Zwiastun fikcyjnej zarazy: Piotr Moskwa o sługach Szatana. Eugenika, depopulacja, szczepionki – Kraków, 18.08.2014 (wideo)

Print Friendly, PDF & Email

Nie ufaj rządowi, mediom nurtowym: telewizji i radiu, jak świętej ewangelii !
Oni wszyscy zaprzedali swe dusze Diabłu !

6 lat wcześniej. Ponadczasowe ostrzeżenie Piotra Moskwy: „Oni mówią, że będą nas szczepić. Dlaczego ? Bo oni wyhodują wirus ! I mówią później, ponieważ może być epidemia: Musimy Was szczepić ! I co zrobią ? Będą szczepić przymusowo szczepionkami skażonymi. I dopiero wtedy ludzie będą masowo umierać. Bo zarażone będą co ? Szczepionki ! Nie będzie już ratunku. Dlatego musimy się obudzić i nie dopuszczać do tego, a żeby nam koncerny farmaceutyczne, bandziory na usługach globalnej mafii…”

Niżej masz ponadczasowe ogłoszenie. Wszystko przeglądnij, skopiuj i roześlij dalej…  

Wideo: Piotr Moskwa o sługach Szatana. Eugenika, depopulacja, szczepionki – Kraków, 18.08.2014
Link do filmu, który możesz umieścić w innych serwisach: https://www.infoekspres.pl/wp-content/uploads/2020/12/Piotr-Moskwa-o-sługach-Szatana.-Eugenika-depopulacja-szczepionki-Kraków-18.08.2014.mp4

 

Przebudź się człowieku, broń swojej wolności !
Ogłoszenie ponadczasowe:

Piotr Moskwa poszukuje wsparcia osobistego (czynnego udziału) i finansowego polskich patriotów, aby mógł wznowić na terenie całej Polski misję edukacyjno-informacyjną rozpoczętą w roku 2014-tym.
W ramach tej wielkiej akcji Piotr Moskwa będzie tworzył zgromadzenia publiczne, w tym: protesty, przemówienia, wykłady, „Spotkania Narodowe” itp. inne wydarzenia.
Do udziału w nich będzie zapraszał inne znane osoby, aby mogły przedstawiać wizję silnej i sprawiedliwej Polski. Piotr Moskwa podczas swojej misji nawiązywał będzie do potrzeby nauczania prawdziwej historii Polski, bowiem to dzięki niej Polska się odrodzi i nie zginie.

Piotr Moskwa planuje zawitać ponownie do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa oraz do miast: Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk plus Gdynia i Sopot – Trójmiasto, ponadto: Białystok, Olsztyn, Lublin, Rzeszów, Łódź, Radom, Kielce, Opole, Katowice, Częstochowa, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Koszalin, Świnoujście.

W sprawie tej – nie cierpiącej zwłoki, z uwagi na Polską Rację Stanu Piotr Moskwa prosi wszystkich zainteresowanych o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: +48 792 878 969 lub 48 792 646 848.

 

Monika Kosecka
Infoekspres Polska
Polskie Media Niezależne 1998-2020
Polska, 16 grudzień 2020 rok

Dodaj komentarz