Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Spotkanie w Szczecinie i nagłośnienie - Informacja do masowej dystrybucji/kolportażu

Drodzy Rodacy !

Zgodnie z ustaleniami omówionymi z Robertem Paligą (obecnie aresztowanym) potwierdzam organizację spotkania z przedsiębiorcami, tudzież właścicielami Autonomii - w Szczecinie, dnia 30 kwietnia 2023 roku, w godzinach okołopołudniowych.
W dniu 2 kwietnia 2023 roku, o organizacji spotkania w Szczecinie mówiła Katarzyna - żona Roberta (od 23 minuty filmu), podczas Sejmiku Wolnych ludzi w Warszawie.

Wolni Ludzie w sprawie J.P. II, aresztowanie R. Paligi. Czy ZUS to zorganizowana grupa przestępcza ?
https://www.youtube.com/watch?v=fUM_SXjNA1A

Spotkanie dotyczy windykacji oraz kompleksowej współpracy z Kancelarią „PrawoMocny”, w zakresie: Sądów Arbitrażowych, Rejenta - Męża Zaufania Publicznego, Ochrony Autonomii w Polsce i innej.
Czas spotkania 4 godziny.
Wszystkich zainteresowanych proszę o imienne zgłaszanie swojej obecności.
Adres spotkania otrzymają wszyscy zainteresowani, którzy potwierdzą swój udział.

Pozdrawiam,
Piotr Moskwa
Tel. bezpo. +48 792 878 969
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
Tel. +48 793 669 290
http://www.kancelaria.prawomocny.org/

nach oben