Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Niniejszy film dotyczy między innymi Tomasza Grodzkiego, byłego dyrektora Szpitala w szczecińskim Zdunowie, ponadto byłego marszałka Senatu, który obecnie został oskarżony o korupcję z grupą 30-stu osób. Zarzuca mu się kierowanie przestępczym procederem. Akt Oskarżenia skierowano do sądu. Takie informacje podano do publicznej wiadomości.

Z materiału filmowego opracowanego w roku 2011-tym, zarazem przestępstw zgłoszonych do prokuratury - wynika, że Tomasz Grodzki ma więcej spraw - za które poniesie odpowiedzialność, której do tej pory udawało mu się uniknąć. Niestety, dobra passa nie trwa wiecznie i wygląda na to, że będą kolejne Akty Oskarżenia dla Tomasza Grodzkiego.

Dziennikarskie Biuro Śledcze
Kancelaria „PrawoMocny”
https://www.facebook.com/DBS.2004.PrawoMocny/

Kancelaria „PrawoMocny” Spółka z o.o. - Szczecin
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Szczecin, 4 styczeń 2023 rok, godz. 09:02

nach oben