W Wuhan jest jednak więcej opcji, z których mógł pochodzić ten wirus. Niektórzy uważają, że pochodzi z Wuhan Virology Institute, gdzie pracują również nad bronią koronawirusów.

15. Chińskie Eksperymenty Biologiczne Mające Na Celu Zarażenie Ludzi Koronawirusem Ujawnionym W 2015 Roku Przez Włoskie Media Państwowe
Pięć lat temu włoska państwowa firma medialna RAI – Radiotelevisione Italiana – ujawniła ciemne wysiłki Chin w zakresie wirusów.
Film, który został wyemitowany w listopadzie 2015 roku , pokazał, jak chińscy naukowcy robili eksperymenty biologiczne na SARS połączony wirusa uważana koronawirusa, pochodzące z nietoperzy i myszy, pytając, czy to było warte ryzyka, aby być w stanie zmodyfikować wirus na zgodność z organizmami ludzkimi.
Poniżej znajduje się transkrypcja włoskiej audycji przetłumaczonej na język angielski:
Chińskie eksperymenty biologiczne
Chińscy naukowcy stworzyli superwirusa płucnego z nietoperzy i myszy tylko w celach badawczych, ale jest w tym wiele wątpliwych aspektów. Czy to jest warte ryzyka? To oczywiście eksperyment, ale jest niepokojący. Martwi to wielu naukowców: jest to grupa chińskich naukowców, którzy przyłączają białko pobrane od nietoperzy do wirusa SARS, ostrego zapalenia płuc, pochodzącego od myszy. Rezultatem jest super koronawirus, który może mieć wpływ na ludzi. – ( źródło tutaj , gdzie możesz przeczytać więcej) – koronawirus ale medialny …

16. Filmy Zapowiadały Pandemię Koronawirusa
Programowanie predykcyjne to proces informowania populacji o zdarzeniach, które mają wkrótce nastąpić.
W ostatnich latach wyprodukowano kilka filmów i seriali o… globalnej pandemii koronawirusa!
Film „ Dead Plague” przedstawia globalną pandemię z koronawirusem, a nawet wspomina hydroksychlorochinę jako lekarstwo.
Inny film zatytułowany „ Zarażenie ” pokazuje, jak koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie, powodując dystans społeczny, maskowanie twarzy, blokady, mycie rąk itp. Dosłownie wszystko, co teraz widzimy, jest szczegółowo przewidziane w tych filmach.

17. Pandemia Przedstawiona Podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich W 2012 Roku
Mówiąc o programowaniu predykcyjnym: podczas pokazu otwierającego Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku na oczach całego świata rozegrała się pandemia koronawirusa. Dziesiątki łóżek szpitalnych, duża liczba pielęgniarek, które stają się marionetkami kontrolującego systemu, czai się śmierć, demoniczny gigant unoszący się nad światem, a cały teatr był oświetlony w taki sposób, że widziany z nieba wyglądał jak koronawirus .

 

 

 

Dlaczego igrzyska olimpijskie pokazały pandemię koronawirusa w swoim programie otwarcia?

18. Ogólnoświatowa Blokada Przewidziana w 2008 roku

 

Autor i badacz Robin de Ruiter przewidział w 2008 roku, że nastąpi globalna blokada.
Powiedział, że celem tego byłoby stworzenie nowego świata autorytarnej kontroli.
Ponieważ wiele z tego, co napisał w 2008 roku, dzieje się teraz na naszych oczach, ta książka została ponownie opublikowana .

19. Dziennikarze Przewidzieli Planowaną Pandemię
W 2014 roku dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział planowaną globalną pandemię i powiedział, dlaczego ” klasa rządząca ” zrobiłaby coś takiego:
„Nie cofną się przed niczym, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi kontroli. Jedną z rzeczy, których brakowało w ich zestawie narzędzi, są kwarantanny i godziny policyjne. Plan zakłada zarażenie, setek tysięcy ludzi i stworzenie kolejnego etapu kontroli . (7)

 

20. „Scenariusz Na Przyszłość”
Ten znany badacz odwołuje się do słynnego dokumentu Fundacji Rockefellera, w którym wszystko, co dzieje się teraz, jest dosłownie przepowiedziane z najdrobniejszymi szczegółami: globalna pandemia, blokady, upadek gospodarki i narzucenie autorytarnej kontroli.
To wszystko jest opisane z przerażającą dokładnością… dziesięć lat przed tym, jak to się stało !

 

Dokument nosi tytuł „Scenariusz dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”. (9)
To mówi wszystko: scenariusz na przyszłość. Zawiera rozdział zatytułowany „LockStep”, w którym doniesiono o globalnej pandemii tak, jakby wydarzyła się w przeszłości, ale która jest wyraźnie pomyślana jako próba na przyszłość.

 

Operacja Lockstep Fundacji Rockefellera: „Pod pozorem pandemii stworzymy państwo więzienne”

Kontynuacja „Scenariusza przyszłości” polega na porównaniu dwóch różnych reakcji na przewidywaną pandemię: Stany Zjednoczone jedynie „zdecydowanie zniechęcały” ludzi do latania, podczas gdy Chiny wprowadziły obowiązkową kwarantannę dla wszystkich obywateli.
Pierwsza odpowiedź jest oskarżana o podręczniku, a chwalona jest narzucenie duszącej blokady. A potem czas do karty kontroli totalitarnej:
„Podczas pandemii przywódcy krajowi na całym świecie podnieśli swoje uprawnienia i nałożyli hermetyczne zasady i ograniczenia, od obowiązkowego noszenia masek na twarz po kontrole temperatury ciała przy wejściach do przestrzeni wspólnych, takich jak stacje kolejowe i supermarkety”.
Niewątpliwie pożądaną reakcję jest naginanie władzy. Ale jest gorzej, zgodnie z tym ” Scenariuszem przyszłości ”:
„Nawet po wygaśnięciu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działalnością utknęła, a nawet nasiliła ”.
„W krajach rozwiniętych ten zaostrzony nadzór przybierał różne formy: na przykład biometryczne identyfikatory wszystkich obywateli i ściślejsze regulacje dotyczące kluczowych gałęzi przemysłu, których stabilność uznano za kluczową dla interesów narodowych”.

 

Podręcznik Globalnej Kontroli
Teraz, gdy zapowiadana pandemia rzeczywiście tu jest, ta sama Fundacja Rockefellera przedstawiła krok drugi: podręcznik dotyczący wdrażania nowych systemów kontroli podczas tej pandemii . Świat może się ponownie otworzyć tylko wtedy, gdy wszystkie wymagane sieci kontrolne zostaną uruchomione.

 

Kiedy połączysz dwa dokumenty Rockefellera, zobaczysz plan:
1) Najpierw ogłaszają globalną pandemię z koronawirusem i mówią, do czego to powinno być: zupełnie nowy poziom autorytarnej kontroli.
2) Po drugie, podają praktyczne kroki, jak zastosować ten system kontroli.
Oto ilustracje i cytaty z ich przewodnika:

 

„Aplikacje cyfrowe i oprogramowanie do śledzenia chronione prywatnością powinny być szeroko stosowane, aby umożliwić pełniejsze śledzenie kontaktów”.
„Aby w rozwinąć epidemię Covid-19, to znaczy co tydzień testować nieprawdopodobne ”.

 

Zgodnie z ich „Scenariuszem przyszłości” cała populacja świata powinna otrzymać cyfrowy identyfikator wskazujący, kto otrzymał wszystkie szczepionki. Bez wystarczających szczepień nie będzie możliwy dostęp do szkół, koncertów, kościołów, transportu publicznego itp.
Teraz, w 2020 roku, właśnie tego domaga się Bill Gates i wiele rządów.

21. Bill Gates Wynegocjował Umowę Na Śledzenie Kontaktów O Wartości 100 Miliardów Dolarów Z Demokratycznym Kongresmanem, Sponsorem Ustawy Sześć Miesięcy PRZED Pandemią Koronawirusa
Szokujące odkrycia zostały ujawnione w Thomas Paine Podcast i Moore Paine Show w Patreon przez dwóch badaczy.
dziewięć miesięcy po spotkaniach z Fundacją Gates w Rwandzie – Bobby L. Rush, demokrata z Illinois, przedstawił ustawę HR 6666 o wartości 100 miliardów dolarów , ustawę o testowaniu, docieraniu i kontaktowaniu się ze wszystkimi COVID-19 (TRACE) .
Należy Sprawdzić Kontakty Wszystkich
W ujawnionym rządowym wideo (10) widzimy rozmowę między byłym amerykańskim prezydentem Billem Clintonem i Andrew Cuomo, gubernatorem stanu Nowy Jork.
Dyskutują, jak sprawdzić duży system kontroli, aby przetestować całą populację i sprawdzić wszystkie jej kontakty. Dyskutują, jak zbudować armię, która przeprowadzi ten system kontroli.

 

Całkowicie Nowy Poziom Globalnej Kontroli
Bill Gates wyjaśnił również, że tylko osoby, które zostały zaszczepione przeciwko Covid-19, można mieć możliwość podróżowania, chodzenia do szkoły, uczestniczenia w spotkaniach i pracy. (11)
Cyfrowe identyfikatory szczepionek są już opracowane (12), firma Gates ma patent na technologię, która umożliwia zapewnienie tożsamości osoby w miejscu. Ta technologia nosi nazwę WO2020-060606 (13).
Relacje bardzo interesujący do notowania: Enzym zwany LUCIFERASE jest tym, co sprawia, że szczepionka wszczepialna Billa Gatesa działa
Ponadto Gates chce założyć globalną sieć, która będzie każdy, kto kontakt z Covid-19 (14).

Plan: Wstrzyknąć Ludzką Szczepionkę Zmieniającą DNA
Słynny dziennikarz śledczy świata Anthony Patch przez lata prowadził badania nad planami kontrolowania za pomocą stworzonych pandemii i obowiązkowych szczepionek. Podczas wywiadu w 2014 roku badacz ten przewidział przewóz, co:
„Wydadzą koronawirusa stworzonego przez człowieka (albo panikę medialną..). W rezultacie ludzie zażądają szczepionki, takie koło…. Ta szczepionka doda trzeci szczep DNA do ciała osoby, czyniąc ją zasadniczo hybrydą.
„Po wstrzyknięciu danych natychmiastowej natychmiastowej transformacji DNA. Ta genetyczna zmiana, że stracą zdolność samodzielnego myślenia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy sprawy. W ten sposób można ich odblokować, stać się niewolnikami elity ”.
Oczywiście brzmi to szalenie i rzeczywiście jest szalone. Musimy jednak mieć na uwadze, że ten zawodowy śledczy nie jest głupcem. Prowadził wieloletnie badania i to właśnie odkrył przez lata.

20 Lat Badań Mówi: Szczepionka Zmieni Nasze DNA
Doktor Carrie Madej kierowała dwiema dwiema dużymi klinikami w Gruzji, zanim wyjechała do Republiki Dominikany, aby zarobić pracę humanitarną. Przez ostatnie dwadzieścia lat badała DNA i szczepionki i nakręciła pilny film, w którym ostrzegam, że istnieje plan wstrzyknięcia ludzkości szczepionek przeciwko Covid-19.
Cel tych nowych szczepionek będzie dwojaki:
1) przeprogramować nasze DNA i uczynić z nas hybrydy, które są łatwiejsze do kontrolowania.
2) połącz nas ze sztuczną inteligencją za pomocą narzędzi identyfikacyjnych szczepionki, co również otworzy zupełnie nowe królestwo kontroli.
Ten ekspert medyczny twierdzi, że wielokrotnie obserwowała, jak choroby rozprzestrzeniają się na populacje samolotami. Ze względów satysfakcjonujących nie jest w stanie podać więcej szczegółów na ten temat publicznie.

Wyludnią Ziemię Za Pomocą Zorganizowanych Epidemii
Dr John Coleman jest znanym oficerem wywiadu CIA, który napisał książkę zatytułowaną „ The Committee of 300 ”.
W nim wyjaśnia, w jaki sposób tajne stowarzyszenia (masonerii) manipulują rządami, opieką zdrowotną, przemysłem spożywczym, mediami i tak dalej. Tę książkę można znaleźć na stronie internetowej CIA. (15)
Jednym z głównych celów wielu tajnych stowarzyszeń, które kontrolują rządy i media, jest wyludnienie ziemi.
Możesz znaleźć listę 32 „elit”, którzy wspierają i promują (według własnych roszczeń) wyludnianiu TUTAJ .

 

Dr Coleman tak mówi o swojej strategii:
„Co najmniej 4 miliardy bezużytecznych zjadaczy zostanie wyeliminowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen i zorganizowanych epidemii śmiertelnych, szybko działających chorób…” – DR. JOHN COLEMAN, OFICER CIA INTELLIGENCE
Utrzymaj Ludzkość Poniżej 500 000 000
W 1980 roku w Gruzji wzniesiono granitowy pomnik , zwany Kamieniami Przewodnimi . Zestaw 10 wskazówek jest wpisany na strukturę w ośmiu współczesnych językach, a krótsza wiadomość jest wpisana na górze struktury w czterech starożytnych skryptach językowych.

 

Pierwsza wytyczna brzmi następująco:
1. Utrzymaj ludzkość poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą.
Oficer CIA dr Coleman ujawnił, że jedną z ich metod „utrzymania ludzkości” jest wywoływanie „zorganizowanych epidemii śmiertelnych, szybko działających chorób”.
Używanie Szczepionek W Celu Zredukowania Ludzkości
Podczas wystąpienia TED Bill Gates powtórzył ten cel, kiedy dosłownie powiedział, że nowe szczepionki mogą być używane do porównania o 10-15%! (16)

 

„Obecnie na Ziemi jest 6,7 miliarda ludzi, a wkrótce będzie ich 9 miliardów. To prawda, tedy wartość o prędkości do piętnastu, jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece a antykoncepcji ”. – BILL GATES, DEALER SZCZEPIONEK

Szczepionka Covid19 Do większej Kontroli ?
Mike Adams jest naukowcem zajmującym się żywnością, autorem popularnonaukowej książki Food Forensics i założycielem akredytowanych przez ISO CWC Labs.
Wiele lat temu powiedział:
„Skonstruowana broń biologiczna odblokowana w centrach otwarcia. Pojawi się wezwanie do ogromnych rządowych rządowych dla szczepionki, aby szczepionkę w szczepionce. W cudowny sposób otrzymają szczepionkę opracowaną w rekordowym czasie. Wszyscy będą musieli ustawić się w kolejce po tę szczepionkę ”.
Rzeczywiście wypuszcza się zmodyfikowaną broń biologiczną,(panikę medialną) po zatwierdzeniu wymagań na szczepionki….reszta jego przesłania jest taka, że ta szczepionka zacznie powoli zabijać miliony – nie jeśli miliardy – ludzi w ciągu kilku lat. Szczepionka służąca zabijaniu…

PODSUMOWANIE: CZY ZAPLANOWANO PANDEMIĘ?
Tysiące lekarzy nazywają pandemię globalną zbrodnią i światową dyktaturą z sanitarnym usprawiedliwieniem.
Dwa lata przed pojawieniem się Covid-19 na scenie Unia Europejska, USA, Chiny i inne kraje nagle zaczęły eksportować dziesiątki milionów testowych dla Covid-19.
W 2013 roku muzyk przepowiada globalną pandemię z koronawirusem i mówi, że nastąpi to w 2020 roku. Wiedział o tym dzięki osobistemu śledztwu w sprawie tzw. „Teorii spiskowych”.
W 2017 roku Anthony Fauci gwarantował niespodziewany wybuch choroby zakaźnej w pierwszej kadencji administracji Trumpa.
Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa Bill Gates zorganizował globalne ćwiczenie pandemiczne koronawirusa: Event201.
Tuż przed wybuchem epidemii Globalna Rada Monitor Gotowość ceny światu, aby był gotowy na pandemię koronawirusa.
W 2018 roku Institute for Disease Modeling ogłosił globalną pandemię króli grypy, pochodzącego z Chin w rejonie Wuhan.
W 2018 roku Bill i Melinda Gates ogłosili, że w nadchodzącym okresie nastąpi globalna pandemia zmodyfikowanego gniazda.
Koronawirus SARS-CoV-2 powstał w Bio Safety Lab Level 4 w Wuhan, które otrzymało miliony dolarów od Anthony’ego Fauci.
Kilka filmów przedstawiało pandemię koronawirusa, a nawet wspomina o hydroksychlorochinie jako lekarstwie.
Podczas letnich igrzysk olimpijskich w 2012 roku podczas ich otwarcia wystąpiła; pandemia koronawirusa.
Dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział w 2014 r., Że nastąpi globalna pandemia, więc „klasa rządząca” mogłaby wyższy poziom autorytarnej kontroli.
Dziennikarz śledczy Anthony Patch przewidział globalną pandemię z wirusem stworzonym przez człowieka, który zostanie użyty do wymuszenia na ludzkości szczepionki zmieniającej DNA.
Dr Carrie Madej przez dziesięciolecia badała DNA i szczepionki i mówi, że plan wykorzystania szczepionki Covid-19 do rozpoczęcia procesu transhumanizmu: przeprogramowania.
Oficer CIA, dr John Coleman, badał tajne stowarzyszenia i mówi, że jest to wyludnienie ziemi za pomocą zorganizowanych pandemii śmiertelnych, szybko chorób.
W stanie Georgia w 1980 roku wzniesiono ogromny pomnik z dziesięcioma wytycznymi dla ludzkości w ośmiu językach. Pierwsze z tych „przykazań” mówi, że ludzkość musi zostać rozpoczęta do pół miliarda ludzi.
Bill Gates powiedział podczas wystąpienia TED, że nowe szczepionki mogą być używane do porównania danych o 10-15%.
„Strażnik zdrowia” Mike Adams wiele lat temu przewidział, co dzieje się teraz: ogromne fundusze rządowe dla przemysłu szczepionkowego oraz szczepionka, która jest opracowywana w rekordowym czasie. Przewidział również, że ta szczepionka zabije niezliczone osoby w ciągu kilku lat.
W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała „Scenariusz na przyszłość…”, na którym opisano nadchodzącą globalną pandemię, która powinna skutkować wdrożeniem autorytarnej kontroli nad ludźmi, która następnie będzie się nasilać po pandemii.
W 2020 roku publikują podręcznik o tym, jak tworzyć świat kontroli, z przewodnikiem krok po kroku. Mówią, że życie nie może wrócić do normalności, rząd świat nie zostanie „Zablokowany” dzięki tej odgórnej kontroli autorytarnychów.
Rzeczywiste widzimy, że Bill Gates i wiele innych na całym świecie od razu przejmuje kontrolę w bezpieczeństwie .
Częścią tej odgórnej kontroli jest skrajne cenzurowanie każdego głosu głosu lekarzy, naukowców lub innych ekspertów, którzy krytykują to, co się dzieje.

Wszystkie Prognozy Zostały Wykonane Na Krótko Przed Tym, Jak To Się Stało
Zwróć uwagę, że każda pojedyncza prognoza tej pandemii została ogłoszona kilka lat lub nawet miesięcy przed jej wystąpieniem. To jest znaczące.
Gates i Fauci okłamują swoich odbiorców, mówiąc, że „historia mówi nam, że tak się stanie”, ale nie ma historycznych podstaw, aby pole, że globalna pandemia koronawirusa wystąpi w ciągu miesięcy lub lat.
Nigdy w historii coś tak nie wydarzyło się na tak globalną skal.
Fakt, że tak wyjątkowe historycznie wydarzenia przepowiedziane szczegółowo – przez filmy, programy telewizyjne, badaczy, lekarzy, tych, którzy finansują laboratoria rozwijające te wirusy, którzy zarabiają miliardy na tych pandemiach, tych, którzy chcą tworzyć nowe poziomy kontroli w naszym świecie itd. – pokazuje, że było to zaplanowane. Do tej pory przyjrzeliśmy się przesłankom, że pandemia została zaplanowana z wyprzedzeniem.

Plan Kontrolowania Świata
Być może słyszałeś słowo „globaliści”, ale dla tych, którzy nie znają: są to ludzie na całym świecie, którzy planują utworzyć jeden globalny rząd, aby mieć kontrolę nad zdrowiem, religią, finansami – wszystko.
Głównymi graczami w tym zakresie są Organizacja Narodów Zjednoczonych , Światowe Forum Ekonomiczne , Światowa Organizacja Zdrowia, Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i wiele innych.
Niedawno spotkali się na imprezie zwanej DAVOS, podczas przedstawiania, w jaki sposób pandemia zostanie wykorzystana do wdrożenia planów Agendy 2030 : (18)
„Teraz jest historyczny moment nie tylko na walkę z wirusem, ale także na KSZTAŁTOWANIE SYSTEMU.
Pandemia stanowi region do ZRESETOWANIA NASZEGO ŚWIATA.
Świat musi działać także i szybko, aby ODWRÓCIĆ WSZYSTKIE ASPEKTY naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po kontakty społeczne i warunki pracy. KAŻDY KRAJ, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w nim uczestniczyć, każda branża, od gazu i gazu po, technologia musi zostać PRZEKSZTAŁCONA. – Klaus Schwab, fundator Światowego Forum Ekonomicznego

Głównym liderem gobalizmu jest Światowe Forum Ekonomiczne, założone przez Klausa Schwaba. Stworzyli „kołowrotek” ze swoimi celami. Widzimy na nim trzy „projekty”: Covid19, a następnie Global Governance i Internet Governance.

 

 

Dobra lektura: Odpowiedź na koronawirusa to nowy porządek świata / agenda 2030

Nikt Nie Chce Tych Organizacji
Żaden człowiek na świecie nie głosował za tym, by w ogóle istniały te organizacje, nie mówiąc już o przejęciu pełnej kontroli nad naszym życiem, rodzinami, społecznościami, pracą, zdrowiem, przemysłem itp. Jednak one prezentują się jako nasi „światowi liderzy”, którzy planują całą nową przyszłość.
Światowa Organizacja niego zdrowia przedstawia się jako globalny szef naszego zdrowia, a nikt z nas ich nie wybrał .
Stosuje się tyranię w mediach głównego nurtu i mediach społecznościowych, gdzie nie jest to pytanie ekspresowe wiedzy medycznej lub naukowej, chyba że jest zgodne z wytycznymi tej „Światowej organizacji”.
Dziesiątki lekarzy i naukowców na całym świecie zostało ocenzurowanych przez; Facebook, YouTube i Twitter. Czemu? Ponieważ ci giganci mediów społecznościowych twierdzą, że TYLKO to, co mówi Światowa Organizacja Zdrowia, jest prawdą. (współpraca masonów…)
Cała ludzkość musi podporządkować się tym ludziom, którzy stoją ponad nami, nie pytając o naszą opinię ani nawet nie konsuląc się z innymi, z pytami medycznymi.
W rzeczywistości każdy ekspert wypowiadający się, opiera się na ich decyzji, każdy lekarz wypowiadający się w głównych mediach .
Oznacza to utratę wolności medycznej, utratę wolności słowa, utratę prawdziwej nauki, utratę prawdziwego dziennikarstwa i narzucenie dyktatur przez organizacje, na które nikt nie głosował, kierowane przez ludzi, które nikt nie chciał, a mimo to po prostu przejmują na własność cały świata.
Są wielkim, grubym łobuzem na placu zabaw, który gra szefa … (spaśli się przez lata, bo większość była obojętna , na zorganizowane masońskie zło …)

Światową Organizację Zdrowia Kieruje Terrorysta
Szef Światowej Organizacji Zdrowia, Tedros Adhanom Ghebreyesus , jest uznanie brutalnej rewolucyjnej partii komunistycznej w Etiopii , Tigray People’s Liberation Front. (19)

 

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego jasno:
„TPLF kwalifikuje się jako organizacja terrorystyczna III level… na podstawie jej brutalnych działań…”
Niech to do was dotrze: człowiek kierujący Światową Organizacją Zdrowia jest dosłownie komunistycznym terrorystą , który był zamieszany w mordowanie tysięcy niewinnych ludzi, próbując narzucić Etiopii komunizm.
I ten człowiek nęka cały świat, mówi nam wszystkim, co możemy, a czego nie możemy zrobić, cenzurując każdego lekarza, który ma inne zdanie, żądając ślepego posłuszeństwa od całej ludzkości, jednocześnie nakładając wymagania na szczepienia przez ich sponsora finansowego numer jeden. : Bill Gates .

Coraz Więcej Pandemii, Dopóki Ludzkość Się Nie Podda
Ci globaliści grożą nawet ludzką wyższą mocą, jeśli nie poddamy się ich kontroli. Książę Karol nie dawno w DAVOS publicznie oświadczył:
„Będzie coraz więcej pandemii, jeśli teraz nie zrobimy 'wielkiego resetu’”. (18)
Bill Gates już nazywa to „pandemią” i mówi o „pandemii drugiej i trzeciej”.
Badacz, który w 2013 roku przewidywał pandemię koronawirusa w 2020 roku, po której nastąpiła zamieszki, powiedział, że plan produkcji serii pandemii w latach 2020-2030.
Ta dekada, aby wybrać okres czasu, aby zmienić świat w wielką republikę bananową, kierowaną przez szalonych żądnych władzy ludzi, którzy wyludniają i zniewalają resztę ludzkości.
Planują wywołać tyle pandemii, ile potrzeba, aby złamać kręgosłup ludzkości, aż wszyscy podporządkują się ich globalnej kontroli.
Czy zaczynasz rozumieć, dlaczego ponad 500 lekarzy z Niemiec, 600 lekarzy z Hiszpanii, tysiące ekspertów medycznych z USA i wielu innych na całym świecie streszcza tę pandemię „globalną” zbrodnią?

Przywódcy Kościoła Katolickiego Ostrzegają Ludzkość
Arcybiskup i kilku kardynałów Kościoła Rzymskokatolickiego napisali listę do ludzkości, aby ostrzec nas przed główną tyranią pod przykrywką Covid-19.
Oto fragment tego historycznego przesłania, które zostało przetłumaczone na języki i liderów na wiele całym świecie. (20)

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli – tekst
W obliczu poważnego kryzysu, my, Duszpasterze Kościoła Katolickiego, na mocy udzielonego nam mandatu, uważamy za naszą świętą powinność skierowanie Apelu do naszych Współbraci w Episkopacie, do Kleru, Zakonników, świętego Narodu Bożego i do wszystkich ludzi dobrej woli. Nasz Apel został podpisany także przez intelektualistów, lekarzy, adwokatów, dziennikarzy i przedsiębiorców, którzy zgadzają się z jego treścią, i może być podpisany przez wszystkich, którzy zechcą się do niego przyłączyć.
Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania z wolności kultu, wypowiedzi i przemieszczania się. Zdrowie publiczne nie powinno i nie może stać się usprawiedliwieniem dla deptania praw milionów osób na całym świecie, nie mówiąc już o zwolnieniu władz cywilnych z obowiązku podejmowania działań dyktowanych mądrością i mających na celu wspólne dobro; jest to tym prawdziwsze, im większe są wątpliwości rodzące się u wielu w odniesieniu do rzeczywistego ryzyka zakażenia, niebezpieczeństwa i odporności wirusa. Wiele światowej sławy autorytetów z dziedziny nauki i medycyny potwierdza, że alarm podniesiony przez media w związku z COVID-19 nie wydaje się w pełni uzasadniony.
Na podstawie oficjalnych danych dotyczących wpływu epidemii na liczbę zgonów mamy powody, by sądzić, że istnieją siły, które mają interes w wywoływaniu paniki wśród ludności wyłącznie celem trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontroli osób i śledzenia ich ruchów. Te nieliberalne tryby narzucania są niepokojącym preludium do powstania Rządu Światowego wymykającego się spod wszelkiej kontroli.
Wierzymy też, że w niektórych sytuacjach przyjęte środki ograniczania, w tym zamknięcie działalności handlowej, spowodowały kryzys, który pociągnął na dno całe sektory gospodarki, sprzyjając ingerencji sił zewnętrznych i skutkując poważnymi konsekwencjami społecznymi i politycznymi. Te formy inżynierii społecznej muszą zostać powstrzymane przez tych, na których spoczywa odpowiedzialność rządowa, przez podjęcie środków mających na celu ochronę swoich obywateli, których reprezentują i w interesie których są wysoce zobowiązani do podejmowania działań. Powinniśmy także pomagać rodzinie, komórce społecznej, unikając nierozsądnego karania osób słabych i starszych przez zmuszanie ich do bolesnej izolacji od najbliższych. Kryminalizacja stosunków osobistych i społecznych winna być ponadto uważana za niedopuszczalną część planu tych, którzy promują izolację jednostek, aby łatwiej je kontrolować i nimi manipulować.
Prosimy środowisko naukowe o czujność, aby terapie wykorzystywane w leczeniu COVID-19 były promowane uczciwie dla wspólnego dobra z dołożeniem wszelkich starań, by zapobiec sytuacji, w której niegodziwe interesy mogłyby wpłynąć na wybory rządzących i organów międzynarodowych. Nierozsądne jest potępianie środków zaradczych, które okazały się skuteczne i często niedrogie, tylko dlatego, by uprzywilejować formy leczenia lub szczepionki, które nie są równie dobre, lecz gwarantują firmom farmaceutycznym znacznie większe zyski, a tym samym zwiększają wydatki publicznej służby zdrowia. Przypominamy też, jako Duszpasterze, że przyjmowanie przez katolików szczepionek, w których stosowany jest materiał pochodzący z usuniętych płodów, jest niedopuszczalne z moralnego punktu widzenia.
Zwracamy się również do Rządzących o zachowanie czujności, by uniknąć stosowania najbardziej rygorystycznych form kontroli ludności – czy to w postaci systemów śledzenia, czy też jakichkolwiek innych form namierzania lokalizacji. Walka z COVID-19, jakkolwiek poważna, nie może być pretekstem do tego, by wtórować niejasnym intencjom podmiotów ponadnarodowych, które mają w tym projekcie potężny interes handlowy i polityczny. W szczególności obywatelom należy zapewnić możliwość odrzucenia takich ograniczeń wolności osobistej, bez nakładania jakichkolwiek kar na osoby, które nie zamierzają skorzystać ze szczepionek, metod śledzenia i wszelkich innych środków o analogicznym charakterze. Warto przyjrzeć się również rażącej sprzeczności działań tych, którzy przez swą politykę dążą do drastycznego zmniejszenia liczby ludności, a jednocześnie przedstawiają się jako zbawiciele ludzkości, nie mając przy tym żadnych politycznych czy społecznych uprawnień. Na koniec, odpowiedzialność polityczna przedstawicieli ludu nie może być absolutnie oddana w ręce techników, którzy wręcz domagają się zwolnienia ich z odpowiedzialności karnej w formie, krótko mówiąc, niepokojącej.
Apelujemy gorąco do mediów o aktywne angażowanie się w prawidłowy przekaz informacji, które nie będą karać odmiennych poglądów przez uciekanie się do form cenzury, co powszechnie ma miejsce w mediach społecznościowych, prasie i telewizji. Prawidłowy przekaz informacji wymaga zapewnienia miejsca dla tych, których głos odbiega od powszechnie przyjętej opinii, pozwalając obywatelom na świadomą ocenę rzeczywistości, wolną od silnego wpływu działań innych. Demokratyczna i uczciwa konfrontacja jest najlepszym antidotum na ryzyko narzucenia podstępnych form dyktatury, przypuszczalnie gorszych niż te, których w niedawnej przeszłości nasze społeczeństwo było świadkiem powstania i upadku.
Wreszcie, jako Duszpasterze, na których ciąży odpowiedzialność za Dzieci Chrystusa, przypominamy, że Kościół stanowczo domaga się swej autonomii w rządzeniu, w kulcie i w głoszeniu kazań. Owe autonomia i wolność to rodzime prawa, których Jezus Chrystus udzielił Kościołowi do realizacji jego celów. Z tego powodu, jako Duszpasterze, stanowczo domagamy się prawa do samodzielnego podejmowania decyzji w kwestii odprawiania Mszy Świętej i udzielania Sakramentów, podobnie jak żądamy pełnej autonomii w sprawach podlegających naszej bezpośredniej jurysdykcji, takich jak, tytułem przykładu, normy liturgiczne i sposoby sprawowania Komunii i Sakramentów. Niezależnie od powodów państwo nie ma prawa ingerować w suwerenność Kościoła. Współpraca Władzy Kościelnej, która nigdy nie była negowana, nie może być uwikłana przez władzę cywilną w jakiekolwiek formy zakazu lub ograniczenia kultu publicznego lub posługi kapłańskiej. Prawa Boga i wiernych są najwyższym prawem Kościoła, z którego on nie zamierza ani nie może zrezygnować. Prosimy o zniesienie ograniczeń w sprawowaniu funkcji publicznych.
Prosimy osoby dobrej woli, aby nie rezygnowały ze spoczywającego na nich obowiązku współpracy na rzecz wspólnego dobra, każdy wedle swego stanu i możliwości oraz w duchu braterskiego miłosierdzia. Współpraca ta, pożądana przez Kościół, nie może jednak być daleka od poszanowania Prawa naturalnego ani od zapewnienia jednostkom wolności. Ciążące na obywatelach obowiązki cywilne wiążą się z uznaniem ich praw przez państwo.
Wszyscy jesteśmy wezwani do oceny obecnych faktów zgodnie z nauką głoszoną przez Ewangelię. Wymaga to dokonania wyboru: albo z Chrystusem, albo przeciwko Chrystusowi. Nie pozwólmy dać się onieśmielić czy zastraszyć przez kogoś, kto wmawia nam, że jesteśmy mniejszością: Dobro jest powszechniejsze i potężniejsze niż to, w co świat chce, byśmy uwierzyli. Walczymy z niewidzialnym wrogiem, który rozdziela obywateli, separuje dzieci od rodziców, wnuki od dziadków, wiernych od ich duszpasterzy, uczniów od nauczycieli, klientów od sprzedawców. Nie pozwólmy, aby pod pretekstem wirusa zostały wymazane wieki cywilizacji chrześcijańskiej, wprowadzając nienawistną technologiczną tyranię, w której ludzie bezimienni i bez twarzy mogą decydować o losach świata, sprowadzając nas do rzeczywistości wirtualnej. Jeśli to jest plan, do którego zamierzają nas skłonić możni tej ziemi, niechaj wiedzą, że Jezus Chrystus, Król i Pan Historii, obiecał, że «bramy piekielne go nie przemogą» (Mt 16, 18).
Powierzamy Rządzących i wszystkich tych, którzy rządzą losami narodów, Wszechmogącemu Bogu, aby ich oświecał i prowadził w tych momentach wielkiego kryzysu. Niech pamiętają, że tak jak Pan będzie sądził nas, Duszpasterzy, za powierzone nam stado, tak będzie sądził Rządzących za lud, którego mają obowiązek bronić i nim rządzić.
Módlmy się z wiarą do Pana, aby chronił Kościół i świat. Niech Najświętsza Dziewica, Wspomożycielka Chrześcijan, zmiażdży głowę starodawnego Węża i zniweczy plany dzieci żyjących w ciemności.

8 maja 2020r – Pompeje

Źródło: https://www.stopworldcontrol.com/planned/

Wklej powyższy link do tłumacza google i przetłumacz na dowolny język.

Podziel się informacją:
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Pinger
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • LinkedIn
 • Yahoo! Buzz
 • Bitacoras.com
 • BlinkList
 • Co-Robie.pl
 • Diigo
 • Grono
 • Gwar
 • Śledzik
 • Wykop
 • Add to favorites

Dodaj komentarz