Jesteś uczciwym lekarzem, naukowcem, policjantem, żołnierzem, urzędnikiem ? – Zobacz zakazany wywiad Davida Ickea o Mistyfikacji COVID-19

Print Friendly, PDF & Email

Pomyśl komu służysz ?!
Pomyśl, komu służą media i dziennikarze, którzy celowo sieją strach fikcyjnym COVIDEM-19 ?
Pomyśl, komu służą urzędnicy i politycy, lekarze i naukowcy, którzy zamiast służyć Narodowi Polskiemu – działają przeciwko niemu, zabierając mu wolność i niszcząc całą gospodarkę ?
Czy służysz ludziom w kraju, którym mieszkasz, czy Billowi Gatesowi, Elonowi Muskowi, WHO i innym sygnatariuszom międzynarodowej zbrodni ?

Jeżeli, ktoś dąży do tego samego, co dążył Adolf Hitler, czyli panowania na całym światem, to oznacza, że dziś historia się powtarza.
Oczywiście, dziś nie ma wojny militarnej i zbrojnego podboju świata, to jednak nie oznacza, że jest pokój !
Obecna wojna, to modyfikacja pseudonauki dr Josefa Mengele z hitlerowskich Niemiec – znana z Oświęcimia, która dziś jest oficjalnie prowadzona z całą ludzkością przez: Billa Gatesa, Elona Muska, WHO i inne osoby działające z ukrycia.

Zdecydowanie, to co jest negowane i nazywane nieprawdą w dzisiejszych czasach – jest Prawdą !
Rzec można za Orwellem, że rzeczywistość wyprzedziła fikcję.

George Orwell: „Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

Czy nie uważasz, że zakaz oddychania świeżym powietrzem, to są zbrodnicze praktyki na ludziach ?
Czy nie uważasz, że przymus szczepienia szczepionkami z nanoczipami za które producenci nie biorą odpowiedzialności w razie kalectwa, to nie są eksperymenty na ludziach ?
Czy nie uważasz, że maszty z technologią 5G, która nie została zbadana w oddziaływaniu na ludzi i inne istoty żyjące, to nie jest eksperyment ?

Wiedz człowieku, że jeśli dziś z tym szaleństwem nic nie zrobimy i nie zakończymy największego w historii oszustwa pn. COVID-19, to wszyscy wylądujemy wkrótce w elektronicznym obozie, który będzie kontrolowany przez flotę satelitów Elona Muska łączących się ze wszystkimi masztami 5G na całym świecie ?
Wiedz człowieku, że jeżeli z tym dziś nic nie zrobimy, to Wy lekarze, naukowcy, policjanci, żołnierze, urzędnicy itd. – staniecie się pierwszymi ofiarami eksperymentów medycznych, z czym szaleńcy się nie kryją ?
Czy widzisz człowieku w tym wszystkim teorię spiskową, czy to dzieje się naprawdę ?

Na koniec obejrzyj bardzo poważne ostrzeżenie Davida Icke ws. Mistyfikacji COVID-19
Mówi on między innymi, że:
Istnieją cztery postulaty Kocha z 1890 roku i żaden z nich nie jest spełniony w przypadku obecnego „zabójczego wirusa” !
Czy istnieje zatem wirus, którego nigdy nie wyizolowano ?

Zobacz teraz cały film pt.
Wywiad Briana Rose z Davidem Icke – COVID-19 to MISTYFIKACJA
Skopiuj to wideo, nagraj na płytę, umieść w Internecie, jednym słowem przekaż dalej, aby każdy człowiek był świadomy, jaki los garstka ludzi wyjętych spod prawa pragnie za wszelką cenę zgotować miliardom ludzi na Ziemi ?

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
Infoekspres.pl 1998-2020
Polskie Media Niezależne
Polska, Szczecin. 30 listopad 2020 rok, godz. 11:11

Dodaj komentarz